לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סמים וסשנים

y​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2005

סמים וסשנים

y​(נשלטת) • 23 ביוני 2005
יש לי הרגשה שהנושא בטח נידון פה בעבר, אבל לא זכור לי שניתקלתי בזה. (אז מילקי יקר - תרגיש חופשי להניף את שלט הoff topic ולכוו אותי למקום בו הנושא נחרש לעומקו ורחובו (אם יש דבר כזה) ואם לא - אז...)

בכל מקרה, מה דעתכם על סשנים בהשפעת סמים (קלים)? מוסיף, מסוכן, מיותר....???
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 23 ביוני 2005
לא לא ולא
לא סמים ולא אלכוהול
אפילו לא בשביל "לקבל את הראש או את האוירה"

ואם יהיה לי כוח מחר אני ארחיב
Jake​(שולט)
Jake​(שולט) • 23 ביוני 2005
לדעתי זה פשוט מסוכן

אם לא אנהג תחת השפעת סמים ו/או אלכוהול קל וחומר שלא אעמיד עצמי בשליטה על גורלה של סאבית הנתונה לחסדיי
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 23 ביוני 2005
היה על הנושא הזה דיון בעבר, זה היה די מזמן אז טוב שיהיה את הנושא הזה כאן שוב. הדיון אז נגע רק באלכוהול ורוב התגובות שללו שתיית אלכוהול בזמן סשן אם אני זוכרת נכון.

כמו שבשעת נהיגה אני לא שותה ולא נכנסת לרכב של מישהו ששתה אותו הדבר גם כאן.
אלכוהול בזמן סשן. בנושא הזה אני אפילו לא מתפשרת וגם כוסית אחת נחשבת מבחינתי לשתיה.
על כמה וכמה בכל מה שקשור לסמים.

אדם ששולט צריך להיות בשליטה מלאה על מה שנעשה וברגע שמעורבים פה סמים או אלכוהול זה כבר יכול לפגוע. (יכולת השיפוט נפגעת, מהירות התגובה וכו')

אדם ששולט צריך קודם כל לשלוט בעצמו.
גם כסאבית אני לא נוגעת בדברים אלה. יש לי אחריות לא פחות מאשר למי ששולט בי. אחריות ליידע אותו אם חס וחלילה משהו לא בסדר ואחריות קודם כל כלפי עצמי.

ואת הסוטול שלי אני מקבלת באופן טבעי icon_smile.gif
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005
לא שניסיתי..
אבל מי בכלל יכול "להכנס לסשן" תחת השפעת אלכוהול או סמים?
אישית אני נקרעת מצחוק..
זה בטח היה הולך ככה:
"תעמדי על 4, כפופה, ישבן למעלה"
-"חחחחחחחח נראה אותך עושה ככה עכשיו, בחיאת"
"פלאאאח"

סקס תחת אלכוהול זה דווקא נחמד. מאוד.
אבל לא חושבת שתחת סמים דום יכול להיות רגיש מספיק לסאבית שלו
לכל תזוזה, נשימה או ער למצוקה שלה. פיסית או שאינה פיסית.
שלא לדבר על זה שהוא עלול לפעול מהדמיון שהוא מדמה למציאות..

כסאבית? מה שלא תאמרו.. הייתי מתה להיות קצת שיכורה בסשן.
יקומו צדיקיפ ויאמרו שאם זה על מנת לשבור גבולות וכו' אז אין לעשות זאת תחת השפעה.. וכו'
אז שימו לב. זה לא זה. ובוודאי שהאדון שלי (ששומר עלי, אוהב אותי וער לכל תזוזה שלי)
לא ישבור איתי גבולות כשאני שיכורה (למעשה, הוא לא היה "נכנס לסשן" איתי, במצב כזה).

יש פנטזיות שמקומן בכבודן מונח
וכל עוד הן כאלו - הן מצויינות.

את מה שמאחורי הפנטזיה אני לוחשת רק לאדם אחד sh.gif

כלובצ'יק למה אין כאן אייקון של גאג? scratchead.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 ביוני 2005
אלכוהול וסמים יוצרים שינויים כימיים במוח. אופן ההשפעה של השינויים האלה לא זהה בדיוק בין אדם לאדם ותלוי באופן שהכימיקלים במוח תפקדו קודם לכן ובכמות שניטלה. לא תמיד יכולת השיפוט ומהירות התגובה נפגעות. לפעמים אפילו להיפך.

בפעם הראשונה שאדם שותה או נוטל סמים, אין לו שום מושג מה זה עושה לו ועל כן לדעתי מאד לא רצוי לסשן תחת ההשפעה. בפעם המאה ואחת שהוא עושה זאת, האדם כבר אמור לדעת איזו השפעה יש לסם עליו, האם הוא פוגע ברגישותו ותפקודו או דווקא מחדד את חושיו. מי שהתנסה בסם מסוים פעמים רבות והבחין שאין השפעה מטשטשת מדי, יכול לסשן לדעתי.

ובואו לא ניתמם - במועדון הרי מסשנים קבוע תחת השפעת אלכוהול. בינתיים לפחות זה עובר בסדר.

כמובן שאני מדבר על מצב של השפעה קלה יחסית ולא מה שנקרא בלועזית "מסטול תחת".
ניקול בעקבגבוה​(שולטת)
loRi כתב/ה:
לא לא ולא
לא סמים ולא אלכוהול
אפילו לא בשביל "לקבל את הראש או את האוירה"

ואם יהיה לי כוח מחר אני ארחיב

מצטרפת אלייך לורי!!!!
אדון בשבילך​(שולט)

Re: סמים וסשנים

אדון בשבילך​(שולט) • 24 ביוני 2005
y כתב/ה:
יש לי הרגשה שהנושא בטח נידון פה בעבר, אבל לא זכור לי שניתקלתי בזה. (אז מילקי יקר - תרגיש חופשי להניף את שלט הoff topic ולכוו אותי למקום בו הנושא נחרש לעומקו ורחובו (אם יש דבר כזה) ואם לא - אז...)

בכל מקרה, מה דעתכם על סשנים בהשפעת סמים (קלים)? מוסיף, מסוכן, מיותר....???

סשן תחת השפעת מסוכן ביותר ויכול לגרום לפגיעות חמורות . בזמן סשן הראש חייב להיות צלול ונקי וכל המחשבות חייבות להיות מרוכזות ומכוונות אך ורק על הנשלט/ת .. ראש שאינו צלול ונקי אינו יכול להרגיש את עוצמת השליטה אם זה בהצלפות או בקשירות כמו ששולט עם ראש צלול מרגיש.
בקיצור אסור בהחלט ולהוציא את זה מהראש .
פייה{O}
פייה{O} • 24 ביוני 2005
באופן יוצא דופן וחד פעמי, אני מסכימה עם זאלופון.
חוץ מזה, בעוד שלא הייתי נכנסת לסשן עם מישהו שאינו מספיק צלול ושכושר השיפוט שלו לקוי,
אני חושבת שיכול להיות דווקא מעניין להכנס לסשן כשאני לא לחלוטין צלולה, תחת השפעת חומר זה או אחר.
כמובן שזה חייב להיות רק עם מישהו שמכיר אותי מצויין ואני סומכת עליו במליון אחוז שהוא יהיה זהיר לחלוטין, ולא יהיה שום דבר חדשני בסשן הזה.
בקיצור, לי מותר - לדום אסור icon_twisted.gif

fishy.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אלכוהול וסמים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 ביוני 2005
ציטוט:
ובואו לא ניתמם - במועדון הרי מסשנים קבוע תחת השפעת אלכוהול. בינתיים לפחות זה עובר בסדר.

אלכוהול וסמים משפיעים על תחושת ותפישת המציאות, זמני התגובה ועל הגוף עצמו בתופעות פיזיולוגיות כמו הרחבת כלי דם ושינוי טמפרטורת גוף.

וכך שוט או קיין יכולים למצוא את דרכם לחלקי גוף שלא היו אמורים להיפגע, כך מי שנקשר עלול לא לשים לב שנגרם נזק לעצב או גיד עד שמאוחר מכדי למנוע נזק בלתי הפיך וכך אדם עלול למצוא את עצמו בפלאשבק מהסיוטים מבלי שהשותפ/ה שמים לב שמשהו חריג קורה להם, או בלי יכולת לסייע להם כי הם עצמם מרחפים או לא ממוקדים מספיק.

אף אחת מתופעות אלו, שמתחילות במינונים נמוכים (כוס בירה או שאיפות בודדות) איננה מומלצת בסשן בדסמי - לא לשולט/ת ולא לנשלט/ת.

בעיני, בדסמ מתרחש במקום חשוב מאד - בין האזנים של השותפה שלי ושלי.

אין לי שום כוונה לדלל את התחושות הללו עם חומרים שמשחקים בדיוק באותו אזור כמו אלכוהול וסמים.

ובעניני בטיחות, רצוי להיפטר בהקדם מהטיעון הצולע של "עובדה שעד היום לא קרה כלום".
משום מה הוא צמוד אצלי בזיכרון לפגיעות ופציעות של די הרבה אנשים...

במועדון גם מסתובבים אנשים שחושבים שלהצליף על הכליות זה נחמד, ואף אחד עוד לא עבר השתלת כליה - אולי נהפוך את זה לטכניקה חדשה בבדסמ?

מאחר ואיננו משחקים במונופול שלא עם אנשים, על הגוף והנפש שלהם או שהם עם הגוף והנפש שלנו, רצוי מאד שאלכוהול יישאר חומר חיטוי בלבד וסמים יישארו מחוץ לתחום לפני, תוך כדי סשן (ורצוי גם להשאיר זמן לאפטר-קייר, שבו אנשים לעיתים צונחים וצריכים תמיכה ועזרה).