שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן בטוח- האם יש טעם בסייף וורד??

נוריתE
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003

סשן בטוח- האם יש טעם בסייף וורד??

נוריתE • 28 ביולי 2003
וזה נכתב מנקודת מבט אישית לגמרי בלי השלכות בלי קביעות.

אני מעולם בכלל האחת עשרה שנים שלי כשפחה, לא הסתדרתי עם סייף וורד,
פשוט, לא זכרתי אותן מעולם, בין עם מלחץ פחד או פשוט ספייס.

הפסקתי איתן לחלוטין, לא ביקשתי יותר, ואם הגעתי למצב של אובר-סיבולת,זה היה פשוט,בבקשה אדון, לנוח לרגע,
כך,עד היום, ולא קרה מקרה שסרבו לי.

אני חושבת שאין בזה צורך,זה רק מלחיץ יותר,הצורך לזכור את זה, את לא יכולה להכנס לשסן ולזרום איתו כשזה מנקר לך במוח, מילה כל שהיא עד שאת פשוט שוכחת אותה.

אדון, צריך להיות על המישמר וקשוב בכל שניה ובכל רגע, לא להיסחף בעצמו, להשגיח אם השפחה נתונה בלחץ כל שהוא ואז להפסיק לבד ,או להענות לבקשה פשוטה ,די,לנוח,לא מסוגלת
ולהבין את זה
וזו בשום אופן לא "מרד" ולא "שליטה מלמטה" ולא שום דבר כזה.
אם מישהו לא רוצה להקשיב ולהבין גם הסייף וורד לא יעזור

סשן בטוח- הוא הבנה.הקשבה והענות.
דום מנוסה ובטוח בעצמו,יצליח בזה, אני בטוחה
כלובי
כלובי • 28 ביולי 2003
ואם הוא לא מנוסה? ואם הוא לא מכיר אותה מספיק ולא מזהה את שפת גופה? אם זה זוג שבוחר להתנסות ב-BDSM בפעם הראשונה? אם הוא שיכור מהנאה ומתחושת הכח הנפלאה (כך מספרים) ובזחיחות דעת לא שם לב לרמזים או חושב שהשפחה שלו מתגרה בו בכוונה?

סייף וורד מעיף כל דום מהספייס שלו במקום. מנוסה או לא מנוסה, סייף וורד זה איתות שהמשחק כבר הסתיים. שהנשלט לא נשלט עוד. זה כואב וקשה להיות במצב כזה, וקשה לבנות בטחון עצמי מחדש אחרי שזה קורה, אבל זה חיוני, ומי שמספיק חזק ללמוד מהמקרה ולהמשיך להתנסות ישמע את הסייף וורד פחות ופחות ככל שיצבור נסיון.
תאיר​(נשלטת)

ועוד אם אחד

תאיר​(נשלטת) • 28 ביולי 2003
(לשם שינוי אני אנסה לא לבלבל בין אם לעם)

מה אם את צועקת גם ככה "לא" ו"די" תוך כדי הסשן? איך הוא אמור לדעת מתי את באמת רוצה שיפסיק הכל ומתי לא?

בקשר לזיכרון, הסייף וורד שבא לי בצורה הכי טבעית זה השם האמיתי של הדום. זה דבר שמצד אחד לא סביר שאני אשתמש בו סתם ככה תוך כדי הסשן ומצד שני זה דבר שתמיד ימשוך את תשומת ליבו. זה לא חייב להיות סייף וורד דווקא במשמעות של תפסיק הכל, אלא פשוט להסב את תשומת ליבו לזה שאני מדברת איתו לא מתוך הספייס, משהו לא בסדר.

ונכון, תמיד יכול להיות מצב שאת שוכחת הכל. זה שיש סייף וורד לא פוטר את הדום מהאחריות להיות ערני וקשוב לתגובות שלך. כמו שזה שיש לך חגורות בטיחות או כרית אוויר במכונית לא פוטר אותך מהצורך להסתכל במראות.
Demi
Demi • 28 ביולי 2003
בדיון הזה כבר היינו כל כך הרבה פעמים icon_smile.gif

אני אישית .... נו נחלק את זה לשתים

חלק ראשון - כדום
אני לא מציע סייף, אם היא מבקשת אז יופי, אבל אם היא מתחילה ושואלת אותי איך אני אדע להפסיק אז אני אומר לה להגיד אדום או כל מילה אחרת שהיא בוחרת אבל, וכאן מגיע האבל הגדול.
אני לא צריך סייף בשביל להפסיק.
כל אקט שאני עושה ועוד לא עשיתי איתה אני שואל לפני זה, יותר מיזה, גם אם עשיתי את אותו אקט רק פעם אחת או פעמיים אני אשאל שוב רק לייתר ביטחון, ואם זה סשן פרטי או פומבי למשל אז שוב יש מקום לשאול שוב כי הסיטואציה שונה ולכן יש מקום לשאול שוב.
יותר מיזה, תוך כדי האקט אני קשוב מאוד ושואל שוב מפעם לפעם אם זה בסדר.
כמובן שיש דרך לשאול את זה בלי לזרוק אותה מהספייס אלא אם בא לי לזרוק אותה ואז גם את זה אני עושה icon_twisted.gif כן כן רע שכמוני.

יותר מיזה, לפעמים בא ל י לגרום לה למכת אנדרנלין, אני יודע שהיא ישר תצעק לי אדום או לאאאא או כל דבר אחר, אבל גם יודע מייד להרגיע אותה icon_wink.gif
ומכאן תוכלו להגיע למסקנה שאם סאבית אומרת מילת ביטחון... אז מה, שזה יוריד לי?
שוב, תלוי בסיטיאציה, אם היא סתם נבהלת אז יופי, אז מרגיעים אותה זה חלק מהסשן.

וכל זה תקף כל זמן שהסאבית לא בסכנה, ברגע שיש חשש לסכנה גם אם היא לא אומרת כלום הכל נפסק באופן מיידי.

ולחלק השני - כסאב
נו מה עוד יש לי להוסיף, אני לא חושב שלצפות ממלכה לאותו יחס זה מוגזם.
ומן הסתם כדי שאני אוכל להתמסר בצורה מוחלטת אני צריך לדעת שאני אקבל את אותו יחס, ואז אני באמת יכול לעצום עניים לנשוך את השפתיים ולרחף icon_smile.gif
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003

גם אני התלבטתי בשאלה הזו

DOM Perignon​(שולט) • 29 ביולי 2003
במיוחד אחרי שנשלטת סיפרה לי אחרי סשן קשה במיוחד שבראש צלצלה מילת הבטחון שלה באלף אורות אדומים.
אבל היא לא יצאה לה מהשפתיים. "פשוט לא הצליח להגיע" היא הסבירה לי.
מאז איבדתי את האמון הבלתי מסוייג שהיה לי בכוחה של מילת בטחון.
אני חושב שכעוד כלי, טוב להשתמש בה. אבל אי אפשר לסמוך על מילת הביטחון שתגן עלינו מלעשות טעות.

כל מי שמתיימר לשלוט באדם אחר חייב להיות מסוגל להתחבר אל הנשלט שאיתו. כדי להוביל אותו בבטחה למקומות שאליהם רוצים שניהם להגיע.

DOM Perignon.
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 29 ביולי 2003
אלי דיברו במיוחד הדברים של כלובי.

לדעתי חשוב ביותר שברשותך תהיה אותה מילת הביטחון המדוברת. אם את 11 שנה בבדס"מ אז אולי כדאי שתשתמשי תמיד באותה המילה, עם הזמן תתרגלי אליה.

למזלי, לא אוכל להעיד על עצמי בתור מי שהשתמשה במלת הבטחון שלה. הרגשתי צורך לעשות כן רק פעם אחת בחיים. אך גם אדוניי הכירו אותי לעומק, כך שזה לא פיר.

לילה, חמודה, לדעתי, הדברים שנאמרו על ידי כלובי הכי פוגעים במטרה.