ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

השולט אור​(שולט)
לפני 18 שנים • 18 ביוני 2005
השולט אור​(שולט) • 18 ביוני 2005
15 שנות התדיינות? זה התירוץ?

או אולי החשש שלאחר שהשופט יקבע שתביעת הדיבה שלך משוללת כל יסוד, הוא יורה לעצור אותך על תקיפה חמורה, ניסיון לאונס, ניסיון למעשה מגונה בכפייה? עברות שעשויות להבטיח שתכלא לכמה שנים טובות בדיוק כפי שראוי שיקרה.

קח אותי לבית המשפט אריה, קדימה, אתה ואני, ראש בראש. תבע אותי, אם אתה מאמין בחפותך, תבע אותי.

אתה מבין, עומדת מולך אישה שלא פוחדת ממך, שמתעבת את כל מה שאתה מייצג.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 18, 2005 1:42 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המלך אריה הראשון

תשובה למייפל

המלך אריה הראשון • 18 ביוני 2005
את מתפרצת לדלת פתוחה. ברור שמבחינת החוק הפללי מי שאונס זונה דינו ככל אנס אחר. אין כלל ויכוח על כך. אני דיברתי והדגשתי במפורש שאני מדבר על הליך אזרחי. יתכן ולא ידוע לך מי שנאנסה יכולה לתבוע את האנס גם בתביעה אזרחית בלי קשר לתביעה הפלילית. אני הדגשתי שבתביעה אזרחית מצבה של זונה יהיה פחות מאשר של בתולה. כמובן שכאשר מדובר על הצד הפלילי אין הבדל בין זונה לאשה אחרת.
marlena​(נשלטת){נבט}

אשה מאוננת

marlena​(נשלטת){נבט} • 18 ביוני 2005
היא מתהפכת על המיטה. נשכבת על הבטן. היד שלה מושטת לכיוון הכרית הקטנה שהיתה לידי. היא מכניסה את הכרית לבין הרגליים שלה. מתחילה לאונן. כאילו היא לשה בתנועות עדינות את הדגדגן שלה. שתי הידיים שלה לופתות את הכרית, מתחת לגופה. הנשימה שלה נעצרת לכמה שניות ואז זה
הגיע.
סוף סוף
לא כמו בספרים, לא כמו בסרטים, לא כמו בסיפורים. תענוג
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אתה בטוח שאתה קורא מה שאתה כותב לפני שאתה לוחץ "שלח&quo

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 18 ביוני 2005
ציטוט:

מבחינות רבות זה כמו שזונה תתבע מישהו לפיצוי על אונס (לא מבחינת הצד הפללי אלא האזרחי) היא לא תוכל לצפות לפיצוי כספי כמו בתולה שתתבע על אונס. ככה שלהיכנס להליך כזה פשוט מיותר.
למעלה

אריה, קשה לי להאמין שעורך דין אמר את כל הסחי הזה.

אונס הוא אונס.

אין שום קשר בין אונס לבין מקצועה של הנאנסת, ההיסטוריה של הפעילות המינית שלה או אישיותה .

נשים נאנסות בביתם על ידי בעלים, על ידי הורים וקרובי משפחה, על ידי אנשים במקום העבודה שלהן (בדרך כלל כשהאנשים בעמדת כוח מולם) - וכן גם על ידי זרים.

זו הסטטיסטיקה העצובה של התרבות והחברה המפוארת בה אנחנו חיים.

ובבדסמ, אנחנו מדברים על עולם אחר - עולם שבו הכל נעשה בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

בעולם הזה, שבו חיים בייבי, נריסה, אור ואני, אנשים יעדיפו לעצור סשן אם יש להם ספק שמה שקורה בו חורג מהגבולות של SSC.

כי עדיף סאבית שרותחת מכעס ותלונות של "למה הפסקת!!!!?" על אדם אחד שנפגע ואדם אחר שטוען שלא הבין, או שדבריו ומעשיו אינם מובנים.

[ ולגבי מודלים של עליונות גברית/נשית:
טענות של "נשים (או לחליפין - גברים) הם נחותים מעצם בריתם, ולכן הם תמיד יהיו סאביות (או סאבים) אופיניים למי שנמצאים בתחילת דרכם בבדסמ ומחפשים איזהו מודל לוגי למצוא בו רציונליזציות לשאלות כמו "למה אני חריג?" ו-"האם מה שאני עושה נורמלי?".

רובנו עוברים את השלב הזה, אך ישנם אנשים שנשארים תקועים עם מודל עולם שמסרב לקבל את הקיום של העדפות שונות משלהם...

Caveat Emptor - ת.יזהר הקונה! ]
המלך אריה הראשון

תשובה לדן קאפ.

שאלת אותי אם אני קורא מה שאני כותב? אתה עושה זאת? קראת מה שכתבתי? ולעצם הענין השבתי כבר למייפל שגם כנראה לא הבינה מה שכתבתי. יש הבדל בין דין פלילי לאזרחי, אני דיברתי על האזרחי. תקרא את תשובתי למייפל למעלה.

אני אין פעם טענתי לעליונות של הגבר על האשה? מהיכן הבאת שטות זאת? מוכן להביא ציטוט שלי כזה? או שגם אתה מסתמך על שמועות כאילו והן עובדות?
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 18 ביוני 2005
למען הדיוק... זרונת אמרה :

ציטוט: באופן אישי (ומתוך ידיעה שאקומם עליי את חלקכן/חלקכם) אוסיף שאני לא חושבת שאריה הוא איש רע במהותו.
אני לא חושבת שהיו לו כוונות זדוניות להרע לאותה אחת.
אני כן חושבת שהוא פשוט איש חלש שמנוהל תחת אגו עצום, וחוסר ביטחון במי שהוא.
אדם שבכדי להרגיש גבוה, צריך להוריד אחרות.

הוא איש שמאמין שכל הנשים הינן נשלטות, בין אם הן מודות בזה ובין אם לא.

ואיש באמונתו יחיה אמנם, אלא אם כן זה מגיע לידי כך שהאמונה שלנו גורמת לנו לפגוע באחרים.

חולשתו שלו, וחוסר אהבתו לנשים , גרמה לו , לדעתי האישית, לצורך להוכיח לאותה אישה בכח הזרוע כי היא נשלטת בין אם תודה בכך ובין אם לא.

אז אם אנחנו כבר מסתמכים על מה ש..."זרונת אמרה"
בוא נהיה מדוייקים יותר.

כשדברים נעשים בטעות ובתום לב - התנצלות עליהם לרוב פותרת את הדברים.

כשהם לא נעשים בתום לב... לא מתנצלים עליהם.

קפיש ?
monk

לאריה

monk • 18 ביוני 2005
תסלח לי, אבל ההגדרה של אונס בחוק זהה לדין הפלילי והאזרחי, כמו כן הרשאה בדין הפלילי יכולה להוות ראיה לחיוב בנזיקין בדין האזרחי. לשופט אסור (!!!) גם במשפט אזרחי לבחון את העבר המיני של הנאנסת.
עם זאת, לצערי הרב, עדיין קיימים שופטים ואפילו שופטות שעדיין מתייחסים לעבר המיני של הנפגע/ת, אבל זה קורה גם במשפט הפלילי.
אבל שוב, מבחינת החוק, אין הבדל בין אונס במשפט אזרחי ופלילי.
המלך אריה הראשון

לזרונת

מאחר ואני מנוע מלהסביר מה בדיוק קרה ולמה סרבתי להתנצל, כי אין לי ענין לפגוע באותה אחת. לכן זכותך לחשוב כרצונך, בדיוק כמו שזכות כל אחד לפרש את סרובי להתנצל כרצונו.

אבל לשמוע דווקא ממך ניתוח פסיכולוגי כזה שלי, מעורר בי גיחוך ואת יודעת בדיוק למה. אבל שוב אם זאת דעתך היום, אין לי בעיה עם זה. אבל מכאן ועד להסיק שזאת האמת וזה מה שאני טוען? להפוך "חוות דעת פסיכולוגית" שלך לעובדה? כנראה שאכן העובדות כלל לא חשובות לאף אחד.

עצה קטנה זרונת, את הרי מכירה כמה כאלו שהייתי איתן, מציע לך לשאול מי מהן אם ההבחנה שלך נכונה או בדיוק להיפך.
זרה מוכרת

Re: לזרונת

זרה מוכרת • 18 ביוני 2005
המלך אריה הראשון כתב/ה:
מאחר ואני מנוע מלהסביר מה בדיוק קרה ולמה סרבתי להתנצל, כי אין לי ענין לפגוע באותה אחת. לכן זכותך לחשוב כרצונך, בדיוק כמו שזכות כל אחד לפרש את סרובי להתנצל כרצונו.

אבל לשמוע דווקא ממך ניתוח פסיכולוגי כזה שלי, מעורר בי גיחוך ואת יודעת בדיוק למה. אבל שוב אם זאת דעתך היום, אין לי בעיה עם זה. אבל מכאן ועד להסיק שזאת האמת וזה מה שאני טוען? להפוך "חוות דעת פסיכולוגית" שלך לעובדה? כנראה שאכן העובדות כלל לא חשובות לאף אחד.

עצה קטנה זרונת, את הרי מכירה כמה כאלו שהייתי איתן, מציע לך לשאול מי מהן אם ההבחנה שלך נכונה או בדיוק להיפך.

לא מנתחת אותך בכלל מותק.
כתבתי את דעתי האישית עליך
אין פה שום חוו"ד מקצועית.

העובדות היחידות שאני הסתמכתי עליהן הן דברי הנפגעת, והמיילים איתך. נקודה.

ולגבי המשפט האחרון שלך... בדקתי.
מי כמוך יודע שאני לא מסתמכת על שמועות.

לאמר לנשלטת חדשה שמילת הביטחון נועדה להגן עליה, אבל באותה נשימה לאמר לה שברגע שתשמש בה, לא רק הסשן יפסק כי אם כל יחסיך איתה מאחר וזה מעיד על חוסר האמון שלה באדון שלה...

כן. זה "אחראי" מאוד.