צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיאט סשן - או כיצד מסייע הבדסמ להוריד במשקל

דוקטרינה​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 ביוני 2005

כן, דואג לסאבית שלי

דוקטרינה​(שולט) • 6 ביוני 2005
מעולם ומתמיד (שלוש שנים לערך בעולם הבדסמ מתוכם שנה וחצי לערך בכלוב) דאגתי לסאביות שהיו לי.

תקראי היטב את מה שנכתב בפוסט הראשון והבאים אחריו - הדאגה לרחלי הביאה אותי לשיחת טלפון לרופא.

לגבי הסטירות והעונשים - זה, ללא צל של ספק חלק מתוך משחק שהכללים שלו נקבעו עם רחלי.

דוק.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 7 ביוני 2005

אם כך - אפשר לקבל כמה תשובות עניניות?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 ביוני 2005
אפשר לקבל תשובות עניניות לשאלות ששאלתי?

תזכורת:
ציטוט:
תודה על המחמאות, דוקטרינה.

אבל נדמה לי שלא קיבלתי תשובה ענינית לגבי הנטיה לעשות קודם, ולברר אחר כך - במיוחד כשאתה הוא לא מי שמשלם את המחיר של הסיכונים.

איך מתבטאת עבורך האחריות של הדום לסאבית בסיפור שתיארת?

האם למשל בסיפור התפריט, הלכת לברר מהם הסיכונים הכרוכים בחריטת שמך בסיכה על הגב של הסאבית, כיצד ניתן להקטין אותם, מהו הציוד הנדרש כדי לבצע אותו בצורה בטוחה, הבהרת אותם מראש לסאבית, הבהרת לה מה זמן ההחלמה מסימון שכזה על העור וכמה זמן יעבור עד שהיא תוכל ללכת לים עם בגד ים - מבלי שכולם ישאלו אותה מיהו ד-ו-ק-ט-ר-י-נ-ה?

או שמא גם בסיפור ההוא, לומדים רק אחרי או תוך כדי, ותמיד על עורה של הסאבית התורנית?
דוקטרינה​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 ביוני 2005

הי הי דןכאפ

דוקטרינה​(שולט) • 8 ביוני 2005
הי דנכאפ היקר

הדוק לא נאלם דום אלא הדוק, בין שאר העיסוקים שלו גם עובד. . .

קראתי היטב את מה שכתבת וזה - ללא ספק סופר הגיוני. ברם, אולם. כאשר אני נוהג ברכב שלי לא בהכרח קראתי את כל הוראות ההפעלה. כאשר אני כותב על המחשב האישי, זה לא אומר שאני מכיר עד לפרטי פרטים את מערכת ההפעלה המלאה שלו.

אגב, אני לא בדיוק בקיא גם במה כולל הזרע הגברי או מהן השימושים הנוספים שיש לויברטור.

בניגוד אליך, אני משתדל להנות מהביצוע. אין כאן שום פגיעה ואולי לא ניסחתי את זה נכון. אז אני אנסה שנית. בניגוד אליך, אני לא מתעמק בפרטי הפרטים. אני לא לומד ולא חוקר ולא נכנס לכל הנקודות הללו.

אגב, אין ספק שהן חשובות מאוד.

אתה יודע לדבר בצורה רהוטה וגם הכתיבה שלך משכנעת. אבל, יש חיים בחוץ. האם קראת פעם את ספר ההוראות לכיבוי אש לפני שיצאת עם הבן שלך או הבת שלך לקומזיץ. טוב, אולי אתה כן.

דוק.
ילדה יפה

דוקטרינה

ילדה יפה • 8 ביוני 2005
אולי הגיע הזמן שתרד מהענן שהתישבת עליו...
לא הייתי רוצה ליפול לידיך, אתה מציג את עצמך כאדם חסר אחריות שלא מוטרד מאי אלו סיכונים או בכלל לא טורח לברר מהם. ואם לא שמת לב לצורה שאתה מציג בה את עצמך אז על אחת כמה וכמה דרשני!
Dom_Quixote

Re: הי הי דןכאפ

Dom_Quixote • 8 ביוני 2005
דוקטרינה כתב/ה:
הי דנכאפ היקר

קראתי היטב את מה שכתבת וזה - ללא ספק סופר הגיוני. ברם, אולם. כאשר אני נוהג ברכב שלי לא בהכרח קראתי את כל הוראות ההפעלה. כאשר אני כותב על המחשב האישי, זה לא אומר שאני מכיר עד לפרטי פרטים את מערכת ההפעלה המלאה שלו.

בניגוד אליך, אני משתדל להנות מהביצוע. אין כאן שום פגיעה ואולי לא ניסחתי את זה נכון. אז אני אנסה שנית. בניגוד אליך, אני לא מתעמק בפרטי הפרטים. אני לא לומד ולא חוקר ולא נכנס לכל הנקודות הללו.

אגב, אין ספק שהן חשובות מאוד.

אתה יודע לדבר בצורה רהוטה וגם הכתיבה שלך משכנעת. אבל, יש חיים בחוץ. האם קראת פעם את ספר ההוראות לכיבוי אש לפני שיצאת עם הבן שלך או הבת שלך לקומזיץ. טוב, אולי אתה כן.

דוק.

אלף סליחות על כך שאני שוב מתפתה להגיב באתר הזה, אבל,

אתה באמת משווה גופה של אשה בת אנוש חיה ונושמת למחשב או רכב?

עולה בדעתי שכשמבצעים טעות לא קטלנית במחשב, אפשר ברוב המקרים פשוט להתחיל אותו מחדש וזה עובר. ואת הרכב אפשר לקחת לפחח. ובמקרים יותר גרועים יש חלקי חילוף למחשב או רכב, הגם שהם לא זולים במיוחד. ובמקרה הגרוע ביותר מחשב חדש עולה כמה אלפי שקלים, ורכב כמה עשרות אלפי שקלים.

ברם אולם, גם אשה היא לא דבר זול בימינו. שמעתי שאשה עם המפרט הנכון שווה היום בשוק לא מעט, והמדיניות הנאלחת של הממשלה לאסור סחר בהן גרמה לעליית מחיריהן עוד יותר.

ואתה יודע מה, במחשבה שניה אפילו לא מתחשק לי להיות ציני אחרי התשובה שלך. אתה מציג את עצמך כאדם מבוגר (ואף בוגר) שיודע לדאוג לסאבית שלו. ההשוואה בין גופה של בת אדם למחשב או רכב, היא משהו שילד בגן טרום חובה יודע היטב שהוא מזעזע שלא לומר שגוי שלא לומר אידיוטי מהיסוד. אני פשוט לא מאמין שאדם מבוגר יכתוב דבר כזה.

ולפני שתקצין דוגמאות בתור תשובה ("אתה קורא את הוראות ההפעלה לקומקום שלך?"), הרשה לי לענות מראש - לא, אני לא. אבל אין דין בן\בת אדם כדין חפץ חשמלי, אפילו אם הם רחמנא לצלן סאבים. אני אגיד לך יותר מזה - גם בספנקינג, צביטות ונשיכות אני לא קורא ספרי הפעלה. אבל מצבטים, ד"ר דוקטירינה הנכבד, רצוי לדעת כמה זמן אפשר להשאיר לפני שהם גורמים נזק. והצלפות בשוט צריך לדעת לבצע כך שהן לא שוברות את העור. וחריטה בסיכה, פאקן חריטה על העור בסיכה, זה משהו שבמקרה הטוב ביותר יכול להסתיים באינספור זיהומים אם מתבצע ללא ידע, ואני לא מעוניין להיכנס לאפשרויות החמורות יותר, תברר לבד.

אני מזועזע מהתשובה שלך לגבי המחשב והרכב. מודה ומתוודה שחשבתי שיש לך הרבה יותר שכל מזה.

ועכשיו אם תסלח לי, אני הולך לצרוב על הדגדגן של הסאבית שלי את מילות השיר "הנני כאן" בעזרת ברזל מלובן שהכנתי בעצמי. זה בסדר, התקנתי לה אנטי-וירוס.

כבוד,
קיחוט

תקציר (C):

פוקי
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

דוקטרינה היקר - אצל הרופא?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 8 ביוני 2005
האם היית מוכן להפקיד את גופך בידי רופא שאומר שהוא עסוק מדי מכדי ללמוד, להתעדכן, להתאמן לפני שהוא מנסה את הטיפול החדשני שלו עליך?

האם היית מוכן להיכנס לטיפול אצל מי שטוען שיש לו גישה פסיכולוגית, אך צעולם לא טרח ללמוד?

בבטיחות השאלה איננה "האם זה קרה לי בעבר" אלא "מה יקרה אם הסיכון יתממש" ו-"מה נדרש כדי להקטין את הסיכון".

אז במחשב שלך - תאבד רק את החומר שנמצא עליו.
ואכן - גיבוי מוגדר בדרך כלל כ"דבר הזה שאנשים מתחילים לעשות אחרי הפעם הראשונה שהם אבדו חומר חשוב במחשב שלהם".

בקומקום החשמלי - תיתכן שריפה מקומית.
ואכן - רוב הקומקומים החשמליים נמכרים עם מפסק תרמוסטטי - שמנתק את הזרם אם החום של הקומוקום עובר 100 מעלות צלזיוס.

אבל בגוף ובנפש של האדם שאיתו אתה משחק - ההשפעות יכולות להיות הרבה יותר הרסניות.

לא מזמן היה לנו דיון כאן בכלוב, שבו מישהו הגן על הזכות שלו לקבל מכות על הכליות.
הוא גם חשב שיש איברים שמגינים על הכליות.

האם אתה כדום אכן תתרום כליה לסאבית שלך, או שמא עדיף ללמוד מעט אנטומיה כדי להבין למה רמזור ההצלפות נראה כפי שהוא נראה?

האם אתה כדום תברר מראש עם סאבית האם היא יכולה להרשות לעצמה להסתובב עם סימני החריטה של השם שלך על עורה עד שהפצעים יחלימו, או עד שהצלקת תיעלם - או שמא תסמוך על ההסכמה שלה בלהט הרגע?

האם אתה כדום, הולך ומוצא ממי ללמוד כיצד עובדים עם מחטים בצורה בטוחה, מתרגל ושואל - או שמא הניסוי הראשון שלך יהיה על עורה של זו שהסכימה?

אלו שאלות מאד מציאותיות, דוקטרינה.

הן נוגעות בעורה, בנפשה, ביכולת להתפרנס ולחיות בחברה של הסאבית שלך - זו שאתה כל כך דואג לשלומה.

האם בעיניך אלו מאמצים גדולים כל כך?

האם בעיניך אלו מאמצים זניחים?

האם מניעת או הקטנת סיכונים נחשבים בעיניך לטרחניים מדי?

לצערי, אני רואה יותר מדי אנשים שטרם הפנימו שלהיות שולט/ת פירושו קודם כל אחריות לנשלט/ת - הרבה לפני ההנאה של השולט/ת.

ולצערי, אני גם רואה את מה שנוח לך לא לראות - את האנשים שנפגעים מגישה שמזלזת ב-SSC...
דוקטרינה​(שולט)

דן קאפ יקירי

דוקטרינה​(שולט) • 8 ביוני 2005
אני רואה את הבת שלך, באמצע גיל ההתבגרות יושבת מולך ואתה מסביר לה את כל הסיכונים, את כל החששות, את כל הזהירות המתבקשת מסקס. אני רואה אותך, יקירי, יושב איתה ומראה לה את האטלס לגוף האדם שבו משתמשים הרופאים.

שלושה ימים לאחר מכן - היא צריכה לדעת הכל בעל פה. כי אתה בוחן אותה. וזה החלק הבסיסי בנפש שלך - לדעת הכל, להבין הכל, ללמוד את הכל.

תשמע, אתה צודק.

ממליץ לך לא לזיין כי אתה עלול להידבק בזיבה סילפיס, איידס וכדומה. ממליץ לא לנשום כי יש באוויר ים של חומרים מסרטנים (אם תרצה יש לי את הרשימה המלאה). אני ממליץ לך לא לשתות קפה כי זה עושה סרטן וגם סיפליס וגם איידס.

דן קאפ יקירי. אני מאוד מעריך - אבל באמת, את הרצינות שלך בכל מני דברים.

שיהיה לך ברור - זה שלא עשיתי שיעורי בית לא אומר שהשתוללתי. לא אומר שאני מרשה לעצמי להשתגע כאשר אני מצליף עם חגורה.

עבורך - זה חלק מהכיף ללמוד את התחום ואת הנושא.

אני מעדיף לעשות את זה. לחוות את זה. להרביץ ללחוץ, לצבות, להכות, להצליף.

דוק.
oshrat​(נשלטת)
oshrat​(נשלטת) • 8 ביוני 2005
"אני מעדיף לעשות את זה. לחוות את זה. להרביץ ללחוץ, לצבות, להכות, להצליף."
גם כאשר זה עולה בבריאות הפיזית של הסאבית שלך? icon_eek.gif icon_eek.gif