צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברכת יום העצמאות שלי

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 24 במאי 2005
Tamashi Nawa​(שולט) • 24 במאי 2005
כן מורגן. אני מסתכל במראה כל יום, ואני לא מתבייש!
אולי המראה לא מצופה זהב, אבל לפחות כשאני מתבונן בה אני רואה את החברים שלי מסביבי שעומדים לצידי.

לפעמים אני מוותר לעצמי, ואולי יש מקום לשיפור (למה אותי? בטח שיש מקום לשיפור!), אבל לפחות אני כנה ואמיתי, ואני לא מתחבא מאחורי מסיכות.
וגם אם אני מוותר לעצמי ומתפשר עם עצמי, אני לא עושה זאת עם ועל חשבון אחרים.
אני לא זורק אנשים הצידה אם הם זקוקים לעזרה. אני לא משליך מישהו שמנסה להתקרב אלי ולהעניק לי בעצמו.

רוצה לנסות שוב להתסכל במראה ולהבחין מה מתבונן בך בחזרה?
מורגן​(שולטת)
מורגן​(שולטת) • 24 במאי 2005
Abyss כתב/ה:
כן מורגן. אני מסתכל במראה כל יום, ואני לא מתבייש!
אולי המראה לא מצופה זהב, אבל לפחות כשאני מתבונן בה אני רואה את החברים שלי מסביבי שעומדים לצידי.

לפעמים אני מוותר לעצמי, ואולי יש מקום לשיפור (למה אותי? בטח שיש מקום לשיפור!), אבל לפחות אני כנה ואמיתי, ואני לא מתחבא מאחורי מסיכות.
וגם אם אני מוותר לעצמי ומתפשר עם עצמי, אני לא עושה זאת עם ועל חשבון אחרים.
אני לא זורק אנשים הצידה אם הם זקוקים לעזרה. אני לא משליך מישהו שמנסה להתקרב אלי ולהעניק לי בעצמו.

רוצה לנסות שוב להתסכל במראה ולהבחין מה מתבונן בך בחזרה?

[size=18]
אז זהו.. במראה מתבוננת אשה שניסתה הכל.. עזרה כמיטב יכולתה... דחפה... עודדה... התחננה.... עשתה בשביל.... ובסוף... כשהמטופל המוותר מראש החליט שהוא מוותר מראש... כי זה אופיו...ויתרה אף היא...אה.. ואם יש לך מראה מזהב... אתה מוזמן לתת פעם אחת מתנה.... הגיע הזמן לא?
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 24 במאי 2005
אני בהחלט נותן מתנות.
אני נותן את עצמי. לחלוטין, לגמרי ובלי מעצורים, למי שאני חושב שראוי לזה.

למרבה הצער יש אנשים שבעבורם זה לא מספיק ומתנה כזאת שלא ניתן למכור הלאה ולהשוויץ בה לחברים אינה ראויה בעינייהם ועל כן הום זורקים אותה החוצה ומזלזלים בה.

זילזול זה דבר כואב ורע.
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 25 במאי 2005
Tamashi Nawa​(שולט) • 25 במאי 2005
אני שמח שלאט לאט את מתחילה להבין ולהסכים איתי

מי יודע, יכול להיות שיש לך תקווה.....
אני מקווה