סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוננות נשית

marlena​(נשלטת){נבט}
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005

אוננות נשית

marlena​(נשלטת){נבט} • 18 ביוני 2005
הסיפור הנהדר של דוקטרינה (אונס) הוביל לדיון סוער וחשוב שסטה מהעיסוק בסיפור עצמו. מבלי להמעיט בחשיבות העניין, ומכיוון שאיני מצויה בנושא, אני רוצה להחזיר את הזרקור לסיפור, וליתר דיוק - לקטע היפה שבו בת הזוג לסשן מאוננת וגומרת. היה פה ניפוץ מיתוס חשוב ומרגש, ותהיתי אם אתם/ן שותפות/ים לדעתי. הרבה שנים חשבתי שכל הנשים בעולם מאוננות כמו בסרטים (נגיעה קלה ומיד אחריה גמירה רכה) או לחילופין , גומרות מחדירה - תופעה קיימת, ככל הנראה, אבל מעולם לא פגשתי אשה שחוותה אותה. המצער הוא שגברים ניזונים מאותה מדיה ומצפים מבנות זוגם לענות על הציפיות שלהם - לא מתוך זדון, אלא מתמימות דווקא. הם נפגעים אם האשה שאיתם לא גומרת מזיון או לא מאוננת כמו שהם מצפים ממנה. יוצא שכולם מתוסכלים.

הערה:
אני לא שונאת נשים
לא שונאת גברים
לא מתוסכלת
לא ממורמרת
לא מסוכסכת
לא רוצה להתנגח, להתווכח, להתלהם, לריב, להיעלב או להעליב.
בזמן האחרון הפוסטים פה נעשו אגרסיביים וכוחניים. icon_eek.gif
Tame
Tame • 18 ביוני 2005
תמיד חשבתי ששיעורי "חינוך מיני" צריכים לדבר על דברים כאלה ולבטל את ההשפעה ההרסנית של המדיה..
אבל כנראה שנמשיך להישאר עם "אמצעי המניעה הכי טוב הוא לא לעשות את זה בכלל"

בינתיים כדאי תמיד לפנות לאתרים באינטרנט או אפילו לשאול אנשים (עדיף נשים) על מה ואיך וכמה (מה ועוד שכל אישה שונה בקטע הזה ומה שטוב לאחת לא בהכרח טוב לאחרת.. בגלל זה סקס בקשרים ארוכי טווח לרוב טוב יותר מאשר בסטוצים)..
marlena​(נשלטת){נבט}

יפה אמרת

הבעיה היא שלעתים קרובות מדי נשים אינן מדברות בפתיחות על דברים כאלה, כי כל אחת חושבת שמשהו לא בסדר איתה (ורק איתה), בעוד כל היתר בוודאי עושות הכל אחרת ממנה... icon_redface.gif
Tame
Tame • 18 ביוני 2005
ואני חשבתי שזה דווקא גברים שנוטים לחשוב שבהם הבעיה..icon_smile.gif

אני בכלל בעד דו שיח פתוח בקשר למיניות, לפני אחרי ואם אפשר אז גם בזמן האקטicon_smile.gif
אישה.

אורגזמות

אישה. • 18 ביוני 2005
אני לא יודעת מה איתכם , הגברים, אבל לנו לנשים יש אלף ואחד סוגים של אורגזמות.
כל סוג של אורגזמה משחרר תחושות ועוצמות אחרות.
יכולה להעיד על עצמי שכמעט ואף פעם לא חוויתי את אותה ארגזמה עם גבר, כמו זו שאני מגיעה אליה כשאני מאוננת.
רק אני יכולה להרגיש בדיוק את המקום המדוייק ואת עוצמת החיכוך הרצויה כדי להגיע לשם.
מעטים הם הגברים המסוגלים להרגיש אותי, את כול כולי. להם מגיעה השתחוות icon_exclaim.gif
יכול להיות שאם אהיה עם אישה, היא תדע לעשות בדיוק את מה שצריך...אבל ....אני מעדיפה גברים. icon_smile.gif
בעבר הייתי מזייפת אורגזמות. מודה.
ככל שהתבגרתי, הבנתי שזה מגוחך ומיותר.
אם לא גמרתי. אז לא גמרתי. so what??????

דווקא בשל הפתיחות, השיתוף וההבנה עם בן הזוג ניתן להגיע לאורגזמות מדהימות.
והן מגיעות...בקצבים מטורפים. גם מחדירות, גם מנגיעות ובמקרים מאוד מסויימים אפשר להגיע אליהן רק מלשמוע את המילים הנכונות.
זה אפשרי!
ואוננות?
אין דבר יותר מחרמן לשכב ערומה מול הגבר שאיתי ולאונן מולו.
ועוד יותר מחרמן זה לבקש את רשותו לעשות כן....

marlena​(נשלטת){נבט}

מעורר תקווה

אכן. אין דבר יותר מבאס מזיוף אורגזמה, ואין הנאה יותר גדולה מהתחושה שאפשר להגיד לבן הזוג שלא גמרתי מבלי לחוש אשמה או אי נוחות.
דוקטרינה​(שולט)

מרלנה יקירתי

דוקטרינה​(שולט) • 18 ביוני 2005
מרלנה יקירתי - מתוך ההתכתבות המדהימה שלנו אני למד כי את לא שונאת ולכן לא צריך היה להוסיף לא שונאת גברים ולא שונאת נשים.

שמחתי שהצלחתי, עם הפוסט שלי בנושא של האונס, לתאר את הקטע עם האוננות בצורה שגרמה למספר נשים להזדהות עם דקות אלו - לא פחות עם האונס שביצעתי.

לעניות דעתי הצנועה, תקשורת חיובית בין שני בני זוג (ונילים או שוקו או בדסמ או כל דבר אחר, תגרום לפרטנרית להגיד- רגע, אני צריכה זמן לעצמי, לשכב על הגב או על הבטן או בכל תנוחה אחרת, ולאונן לעיניו של הפרטנר שאיתה.

אגב, חוויתי באחת מהאורגיות טנטרות שהייתי בהן עם אישתי, חוויה מאוד דומה בה השחרור האמיתי היה כאשר האוננות התרחשה למול עיניהם של כשנים עשר איש נוספים - דבר שללא כל צל של ספק השאיר חוויה מדהימה על כולם. ועל זאת שאוננה - הכי הרבה.

הקטע של הבנים בעולם הזה של האוננות הנשית זה האגו שלנו. גם אני, באותן עשר דקות בה היא אוננה לאחר האונס, הייתי צריך להשאיר את האגו האישי שלי בצד. היא לא זנחה אותי (אמרתי לעצמי מספר פעמים) אלא כרגע היא עושה משהו שאני לא מסוגל לעשות לה. כמו שקודם לכן אנסתי אותה ואת זה היא לא מסוגלת לעשות לעצמה, כך עכשיו, כאשר היא עם הכרית מתחת לגוף שלה, עם אצבעות תחובות - היא גורמת לעצמה עונג אחר מזה שאני יכול לייצר עבורה.

הוויתור על האגו האישי, ביחד עם תקשורת מדהימה - זה כל הסיפור האמיתי.

דוק
marlena​(נשלטת){נבט}

נהדר

תודה דוקטרינה.
הפתיח המפוצץ נבע מחרדה. כל כך הרבה פעמים דברים שנכתבים פה מובנים לא נכון או מוצאים מהקשרם וגוררים תגובות לא נעימות....
ורה
ורה • 18 ביוני 2005
אני אוהבת את השרשור הזה. icon_smile.gif