שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

זו אני שהשתגעתי או העולם?

תאיר​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 9 ביוני 2005

Re: זו אני שהשתגעתי או העולם?

תאיר​(נשלטת) • 9 ביוני 2005
[quote="שמנמונת סקסית"][b][color=violet]נדמה לי שכל הגבולות נפרצו, או שלאנשים נדמה,
חוסר כבוד בין אדם לאדם, בין מלכה למלכה, ובין עבד למלכה,
הכל מותר? מה שמותר לי גם לך מותר?
שליטה מלמטה מותרת?
הרמת ראש אל מול מלכה מותרת?
"התעסקות " עם עבד מקולר.
שליחת מסר מאיים, ברור מאוד, ממלכה קשישה בעזרת כלבה. שהיא יודעת עלי פרטים אינטימים, ושהיא תהרוס לי את הניק, וכל זאת למה? כי יש לה עבד אך לא די לה בו, היא חומדת גם את שלי.
חתירה תחת מלכתו של המקולר ושליחת הודעות פרטיות למקולר בו היא ממליצה לו או לא ממליצה לו על מלכתו.
כשלעבד חדש ניתנת ההזדמנות להוכיח את עצמו, אך הוא מעיז לנהוג כפי שנהג, לבזות את עצמו, ולבזות שתי מלכות.
לאן הגענו????? [/color][/b][/quote]

אני מבינה שאת נסערת ופגועה, אבל אני חושבת שאת שואלת פה שני סוגים מאוד שונים של שאלות והתשובות להם גם הן שונות.

כן, מותר לעבד להרים ראש מול מלכה, להתחצף, לעשות כל מה שמותר גם למלכה לעשות ואפילו לנסות לשלוט מלמטה. לא מתאים לך - את לא חייבת לקבל אותו כעבד.
אולי מה שבעיניך נראה כהתחצפות ונסיונות שליטה מלמטה בעיני אחרת יראה כחשיבה עצמאית.

לעומת זאת ללכת מאחורי גבך, לשקר, לרכל , להסית וכו' זה כבר שייך לתחום שבין אדם לאדם. אין שום חוק שאוסר את זה ובכל זאת לכולנו ברור שזה פסול.
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 9 ביוני 2005
דומי המלכההההההההההההההההההה!
שס"ק תקשיבי לה !
godisafemale​(שולטת)

אין בני האדם שווים - לא במשקלם הסגולי ושלא ביופיים,

godisafemale​(שולטת) • 9 ביוני 2005
ובהמשך לשורת הפתיחה.
שס"ק, אישה יקרה, סקסית שבבנות, אדם שבאדם. דעי לך:
בני האדם הם בעל החיים המסוכן ביותר הקיים עלי אדמות, ייהרגו לא בשביל מזון כי אם בשביל כבוד, ייצרים, כסף והיד עוד נטויה.
ערכים - האא הצחקתי את עצמי.. - בודדים האנשים שצרוב להם בהארד-דיסק , כבוד!
כבוד עצמי כבוד לזולתך. אל תיכנס בצלחת שכנך, או שכנתך.
מה הפלא שס"ק, אלה החלשים וזה מנהגם, כי קצרה ידם מלצוד את טרפה במו עצמם, ייקל עליהם להניח יד על טרף שניצוד והוא קרוב, מרוכך, עייף.

על כן מלכה , היי כמלכה, אל תזיני עצמך לא בנבלות ולא בטריפות .
"אן כמו בשר טרי וחדש"

נשיקות ממני,
Godisafemale

אני באופן אישי מעדיפה לסעוד גורמה- את יקירתי חברתי - תמיד מוזמנת.
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005

Re: זו אני שהשתגעתי או העולם?

baby(expired)​(לא בעסק) • 10 ביוני 2005
תאיר כתב/ה:

אני מבינה שאת נסערת ופגועה, אבל אני חושבת שאת שואלת פה שני סוגים מאוד שונים של שאלות והתשובות להם גם הן שונות.

כן, מותר לעבד להרים ראש מול מלכה, להתחצף, לעשות כל מה שמותר גם למלכה לעשות ואפילו לנסות לשלוט מלמטה. לא מתאים לך - את לא חייבת לקבל אותו כעבד.
אולי מה שבעיניך נראה כהתחצפות ונסיונות שליטה מלמטה בעיני אחרת יראה כחשיבה עצמאית.

לעומת זאת ללכת מאחורי גבך, לשקר, לרכל , להסית וכו' זה כבר שייך לתחום שבין אדם לאדם. אין שום חוק שאוסר את זה ובכל זאת לכולנו ברור שזה פסול.

מסכימה עם כל מילה.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 10 ביוני 2005
Tainted​(לא בעסק) • 10 ביוני 2005
נעמה26 כתב/ה:
דומי המלכההההההההההההההההההה!
שס"ק תקשיבי לה !

כפרה עליך! icon_chickkiss.gif
teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 ביוני 2005

החיים בסרט שחור-לבן

teacher​(שולט) • 15 ביוני 2005
אני, כמו בייבי ותאיר, חושב שהדברים עליהם דובר הם בין אדם לחברו.
מוזר לי לשמוע על מסגרת של שליטה שמתרחבת למין תפיסה שכל העולם אמור לנהוג לפיה.
אדם הוא שולט/נשלט על פי הגדרתו הוא, מערכת יחסי שליטה מוגדרת בין משתתפיה הישירים,
ולחשוב ששאר העולם אמור לנהוג לפי זה משול למחשבה שאני אקבל זכות קדימה בכביש כי אני שולט,
או שאוכל לדרוש מכל נשלטת שאני פוגש במועדון לזחול על הריצפה ולענות רק כשמדברים אליה..

צריך לעשות את ההפרדה הנדרשת, אחרת החיים בסרט הופכים לסרט הודי.

כבוד, כמו זכות קדימה בכביש, אי אפשר לקחת, רק לקבל.

יום נעים
teacher
kamor​(נשלט)
לפני 18 שנים • 16 ביוני 2005
kamor​(נשלט) • 16 ביוני 2005
את צריכה לומר "ברוך שפטרנו" ... אם זה לא היה איתה בסופו של דבר זה היה עם מישהי אחרת...

אל תדאגי , יש עוד הרבה עבדים בים . קחי חכה ותפסי לך דג טרי וטעים יותר !

.