אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפחדת ומתרגשת

mik35
לפני 18 שנים • 11 ביוני 2005

מפחדת ומתרגשת

mik35 • 11 ביוני 2005
האם יש כאן נשים נשואות שמנהלות קשר כזה לא עם הבעל שלהן?
אני חושבת יל זה אבל נורא פוחדת.
תעזרו לי?
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 11 ביוני 2005
מיק יקרה...
האם את מחפשת כאן חיזוקים לבגידה?
האם את רוצה לשמוע כי יש כאן מספר נשים/גברים שבני/ות זוגם/ן החוקיים אינם מבינים אותם ולכן הם "נאלצים" לרעות בשדות זרים?
יש כאן כאלו, תוכלי למצוא רבים מהם בפורום 40 פלוס, שהפך כנראה נקודם מפגש לבוגדים המחפשים הצדקה למעשיהם יחד.
שמענו אין ספור סיפורים טראגים מדוע X אינה יכולה להתגרש (בגלל הילדים, בגלל רכוש וכו') ומדוע Y נשאר עם אישתו החולה הסיעודית .
יש אכן מספר מקרים בודדים בהן יש הצדקה כלשהי למציאת זוגיות/קשר נוסף מחוץ למערכת החוקית אבל ברוב המקרים מדובר בפחדנות, במוסר כפול ובחיי שקר שאין להם הצדקה.
האם ניסית ליצור זיקה בדס"מית עם בן זוגך? האם יזמת בצורה יצירתית סשן שעונה על הפנטזיה שלך? האם עשית משהו בכיוון מלבד לפנטז על מערכת מרגשת עם גבר אחר?
האם את אוהבת את בן זוגך? רוצה להשאר עימו? האם את מודעת למחיר הכבד של בגידה? האם את מוכנה לשלם את המחיר? האם את מוכנה לחיות בשקר ובפחד, לטוות שקרים על גבי שקרים?
חשבי היטב על ההשלכות של כל צעד על חייך, על מצפונך, על בן זוגך, על ילדיך אם יש לך כאלה...
חיים גלויים וישרים עם מצפון נקי עדיפים על חיי הסתרה ושקר ומצפון לא שקט.
לכל דבר יש מחיר בחיים, לכל בחירה יש השלכות.
en1
en1
en1 • 11 ביוני 2005
ים,
הפתעת אותי בתגובה השיפוטית שלך...
אבל כנראה שבחיים יש הפתעות.

ומיק - לא ברור מה את מבקשת.
איך נוכל לעזור לך?
ראש השבט​(שולט)

אין תשובות..

ראש השבט​(שולט) • 11 ביוני 2005
. לכל דבר יש תג מחיר.
ישנו את הצורך וישנה המציאות. בגבולות האלה את נמצאת, את תבחרי דרך שתתאים לך לזמן מסויים, או לא, ואז תשני. מצב תהייה וגישוש תמידיים.

בהצלחה לך.
קליבר​(שולט)

שלום מיקי 35

קליבר​(שולט) • 11 ביוני 2005
אז ככה מיקי , כמה עצות , יש פה מלא כמוך שמחפשות אהבה , אמיתית , מהצד
לא משנה מה הסיבה
אל תתרצי
אל תתנצלי
אלה החיים שלך
כמובן שדעי שאם תתפסי המחיר עלול להיות כבד , אבל לפעמים זה שווה , כי כמו שאמר ראש השבט , לכל דבר מחיר .

תבלי טוב פה, מיקי .
טרויאני
לפני 18 שנים • 13 ביוני 2005

ותזכרי רק שעדיף

טרויאני • 13 ביוני 2005
לומר תמיד את האמת ולממש את הפנטזיות עם בן זוגך החוקי. מה לעשות, אני חושב שהחלק המכריע של הגברים הנשואים שנמצאים כאן הם פחדנים, חסרי מצפון טוטלי ושקרנים.
מדהים איך הם לא מסוגלים להודות בכך שהם למעשה בוגדים נקודה, עם או בלי כוונה.
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

מדהים

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 13 ביוני 2005
איך אנשים שלא נמצאים באותה נקודה, מרגישים בנוח להפליא בעצותיהם.

אז לכל מי שמאשים ותוקף, כל עוד אתם לא נמצאים בנעליה, לא תוכלו להבין מה היא מרגישה.
נכון, עדיף לא לשקר, לא לבגוד ולא לרמות. עדיף גם לא לשכוח אף פעם לחגור חגורת בטיחות, אף פעם לא לצעוק על הילדים ולעשות הכל לפי הספר. עדיף, בהחלט, אבל החיים לא תמיד מובילים אותנו "כמו שצריך", וצריך לקבל החלטות על סדר עדיפויות, על דברים שחייבים להתפשר עליהם, ועל המחיר שצריך לשלם. אגב, את המחיר תמיד משלמים, ומי יחליט אם לחיות במערת יחסים לא מספקת (אבל לא לשקר!) עדיפה על סיפוק עצמי (+רגשי אשם).

אתם מבינים, לכל דבר יש מחיר, לכל צעד יש יתרונות וחסרונות, או אם לצטט את החוק השלישי של ניוטון, for every action force there is an equal (in size) and opposite (in direction) reaction force. או בתרגום חופשי - אם עשית משהו, צפה פגיעה.

לגבי השאלה הספציפית של mik35, אז כן, אני נשואה ומנהלת קשר נוסף. האם זה טוב? כן. האם אני מסתובבת מאושרת תמיד, נטולת פקפוקים ורגשי אשם? לא ממש. האם זה משתלם? איך לפעמים. ההחלטה לנהל קשר נוסף, אלטרנטיבי, היא תמיד קשה וללא דרך חזרה. ממש כמו בתולים, ברגע שחצית את הגבול, לא תוכלי לחזור. העניין הוא שלא בטוח שתרצי לחזור, ואת זה צריך לקחת בחשבון. יכול להיות שאחרי שתגלי את הארץ המובטחת, בדמות אותו מאסטר מצויד בשוט, תחליטי שזה שמחכה לך בבית שתחזרי מהישיבה שהתאחרה (עלאק), לא מספק אותך, ואת רוצה לקום וללכת. לא בטוח שזה יקרה, אבל מישהו חכם אמר לי שתמיד צריך לדמיין את הסיטואציה הגרועה ביותר, ואז להחליט אם הולכים על זה או שמוותרים.

אז נניח שהחלטת שאת חייבת את זה. למען השלמות האישית שלך, למען ההגשמה הנפשית שלך, למען הסיפוק. זה לא משנה כרגע. ברגע שהחלטת על הקונספט, חשוב מאוד (מאוד) לבחור את המועמד המתאים. איך מוצאים? זו שאלה מסובכת מאוד, שרק את יכולה לענות עליה. למה רק את? כי יש מי שזקוקה לשליטה מנטלית, ויש מי שבלי אוסף כלי משחית תזרוק את המאסטר מהמיטה המטאפורית שלה. יש מי שרוצה המון כוח, ויש מי שרוצה רק מעט. כל אחת ומה שמתאים לה, וזה קשה למצוא מישהו מתאים בקהילת הבדס"מ, בערך כמו שזה קשה למצוא מישהו מתאים בכל מקום אחר. הקליק הזה צריך להיות גם כאן, בהחלט.

עצה ממני, קחי את הזמן. תסתובבי, תחשבי, תהרהרי, ותחשבי עוד קצת. אלה החיים שלך, בזהירות איתם.
הוא​(שולט)

אני חושבת יל זה אבל נורא פוחדת.

הוא​(שולט) • 13 ביוני 2005
ההתגברות על הפחד גם תלויה ברצון שלך לממש
וביכולת שלך להעיז
אם זה לא ככ בוער בך כעת או שהפחד משתק אותך כיום
תמצאי עצמך אולי עוד 20 שנה חוזרת לזה ...בשבילך 15