בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניפגש ב(סוף) מאי

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 30 באפר׳ 2005

ניפגש ב(סוף) מאי

Dom_Quixote • 30 באפר׳ 2005
כבוד,

אני יוצא לחופשה מהאגם הצלול כבדולח (לא לפני שעשיתי שוב חבר זהב כמובן. יחי הדיקטטור הנאור כלובי, שעשה עם עמו את חסד תיבת ההודעות היוצאות. הלוואי שגם עם בנו, בשאר כלובי, יהיה לנו כ"כ טוב).

ניפגש בסוף החודש.

פרטים בקרוב בשרשור זה ובלוחות המודעות הפיראטיים שעל ארונות החשמל והעצים הסמוכים למקום מגוריכם.

הכינו את הנצנצים.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

אני-שונא-את-יובל-בנאי-ולכן-לא-אשים-פה-ציטוט-מהשיר
זרה מוכרת
לפני 18 שנים • 1 במאי 2005
זרה מוכרת • 1 במאי 2005
שמור על עצמך איש.

תחווה, תחיה, וכתוב.

זרונת
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 16 במאי 2005

הזמנה קולקטיבית שכוללת את כולם חוץ מאלה שציינתי במפורש שהיא

Dom_Quixote • 16 במאי 2005
...לא כוללת אותם שזה פחות או יותר כולם כי כולם כולל כולם למעט ממש מעט אנשים המהווים מיעוט כה זניח שאפילו לא מפריע לומר שכולם כולל כולם לא הגיבו לפוסט הפלאפון הגנוב שלי ימח שמם ושם הגנבים כאחת.

אז בקיצור,

כבוד הפקות גאה להציג:

"מבלי שהרגשנו, כבמטה קסמים,
חלפו להם אביבים חמישה ועשרים,
עם קיחוט שלנו האמיץ והמקסים,
הו, איך הזמן טס כשנהנים".

בניגוד לכל הפרשנויות והתחזיות, סיכול קיחוט שלנו את כל נסיונותיו הנאלחים של הגורל לטרפד את ההישג, והגיע לגיל 25.

אנו נציין את המאורע (במידה ומישהו יטרח לשלוח לו מספר טלפון למעט מקבי ישו"ז) בנשף מיוחד במועדון היוקרתי והאנין ביותר בת"א. ומיד אחרי כן גם בדאנג'ן.

עלמות צעירות וטובות מראה תפזזנה בשמלות ערב, גברברים צעירים ושרמנטיים ישחקו לפניהן משחקי כוחות, ובמטוס הבואינג יוקרנו סרטי מורשת.

ההפקה מצויה במגעים מתקדמים עם פרנסי המקום להבטיח את הנאת האורחים. זה עוד לא רשמי אבל בהחלט מסתמן, שלכבוד המאורע המחירים במסעדה יהיו גבוהים להפליא על מנת להוסיף לנופך היוקרה, השירותים יעוצבו בתימה אותנטית בהשראת ז'אנר השירותים הכימיים בתחנה המרכזית", ו-009 יקבל בונוס מיוחד כדי לצאת מהפוזה המאופקת שלו ולהתחיל להרשות לעצמו להשתחרר קצת.

גולת הכותרת של הערב - מופע סטריפטיז של כל בנות הקהילה ללא יוצא דופן (אין חברת ההפקות מתחייבת לדאוג לקיום קונקרטי של האירוע אלא לשיווקו בלבד. אין החזרים.). הפרס הראשון - הבאט פלאג המקורי בו השתמש זיגמונד פרויד שעה שאשתו נכנסה עם חפץ פאלי-משהו עשוי גומי ושאלה אם הוא יודע איפה לעזאזל בקבוק החלב של בנם הפעוט. פרס שני - פנקס מהודר ובו 100 עמודים עליהם מודפס באותיות זהובות "רדי על ארבע, זונה" - להתחלה מהירה ויעילה עם גולשות באתר! פרס שלישי - די וי די מיוחד ב-12 חלקים של סשן קשירות של אביס! ראו את גדול אמני הקשירה בדורנו בפעולה! חלקים 1-4: הוצאת חבלים מהתיק! חלק 5 - פרימת הקשרים והכנת החבלים לקשירת הסאבית! חלקים 6-7: נסיון למצוא סאבית! חלקים 8-12: סידור החבלים מחדש בתיק! תוספת מיוחדת ובלעדית - הצצה אל מאחורי הקלעים של הקשירה! איך מכניסים את החבלים לתיק? כמה עולה תיק בימינו? ומה הקשר בין אחותו של אביס לחגי עמיר? כל זאת ועוד במהדורה המיוחדת!

אם יהיה לכם כוח אחרי צונאמי המפגשים הזה שאתם עורכים (שבאופן לא ברור אני לא מיודע אודותיהם, מה שקצת תמוה לאור העובדה שלי גנבו את הפלאפון ולא לכם), אתם מוזמנים.

אבקש מכולם, לרגל המצב הכלכלי במדינה, להביא מחוכים ישנים, באט פלאגים שכבר לא במידה ומחטים משומשות לטובת מעוטי היכולת. ניתן להביא גם גם מוצרי לבוש תחתון אכילים בפחיות שימורים, מכשירי חשמל עמידים למכות ושברי בקבוקי בירה.

בנות - לא לשכוח לקעקע את השם שלי (כל אחת יכולה לבחור איזה צד שנוח לה). בנים - לא לשכוח
להביא בנות. אביס - לא לשכוח תעודה מזהה.

עוד שבועיים.

תהיו שם - כי כולם בטח יהיו שם, ואנחנו בקהילת הבדסמ לא אוהבים אנשים שסוטים מהנורמה.

כבוד,
קיחוט

תקציר הפוסט (C):

יום-שלישי-ה-31-במאי-יום-האביר-הבינלאומי
ילדה יפה
לפני 18 שנים • 17 במאי 2005

גדול!

ילדה יפה • 17 במאי 2005
אתה דפוק בצורה נפלאה!!!
נהנתי...
nephele​(אחרת)
לפני 18 שנים • 17 במאי 2005
nephele​(אחרת) • 17 במאי 2005
מזל טוב דום קיחוטה,
בריאות, אושר והצלחה.

ליבי נחמץ בקרבי על שאצטרך להפסיד כזו מסיבה עם כל כך הרבה "הפעלות"
יהיו פרסים בסוף?

תהנו.
הקנאה באלה שאינם עובדים ביום שלמחרת אוכלת אותי.

נפילי.
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 18 במאי 2005

אוחחחח

Lilu-FemdoM{Pon} • 18 במאי 2005
תאום יקר שלי

שיהיו המון מזל טובים

בייטח שכולם יבואו, הרי לא כל יום רואים אגדה מהלכת על ארבע icon_wink.gif

אוהבתותך מרוקאי שלי icon_smile.gif

לילו
FrozenLips
לפני 18 שנים • 18 במאי 2005
FrozenLips • 18 במאי 2005
icon_razz.gif

אני אחזור אליך בשלושה העתקים לגבי הגעתי לארוע. icon_smile.gif
באם אתה מעוניין בלבוש/חוסר לבוש מסוג מסויים אתה מוזמן להעביר את הטפסים הנדרשים לרשויות בהקדם האפשרי ונשתדל להפעיל את המנגנונים הדרושים.
כל דרישה נוספת - בשכר icon_wink.gif

}{

נתראה מותק,
אלי