בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארגז החול של שיקי ואחד

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 29 ביולי 2003
שיקי{L} כתב/ה:
אני אפילו לא רוצה להתחיל לספר לכם אילו משחקים שיחקתי בגן....זה עלול להציג אותי באור סוטה מדיי אפילו לכאן.... מישהו עוד עלול להזמין לי משטרה.. (אדוני השוטר הייתי קטין, בחיי, לא ידעתי כלום נשבע לך).

בואו נגיד רק... שאפשר היה לחזות לאן מועדות פניו של שיקי הילדון הקיפודון עוד לפני כיתה א...

שיקי { L }

שיקי {L}
בוא נשמה,
בוא לארגז חול, תשפוך את הלב.
נראה, אולי יהיו לנו רעיונות למשחקים חדשים, ה"דוקים" והקובות כבר לא משהו.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 29 ביולי 2003
הוו אתה לא יודע כמה זה עקרוני ...

תאר לעצמך....שמישהו..בוא נהיה יותר ספציפיים...נגיד קיפוד כלשהו....היה קורא לך במקום "אחד שמבין"....."אחד שלא מבין"...אה?

רק תוספת של מילה אחת בת 2 אותיות וכל המוניטין שלך היה נעלם - היית יורד מנכסיך התרבותיים, היית הופך כאחד האדם, כבר לא היו מתייעצים איתך ושואלים אותך שאלות בענייני אופניים (עם התמחות במושבי אופניים ובצמיגים משוריינים)....

מה אז?...אה? היית מסוגל לחיות עם עצמך? הרי היית מלבין בשניה.

אנשים היו מסתנוורים ממך אפילו במועדונים חשוכים...היית הופך לתולעת מבוהלת עד אימה...היית מתחפר באדמה ולא יוצא שבועות...בשלבים מסויימים היית שוקל לעבור ניתוח לשינוי מין לאלפקה מצויה כדי שהצמר שלה יסתיר את פניך האדומות....

אבל כל זה לא קרה - ואתה יודע למה? כי אני קיפוד שמקפיד.

שיקי { L } - קיפוד שמקפיד - שלה.
אחד שמבין​(נשלט)
שיקי {L} - הקיפוד שהקפיד וכמעט קיפד את חייו.
בימים שלא היתה פה מישהי שתמשוך את תשומת לבך בצורה שכזאת.
כן היו ימים ...
מדי פעם הסתובבתי לי בניק "אחד שלא מבין" ואף בניק "אחד {שלומד} להבין" (את הרעיון לקחתי מהסיפור של בן המלך והעני icon_cool.gif ) אבל שום דבר מנבואות הזעם שלך לא התרחש.
יותר מזה, שלא כמו בסיפור המקורי כל החבר'ה מהארגז חול זיהו אותי ישר על המקום.
ואני אחד שמבין שכמותי, לא לכבודי ולא לכבוד בית אבא עשיתי זאת, אלא למען הרבות דעת בישראל.
וכבר נפוצו להם כנויים כגון אחדש, אחדי, אחדוש ועוד כהנה וכהנה כיד הדמיון השורה על חברי וידידי ואין פוצה פה ואין מצפצף - יען כי איננו מתעסקים בקטנות.
אך אם פגעתי בכבוד קיפודותו ונגעתי בנקודה קיפודית רגישה, יואיל נא כבוד קפדנות קיפודותו לקבל התנצלותי הכנה. יען אין בלבי חלילה מחשבת זדון כי אם ים של חיבה ואהבה לקיפודים בכלל ושיקי בפרט שלא לדבר על שיקי {L} שכזה.
שיקי​(נשלט)
לא היה חסר והיית מתחיל לדבר לי בארמית....זה לא היה רחוק..ואז אף אחד לא היה מצליח להבין את נפקות דברייך המלומדים, דא עקא, כתבת זאת בלשון הדיוט, כך שכל בר בי רב יוכל לרדת לסוף דעתך.

למה לכל הרוחות כתבתי את המשפט דלעיל? - אין לי מושג - אבל בגלל שזה ארגז חול על שמי...אני כנראה מרשה לעצמי...קצת יותר מדי...

(כלובי - אל תרתח...זו אי שפיות זמנית, זה בכלל בגלל שאני קצת על סמים (הסמים שלה) כבר כמה שבועות...אבל אני לוקח כדורים - הם אמנם לא עוזרים אבל אני משתדל בכל זאת)

שיקי { L }
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 29 ביולי 2003
אחד ארבע על ארבע... זוכר!?
אחד שמבין​(נשלט)
שיקי {L} ידידי הקיפוד המלומד.
בכל מקום יש שפה תרבות ומנהגים. וגם לנו בארגזנו הדל והמקסים יש עולם תרבות משלנו שאחד ממרכיביו הוא השפה. אין שפתנו כשפת כל האדם אלא לשון תולעים וקיפודים ומצידי שיהיו גם ארמיים. אתה קיפוד מלומד יקירי, הן תבין לרחשי לבי גם אם אכתוב בקיפודית אשורית.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 29 ביולי 2003
קאקיקזקה קמקצקחקיקקקיקם קאקתקם icon_lol.gif icon_lol.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 29 ביולי 2003
שיקי
קפד ראשו..

ככה אתה נותן לתולעים (לא איכפת שהוא עשוי ממשי) לדבר אליך?
icon_evil.gif

אההה...
ואל תגעו לי בקוצים !!!!
עשיתי פן !!!

שיקי​(נשלט)
תום תום...סכסכן קטן ושפל שכמותך.....

מחרחר מלחמות חסר מצפון שכמותך...

למזלך אתה קיפוד...אחרת היינו משלחים בך את תולעת המשי המלומדת שלנו...
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 29 ביולי 2003
באתי להגיד:
"הקיפודים שולטים !!! "

אבל זה מה זה לא נכון... icon_biggrin.gif
אנחנו נשלטים