צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בני 1000 מתחילים עם פרגיות צעירות- איכככככס !

teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 20 ביוני 2005
teacher​(שולט) • 20 ביוני 2005
ורה,
באמירה שלך יש מסר כפול:
זה מגעיל כשזקנים מתחילים איתי ברחוב, אבל זה סבבה אם צעיר חמוד יעשה את זה.
אני חושב שזה וולגארי ולא משנה מי עושה את זה..

כל מה שאמרתי זה שאי אפשר לשים תוית ''פג תוקף'' על אדם שהגיע לגיל X
ולעולם לא יהיה חוק שאוסר להתחיל עם בחורות או בחורים ברחוב.

אני לא הייתי שם. ומה שקרה לפי קריסטין (וללא כל הפרשנות הצידית) זה זה:
- המושב של הווספה קרוע, למה את לא מתקנת את זה?
- סתם, אין לי כסף לתקן את זה כרגע.
- אני אתקן לך את זה.
- באמת? למה שתעשה את זה בשבילי?
- אני יגיד לך ת'אמת, נדלקתי עליך, את יפה
- תגיד לי אתה לא מתבייש?! אתה יכול להיות אבא שלי! חוצפה! גועל נפש!
- יאללה את, צוחקים איתך.
- זה לא מצחיק אותי, חוצפן, מגעיל, באמת אתה חושב שאני ירצה אותך?! נו באמת.

וכשקראתי את זה לא היה ברור לי מי התנהג ביותר חוצפה או גועל ..

אני מכיר כמה זוגות בהפרש גילאים עצום, שזה לא מפריע להם,
והם, אגב, לא נפגשו ברחוב.

teacher
marlena​(נשלטת){נבט}

טיצ'ר

marlena​(נשלטת){נבט} • 20 ביוני 2005
אתה צודק, אבל!!! שוב מתעלם מעניין חשוב מאוד בדבריה של ורה - האפקט המצטבר. אשה ישראלית נתקלת בפניות לא ראויות בממוצע שבע פעמים ביום (לא כולל הטרדות מיניות). במקרה הזה הקשיש החביב (האמנם?...) שילם בריבית דריבית על על מעשיהם של אחיו למלייה, כי פעם בכמה זמן קופץ לנו הפיוז ואנחנו מוציאות את זעמנו על כל ההטרדות, ההשפלות, ההצקות וההערות. עד שבבוני הרחוב המצויים לא ישנו את דרכיהם הנלוזות, קשישים טובי מזג ימשיכו לשלם את המחיר.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 20 ביוני 2005
ורה כתב/ה:
יפה מאוד, איך שכל הגברים (סליחה מראש אם היו יוצאי דופן שפספסתי) מתגייסים להגן על הזקנים המסכנים ולנזוף בקריסטין הכלבתא הבלתי מתחשבת... אני רוצה לראות אתכם עוברים יום אחד, באמת, יום אחד!, בגוף של אשה, ברחוב ישראלי ממוצע. גבר שיכול להיות סבא שלי - צריך להיות לו מספיק ניסיון חיים כדי לדעת שאין לו בכלל מה לדבר אתי, שאני לא צריכה ולא רוצה אותו. שינסה להיזכר בנעוריו: האם הידידות שלו אז יצאו עם גברים בגיל כזה?
אני באמת לא מבינה, אם זו תמימות שגורמת לכם להצדיק את הבהמיות הזאת ב"זה שמישהו עבר גיל מסוים לא שולל את זכותו לבקש תשומת לב, או להתחיל עם בחורות". שיתחיל - ובכיף - עם בחורות מהשנתון שלו. ומעניין שתשומת לב הם מבקשים רק מבנות עשרים בגופיה.

שלושים וארבע שנים עד כה ביליתי בגוף של אישה. זה מספיק לך, או שאת רוצה לחכות עוד כמה שנים לחוות דעתי הסופית?
הצעת סקס, ובפרט כשהיא נעשית בנימוס, ללא דחיפת ידיים וללא איום, היא לגיטימית, גם מצד "זקן מכוער". גם לזקנים מכוערים יש דחפים מיניים - גם כלפי צעירות, כמה מדהים - וזה לגיטימי מצדם לבטא אותם. ואם אחרי "לא, תודה" מנומס-אך-תקיף הם נמנעים מלהציע שוב (מה שבדרך כלל קורה), לא קרה כאן שום דבר שמישהו צריך לסבול בגללו.
את מוזמנת לערוך את הסטטיסטיקה שלך מחדש.
SIVAN​(אחרת)
SIVAN​(אחרת) • 20 ביוני 2005
מנסיוני כאישה, קרה, גם קרה שהתחילו איתי מבוגרים, נשואים.......
אין בכך כל פסול- כל עוד הם פנו בצורה נעימה, לא בוטה ובטח לא נגעו בי!!!!
אך בפרק זמן בחיי (בגיל 22-24 לערך) התחילו איתי לא מעט גברים מבוגרים ........ ופחות רווקים.
ובמקום לכעוס ולגדף, פניתי אליהם ושאלתי למה הם מתחילים איתי??
והם הסבירו לי: שאני משדרת להם משהו, שגורם להם להתחיל איתי, משהו מיני ונראה להם שאני מחכה לכך (זה בנושא הספציפי שלי)..
וכך במודע הבנתי, שאני יכולה גם לשדר להם אי נכונות.... ולאחר כמה חודשים ועד היום, לא התחילו איתי מבוגרים ונשואים.
לתשומת ליבך.... icon_arrow.gif

SivAn
lain
lain • 20 ביוני 2005

את דעתי לגבי הנושא כבר הבעתי אבל ברצוני להתייחס רק לדבריה האחרונים של סיוון

הטענה הזו של "היא משדרת מיניות" לא מזכירה לך קצת את מקרה ה"היא רצתה את זה" ?
מזעזע לשמוע זאת מפי אישה

וכי מה רצית שישיב לך אותו מבוגר/ נשוי? שהוא חרמן? או אולי שאשתו לא מספקת אותו עוד? או שמא משועמם ?
וודאי שיפיל זאת על האובייקט - זו את שמשדרת לו משהו.... ברור icon_rolleyes.gif
SIVAN​(אחרת)
lain כתב/ה:

מזעזע לשמוע זאת מפי אישה

icon_rolleyes.gif

יש הבדל עצום ל "היא רצתה את זה", לא דובר כאן על כל כוונה לאונס או לשידול.
התייחסו כאן למבוגרים שמתחילים עם צעירות, הם אפילו לא דיברו בצורה בוטה או אגרסיבית.
כולנו משדרות ונמשיך לשדר מיניות וטוב שכך.
אולי לא הסברתי את דברי בצורה נכונה...
כולנו יודעות, שאנחנו רוצות שיתייחסו אלינו, אז אנחנו גורמות לכך – אם זה במודע ואם לא.
(וזה במקרה הספציפי שלי, בגיל שעדין נזקקתי לתשומת לב- מודה).
תתפלאי דווקא לקחתי לתשומת ליבי את תגובתם וזה אכן עבד.
(מקווה שברור לך שלא יצאתי לרחובות ועשיתי סקר, מספיקה תגובה אחת או 2 שאבין למה הם התכוונו).

מכאן ועד למזעזע יש דרך ארוכה......... כדאי שתכבדי דרך פעולה אחרת של נשים...
תאמיני לי שלפעמים שיחה ידידותית עם אנשים יכולה להביא לפתרונות טובים ונעימים.
(גם אם הם מבוגרים , הם לא מדברים רק שטויות)

המשך יום נפלא.
lain
lain • 20 ביוני 2005
כנראה שלא קראת את תגובתי הראשונה סיוון
ממש לא מתנגדת לקשר בין מבוגרים לצעירים, חזרי אחורה קצת וראי בעצמך

הזעזוע נבע מהקלות שבה לקחת על עצמך את החולשה שלהם
כשמתחילים איתי אני לא חושבת שזה רק בגלל שאני משדרת משהו , לכל מטבע יש שני צדדים
ודרך אגב,
לא כולנו רוצות שיתייחסו אלינו, "לפעמים" סתם מתחשק לי ללכת ברחוב מבלי להרגיש כמו נתח בשר המוצג לראווה.
SIVAN​(אחרת)
או. קי מבינה אותך.
אך לטענתך : "הזעזוע נבע מהקלות שבה לקחת על עצמך את החולשה שלהם".
ההפך - דרך חולשתם, הבנתי את כוחי, שלא מנווט נכון.
רציתי רק לדעת את תגובתם......... ברור לי שהם לא יספרו לי שהם חרמנים ולא מסופקים וכו' וכו'
רק על ידי כך הצלחתי להפחית משמעותית את כמות המבוגרים שהתחילו איתי (ותאמיני לי היו לא מעט).
זה לא היה שינוי בדרך בה שידרתי מיניות – אלא הספיק רק המבט ששידרו עיני: שאני לא מעוניינת
שתתחיל איתי.(והכוונה לא למבט זועף).

בכלל הכוונה היא שלא כל מבוגר שמתחיל הוא דוחה ומגעיל, לא חסרים (כמו שציינו כאן קודם)
ערסים וכאלה ששורקים ברחוב... װמבחילים לא פחות.
רק ציינתי את דרכי להתמודד עם התופעה.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 20 ביוני 2005
lain כתב/ה:

את דעתי לגבי הנושא כבר הבעתי אבל ברצוני להתייחס רק לדבריה האחרונים של סיוון

מזעזע לשמוע זאת מפי אישה

וכי מה רצית שישיב לך אותו מבוגר/ נשוי? שהוא חרמן? או אולי שאשתו לא מספקת אותו עוד? או שמא משועמם ?
וודאי שיפיל זאת על האובייקט - זו את שמשדרת לו משהו.... ברור icon_rolleyes.gif

יש פה אנשים שמזדעזעים מהר מדי.
"היא רצתה את זה" זה טיעון מזעזע כשמדובר ב*אונס*. את באמת לא מבחינה בין אונס לבין הצעה?
וסביר להניח שהיא משדרת משהו. ושהוא חרמן. איפה הסתירה פה בדיוק? אדם חרמן יפנה למי שמשדרת מיניות. הרבה פחות סביר שיפנה אל מישהי אפורה שמתמזגת ברקע ולא מושכת את תשומת לבו, או אל מישהי שמשדרת קרירות ועסקיות.
לא ברור לי למה להפוך את כל הדברים האלה לשליליים. לשדר מיניות זה טוב. להיות אובייקט מיני זה טוב. לקבל הצעות מיניות זה טוב. זה לא טוב רק כשזה הופך להיות *כל* מה שאת, וכשאנשים לא רואים בך שום דבר אחר.
ורה
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2005
ורה • 23 ביוני 2005
אמ, כבר שכחתי מי אמר מה, אז רק אבהיר את מה שניסיתי להגיד בפעם הראשונה -

אין לי בעיה עם הפרש הגילאים עצמו, אני לא משתמשת בכלל בטרמינולוגיה של "מכוערים", ולא מדרגת את העולם לפי גזעים עליונים ונחותים... בטח ובטח לא שוללת יחסים ביניהם icon_smile.gif.
(ולא, גם מצעירים ברחוב אני לא מרוצה... אבל כשמבוגרים עושים את זה זה עוד יותר גרוע. כי רבאק, הגיל כן מחייב אותך לכמה דברים. לאיפוק, לבגרות, להתחשבות. אמן שמישהו ידבר ככה אל הבנות והנכדות שלהם.)
מה שכן, מעצבן אותי שגברים ברחוב רואים לנכון להתחיל בצורה בוטה כזאת. מעצבן אותי, שמאחר שאני צעירה וארוזה, אנשים מרשים לעצמם ליידע אותי שהם רואים בי סקס ורק סקס. מעצבן אותי שאנשים אחרים מצדיקים את התרבות הזאת, ולא צורם להם. זה כל כך גס. זה כל כך פוגע. מה זה "משדרת משהו"? הרי כשאני עצבנית או מדוכאת והולכת עם פרצוף תחת, אומרים לי לחייך... מה קרה מותק, נשמה, אה?..... זה כאילו נחמד, נכון? אבל עצם ההנחה שאני תמיד זמינה לשיחה, שאני תמיד רוצה שייצרו אתי קשר, שגברים יידעו אותי על קיומם ונוכחותם במרחב, כל כך מעצבנת אותי. ומעצבן אותי כשלא מבינים את הדקות הזאת: אני רוצה סתם להתהלך בעולם בלי שאנשים ישליכו עלי כל מיני "היא משדרת". ומעצבן אותי, שכשאני מנסה לשים גבולות למרחב האישי שלי ולהסביר את זה, בעיקר למי שטבעי לו שמכבדים את האוטונומיה שלו - מה לעשות, בעיקר גברים - נוזפים בי שאני לא נ ח מ ד ה. לא נחמדה, כי אני רוצה לקבל יחס של בנאדם ולא של כוס מהלך.