סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

מל​(נשלט)
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
מל​(נשלט) • 28 ביולי 2003
למכשפה שלום !

שוב אני מצטער שאני נאלץ להגיב לשרשור הזה .

שוב , אני מתנצל אבל לי זכורים הדברים קצת אחרת , ויש מי שיעיד על כך .לא אחת ולא שתיים.

את זאת שבאת וביקשת ממני רעיון מקורי לסיבת סוף העונה בדנג'ן .

וקיבלת , בצורה של תחרות סשיינים קצרים בני עשר דקות . והפרס DVD .

מה לעשות שהמגאלומניה שלך לא יודעת גבולות , עכשיו גם לקחת לעצמך את כל הקרדיט
על עולם הפמדום הישראלי ...נו באמת icon_lol.gif

ועל זה נאמר ....עם רופא טוב , ומינון נכון של כדורים ניתן להגיע לתוצאות חיוביות !

גם במקרה שלך..............
amos_l

מסיבת סוף שנה

amos_l • 28 ביולי 2003
ראשית אני רוצה להודות לכולם,אלה שהיו ואילו שלא יכלו להיות וגם לאילו שלא רצו להיות.
אכן היו רבים במסיבת סוף העונה, לו הייתי יכול לחזות זאת מראש יתכן והייתי פועל אחרת,
גודש הקהל אכן גרם לכך שלא כולם יכלו לצפות במתרחש,וכמות זו אף משפיעה על החום בתוך האולם.
מוסיקה/ריקודים/סשנים – דובר על כך רבות ועסקנו בכך לא מעט,בטעמי האישי אני מעדיף מוסיקה גותית,חלק אחר מעדיף האוס וחלק אחר מעדיף להיטים,הניסיון של כל אחד לכפות את העדפותיו על השני מראש נידונים לכשלון,מה שכן ראינו במהלך השנה כי מרבית האנשים מגיבים טוב יותר לסוג של מוסיקת להיטים מאשר לסגנון אחר.בזמן הסשן עצמו כל אחד יכול לבחור או להביא איתו את סוג המוסיקה החביבה עליו.
המועדון לא יכול להיות מורכב רק מסשנים או רק מריקודים או מכל פעילות נישה אחרת,הוא צריך לכלול עירוב של פעילויות.

הערב ותחרות הסשנים – רצינו לתת במסיבת סוף העונה ביטוי לכלל הפעילות שהתרחשה במועדון במשך השנה האחרונה, הכוונה היתה גם לגרום למירב הזוגות/שלשות להשתתף וגם הכנו תשורות קטנות לכל מי שנטל חלק בפעילות,סדרת סשנים שאורכם עולה על 10דקות היה גורם לאירוע להמשך מספר שעות,אני מניח שזה היה יוצר בעיה לחלק גדול מהאנשים לשבת שעות ולצפות בכך.
לצורך הכנת האירוע בקשתי משניים שיעזרו לי להכינו המכשפה ו009, אני לא יודע לכמה מכם יצא לארגן אירועים, אבל המסיבה הזאת הייתה מאורגנת, ואני מודה למכשפה שארגנה את התכנית של כל הערב הזה.אני גם מודה ל009 על פועלו במשך השנה וגם בערב המסיבה. אני אשמח לראות גם אחרים מארגנים מסיבה/או כל פעילות במועדון הם יקבלו לכך גיבוי מלא שלי.
צייד המכשפה המתנהל כאן נראה לי לא במקום,ביקורת וגם הקשה תמיד תהיה טובה ונכונה,מה גם שאם יש ביקורת היא כולה צריכה להיות מופנית אלי,אני המנהל היחידי של המועדון,לטוב ולרע. הרע הוא באחריותי הטוב שייך לצוות שעזר.
הסטייה מהעיקר ומהעשיה לכיוון האישי לא תורמת דבר,(על כך נחרב בית המקדש).
אין מה להפנות אליה שום שאלה נוקבת (למכשפה) או לכל אדם אחר פרט לי,הכל נעשה בידיעתי המלאה.
אמנם לא הכל מושלם וטוב ועוד ארוכה הדרך אבל אני חושב שלמדנו דבר או שתיים השנה ואף מהערב האחרון,הפקת לקחים עניינית היא המפתח להצלחה,הטלת רפש אינה עוזרת בכלום.

אני מקווה שכל הנוגעים בדבר יתקררו קמעה יעשו מעט חושבים וינסו שיטת הידברות מכובדת יותר.
שוב תודה לכולם וחופש נעים
עמוס
נוריתE
נוריתE • 28 ביולי 2003
וזיכרו מה אמרתי במקום אחר
והנה גם עמוס אומר
בית המקדש וישראל נחרבו משנאת חינם
ואני מקווה שיבוא קץ לשנאת החינם הזו
כאן אצלנו
zap11​(נשלט){Lola}
zap11​(נשלט){Lola} • 28 ביולי 2003
אנשים טובים ...ונעל (מיתחת לקפקף)
מה אתם רוצים אני לא מבין ?
המכשפה אירגנה ערב 10 .
מה היא יכולה לעשות ? אולי היא יכולה להיות סלקטורית בכניסה?
מה אתם רוצים מימנה אני לא מבין ? icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
היא חשבה על כולם ולא אמרה שזה רעיון שלה !
היא רק אמרה שהיא זו שהירגנה את הערב הזה .
אז אולי בימקום להתלונן תגידו לה תודה icon_question.gif

...............................................................................................................................................
ואני גם חושב שתאיר צודקת ...
למה ליזרוק סיגריות על הריצפה icon_question.gif
מה אין מאפרות במועדון icon_question.gif
כן גם אני מעשן icon_exclaim.gif

...............................................................................................................................................

אז אנשים חלס שטויות icon_exclaim.gif
שאני לא אקבל עצבים על כולם icon_mad.gif
ותפסיקו להתלונן .......................................
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003
009​(אחר) • 29 ביולי 2003
From: "המכשפה" <thewitch100@speedy.co.il>
To: "009" <ib@actcom.co.il>
Subject: הודעתך הוסרה מן הפורום. פרטים אצל עמוס לוי. זוהי התראה אחרונה, אחריה תתבצע חסימה מוחלטת.
Date: יום שני 21 יולי 2003 21:19

הודעתך הוסרה מן הפורום. פרטים אצל עמוס לוי. זוהי התראה אחרונה, אחריה תתבצע
חסימה מוחלטת.

בברכה

המכשפה

----------------------------------------------------------------------------
----
009​(אחר)
009​(אחר) • 29 ביולי 2003
זוהי רק אחת מהודעות רבות שנמחקו סתם ככה

זוהי הודעה שפורסמה בכל הפורומים כולל בכלובי ואף אחד לא מצא לנכון למחוק

זו היתה הודעה שהתייחסה לתכנית המופעים ביום התחרות!

009

נמאס לקבל את ההודעות המטומטמות אחת לכמה זמן ממישהי שמבינה בבדסמ בערך כמו שאני מבין בכוכבים
pam
pam
pam • 29 ביולי 2003
מוגזם לחלוטין.

נכון, היה חם. נכון, היה רעש. נכון, היה עשן. נכון, אי אפשר היה לראות כמעט כלום.

אז מה?

גם היה נורא שמח ומרגש ומצחיק וכיף בכלל והכל.

אני לא מכירה לא את 009 אישית ולא את המכשפה, רק בפנים וב-שלום שלום מנומסים.

אבל - 009 רכש את אמוני המוחלט בו, את הכבוד הגדול שיש לי אליו וים של הערכה - בערב אחד לא מזמן במועדון, כשהתקיים סשן פומבי שנערך על ידי מישהו כנראה לא ממש מקצועי שטפטף בהתלהבות שעווה רותחת על גב הסאבית שלו, ו-009 זינק מיד והרים לו את היד והנחה אותו איך לעשות את זה ומנע, כפי הנראה, כוויות או איזה נזק אחר.

אף אחד מההמונים שצפו בהתלהבות לא קם לעשות את זה.

אני בספק אם הערבים במועדון היו נראים כפי שהם נראים לולי ההשקעה והמסירות האינסופית שלו.

קצת כבוד לא הרג עוד אף אחד.
X MAN
X MAN • 29 ביולי 2003
009 היקר !

צר לי לדעת שזה התגמול בו אתה זוכה לו חרף כל מאמציך ...

בלי שום שמץ של אנושיות , זוהי ביריונות לשמה......

טוב שאתה מסיר את המסכה מעל פרצופה האמיתי של המכשפה.

מה לעשות זהו פרצופה האמיתי של מי שמתיימרת להיות "האורים והתומים של הקהילה"
009​(אחר)
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003
009​(אחר) • 30 ביולי 2003
והאמינו לי שזה רק על קצה קצהו של המזלג!!!!

הודעות ואיומים מהמכפשה נהפכו ללחם חוקנו מעת לעת .

בקרוב גילויים חדשים בפרשת XXXXXXX

בקרוב מאד גילויים חדשים בפרשת XXXXXX

וכן בפרשות נוספות שבהם היתה המכפשה מעורבת באופן ישיר ובוטה!

009 נותן לך 24 שעות להתפטר מכל תפקידייך !!

זו הבטחה אישית שלי לגלות לכולם את כל מעלליה של המכשפה בשנה האחרונה ולהוכיח קבל עם ועדה מהם המניעים שמניעים אותה ולמה היא מסוגלת ועד לאיזה רמה היא מוכנה לרדת!!!

עשרות אנשים מפורום חוויות כואבות עומדים מאחורי 009

הם מפחדים לדבר וחוששים שיבולע להם על ידי המכשפה שכבר גרמה לנזקים כבדים לרבים רבים מאיתנו.

קומי והתפטרי!!!!

009
________
ההודעה נערכה על ידי מערכת הכלוב
כלובי
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003
כלובי • 30 ביולי 2003
בכלוב לא עושים אאוטינג,

ואתה לא יוצא דופן, מיסטר מפיק הארועים והמסיבות של המועדון.

יש לך פורום משלך, למה אתה לא מנהל את המלחמות שלך ממנו?