בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפוסל במומו פוסל

אנה דוט קום
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005

הפוסל במומו פוסל

אנה דוט קום • 18 ביוני 2005
הלו הלו הלו......תרגעו כאילו......
אני לא זוכרת שעמדתי בפני חבר מושבעים ויצאתי "אשמה".....אז קודם כל תקחו נשימה ארוכה
ותחשבו לפני שאתם מקלידים את השורות הכל כך מוכרות שלכם.
אתם החלטתם להיות גם השופטים וגם התליינים,בגלל מה....בגלל מה שפלאג רשם והחלטם שכל מה שהוא רשם הוא נכון....ואנשים מוסיפים דברים כאילו הם מכירים אותי מימים ימימה.
אז בואו נעשה סדר בבלגן.....אין לי עניין להתנצל בפניי אותם אנשים קטנים שהחליטו שאני אשמה
ולא משנה מה נכון ומה לא.
אבל בהחלט חשוב לי להסביר למען אותם אנשים שאני מוקירה ומעריכה (ואין הרבה כאלה כאן).
אז קודם כל הניק שלי זה "אנה דוט קום".....פתחתי עוד ניק בשם "טייסת" .....הניק השני נפתח
בידיעתו של כלובי !!!!!!!! כי רציתי להתאורר קצת מאנה....ורק בשביל להכיר גם לא בתור אנה.
אני מכירה אנשים נוספים מהקהילה,אנחנו נפגשים הם נכנסים מהמחשב שלי אני נכנסת מהמחשב שלהם,כאילו מה הבעיה שלכם לא הבנתי,מי שכותב מהמחשב שלי אז הוא בהכרח
חייב להיות אני.....
עם "פוצעת ומלקקקת" למשל הייתי איתה לפני שבועים בכלוב וחלקכם הכירו הכירו אותה אישית !!
אז לא צריך יותר מסיכה קטנה להוריד את כל האוויר שנפחתם את עצמכם בו.
עם פלאג נכון שנעשו טעיות ואני מתנצלת על כך,אבל פשוט שוחחנו והשיחה התגלגלה לבדיחות דעת,אז קצת הגזמתי וקצת הוספתי אבל הכל היה בכייף ובהומור לבסוף הודעתי לו שאני אנה
שלחתי לו הודעה לפרטי שאני מתנצלת(לפני כתיבת הפוסט שלו),אבל כנראה שהוא לקח ברצינות את השיחות בינינו,אני ראיתי בהומור את השיחות .
ואם מגיע התנצלות למישהו זה רק לך פלאג......וזה בגלל חוסר ההבנה בינינו.
יש פה (א)נשים שאני לפעמיים תוהה לעצמי...מה יכול להיות שזה הרמה שלהם ?
עד כדי כך רמתם נמוכה.....יש כאלה שקופצים על העגלה וטוענים שרציתי להיות שפחת נקיון שלהם ואני אמרתי ככה ועשיתי ככה......מעניין מאד,דמיון פורה לא מעיד תמיד על מנת משכל גבוה
אז המשפט הכל כך מתאים פה זה "סייג לחוכמה שתיקה".....אז עם מישה(ו)י חושבת או טוענת שעשיתי לה משהו (בתור אנה או טייסת) מוזמנ(ת) להציג את עמדתו פה ברבים ואני אחשוף כל
איוולת ויוכיח את טיפשותו של אותו אחד
עם "פוצעת " או כל ניק אחר שלא קשור אלי פנה אליכם,אז אני לא צריכה להסביר לכם,אבל בגלל
העליהום שעשיתם אני אבקש ממנה להגיב פה ואפילו אני אבוא איתה עוד פעם למועדון שתראו על מי מדובר,ועם יש עוד אנשים שהחלטת שאני זה הם,אני אוכיח אחד אחד שזה לא אני ואז
אולי תבינו כמה קטנים יצאתם !

אנה דוט קום.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 18 ביוני 2005
לא יודעת, אנה, אני קוראת את מה שאת כותבת כאן כבר בפעם הרביעית, ואני לא בטוחה שהם יצאו קטנים.
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 18 ביוני 2005
מדהים עד כמה את לא קולטת את חומרת מעשיך.

אולי רק אם מישהו יעשה לך מה שאת עשית לפלאג תוכלי להבין
ונראה אם אז תחשבי שזה הכל בכיף ובהומור..
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 18 ביוני 2005
ליבה כתב/ה:
לא יודעת, אנה, אני קוראת את מה שאת כותבת כאן כבר בפעם הרביעית, ואני לא בטוחה שהם יצאו קטנים.

את יודעת מה גברת אנה? גם אני חושב כמוה, רק שאני חושב שאם זה ה"הסבר" שהצלחת להמציא אחרי יום שלם, מצבך אפילו גרוע ממה שחשבתי.

ואגיד לך עוד משהו, אם ההנאה שלך היא להשתעשע בנפשות של אנשים אחרים וזהו סוג חוש ההומור שלך... את חייבת לשקול פסיכיאטר טוב (אבל ממש טוב), כי בעיניי ולא רק בעיניי, אין שום דבר מצחיק/משעשע או שקשור בבדיחות דעת במה שעשית לאיש (את יכולה לקרא כמה תגובות להודעה של פלאג אם מה שאני כותב לא נשמע לך אמין מספיק).

ועוד דבר, אם אני לא טועה.... ואני לא טועה, הוזכרו בהודעה של פלאג עוד כמה ניקים שלך...(כאלו שהוא הצליח למצוא אבל משום מה יש לי תחושה שכלובי יודע על יותר) "חשפנית משוררת \ פוצעת ומלקקת" כלה להשגה" - אני מבין שהן כולם חברות שלך...? יש לך הרבה חברות שמשתמשות במחשב שלך? את אולי בכלל גרה בטח בקיבוץ אחד גדול בו כל החברים משתמשים במחשב המדהים והמיוחד שלך... "מחשב העל של אנה דוט קום" (מחוסר תקציב כמובן שהרי כידוע התנועה הקיבוצית נתונה בקשיים).

חבל שאת בעצמך לא אימצת את המשפט בו את כל כך דוגלת "סייג לחוכמה שתיקה" .... כבר עדיף שהיית שותקת מאשר לשים את ההודעה המיותרת הזאת - כי הודעתך, כפי שנוסחה פוגעת באנטלגנציה של קוראי הפורום פגיעה של ממש.

היה נחמד אם היית מאמצת בעצמך את מה שכתבת באותו פוסט מרשים "דרי המדמנה" והיית עוזבת אותנו בשיא התהילה שלך בעולם השליטה הישראלי (כשאני אומר לעזוב... הכוונה, אם לא הייתי מובן מספיק, לעזוב עם כל הניקים שלך בעבר, בהווה ובעתיד).... רק שיש לי תחושה שזה לא יקרה בקרוב.

והאמור לעיל הינו אפילו מבלי להזכיר את האספקטים הפליליים והאזרחיים העשויים לחול בהתנהלות שלך כלפי האיש, מה לעשות מסתבר שלא רק אנשים בפורום הזה חשבו שהמעשים שלך חמורים, גם המחוקק נתן דעתו למקרים דומים לזה.

ואפנה אותך בעיקר לסעיפים 1 ו 2 (5), 2 (7) לחוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981 (ולהלן: ה"חוק"), ואפנה אותך גם לסעיפים 4 ו 5 לחוק הקובעים כי פגיעה בפרטיות של אדם היא עוולה אזרחית ופלילית המאפשרת פתיחת הליך תביעה אזרחי וגם הליך תביעה פלילית כנגד אדם הפוגע בפרטיות אדם אחר.

את גם בוודאי תשמחי מאוד לגלות שבתי המשפט בישראל העלו את הזכות לפרטיות לדרגת זכות חוקתית, לאחר חקיקת חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, והם נותנים לה משנה תוקף בהליכים משפטיים כגון אלו הנזכרים לעיל.

ובמילים אחרות... איך אמרת מקודם "סייג לחוכמה שתיקה" - אמרת הכל.

שיקי.

יובהר, כי אין באמור לעיל בכדי להוות ייעוץ משפטי. מומלץ תמיד להתייעץ עם עו"ד בטרם פתיחת הליכים משפטיים גם מסוג זה המוזכר לעיל והכל, בין היתר, בהתאם לנתוני המקרה הספציפי, הראיות הקיימות ואופי הנפשות הפועלות.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 ביוני 2005
שיקי , לא נשאר לי אלא cheer.gif cheer.gif cheer.gif

אנשים פה שוכחים שמאחורי הניקים נמצאים אנשים אמיתים , עם רגשות מחשבות ואפילו נסיון למצוא פה משהוא אמיתי .
מי שלא מבין את זה אסור לו להיות כאן .
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 18 ביוני 2005
שיקי כתב/ה:
ליבה כתב/ה:

את יודעת מה גברת אנה? גם אני חושב כמוה, רק שאני חושב שאם זה ה"הסבר" שהצלחת להמציא אחרי יום שלם, מצבך אפילו גרוע ממה שחשבתי.

ואגיד לך עוד משהו, אם ההנאה שלך היא להשתעשע בנפשות של אנשים אחרים וזהו סוג חוש ההומור שלך... את חייבת לשקול פסיכיאטר טוב (אבל ממש טוב), כי בעיניי ולא רק בעיניי, אין שום דבר מצחיק/משעשע או שקשור בבדיחות דעת במה שעשית לאיש (את יכולה לקרא כמה תגובות להודעה של פלאג אם מה שאני כותב לא נשמע לך אמין מספיק).

ועוד דבר, אם אני לא טועה.... ואני לא טועה, הוזכרו בהודעה של פלאג עוד כמה ניקים שלך...(כאלו שהוא הצליח למצוא אבל משום מה יש לי תחושה שכלובי יודע על יותר) "חשפנית משוררת \ פוצעת ומלקקת" כלה להשגה" - אני מבין שהן כולם חברות שלך...? יש לך הרבה חברות שמשתמשות במחשב שלך? את אולי בכלל גרה בטח בקיבוץ אחד גדול בו כל החברים משתמשים במחשב המדהים והמיוחד שלך... "מחשב העל של אנה דוט קום" (מחוסר תקציב כמובן שהרי כידוע התנועה הקיבוצית נתונה בקשיים).

חבל שאת בעצמך לא אימצת את המשפט בו את כל כך דוגלת "סייג לחוכמה שתיקה" .... כבר עדיף שהיית שותקת מאשר לשים את ההודעה המיותרת הזאת - כי הודעתך, כפי שנוסחה פוגעת באנטלגנציה של קוראי הפורום פגיעה של ממש.

היה נחמד אם היית מאמצת בעצמך את מה שכתבת באותו פוסט מרשים "דרי המדמנה" והיית עוזבת אותנו בשיא התהילה שלך בעולם השליטה הישראלי (כשאני אומר לעזוב... הכוונה, אם לא הייתי מובן מספיק, לעזוב עם כל הניקים שלך בעבר, בהווה ובעתיד).... רק שיש לי תחושה שזה לא יקרה בקרוב.

והאמור לעיל הינו אפילו מבלי להזכיר את האספקטים הפליליים והאזרחיים העשויים לחול בהתנהלות שלך כלפי האיש, מה לעשות מסתבר שלא רק אנשים בפורום הזה חשבו שהמעשים שלך חמורים, גם המחוקק נתן דעתו למקרים דומים לזה.

ואפנה אותך בעיקר לסעיפים 1 ו 2 (5), 2 (7) לחוק הגנת הפרטיות התשמ"א 1981 (ולהלן: ה"חוק"), ואפנה אותך גם לסעיפים 4 ו 5 לחוק הקובעים כי פגיעה בפרטיות של אדם היא עוולה אזרחית ופלילית המאפשרת פתיחת הליך תביעה אזרחי וגם הליך תביעה פלילית כנגד אדם הפוגע בפרטיות אדם אחר.

את גם בוודאי תשמחי מאוד לגלות שבתי המשפט בישראל העלו את הזכות לפרטיות לדרגת זכות חוקתית, לאחר חקיקת חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו, והם נותנים לה משנה תוקף בהליכים משפטיים כגון אלו הנזכרים לעיל.

ובמילים אחרות... איך אמרת מקודם "סייג לחוכמה שתיקה" - אמרת הכל.

שיקי.

יובהר, כי אין באמור לעיל בכדי להוות ייעוץ משפטי. מומלץ תמיד להתייעץ עם עו"ד בטרם פתיחת הליכים משפטיים גם מסוג זה המוזכר לעיל והכל, בין היתר, בהתאם לנתוני המקרה הספציפי, הראיות הקיימות ואופי הנפשות הפועלות.

אנה,נסי לשנן את הדברים האלו.
מאחורי הניקים(של אחרים), יש אנשים. עם רגשות. כאלו שלא נהוג לשחק בהם.
הדברים שעשית כ-ן חמורים מאוד , נסי להבין. נסי להפנים.
מה שנתפס בעינייך כשעשוע , הוא מישחק ברגשותיהם של אנשים אחרים.

אנשים גדולים רואים אחרים.
אנשים קטנים ..ובכן, אני מניחה שלא כל שנותר לך הוא להתבונן עמוק פנימה ולהפיק את הלקחים.
diamond

לא ברור ....

diamond • 18 ביוני 2005
בדרך כלל אני לא נוטה להתערב ,
ובעודי רושמת מילים אלו , אני עדיין שוקלת אם ללחוץ "שלח" או לא ...

אבל אז .... נכנסתי וקראתי את השרשור הזה ,
ומשהו ממש לא מסתדר לי ...

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9743

למה אי אפשר פשוט להגיד את האמת ????

כוס אמ'ק ,
מה הקטע של לפגוע באנשים ????
לא מבינה "אתכם" ,
לעולם לא אבין את המקום "שאתם" מגיעים ממנו ...
להכאיב מתוך כוונה להכאיב , לפגוע , להעליב , לצחוק , להסתלבט ...

לא יודעת ,
אולי זו סתם אני ,
אבל קורים פה דברים רעים בתקופה האחרונה ,
לא נמאס ???
אנה דוט קום

מדגישה

אנה דוט קום • 18 ביוני 2005
אולי לא התמקדתי מספיק בנקודה בעניין של פלאג
רשמתי ואני מבהירה שוב,אני מתנצלת בפני פלאג אם גרמתי לו עוול,זה לא היה בכוונת תחילה
ואני מבינה את טעותי ובשביל זה התנצלתי בפניו.
לגביי הניקים הנוספים אני חושבת שהבהרתי את עצמי,אם עדיין יש כאלה שלא מבינים,אז אני ממש מצטערת,אבל אין לי את היכולות להכניס בינה למי שאין לו את זה.
אתם מזכירים צבועים שמריחים דם וכולם רצים לנגוס באיזה נתח.
נכון שמה שעשיתי עם פלאג זה לא נכון ולא מוסרי,אבל מפה ועד להגיע למצב שעשיתי משהו בלתי
אנושי,הדרך ארוכה.......עשיתי טעות אחת ולא צריך ליצור את הרושם כאילו החרבתי עולם שלם.
פגעתי במישהו,טעיתי,ביקשתי סליחה......אם רוצה לסלוח שיסלח,אם לא אז אף אחד לא ימות מחבר אחד פחות או יותר.
מי שמכיר אותי יודע את חסרונותי ואת מעלותי,לגבי המתלהמים,תחשבו לפני שאתם כותבים.
לגביי תביעה משפטית שהעלה פה אחד,מדובר פה על שיחות וירטואליות בלבד שהיו לי עם פלאג
לא הובטח ולא נעשה שום דבר במציאות.
אם בתי המשפט היו צריכים לדון על כל השיחות הוירטואליות שנאמרו בהם חצאי אמיתיות,הרי היו צריכים לשפוט את כל גולשי הרשת.
שיקי​(נשלט)

Re: מדגישה

שיקי​(נשלט) • 18 ביוני 2005
אנה דוט קום כתב/ה:
לגביי תביעה משפטית שהעלה פה אחד,מדובר פה על שיחות וירטואליות בלבד שהיו לי עם פלאג
לא הובטח ולא נעשה שום דבר במציאות.
אם בתי המשפט היו צריכים לדון על כל השיחות הוירטואליות שנאמרו בהם חצאי אמיתיות,הרי היו צריכים לשפוט את כל גולשי הרשת.

אני מקווה שלא התכוונת אליי... כי אני לא העליתי תביעה משפטית... אני רק ציינתי שאם במקרה... חדרת בדרך כלשהי הנוגדת את החוק לפרטיותו של אדם אחר.. נגיד פלאג, ואם במקרה הוצאת ממנו תמונה/ות שלו במרמה, ואם במקרה הוצאת ממנו פרטים אישיים על עצמו בהטעיה ותוך הצגת מצגי שווא וסיפורים שקריים קורעי לב ואם במקרה היו גם שיחות טלפון...(אמיתיות לא וירטואליות) והכל במקרה אולי גם רשום על פני לוגים כתובים... או אז עשויים לחול לגבייך האספקטים האזרחיים והפליליים של חוק הגנת הפרטיות.

אבל נוכח תגובתך האחרונה, אני מניח שכבר בדקת את הדברים בצורה יסודית עם גורמים מוסמכים בעולם המשפט והגעת למסקנה המרגיעה שאין כל סיכוי להליך משפטי שכזה נגדך במקרה הספציפי שלך (והרי את מכירה את העובדות שלו הרבה יותר טוב ממני), ואם כך אני מתנצל בפנייך שציינתי את הסיכוי לקיומו.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
שיקי, לגמרי לא ברור לי על מה אתה מתנצל.
ההתנצלות הזו נראית לי מיותרת לגמרי.