סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המתחלף ועונשו

Succubus​(אחרת)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005

Re: המתחלף ועונשו

Succubus​(אחרת) • 10 ביוני 2005
מעניין ששומעים בדיוק את אותם משפטים (בשינוי קל) כשמדברים עם לסביות על דו-מיניות - לסביות, ככלל, מתעבות דו-מיניות, ודו-מינית אחת שאני מכירה מקפידה להסתיר את זה היטב (היא לסבית גלויה ודו-מינית בארון, למרבה הגיחוך) במסגרת הקהילה הלסבית, כדי שלא ידחו אותה. אני חושבת שיש משהו בלהיות מיעוט לא מקובל ואפילו נרדף חברתית, שדוחף אנשים לחפש הזדהות מלאה ומוחלטת. זה יכול להיות חלק מהעניין.
אבל מה... הרבה פעמים נוצרה בי תחושה שיש הבדל איכותי (להבדיל מכמותי, לא שהאחד יותר איכותי מהאחר!) בין סוויצ'ים לבין אנשים עם נטייה קבועה. יש אנשים שאת מסתכלת בהם וברור לך שהם דומים/סאבים וזה לא הולך להשתנות אף פעם, ויש אנשים שיכולים לשחק על החילופין. זה כאילו בא ממקום שונה פסיכולוגית.
בכל מקרה, נו, מי שרוצה להתנשא, תמיד ימצא סיבות. גם סוויצ'ים יכולים להתנשא על בעלי נטייה קבועה, על חוסר הגמישות שלהם. מה זה משנה? אז יש דעות קדומות. שיהיו.
הוא​(שולט)

לא דעות ולא קדומות

הוא​(שולט) • 10 ביוני 2005
כל אחד רואה דברים מזוית אחרת
אם את שלמה ומרוצה מה זה משנה מה אומרים מה הדעות
מיתוסית​(שולטת)

מיתוסית​(שולטת) • 10 ביוני 2005
Black-Blue כתב/ה:
מעניין ששומעים בדיוק את אותם משפטים (בשינוי קל) כשמדברים עם לסביות על דו-מיניות - לסביות, ככלל, מתעבות דו-מיניות, ודו-מינית אחת שאני מכירה מקפידה להסתיר את זה היטב (היא לסבית גלויה ודו-מינית בארון, למרבה הגיחוך) במסגרת הקהילה הלסבית, כדי שלא ידחו אותה. אני חושבת שיש משהו בלהיות מיעוט לא מקובל ואפילו נרדף חברתית, שדוחף אנשים לחפש הזדהות מלאה ומוחלטת. זה יכול להיות חלק מהעניין.
אבל מה... הרבה פעמים נוצרה בי תחושה שיש הבדל איכותי (להבדיל מכמותי, לא שהאחד יותר איכותי מהאחר!) בין סוויצ'ים לבין אנשים עם נטייה קבועה. יש אנשים שאת מסתכלת בהם וברור לך שהם דומים/סאבים וזה לא הולך להשתנות אף פעם, ויש אנשים שיכולים לשחק על החילופין. זה כאילו בא ממקום שונה פסיכולוגית.
בכל מקרה, נו, מי שרוצה להתנשא, תמיד ימצא סיבות. גם סוויצ'ים יכולים להתנשא על בעלי נטייה קבועה, על חוסר הגמישות שלהם. מה זה משנה? אז יש דעות קדומות. שיהיו.

בדיוק מה שרציתי לומר...
אני משווה הרבה בין מתחלפים לדו מיניים.
מסתבר שגם בקהילה הזאת שאנחנו אנשים מיוחדים ושונים ומיעוט מהוונילים, מתייחסים לא הכי בפתיחות כלפי המיעוט שבתוכינו:
מתחלפים, פטישיסטים...
אםילו קינקיים שמוצאים את עצמם לא שייכם לשום מקום כי הם יותר מידי בשביל ונילים ופחות מידי בשביל שס"קים...
Succubus​(אחרת)

Succubus​(אחרת) • 10 ביוני 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
בדיוק מה שרציתי לומר...
אני משווה הרבה בין מתחלפים לדו מיניים.
מסתבר שגם בקהילה הזאת שאנחנו אנשים מיוחדים ושונים ומיעוט מהוונילים, מתייחסים לא הכי בפתיחות כלפי המיעוט שבתוכינו:
מתחלפים, פטישיסטים...
אםילו קינקיים שמוצאים את עצמם לא שייכם לשום מקום כי הם יותר מידי בשביל ונילים ופחות מידי בשביל שס"קים...

כל הצורך הזה בהגדרות אמנם מובן לי, אבל נראה לי מאד מייגע. אני מעדיפה בדרך כלל פשוט לא להגדיר את עצמי, כי ממילא אני לא חושבת שאפשר. ואולי באיזשהו מקום עדיף, לפחות מבחינתי, שהאנשים שזמינים לי יהיו אלה שיש בהם מספיק גמישות כדי להשתנות מדי פעם, כמוני, או לפחות כדי לקבל את השינויים שעוברים עלי. אחרי הכל, אדם שזקוק לקיבוע הזה כפי שתיארת בהודעה הראשונה שלך, ממילא לא היה מתאים לי - ומן הסתם גם לא לך, אם קראתי נכון את מה שכתבת על עצמך.
אולי כדאי שתתייחסי לזה כאל פילטר שמשרת אותך, ומונע מאנשים מקובעים מחשבתית להתקרב אלייך...
kamor​(נשלט)
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2005
kamor​(נשלט) • 23 ביוני 2005
Tame כתב/ה:
אולי כי מתחלפים לא מייצגים את הטוטאליות שרבים מחפשים.

אני מסכים מאוד עם המשפט הזה . מתחלפת יכולה להיות מלכה נהדרת , אבל להרבה עבדים מפריע שהמלכה שלהם כנועה מרצון לאנשים אחרים .

את לא תביני למה המושג "טוטאליות" חשוב להרבה אנשים מבחינת הפנטזיה , כמו שהם לא יבינו למה את מעדיפה לגלם 2 תפקידים .

אז אין טעם לנסות להבין , צריך פשוט לקבל את העובדה שלכל אחד יש את העדפות שלו.