אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של עונש

Tame
לפני 18 שנים • 1 ביוני 2005
Tame • 1 ביוני 2005
ליילה..
מישהי אמרה בשרשור את המילים "כישלון בסשן"?
אולי תשאלי קודם את הסאביות מה גורם לדום שלהן אכזבה לפני שאת מוחה..
במקרה שהן יגידו "כשאני לא מסוגלת לבצע את ההוראות שהוא נותן לי" אז את תגובה כמו זו שהגבת הרגע תהיה במקום..
אבל קחי בחשבון אפשרות שזו לאו דווקא חייבת להיות התשובה שהן יתנו.

עושה רושם שאת מחפשת משהו...
נוריתE
נוריתE • 1 ביוני 2005
זרה מוכרת כתב/ה:
nerissa כתב/ה:

מספיק מבט מאוכזב. מספיק שיסובב את הגב. מספיק שאדע שאכזבתי אותו.
ואין בעולם שום חומצה שתדמה לחומצה שתזרום לי בנשמה.
אין אף סוג של כאב שידמה לכאב הזה..

זה אצלי. icon_smile.gif

גם אצלי.

בבקשה.

מה גורם לדום שלכן אכזבה?
חוסר יכולת או סרוב?
שנייהם?
לא אתן ספיציפית, זרונת ונריסה, אבל זה קו מיסתמן

ואאתם דומים/יות מה מאכזב אתכם ?
מילת ביטחון
למה?
משהו אחר??

למה אתן מרגישות שאתן "מאכזבות" במידה שאתן לא מסוגלות לעשות משהו?
שאתן מפסיקות באמצא?
או רק שאתן מסרבות מראש??
אם אתן מרגישות מאכזבות לאחר שימוש במילת ביטחון מכל סיבה שהיא,
איפה פה האיכזוב??
נוריתE
נוריתE • 1 ביוני 2005
אוקאיי איך שהוא עירבבתי פוסט בפוסט , נעשה פוסט ממוקד.
Sorry בנות שוב, לא אישי!!!
Bent
לפני 18 שנים • 2 ביוני 2005
Bent • 2 ביוני 2005
ציטוט:

מה קשה יותר לשאת, עונש פיזי (מכות, חוקנים ושאר מרעין בישין, כל אחד יעלה סיוטיו על ראש שמחתו)
או התעלמות? (שבעצם היא סיוט מנטלי/נפשי לטעמי)

ובחזרה לנושא,

נשאלה שאלה לגבי איזה עונש חמור יותר, פיזי או מנטלי.

למעשה השאלה חודדה עבור עונש ספציפי, שהוא לדעת המחברת, הגרוע מכל (ואני חושב שאינו עונש בכלל, אלא פחדנות, חוסר שליטה, ושאר ירקות).

עם נשים בצד את ההתעלמות, איזה עונשים מנטלים אחרים אתם מכירים?

ועוד שאלה שעלתה בראשי עקב השרשור, היא שאלת "החטא ועונשו", נכון שאין אנו השולטים רשות משפטית, אך קציבת העוונש חייבת להיות תלויה בחומרת העבירה. כך שמה שאני מנסה להבין זה עבור איזה חטא מתאים איזה עונש, לדעתכם.

דוגמאות אישיות בהמשך.

BENT
פשוט נני
פשוט נני • 2 ביוני 2005
bent_wordsmith כתב/ה:
ציטוט:

מה קשה יותר לשאת, עונש פיזי (מכות, חוקנים ושאר מרעין בישין, כל אחד יעלה סיוטיו על ראש שמחתו)
או התעלמות? (שבעצם היא סיוט מנטלי/נפשי לטעמי)

ובחזרה לנושא,

נשאלה שאלה לגבי איזה עונש חמור יותר, פיזי או מנטלי.

למעשה השאלה חודדה עבור עונש ספציפי, שהוא לדעת המחברת, הגרוע מכל (ואני חושב שאינו עונש בכלל, אלא פחדנות, חוסר שליטה, ושאר ירקות).

עם נשים בצד את ההתעלמות, איזה עונשים מנטלים אחרים אתם מכירים?

ועוד שאלה שעלתה בראשי עקב השרשור, היא שאלת "החטא ועונשו", נכון שאין אנו השולטים רשות משפטית, אך קציבת העוונש חייבת להיות תלויה בחומרת העבירה. כך שמה שאני מנסה להבין זה עבור איזה חטא מתאים איזה עונש, לדעתכם.

דוגמאות אישיות בהמשך.

BENT

זה לא נכון להגדיר התעלמות כפחדות אני מוחה על דברייך בתוקף... כל עיניין ומקרה לגופו..
אני בחיי השתמשתי בהתעלמות כנשק טוב להענשה... אם אפשר לאמר עונש... המטרה שלי היתה לא להעניש אלא להתעלם למחוק לשכוח, לא להתעסק עם הנושא עם הבן אדם... להקטין את קנה המידה של "הבעיה" בחיי להרחיק אותה ממני כן וזה מצריך המון כוחות נפשיים להתעלם ממשהו שפגע בך כ"כ!
לגבי ענישה ספיציפית מנטאלית בסשנים? "התעלמות", בגלל ורק בגלל שאני אדם שגופו עשוי ברובו ממנטל ענישה מנטלית מהסוג הזה יכולה לרסק נשלט/ת אבל שוב זה תלוי בכ"כ הרבה דברים,
לדוגמא:
כמה זמן נמשכת ההתעלמות..
מה באמת המטרה שלה....
האם זה שעשוע.. כי זה לא
האם הנשלט/ת בונים או נבנים מזה
ושוב מה התועלת בלהעניש בכלל מנטאלית
למה אנשים ממהרים להיות פסיכולוג נפש של מישהוא בכלל
עניין המנטל הוא עמוק מידי ולפי דעתי צריך להתעסק איתו באופן זהיר מידי
עונש פיזי יכול להיות הרבה יותר מועיל ואף מענג את השותפים איליו בסשן הרי שהמטרה הסופית היא עונג לא?
פשוט נני

אוףףף

פשוט נני • 2 ביוני 2005
שירשרתי תגובה וקלטתי שאני לא מצליחה לענות תשובה... על שום שאלה, בעצם אף אחד מאיתנו...
אולי כי את התשובות לא נקבל אף פעם.... כולנו כ"כ מלאים בקושיות... אנחנו בחיפוש מתמיד...
ועכשיו אני קולטת כמה זה נכון ושפוי לשאול ולנסות להבין... גם אם אנחנו מראש יודעים שאין עלייהם תשובות קונקרטיות... עצם העובדה שכל אחד מציג את השאלות שלו... זה הרבה יותר שפוי לא לדעת ולשאול... מאשר לא לשאול אף פעם ולהיות משוכנע שאתה יודע הכל...
עכשיו נרגעתי... זה היה נראה לי כ"כ לא רציני לחשוב שאני יכולה באמת לענות...

אז חברס' אני לא יודעת!
Homelander​(שולט)

לדעתי,

Homelander​(שולט) • 2 ביוני 2005
התעלמות, היא ללא ספק צורת העונש הקשה ביותר:

בלי קשר לBDSM בכלליות, כאשר הורה למשל מתעלם כעונש מבנו, אז בנו עלול בהחלט לקחת ממנו כמה דברים:
א. לשוב ולעשות את הדבר עליו היו אמורים להעניש אותו, משום שאם אין עונש, אז כנראה הדבר לא ראוי לענישה, ואם מדובר בהתלעמות לחלוטין, אז עדיין יש מצב שהילד ימשיך בדבר העבירה, היות ולא יבין איפה פשע.
ב. התעלמות כידוע גורמת לאנשים להרגיש שאתה לא חשוב להם מספיק, שאתה לא שווה את יחסם וזה רע עד מאד לכל אחד שרוצה ממך תשומת-לב.
ג. צריך להבחין טוב- יכול מאד להיות שמבצע הפשע שעליו היה אמור להיענש מבצע אותו משום שברצונו לזכות ביחס ולכן, אם יתעלמו ממנו, זה רק יחמיר את מצבו.

בנוגע לBDSM בפרט:
בBDSM, הסאב\סאבית, הוא כמו האדם במקרה ג- הוא מבצע 'דבר עבירה' כדי לקבל על כך עונש- זה מה שהוא מחפש ואם לא יקבל אותו זה יהיה לו כואב בהרבה.
אבל זה גם מסוכן ביחסים כאלו, כי ביחסים כאלו, ה'פשע' וה'עונש' הוא חלק מהעניין ולכן קיומם הכרחי.
    התגובה האהובה בשרשור
SIVAN​(אחרת)
לפני 18 שנים • 3 ביוני 2005
SIVAN​(אחרת) • 3 ביוני 2005
לדעתי זה ענין אינדיבידואלי, אך מהחוויות שלי עם נשלטים (והיו כאן כמה שהקדימו ואמרו) –
התעלמות (נפשי) הקשה ביותר.
והכוונה לא להתעלמות של 2 דקות ולהמשיך.....
ההתעלמות היא קשה יותר שזה מתחיל לחלחל עמוק, כאשר התחנונים מתחילים, מחוסר היכולת
לספוג אותם ואז מתחיל הכאב הנפשי.
רובם טענו שזה קשה יותר מכאב.