סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבולות מתחלפים

ספל חמאה
לפני 18 שנים • 23 במאי 2005

גבולות מתחלפים

ספל חמאה • 23 במאי 2005
שמתי לב אצלי, שיש דברים שאני לא מוכנה לעשות אותם מהצד הנשלט, אבל אין לי בעייה איתם מהצד השולט. וההפך.
(למעשה, בעיקר ההפך)

עוד מישהו שם לב לכך או שזאת רק אני?
זה נראה לכם הגיוני?

>ספל חמאה מוצאת את עצמה שואלת<
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 23 במאי 2005

Re: גבולות מתחלפים

מיתוסית​(שולטת) • 23 במאי 2005
ספל חמאה כתב/ה:
שמתי לב אצלי, שיש דברים שאני לא מוכנה לעשות אותם מהצד הנשלט, אבל אין לי בעייה איתם מהצד השולט. וההפך.
(למעשה, בעיקר ההפך)

זה נראה לכם הגיוני?

ברור, זה מאוד הגיוני. רוב הדברים שאני אוהבת כנשלטת, אני אוהבת גם כשולטת וההיפך ורוב הגבולות שלי דומים שניהם, אולם כשולטת הגבולות מצומצמים יותר ואני מרשה לעצמי להתפרע יותר.
למשל סף הכאב שלי לא הכי גבוה בעולם, אבל אני אוהבת להכאיב...
icon_twisted.gif

או למשל אין לי בעיה עם פומביות (בסביבה בדס"מית) כשולטת ואני אפילו נהנית מזה, אבל עם שולטת זה הרבה יותר בעייתי לי וכו'...

כל אדם ואישיותו וניסיון חייו בצדדים השונים וכמו תמיד לגבולות יש נטייה להשתנות עם הזמן או עם הפרטנר המסוים.
אילנה 78​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 24 במאי 2005
אילנה 78​(מתחלפת) • 24 במאי 2005
זה הדבר הכי רגיל רגיל רגיל רגיל
כשולטת לא איכפת לי להצליף, להכאיב ועוד כל מיני דברים
אוי בבוי למי שיעז להצליף בי חזק... זה יכאב לי איי
תבונת אש​(שולטת)
לפני 18 שנים • 24 במאי 2005

כל מה שאת נהנית להעניק מן הראוי לחוות על בשרך

תבונת אש​(שולטת) • 24 במאי 2005
אבל זו רק דעתי.
ואם זה קשה, אז לאט לאט.
גוליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2005

גבולות מתחלפים

גוליבר​(שולט) • 28 במאי 2005
כן, מוכר בהחלט.

כשולט אני הרבה יותר פתוח (לא חוכמה - על חשבון הצד השני...), וגם דברים שאני מלכתחילה לא הייתי נמשך אליהם, כל מה שעושה לצד השני טוב - אני בעד.
כנשלט יש לי הרבה יותר גבולות. קודם כל - סף כאב הרבה יותר נמוך, אבל גם דברים אחרים.
Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 28 במאי 2005

Succubus​(אחרת) • 28 במאי 2005
האמת, נראה לי הגיוני לגמרי. לי בדרך כלל יותר קל לעשות דברים בעלי אופי פיזי (כלומר, להבדיל מהאלמנטים המנטליים של שליטה) בתור נשלטת מאשר בתור שולטת - אולי כי הגבולות שלי הרבה יותר ברורים לי מאשר גבולות של אחרים, אז אני פחות פוחדת שאני אפגע מאשר לפגוע במישהו אחר. למשל, יותר קל לי לספוג כאב מאשר להכאיב, כי אני פוחדת לגלוש מעבר לגבולות של הצד השני. אפשר לומר שעל עצמי אני סומכת שאני אוכל לספוג על זה, אבל על אחרים לא כל כך. לא יודעת אם הבהרתי את עצמי.
יש דבר אחד שבו זה הפוך אצלי, וזה אנאלי. מכל הפעמים בחיי שעשיתי אנאלי (לא יותר מדי, אבל מספיק), רק פעמיים, נדמה לי, הייתי בצד המקבל, ולא אהבתי את זה. מצד שני, אלה שעשיתי את זה להם כן אהבו את זה, אז לא הרגשתי רע עם "חוסר השוויון".

אה, כן. שלום, אני חדשה פה. מתחלפת עם הרבה התנדנדויות, בימינו נוטה יותר לכיוון הנשלט, אבל שום דבר לא יציב אצלי אף פעם. לא הצגתי את עצמי קודם, אז הנה. icon_smile.gif
אנה דוט קום
לפני 18 שנים • 30 במאי 2005

זיקית אנושית

אנה דוט קום • 30 במאי 2005
שאנחנו מתחלפים מתחלף אצלנו פזה בראש,לא רק מבחינה פיזית גם מבחינה מנטלית
אני בכל אופן מרגישה שאני נהפכת לאדם אחר בכל סיטואציה שונה,אז באופן טבעי שאני אדם אחר
יש דברים אחרים שאני אוהבת.
אבל זה מאוד אינדיודואלי,יש כמובן גם את עניין המשיכה והריגוש שמשתנים בהתאם למערכת היחסים.
אבל אני כמו כולם פה בשביל להנות ואם אני נהנית בצורה זה או אחרת,זה טבעי ולא אמור להיות חשיבות יתרה למה אני אוהבת יותר או מה פחות.

אנה
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 9 ביולי 2005

venus in our blood​(שולטת) • 9 ביולי 2005
ספל חמאה כתב/ה:
(למעשה, בעיקר ההפך)

זה נראה לכם הגיוני?

לי,אישית, זה ניראה מאוד הגיוני.
בכל ''צד '' שאת נמצאת בו נכון לאותו רגע, את ב-state of mind אחר .
סתם דוגמא ...כשם שבערב עם חברים תצאי לסרט ותהיי במצב רוח מסויים , ואילו בדייט תרגישי אחרת , כך זה נכון ( טוב נו, דוגמא לא משו icon_redface.gif , אבל ניסיתי להביא דוגמא למצב של תחושה, חוויה או תפיסה ).
בכל צד שאת נתונה בו , ועם כל אדם, זה ישתנה. הן מבחינת החווייה, התפיסה, החיבור ,הכימייה ולפיכך הגבולות ישתנו, יתרככו, יתגמשו או להיפך...
מאוד תלוי בדינמיקה בין שני האנשים ובדרך בה את מממשת את עצמך, יחד עם הצד השני, נכון לאותו רגע..
marlena​(נשלטת){נבט}
לפני 18 שנים • 9 ביולי 2005

marlena​(נשלטת){נבט} • 9 ביולי 2005
[quote="*נגה*"
לי,אישית, זה ניראה מאוד הגיוני.
בכל ''צד '' שאת נמצאת בו נכון לאותו רגע, את ב-state of mind אחר .
סתם דוגמא ...כשם שבערב עם חברים תצאי לסרט ותהיי במצב רוח מסויים , ואילו בדייט תרגישי אחרת , כך זה נכון ( טוב נו, דוגמא לא משו icon_redface.gif , אבל ניסיתי להביא דוגמא למצב של תחושה, חוויה או תפיסה ).
בכל צד שאת נתונה בו , ועם כל אדם, זה ישתנה. הן מבחינת החווייה, התפיסה, החיבור ,הכימייה ולפיכך הגבולות ישתנו, יתרככו, יתגמשו או להיפך...

צודקת בהחלט.
הדגש על הלך הרוח ומצב הרוח בצדדים השונים של השליטה הוא לב העניין, לדעתי