ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הבדסמ...קווים לדמותו:

mabel​(אחרת)
לפני 18 שנים • 8 ביוני 2005
mabel​(אחרת) • 8 ביוני 2005
השאלה כפי שהבנתי לא הייתה במתן דוגמאות .
התשובות הן תמיד פועל יוצא מהחוויות, מאז שנכנסתי לעולם הזה חציתי לא מעט גבולות,
מזלי הוא שהאדון שלי תמיד שם, מחכה , תומך.

Mabel
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 8 ביוני 2005
mabel כתב/ה:
השאלה כפי שהבנתי לא הייתה במתן דוגמאות .Mabel

אלו היו אוסף של שאלות. רובן די אישיות.
הדרך שלי לענות עליהן היתה בדוגמאות אישיות כאלה ואחרות, מאבל icon_biggrin.gif

כולנו חוצים גבולות כל הזמן, מאבל. ומצופה שהאדון/גברת יחכו מצד השני ויתמכו. זה חלק מהעניין.

השאלה שואלת משהו אחר.
חצית גבול שהיה עבורך רחוק מידי? חצית גבול שהתחרטת על חצייתו?
חצית גבול תחת מניפולציה כל שעצם דחיקת הגבול או חצייתו היו מנוגדים לאינסטינקטים פנימיים ולאחר מכן התחרטת שנסחפת לשם (וזה עדיין יכול להיות בליווי צמוד של הדום, בתמיכה מלאה ובקליטתך לאחר מעשה, אפטר קייר ושות'..)

לפעמים, יש אפטר שוק שכזה. אפילו במרחק ימים.
לפעמים, כיוון שבשיחה-של-אחרי ובסיכום דברים עם הצד השולט המשקעים האלה לא עלו - ישנה מבוכה או בושה להעלות זאת שוב כשהאפטר שוק מזעזע פנימה, לאחר שעברו כמה ימים.
אז בולעים זאת פנימה וזה נורא.

כן סקורפיון. לפעמים המסע שלנו מוביל אותנו לדרכים ללא מוצא, לפעמים אנחנו לוקחים פניה לא נכונה ושוקעים בתוך ביצה פרטית..
גם אם יש מי שמושך אותנו משם, הטראומה נשארת. למרות שניצלנו - עדיין זו טראומה.

האם היינו צריכים ולנסות לשחות בביצה הזו במודע רק כדי לדעת אם אנחנו מסוגלים לשחות בביצה הזו? האם המשקעים של אחרי שווים את זה?
שוב. זו כנראה תשובה מאוד אינדבידואלית.
יש מי שיגיד כן.
יש מי שיגיד לא.
mabel​(אחרת)
mabel​(אחרת) • 8 ביוני 2005
בוקר טוב נריסה,

מדבריך זה נשמע כאילו " ביקורת" על דבריך, ולא כך הייתה כוונתי, חשבתי שהשאלה היא יותר
" פילוסופית" icon_smile.gif
כתבתי, עברתי אין ספור גבולות, עד עכשיו השכל שלט , הכוונה שלא חציתי גבול אם הרגשתי שזה יכול לפגוע בי עכשיו או בעתיד.

כתבתל
פעמים, כיוון שבשיחה-של-אחרי ובסיכום דברים עם הצד השולט המשקעים האלה לא עלו - ישנה מבוכה או בושה להעלות זאת שוב כשהאפטר שוק מזעזע פנימה, לאחר שעברו כמה ימים.
אז בולעים זאת פנימה וזה נורא.
מסכימה איתך, זה באמת נורא, לי עוד לא קרה, מאחלת לעצמי ולכולנו להיות במקום הזה כמה שפחות

Mabel
scorpio king​(שולט)

"פילוסופית" אבל לא רק...

scorpio king​(שולט) • 8 ביוני 2005
נריסה כרגיל התשובות שלך מאירות עיניים ובהחלט הבנת נכון למה כיוונתי בשאלות שלי.
נראה לי שלדבר רק ברמה הפילוסופית יהיה לא פרקטי.
אלוהים ואולי גם זה של הבדסמ נמצא לא פעם בפרטים הקטנים.
הדוגמא שנתת לגבי שיתוף דום נוסף בסשן כולל סקס היא בהחלט מסוג אותם דילמות שיכולות לצוץ.
למרות שבמקרה שכזה אני יודע מראש שבמקרה הפרטי שלי הייתי מתנגד לכך , היא רק מדגימה עד כמה לפעמים מאחורי כל קיר שנשבר נמצא השביל שמוביל אותנו קדימה ולפעמים צצה לה חומה שלא ידענו על קיומה .
זה קצת מזכיר לי ( ונראה לי שבאיזה שהוא מקום בבסיס יש כאן דמיון מסויים) נסיונות של ילדים לשחק באש או לנסות דווקא את מה שמזהירים אותם מפניו כדי למצוא את הגבולות שלהם ואת מה שנכון להם. לפעמים זה מסתיים בתחושה של אושר והצלחה , לפעמים זה נגמר בבכי.
דוקטרינה​(שולט)

צעד אחד רחוק מדי

דוקטרינה​(שולט) • 8 ביוני 2005
גם לי זה קרה.

דווקא אחרי שנה שהייתי בבדסמ.

איבדתי את השליטה.

הכאבתי הרבה מעבר למה שתיכננתי. השפלתי אל מעבר לרף שחשבתי עליו. ירדתי לפסים אישיים ואולי . . . אולי אפילו ירדתי מהפסים.

למחרת היא התקשרה וביקשה שוב.

פעם שניה שזה קרה לי היתה כאשר ביקשה ממני סטודנטית שלי (ואל תשאלו איך הגעתי לדבר איתה על זה בכלל....................) שאהיה מאוד אלים כלפיה. קיק שלה. הייתי אלים. וחציתי גבולות שלי. לא חציתי גבולות אלא חציתי את הגבולות שלי.

דוק.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 ביוני 2005
לי היה סאב שהיה הרבה יותר מבוגר ממני , הרבה יותר מנוסה ממני איש מבריק שהיה בעמדה מאוד מאוד חשובה , חכם שנון ובעיקר מניפולטור .
האיש עשה לי בית ספר לשליטה מלמטה והביא אותי למצבים מטורפים ,תעבתי אותו בהלך הסשנים ואחריהם.
ביליתי את זמני בלחשוב איך למרר את חייו שהוא יודה שאני "מלכה אמיתית " ועברתי איתו גבול אחרי גבול שהצוותי לעצמי .
לא נהנתי מהשליטה עליו (אפילו סבלתי) ולא עזבתי אותו שלא יחשוב שנשברתי .מצאתי את עצמי במצבים שהיום אני לא יכולה לדמיין את עצמי עושה אותם .
אני מיחסת את ההתנסות הזו לגילי הצעיר ולחוסר הנסיון שהיה לי אז ואי ההבנה של הפגיעות אותם אני עלולה לגרום לו .
אני מודה לו על כך שהוא לימד אותי שאני לא מוכנה לשלוט באנשים שאני לא אוהבת .
הוא בעיקר בעט אותי מהפוזה המפגרת שהיתה לי כמלכה וחשבון הנפש אותו עברתי בסיום היחסים שלנו הוא אחראי לדרך בה אני רואה יחסי שליטה היום
Bent
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2005

כן

Bent • 9 ביוני 2005
פעמיים או שלוש.

כולם היו חוויות לימודיות.

הפעם היחידה שאני מוכן לדבר עליה, היא הפעם שבה בפעם הראשונה, "פרקתי" את תלאות היום על מישהיא.

גבול, גדול, עוד חומת ברלין.

או אולי צביעות?

כי בכל יום אתה מגיע עם משקעים.

בפעם ההיא זה היה בידיעה או הבנה תוך כדי.

בכל זאת השוק אחרי היה אדיר, נפשית היה קשה, המפלצת שבי נצחה?

התרופה, הבנה ממנה.

והרבה מחשבה, ולימוד, ותובנות חדשות.

BENT