אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפוסל במומו פוסל

King-Dong​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2005

אכן ......

King-Dong​(שולט) • 18 ביוני 2005
מדובר פה בנוכלת מתוחכמת ומיומנת !!
לאחר שנחשפה התרמית שלה, היא פנתה לתוכנית מילוט A שגורסת הטלת רגש אשמה על הקורבן,
(תכנית שנרקמה בפרק הזמן שבין גילוי המזימה לבין התגובה הראשונית שלה בפורום)
כאשר זו לא הוכחה כעובדת , פנתה הגברת לתכנית B , התנצלות מרומזת וזעקות חמס על שמבצעים בה לינץ,
אך מה לעשות שהאינטלקט של חברי הכלוב יציב ומחוזק דיו מכדי ללכת שולל אחרי תמרונים שקריים וזולים כגון אלה שנוסו לא בהצלחה מרובה ע"י הנוכלת, ואגב ...... שלא תטעו :
הפוסט היפה שלה "דרי המדמנה" פורסם על ידה במתכוון במועד שפורסם על מנת להסיר מעצמה כל חשד !!!!!!!!!!!! ( תעשו את החשבון בעצמכם)
כעת לאחר שזעקות החמס הוכחו גם הם כשוקת שבורה , בא תור "ההתנצלות הכנה" עם ה"פנייה האישית" לפלאג.....
שקוף וברור למדי, הגברת מפיקה הנאה וסיפוק רב מהצלחותיה להונות את קורבנה, והיא לא תחדול אלא אם היא תאולץ לחדול, קרי, תיאסר, תיחשף, תטופל, וכו,
וכבר ראיתי, פגשתי, וטיפלתי אישית במספר לא מבוטל של אנשים עם הפרעה דומה .

ואני מציע לכולכם עצה ידידותית: לתפוחים רקובים אין נטייה להפוך לאכילים בחלוף הזמן, אלא להרקיב ולהשחית את התפוחים בארגז בו הם מונחים,

על כן אם ברצונכם לשמור את הקהילה החשובה הזאת קיימת ,חייה , נושמת, ופעילה ,
דאגו לבער מתוכה את העשבים השוטים,

נ.ב
כותב שורות אלו הינו בעל תואר בקרימינולוגיה ובפסיכולוגיה התנהגותית
חשפנית משוררת

פוצעת ומלקקת

חשפנית משוררת • 18 ביוני 2005
שלום לכל חברי הכלוב,מכירים אותי בניק"איה לא בתחת" שכלובי זרק אותי מהכלוב (לפחות תתן לי הפעם להגיד משהו לפני שאתה זורק אותי שוב).
כן אני גם פוצעת ומלקקת ואלי עוד כמה ניקים ששכחתי.
כן יש לי כמה ניקים,אני לא מתביישת בזה,לא פגעתי באף אחד ואני אוהבת להיות כל פעם בניק אחר
מי שיש לו בעיה עם זה מוזמן להיות,לא מוזמן אצלי,לא הייתי נכנסת לפורום שנזרקתי ממנו
אבל שראיתי מה קורה עם אנה,אנשים אומרים שאנה ואני זאת אותה בחורה עלקקקקקק
מזל שיש כאלה שמכירים גם אותי וגם את אנה ויודעים שאולי אנחנות קרובות אבל בטוח לא אותה אחת,היה חשוב לי להבהיר את זה ביחוד בשביל אלה עם הבעיה באונה הימנית שלא מאמינים לזה.
טוב אבל אם אני כבר פה,ראיתי את כל מה שכתבתם והבנתי למה נזרקתי ולא ביקשתי לחזור
הרבה לא השתנה ועוד אנה אמרה לי שיש פה כמה אנשים נחמדים,היא עדיין לא הבינה מה קורה באמת,אולי עכשיו יפתחו לה העינים והיא תבין מה אני אומרת לה כל הזמן על אנשי הפורמים
וה"סלב" של הבדס'מ.
אדם אחד טוען שהוא בעל תואר בקרמינולגיה ומנתח את אנה כאילו ישב איתה על הספה והצליח להכיר אותה,ראיתי לקקנים בחיי אבל זה היה השיא,על סמך מה שכתוב בלבד הוא ניתח אותה.
סלח לי חמד אבל זה לא מראה על חוכמה זה מראה על בורות ולשון ארוכה ולא יותר מזה.
אתם יודעים מה,חלקכם פשוט אנשים דוחים כותבים שטיות,משועממים שמחפשים איך לשרוף זמן
כי בחייכם האישים לא תצליחו מעבר לחיים שאתם חיים כרגע
מתחשק לי לציין שמות אבל הבטחתי לאנה לא לעשות את זה (ובטח כלובי ימחוק את זה תוך שניה)
אבל יש כאלה פה שחושבים שככל שהם ילעגו וישחקו אותה שנונים על גבם של אחרים זה יעשה אותם גדולים,העניין שהם נעשים גדולים רק לעצמם,מי שיש קצת שכל מבין שמדובר על אנשים
חלשים והכוח היחידי שהם יכולים להראות זה רק פה בפורום,אז הם מנצלים את זה אבל תכ'לס
ביני לבינך,אני ואת\ה יודעים שכל מה שיש לך להציע זה מנת משכל של תרנגולת.
אבל אתם יודעים מה,מה שיהיה יהיה אני חייבת להגיב גם לשמות
נמרונת,את יורדת על אנשים? מתי פעם אחרונה הסתכלת במראה ? בלי להוסיף עדיף שתשתקי.
שיקי אתה הדמות הקלאסית של הלקקן התורן,ממש רואים איך הריר נוזל ממך שאתה כותב,בלי קשר בכלל לעניין,אתה בשלך,בשטויות הטרחניות ופוסטים בלתי נגמרים
ואיזה אחד דונג,איך הוא רשם ---נוכלת מתוחכמת ומיומנת----בואנה אתה וואחד אהבל ועוד עם תואר,תואר למה יש לך בדיוק ?
שוטרת אין לך מה להגיד אז את מצטטת אחרים,מה הקטע שלך בחיים,אבל כולנו יודעים בעצם מה החוכמה של שוטרים,אז למה שאת תהיי שונה,תמשיכי ככה בסוף באמת יגיסו אותך למשטרה.
להמשיך להגיד את דעתי,לדעתי אנה צריכה לעוף מפה,אבל כנראה היא חמורה כמוכם,למרות שהיא חברה טובה,עודף שכל כנראה אין לה,אם היא עדיין חושבת שהיא תמצא פה חברים אמיתים.
ופלאג חמודי,עכשיו אתה מרגיש יותר טוב עם כל שימת הלב,אתה כבר לא בוכה ?
מקרים כאלה תמיד היו ויהיו,אם אתה רגשן יתר,אל תתכתב,אתה יכול לבוא למועדון ולפגוש שם אנשים אמיתים ולא רק לחפש משהו מאחורי מילים וככה לא תפגע.
תמיד יש מישהו שנפגע אם זה וירטואלי ואם זה מציאות,כל אחד שנפגע צריך לרוץ ולספר לחברה
מה שעשית לדעתי מראה על פחדנות,ואל תגיד "בשביל יתר חברי הקהילה".
למה במציאות אנשים לא נפגעים ? לא משחקים ברגשות ובלב ?
מה שאתה עשית זה לא יסולח,עשית אאוטינג בצורה הכי מגעילה שיכולה להיות,אאוטינג שיקרי !!
עדיף שהיית פונה לכלובי או לאחד מנהלי הפורום והיית מתיעץ איתם לפני שכתבת משהו בכלל.
טוב אני הולכת לדרכי,משאירה אותכם פה במדמנה של אנה icon_smile.gif
נפגש בצ'טים ובמסנג'ר (אלה שמכירים אותי)
דרך אגב,אנה מוסרת לי שמאימים עליה בפרטי,אז אתם אלה שמאימים אתם מוזמנים לכתוב גם לי בפרטי,אבל אם באמת אתה גבר ולא נמושה,תגיד גם את השם והכתובת שלך,נראה אם תוכל לכתוב בעתיד הקרוב.
אביס רק אל תשכח בקשר לתמונות !!!!!!!!!!!!!!!!
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
איכס. איזה גועל ואיזו אלימות.
בא לי לברוח מכאן.
נדמה כאילו פעם היה כאן נחמד..אולי זו סתם אשליה, אבל מה שבטוח- עכשיו ממש מפחיד ולא נעים כאן.
ופלאג-אני איתך.
דום-34​(שולט)

אני בהלם

דום-34​(שולט) • 18 ביוני 2005
חשבתי הרבה מה לכתוב ואם בכלל כדאי להיכנס לשרשור הזה.
אבל תאמינו לי עולם תחתון נהיה פה .
ממש פחד... כל אחד מאיים. אני פשוט בהלם.
פוצעת, מעניין שסגנון הכתיבה שלך דומה לכתיבה של אנה.
ולפי דעתי את צודקת חשפנית,
אתן לא מתאימות לקהילה הזאת כמו עוד כמה אנשים.
אז לסיום - גם להחליף ניקים בלי סוף וגם לדבר בכללי בלי כבוד זה ממש לא לענין !

דום 34
גוני​(לא בעסק)

ועל זה נאמר.....

גוני​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
אימרי לי מי הם חברייך ואדע מי את

גועל נפש מרוכז

ולכל השאר
שבוע טוב בלי מתחזים למינהם
absolute zero​(נשלט)

Re: פוצעת ומלקקת

absolute zero​(נשלט) • 18 ביוני 2005
חשפנית משוררת כתב/ה:
שלום לכל חברי הכלוב,מכירים אותי בניק"איה לא בתחת" שכלובי זרק אותי מהכלוב (לפחות תתן לי הפעם להגיד משהו לפני שאתה זורק אותי שוב).
כן יש לי כמה ניקים,אני לא מתביישת בזה,לא פגעתי באף אחד ואני אוהבת להיות כל פעם בניק אחר
מי שיש לו בעיה עם זה מוזמן להיות,לא מוזמן אצלי,לא הייתי נכנסת לפורום שנזרקתי ממנו
מזל שיש כאלה שמכירים גם אותי וגם את אנה ויודעים שאולי אנחנות קרובות אבל בטוח לא אותה אחת,היה חשוב לי להבהיר את זה ביחוד בשביל אלה עם הבעיה באונה הימנית שלא מאמינים לזה.
טוב אבל אם אני כבר פה,ראיתי את כל מה שכתבתם והבנתי למה נזרקתי ולא ביקשתי לחזור
הרבה לא השתנה ועוד אנה אמרה לי שיש פה כמה אנשים נחמדים,היא עדיין לא הבינה מה קורה באמת,אולי עכשיו יפתחו לה העינים והיא תבין מה אני אומרת לה כל הזמן על אנשי הפורמים
וה"סלב" של הבדס'מ.
אדם אחד טוען שהוא בעל תואר בקרמינולגיה ומנתח את אנה כאילו ישב איתה על הספה והצליח להכיר אותה,ראיתי לקקנים בחיי אבל זה היה השיא,על סמך מה שכתוב בלבד הוא ניתח אותה.
סלח לי חמד אבל זה לא מראה על חוכמה זה מראה על בורות ולשון ארוכה ולא יותר מזה.
אתם יודעים מה,חלקכם פשוט אנשים דוחים כותבים שטיות,משועממים שמחפשים איך לשרוף זמן
כי בחייכם האישים לא תצליחו מעבר לחיים שאתם חיים כרגע
מתחשק לי לציין שמות אבל הבטחתי לאנה לא לעשות את זה (ובטח כלובי ימחוק את זה תוך שניה)
אבל יש כאלה פה שחושבים שככל שהם ילעגו וישחקו אותה שנונים על גבם של אחרים זה יעשה אותם גדולים,העניין שהם נעשים גדולים רק לעצמם,מי שיש קצת שכל מבין שמדובר על אנשים
חלשים והכוח היחידי שהם יכולים להראות זה רק פה בפורום,אז הם מנצלים את זה אבל תכ'לס
שיקי אתה הדמות הקלאסית של הלקקן התורן,ממש רואים איך הריר נוזל ממך שאתה כותב,בלי קשר בכלל לעניין,אתה בשלך,בשטויות הטרחניות ופוסטים בלתי נגמרים
ואיזה אחד דונג,איך הוא רשם ---נוכלת מתוחכמת ומיומנת----בואנה אתה וואחד אהבל ועוד עם תואר,תואר למה יש לך בדיוק ?
שוטרת אין לך מה להגיד אז את מצטטת אחרים,מה הקטע שלך בחיים,אבל כולנו יודעים בעצם מה החוכמה של שוטרים,אז למה שאת תהיי שונה,תמשיכי ככה בסוף באמת יגיסו אותך למשטרה.
להמשיך להגיד את דעתי,לדעתי אנה צריכה לעוף מפה,אבל כנראה היא חמורה כמוכם,למרות שהיא חברה טובה,עודף שכל כנראה אין לה,אם היא עדיין חושבת שהיא תמצא פה חברים אמיתים.
מקרים כאלה תמיד היו ויהיו,אם אתה רגשן יתר,אל תתכתב,אתה יכול לבוא למועדון ולפגוש שם אנשים אמיתים ולא רק לחפש משהו מאחורי מילים וככה לא תפגע.
תמיד יש מישהו שנפגע אם זה וירטואלי ואם זה מציאות,כל אחד שנפגע צריך לרוץ ולספר לחברה
מה שאתה עשית זה לא יסולח,עשית אאוטינג בצורה הכי מגעילה שיכולה להיות,אאוטינג שיקרי !!
עדיף שהיית פונה לכלובי או לאחד מנהלי הפורום והיית מתיעץ איתם לפני שכתבת משהו בכלל.
טוב אני הולכת לדרכי,משאירה אותכם פה במדמנה של אנה icon_smile.gif
נפגש בצ'טים ובמסנג'ר (אלה שמכירים אותי)
דרך אגב,אנה מוסרת לי שמאימים עליה בפרטי,אז אתם אלה שמאימים אתם מוזמנים לכתוב גם לי בפרטי,אבל אם באמת אתה גבר ולא נמושה,תגיד גם את השם והכתובת שלך,נראה אם תוכל לכתוב בעתיד הקרוב.
אביס רק אל תשכח בקשר לתמונות !!!!!!!!!!!!!!!!

ג'סי,
קוראים לי בשכונה רק ג'סי
עם אגרופן ויד ברזל אני שולט
אני מטיל את חיתתי, שלמו לי!
ג'סי,
שם משפחתי הוא כהן, ג'סי
לי יש זיפי אזבסט וגם קפיצית
והמדורניקים הרעים, דפקו בי!
ג'סי,
עם חמדנות שאין לה שובע,
על ראש גנב בוער הכובע
עכשיו אני באבו כביר, נגמר לי.
Dom_Quixote

Re: פוצעת ומלקקת

Dom_Quixote • 18 ביוני 2005
חשפנית משוררת כתב/ה:

לפחות אי אפשר לטעון שלחברים פה אין חוש הומור.

מלקקת ידידתי היקרה,

טענו בדיוק פעם אחת שאת ואנה אותו אדם, וזו היתה טענה מוטעית, שנבעה מאי הבנה. מאז שאנה הבהירה שאתן שתי ישויות אוטונומיות נפרדות, לא נמצא אפילו אדם אחד שחזר על הטענה הזו. ההכחשה המפוארת הזו עכשיו שקולה לכך שתצאי בשלטי חוצות על כך שאריה דרעי זכאי.

מעבר לזה, לא היה פה שום אאוטינג. אם מחר יאיים עלייך דום מסויים (ולפני שאחד מפרשני המקרא יקפוץ - אני לא משווה את זה למקרה של אנה, זו רק דוגמה) שאם לא תהיי שלו הוא יפגע בך, ראוי ורצוי שתפרסמי את שמו, ואף אחד לא יראה בזה אאוטינג. בעיתונות קוראים לזה "מידע שיש בו עניין לציבור". אנה הוליכה שולל - בזדון או שלא בזדון - את פלאג, ופגעה בו בצורה לא הגונה. נכון שהוא היה יכול לשמור את זה בינו לבינה או לפנות לכלובי, אבל באותה מידה לגיטימי לפרסם מידע שיש בו עניין לציבור. זה מקסימום תגובה חזקה מדי (וגם על זה אפשר להתווכח), אאוטינג זה בטוח לא.

ובאשר לכל מה שאמרת על כל השמות הספציפיים - אבקש להפנות את תשומת לבך לכך ששם השרשור בו בחרה חברתך הוא "הפוסל במומו פוסל".

בהצלחה בהמשך,
קיחוט
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 18 ביוני 2005
הגבתי בשרשור הראשון ואגיב גם כאן.
מעניין שהמסנג'ר שנמסר לפלאג והמסנג'ר של הבחורה שרצתה להיות שפחת הנקיון שלי זהה!
מעניין מאוד שהתמונות שנשלחו לפלאג והתמונות שנשלחו אלי זהות לחלוטין!
מעניין מאוד שבנוסף לניקים שפלאג מסר ישנם עוד כ- 5 שהועפו ע"י כלובי של אותה בחורה עם אותו מסנג'ר של אנה.

מעניין כמה התירוץ של ''חברים משתמשים לי במחשב'' יעבוד לגבי ניקים כפולים.

עדיף היה אם היית עושה את זה בחוכמה, ולכל ניק פותחת מסנג'ר, לפחות היית מכסה על העקבות שלך קצת.

בתור מישהי שבאמת שמשתדלת לראות את שני הצדדים, ושמתערבת בכל הכוח רק שיש עוול ושקרים ברמות כאלה,
אני ניגעלת מזה.

אגב, בשם שהזדהתה בפני אותה בחורה עם המסנג'ר של אנה ואותם תמונות- היה יסמין.
אמנם את המספר סלולארי שלה אני מחקתי כבר,
ואחרי צ'אנס שני העפתי מהמסנג'ר שלי,
החוויה והאינטואיציה שלי שאמרה מהרגע הראשון שהבחורה זיוף,
כניראה שהייתה מאוד נכונה.

לפני שחברים קופצים להגן,
אולי תבדקו פרטים,
ואם כל כל כל כל כל כל כל העובדות האלו לא נכונות אנה דוט קום,
אולי כדאי שתבדקי מי החברים שלך שאוהבים אותך ככה כדי לנהל קמפיין שלם של שקרים מהמחשב שלך.
Morticia
Morticia • 18 ביוני 2005
מייפל כתב/ה:
איכס. איזה גועל ואיזו אלימות.
בא לי לברוח מכאן.
נדמה כאילו פעם היה כאן נחמד..אולי זו סתם אשליה, אבל מה שבטוח- עכשיו ממש מפחיד ולא נעים כאן.
ופלאג-אני איתך.

כן.
עושה רושם שזו המסקנה הסופית שניתן להגיע אליה לאור ההודעות המצמררות שיש כאן בימים האחרונים...
לא כיף יותר.
יום אחד אתה מבלה במועדון, רואה בת קהילה מופיעה, למחרת אתה קורא שהיא סובלת מחזיונות ותעתועים ומענישה רבים על ההפרעה הקטנה הזו שלה.
בהחלט איכס...
scorpio king​(שולט)

התמימות והחסודות

scorpio king​(שולט) • 18 ביוני 2005
ואוו, מודה ומתוודה רק לפני כמה ימים חשבתי שנהיה מאוד משעמם כאן....
עכשיו כנראה כבר לא.... צריך לדעת כנראה מה לבקש.

בכל מקרה אנה / מלקקת ופותחת/ חשפנית משוררת/ נפקנית סופרת / זנזונת צמרת מי שלא תהיינה, אחת שתיים שלוש או ארבע או שמא אתן אפילו עם בפני עצמו זה כבר לא באמת משנה.
החמור באמת לטעמי ששתיכן לא מבינות על מה באמת כל הרעש ומסתבר שיש פה עוד כמה וכמה בכלוב שלא הבינו. רק בשירשור אחר כאן נריסה סיפרה על אחד אריה שמו שהוליך אותה ואת אחרות שולל. הכל היה וירטאולי אבל תחושת הבגידה וההשפלה ריאלית לחלוטין. יכול להיות שפלאג לקח את זה קשה מידי ויכול להיות שלא אבל לאף אחד אין זכות להחליט בשבילו. ככה הוא מרגיש. זאת התוצאה וכבר ברור לכל מי הגורמת/ים. זה כבר ברור לכל שאנה נכשלה. נכשלה בדיוק ברף שהיא קבעה לעצמה בפוסט דרי המדמנה. שכחה שמאחרוי הניק פלאג יש גם בן אדם, בשר ודם עם רגשות שמסוגל להיפגע. איך כתבה אנה ואני מצטט אותה מפוסט דרי המדמנה :"לא יתכן שהיד מקלידה כאלה דברים (הכוונה בתגובות ופוסטים של אנשים) וישר לוחצים על ENTER
ללא מחשבה מה יחשוב ואיך ירגיש הצד השני.....קודם כל אני ....הצד השני,מצידי יכול להז...
וזה רק על מה שכתוב....! "
מה תגידי עכשיו אנה? שהוא הגזים? שהוא עשה לך אאוטינג? לקח את זה קשה מידי? אלו המילים שלך וחזקה עלייך שאם זה קנה המידה שלך את פשוט נפלת לאותה תהום עליה ניסית להתריע.

ובאמת זה לא משנה אפילו אם יש 10 אחוז של אמת במילותיה של נפקנית פותחת, ונניח שיש פה עוד כמה אנשים שחטאו האם זה עושה את המעשה של אנה נכון יותר? אני בספק ואני בטוח שגם את.

מוזר, מוזר לי לקרוא את טענת האאוטינג ואת טיעוני ה"זה בינו לבינה". (שמשום מה מזכירים לי את הזמנים בהם היינו הולכים מכות ביסודי ותמיד היה איזה ילד שמצא לנכון לומר בשעה ששני ילדים רבים: "עזבו אותם זה ביניהם")
מה אתם בני 12?
מה אתם באמת חושבים כך?
אם תעבור ברחוב ותראה בעל מתעלל באישתו לעיני עוברים ושבים.
זה עניין להם בלבד ? הרי רק האישה נפגעת וזה באמת לא ישנה לאף אחד, לא?
ומה זה הטענה המשונה נגד אאוטינג? מי שאין לו מה להסתיר שלא יפחד מאאוטינג. אם הכל היה כל כך בסדר אז זה באמת לא צריך להפריע לאנה דוט קום ולמוצצת ובולעת החשיפה הזו.

אם זה לא היה ברור מספיק עד עכשיו הגיע הזמן שזה יהיה ברור. את הכלוב אולי בנה כלובי אבל הוא של כולנו. כל אחד ואחד מאיתנו עושה אותו למה שהוא ומכוון שאנה ופלצנית בורחת לא פגשו את פלאג בניו יורק במשחק של הניקס אלא כחלק ובעקבות היותם חברים בכלוב, אם קורה מעשה כזה זה עניין של כוווווווולללללללללם. מה לעשות. למרות שברור שמסיבות ברורות ומובנות יש כאלו שהיו מעדיפים שכל העניין ישכח.

ולך אנה.... תעשי לעצמך טובה. גם אם מתנצלים יש דרך וקוראים לה כנות. אף אחד כאן לא צריך להרגיש שהוא מוציא ממך התנצלות בכח וזה בכלל לא משנה עד כמה כל האחרים כאן עשו דברים אחרים שגם הם אולי מעשים שלא יעשו, כרגע עוסקים רק בך.
למרות שזה קשה אולי להבין ולקבל גם אנשים שלא מעורבים כלל נפגעים ומצטערים לשמוע סיפור שכזה. זה קרה לפלאג ומחר יכול לקרות לכל אחד כאן.

אני לדוגמא, עד עכשיו באמת לא הצלחתי להבין את המניעים שלך....זה קצת מוזר מבחינתי לשמוע אותך אומרת משהו בסגנון סיפרתי בדיחה ומה לעשות פלאג נפגע ואם הוא נפגע נו אז אין לי ברירה הכרחתם אותי אני מתנצלת.
את בטוחה שאת לא יכולה להיות קצת יותר משכנעת?

ולך זבנית נופלת, גם אם יש שבריר של אמת בדברייך. הסגנון, הסגנון המשתלח והאלים הזה נוסח שוק הכרמל ויסלחו לי באמת דרי שוק הכרמל שאני מעליב אותם. בסדר הבנו שאת לא אנה דוט קום אבל איך זה בדיוק נותן לך את הזכות להשתלח כאן באנשים לא הבנתי. מה, זו בכלל את שנפגעת ואת בכלל זו שסובלת מכל הסיפור..... אז יש לך בסך הכל 75856585 ניקים ובסך הכל שיתפת פעולה במה שחשבת לדאחקה של השנה ובמקרה נפל עליכן פלאג המסכן וחסר חוש הומור?
מה את באמת לא מבינה מה הולך כאן?

שתי תמימות שתעו להן בכלוב, מצויידות בשק מלא ניקים והרבה רוע לב וחוסר רגישות.
איך אמרת אנה: "נתנו לאנשים קטנים כוח גדול והם משתמשים בו בדיוק כמו שהיו משתמשים בו גם אם לא היו בעולמנו,בצורה זולה ופשטנית,ללא הרבה מחשבה,אבל עם הרבה רוע ונצלנות!"
"

זה נקרא "יודע צדיק נפש בהמתו" או שמא זה "אדם קרוב אצל עצמו" או שמא כן כן "כל הפוסלת במומה פוסלת"
איך אמרת אנה בסיום דברייך בפוסט ההוא:
"אני מקווה שבאמת אנשים יפגינו בגרות נפשית ויתעלו מעל היחוס המדומה שניתן להם ויבינו
שאולי אנחנו מלכות\דומים\שפחות\עבדים,אבל לפני זה היינו בני אדם עם חולשות,אהבות,רגשות
פירגון הדדי,כיבוד הזולת......הקיצר אנשים אמיתים...הניק הוא רק סימבולי,לא צריך לאמץ ולהזדהות איתו ברמות רגשיות.
מי יתן והכוח יהיה אתכם להבין באמת את דברי "

כל מילה אמת.
כולי תקווה שלפני שאנחנו נבין את תביני.