סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM וילדים

עובד אלילות​(נשלט)
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003

BDSM וילדים

עובד אלילות​(נשלט) • 28 ביולי 2003
רציתי לשאול האם לפי דעתכם ניתן להביא ילדים לעולם ולגדל אותם טוב!!!! עם אורח חיים בדסמי בין בני הזוג, או שמומלץ שזה יעבור לך מתי שהוא אם זה כל כך חשוב לך להביא ילדים?
והאם יש סיכוי שזה בכלל יעבור או שזה קטע לכל החיים?
איך בכלל אפשר לקיים זוגיות עמוקה תומכת ובונה כשלכל צד יש תפקיד ברור וחד משמעי משלו (שזה ללא ספק שטחי משהו), וכשהזוגיות הזו מבוססת על פגיעה, השפלה, רמיסת האישיות של האחד למענה של האחרת? הרי בין בני זוג "רגילים" יש תמיכה הדדית, כל צד נותן לצד השני להרגיש שהוא משהו מיוחד, יש מן הסתם מעט פגיעה והשפלות אבל הדגש הוא לא על זה אלא להיפך על מה שמחזק ונעים במובן המקובל של המילה (בעולם הבדסמי הרבה מן ה"לא נעים" דוקא הוא מה שנעים), נראה שזוגיות בריאה צריכה להיות מבוססת על הערכה הדדית של שני הצדדים ומשם אפשר להתפתח ולחשוב על ילדים משפחה וכו', וכל זה נראה לי די בהפרעה עם העולם הבדסמי.
טארה​(לא בעסק)

אישה חכמה תוכל מאד להנות ממך.

טארה​(לא בעסק) • 28 ביולי 2003
את זה אתה כתבת בפרופיל שלך:אני אתמסר כל כולי טוטאלית לבחורה שלי, אהיה נאמן לגמרי (גם אם היא לא) אני אשרת אותה אענג אותה אנקה בשבילה אבשל לה, כל מה שתרצה, וכשתנתן הפקודה אדע לתפוס את מקומי תחתיה איפה שכפות הרגליים שלה. שליטה מנטלית עושה לי את זה (רק זה מוכיח שהמלכה היא אמיתית) אני רוצה להגיע למצב שהיא רק תצייץ ומייד אציית
אני נראה טוב 184 רזה גוף מאסיבי וחזק

ונשמע כאילו יש בזה חלק מהתשובה לשאלה שלך.
אם תבחר להיות עם מי אישה שאוהבת אותך על כל צדדיך ואתה תאהב אותה ואת אישיותה... ותהיה שותפות בהעדפותיכם המיניות, תוכלו להקים יחד משפחה. את הנאותיכם תשמרו למקומות בהם אין ילדים ממש כפי שעושים זוגות ונילים, רק שכנראה שלכם יהיה יותר כיף ביחד כי בכל מיני סיטואציות שלא בחדר הסגור - יהיו לכם קונוטציות דומות, רמיזות, חיוכים על הסוד שלכם. יהיה לכם סוד נפלא משותף, שאין לזוגות ונילים.
עושה רושם שאישה חכמה תוכל מאד להנות ממך.
עובד אלילות​(נשלט)
עובד אלילות​(נשלט) • 28 ביולי 2003
תודה טארה queen.gif

אלא מה, שנשאלת השאלה אם יחסי בדסמ יכולים להיות מוגבלים רק בתוך תחומי המיטה, או שמדובר במשהו אישיותי ממש שמקרין על תחומי חיים נוספים וכבר גולש הרבה מעבר לחדר המיטות. הרי ילדים שחיים עם אבא ואמא בתנאים כל כך קרובים ואינטימיים מרגישים דברים (אגב אני אתפלא אם אנשים זרים מבחוץ לא ירגישו את אותו סוד משותף) והאם זה נראה בסדר שילד מרגיש שאמא שולטת על אבא ? שאמא דומיננטית באופן מכוון ובולט יותר מאבא? הרי שזה עלול להשפיע על נפשו המתעצבת של הילד וזאת עוד שאלה: האם אנחנו היינו מעוניינים שלילדים שלנו יהיה אותו עקרון עונג שפועל עלינו.

דרך אגב, אני מוסיף בדיחה נחמדה בפורום לא קשור, לכו לראות.
טארה​(לא בעסק)

אז ככה....

טארה​(לא בעסק) • 28 ביולי 2003
אז ככה עובד אלילות....
אמא דומיננטית יותר מאבא - יש באחוז גבוה של המשפחות - לא ככה?
אז הילדים קולטים שאמא יותר דומיננטית ... אז מה? אתה חושב שזה משפיע עליהם לרעה? אני חושבת שהם ילמדו שצריך לתת כבוד לאמא - כי זה מה שהם יראו שאבא עושה.
ויהיה להם אבא שעושה בבית יותר מאבות אחרים - כנראה שיהיה בית יותר הרמוני עם יותר שוויון. אתה יודע הכל עיניין של זוית ראיה. יש גם סיכוי שיהיו להם הורים יותר מאושרים - שזה נידמה לי מתכון ראשון לילדים מאושרים.
לדעתי מה שהסביבה תקלוט זה הרבה יותר חיוכים בין בני הזוג.

לפני שאני אענה לגבי הילדים יש לי הצעה - תסתכלו איזה משחקים ילדים קטנים אוהבים:
מלכה ומשרת... מלך ומשרת/עבד....
כלב ומוביל כלב... (בעצמי ראיתי את הבנים שלי...)
כן - נכון - הרבה משחקי שליטה - יש בזה ריגוש מילדות... אחר כך זה כנראה נעלם או מודחק... אני אגב מהילדים שלי שמעתי לראשונה שאני מלכה...

ועוד לגבי הילדים (הנה מגיעה תשובה בנאלית) שיהיו מה שהם בוחרים מתוך עצמם - העיקר שיהיו מאושרים.
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 28 ביולי 2003
אופי של ילד,מתעצב בגיל 5 בערך.
כלומר,אתה יכול ללמד אותו להיות בריא בנפשו,ללמד אותו כל מיני דברים ואישיותו מתעצבת
בגיל 5. מגיל זה,הוא למד את מה שהוריו חינכו אותו ומכאן יש לו כבר אישיות שלו.

אין לי בעיה עם זה שילדים רואים כי,אמא דומיננטית "על" אבא.
נכון שאני לא אקח שוט ויבצע סשן ליד הילדים...icon_smile.gif
אך,לדעתי הדומיננטיות או הפאסביות,טמונה כבר באותו ילד.
נכון ש"לראות" את ההורים תורמת מעט לילד אך אם יודעים,להסביר,לשוחח,להיות פתוחים והכי חשוב,לא להיות סודיים כאלה וב"שושו" אז אותם ילדים גדלים בריאים,בנפשם ואותה דומיננטיות שמגיעה מהאמא כלפי האבא נראית,טבעית ביותר.

דיברת על אנשים,בחוץ או משפחה.
אז רק שתדע שתמיד חשבו שאני,רעה ואיך בכלל זגי חי איתי. כי,אותם אנשים לא יודעים מה
זה בדסמ,לא יודעים על היחסים האלה ביננו וזה מה שהם רואים כלפי חוץ.

היום,לאחר שנים רבות יש פתיחות גדולה בקטע הבדמ ולכן,אני בטוחה שאותם האנשים שבחוץ
והמשפחה שלי,יודעים פחות או יותר במה מדובר.

די קשה לי להסביר כך הכל,בכתיבה אך אם יש לך עוד אי אילו שאלות אשמח,לענות.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 28 ביולי 2003
שכחתם את המשחק עליו גדלנו כמעט כולם , ונילים או לא:

"בוא נשחק ברופא וחולה!!! "

מדיקל פטיש בגיל צעיר

icon_biggrin.gif
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 29 ביולי 2003
איך אפשר לשכוח תום. רק מה, החבר שלי בגן תמיד התעקש להיות הרופא... פלא שהייתי חולנית כל שנות ילדותי? icon_wink.gif
שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003
שיקי​(נשלט) • 29 ביולי 2003
אני אפילו לא רוצה להתחיל לספר לכם אילו משחקים שיחקתי בגן....זה עלול להציג אותי באור סוטה מדיי אפילו לכאן.... מישהו עוד עלול להזמין לי משטרה.. (אדוני השוטר הייתי קטין, בחיי, לא ידעתי כלום נשבע לך).

בואו נגיד רק... שאפשר היה לחזות לאן מועדות פניו של שיקי הילדון הקיפודון עוד לפני כיתה א...

ובאשר לשאלה - היא שאלה רצינית - אני יודע שזה אפשרי - ואני בדעה שהילדים סופגים המון מההורים, ואין בכך כל רע - ומבחינתי לא תהיה שום בעיה עם אף נטיה שתהיה לילד שלי (לכשיהיה כזה...)...להפך..אני עוד עשוי לחלוק עמו מידע עדכני בחידושי עולם השליטה...

צר לי גם לאכזב אתכם - אני לא ממש חושב שנטיה מינית של הילדים שלכם תלויה אך ורק בכם או בהתנהגות שלכם - אין ספק שיש השפעה כלשהי - אך אני לא בטוח שמכרעת אם בכלל.

יש אלף ואחד סיבות - ולפעמים זה בכלל מולד.

אגב את אותה שאלה ניתן לשאול באשר לזוג הומואים או זוג לסביות - האם זה אומר שבאופן אוטומטי הילדים שלהם יגדלו להיות בעלי נטיה חד מינית? בכלל בכלל לא.

העיקר הוא - שתקבלו אותם כמו שהם - מי כמוכם - אנשים שחווים את הקטע - צריך להיות פתוחים לנטיות שונות של אחרים, קל וחומר ילדים שלכם.

זו לפחות דעתי הצנועה

שיקי { L }