ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ונילית --> לסאבית.

Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2005

Re: דווקא מהצד השני

Aragorn​(שולט) • 21 ביוני 2005
y כתב/ה:
(ובמחשבה שניה אולי אני פשוט מראש בחרתי לי פרטנרים עם תשתית של דום...)

גם אני לא יודע אם "כל" הנשים הן ככה או רק הנשים שהולכות איתי icon_smile.gif
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
אתם נצמדים למילים ולהגדרות.
"וונילית" אי אפשר להפוך ל"סאבית" פשוט בגלל שאם היא כבר מגדירה את עצמה וונילית זה סימן שהיא יודעת מה זה, מכירה את העולם הזה והחליטה כבר מה היא חושבת עליו ועל השליבו שלו איתה.
לעומת זאת, בחורה שלא "וונילית" אבל גם לא "סאבית" פשוט כי היא לא נתנה שמות כאלה למיניות שלה, אולי אפשר להפוך לסאבית, רק אם יש בה את החשק הזה.
אתם שוכחים אולו, שמילים כמו וונילית וסאבית הן לא מילים מוכרות בעולם שבחוץ...

מה שאני אומרת הוא בגדול, מה שמורגן אמה, מישהי שכבר הכירה את העולם הזה והגיבשה דעה שנושא כבר לא תהיה סאבית, מישהי שלא מכירה אותו, אי אפשר לדעת... מאוד יכול להיות שכן. הרי כולם הגיעו לפה איכשהו, אז למה דרך מישהו שכבר היה פה?
max69​(שולט)

חחחחחחחחחחחחח

max69​(שולט) • 21 ביוני 2005
icon_lol.gif
לבנה​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 22 ביוני 2005

תגובה לדוקטרינה:

לבנה​(נשלטת) • 22 ביוני 2005
מצד שני, לפי מה שניתן להבין מהפרופיל שלך, כשונילית היא ונילית, כמו אשתך למשל, גם בולדוזר לא יוכל להזיז אותה, וגם לא כל האהבה שבעולם, נכון?
אני יודעת, גם לי קשה לפעמים להאמין, אבל ישנם בעולם אנשים שהם באמת ובתמים- ונילים.
Aragorn​(שולט)

Re: תגובה לדוקטרינה:

Aragorn​(שולט) • 22 ביוני 2005
קטנטונת ולבנה כתב/ה:
מצד שני, לפי מה שניתן להבין מהפרופיל שלך, כשונילית היא ונילית, כמו אשתך למשל, גם בולדוזר לא יוכל להזיז אותה, וגם לא כל האהבה שבעולם, נכון?
אני יודעת, גם לי קשה לפעמים להאמין, אבל ישנם בעולם אנשים שהם באמת ובתמים- ונילים.

זה נכון.
אהבה היא תנאי הכרחי אבל לא מספיק.
נשים חסרות תעוזה שלא לומר פחדניות יתקשו לותר על שליטה ולפעמים אף ישאפו לכך שהיא תנתן בידהן.
יצא לי כמובן להתקל גם בנשים כאלו.
אם היא ביקורתית מידי
או שהיא לא נהנת לקבל יחס אדנותי מידי פעם
אז יש טעם לחשוב לעומק על מידת ההתאמה שלה.
marlena​(נשלטת){נבט}

הכל נכון

marlena​(נשלטת){נבט} • 22 ביוני 2005
וחשוב אולי לציין גם שאם תזכה להיות זה שיפתח בפני אשה צוהר לעולם שתמיד קינן במקום מודחק בתודעתה אבל היא לא ידעה איך קוראים לו ומה לעשות עם זה - היא תהיה אסירת תודה לך לעולמי עד. 10x2.gif
ומניסיון: זה צריך להיעשות לאט, בהדרגה, ועם המון קשב וסבלנות, במיוחד אם מדובר בקשר רגשי אמיתי - אחרת זה יכול להיות מאוד מבלבל ומערער. כלומר, גם אם הבחורה נענית בשמחה ומעוניינת להתנסות, צריך לעשות את זה במשנה זהירות, כי חוסר הניסיון שלה בשילוב של מערכת יחסים עם בידיאסאם עלול להיות הרסני.
goodluck.gif
ana
ana
ana • 22 ביוני 2005
מנסיון, זה הרבה יותר חזק לחוות בדס"מ בצורה מפתיעה, ללא הכנה ובספונטניות
טוב, יש דברים שצריך בשבילם זמן והיכרות עמוקה והכנה מקדימה
עדיין זה יכול להיות מרגש ואמיתי יותר אם אתה לא מצהיר על עצמך כבדסמי ולא מגדיר דברים בשמות מפורשים. אני בכלל מצטערת שקראתי כאן כ"כ הרבה פנטזיות. זה הרס לי קצת