שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סמים וסשנים

אדון בשבילך​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005

נכון מאוד

אדון בשבילך​(שולט) • 24 ביוני 2005
פייה כתב/ה:
באופן יוצא דופן וחד פעמי, אני מסכימה עם זאלופון.
חוץ מזה, בעוד שלא הייתי נכנסת לסשן עם מישהו שאינו מספיק צלול ושכושר השיפוט שלו לקוי,
אני חושבת שיכול להיות דווקא מעניין להכנס לסשן כשאני לא לחלוטין צלולה, תחת השפעת חומר זה או אחר.
כמובן שזה חייב להיות רק עם מישהו שמכיר אותי מצויין ואני סומכת עליו במליון אחוז שהוא יהיה זהיר לחלוטין, ולא יהיה שום דבר חדשני בסשן הזה.
בקיצור, לי מותר - לדום אסור icon_twisted.gif

fishy.gif

את צודקת ב100 אחוז
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

שאלה לפייה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 24 ביוני 2005
ציטוט:
אני חושבת שיכול להיות דווקא מעניין להכנס לסשן כשאני לא לחלוטין צלולה, תחת השפעת חומר זה או אחר

פייה, חלק ממה שקורה בסשן, לפחות עם דומים שאינם מגזע קוראי המחשבות, תלוי במסרים שהשולט/ת יקבלו ממך.

מה יקרה בסשן שבו את לא יכולה לתקשר או אולי אפילו לחוש שיש בעיה במהלך הסשן?

מה מושך אותך לבצע סשן כשאת לא לחלוטין צלולה?
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 24 ביוני 2005
לא מערבבים אלקוהול וסמים לעולם בסשן זה מסוכן בטירוף

האלכוהול וסמים גורמים לשיכרון חושים שמוגבר על ידי הסאב ספייס ככה שכול הרמזורים של כאב של מצוקה וכו פשוט ניסגרים

יש ליזכור אלכוהול מערפל לנו את חושים והחושים בסשן חייבים להיות תמיד בתיפקוד מלא

תמיד עם היד על הדופק לוודא שאין בעיה

ומה לעשות אלקוהול ובעיקר סמים יכולים לגרור לאסון
Miu​(מתחלפת){היצור}
Miu​(מתחלפת){היצור} • 24 ביוני 2005
עקרונית אני מסכימה שלא צריך לערבב סמים (כולל אלכוהול) בסשנים,
מכל הסיבות שהוזכרו עד כה.
זה נכון בתור כלל קורקטי ונועד להגן על אנשים מפני עצמם,
כמו רוב הכללים בחברה הרקובה שלנו (בכלל, לא רק בבדס"מ).

מצד שני אני מסכימה עם זאלופון.

לדעתי:
אם זאת הפעם המאתיים שהתנסית בסם מסוים ואתה מכיר אותו,
אם אתה כבר זמן רב עם בן הזוג ואתה סומך עליו,
אם אתה לא ברמת ערפול גבוהה,
אם אתה הסאב,

אז סבבה.

אני יודעת שזה לא קורקטי,
לא מחנך נכון אנשים לא מנוסים,
ובכלל מסוכן,
אבל זאת דעתי.
קליבר​(שולט)

ואני לא הבנתי ...

קליבר​(שולט) • 24 ביוני 2005
[color=orange]מה שמים בסשנים ? [/color

אתם מתחילים משוהא , אז תסיימו ..
מה שמים בסשנים ?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 ביוני 2005
אני שם לעצמי offtopic.gif ומנצל את הבמה כדי להודיע על התרגשותי הרבה, תדהמתי העמוקה, שמחתי שאינה יודעת גבולות והאקסטזה שמשתוללת בי למראה המופלא של שרשור אחד שבו פעמיים (פעמיים!) נכתב הכינוי שלי ז א ל ו פ ו ן. כן כן, לא זלאופון, לא זאלפון, בוודאי שלא זאפלון ואפילו לא זאולופון. זאלופון, כדרך הטבע. כפי שהתכוון הבורא.
ותודה לפייה ומיו שהביאוני עד הלום.
קליבר​(שולט)

עוד פעם אני לא מבין ...

קליבר​(שולט) • 24 ביוני 2005
מה זלואפון שם בסשן ...
מה קרוה פה , החימיקלים האלה , הורסים את השסן ...
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 24 ביוני 2005
אני טועה ? או שמא זה השרשור הראשון בו כולם מסכימים ?
צריך לתקן את זה קצת .

אני אתחיל בכך שאני לא מצדד בעירוב אלכוהול וסמים בכלל - לא רק בסשן ...

אבל למען האמת ( ממתין לעליהום ) לא אחת שתיתי אלכוהול ועשיתי סשן לאחר מכן
וכך גם לגבי הסאבית, והפלא ופלא - מעולם לא הכנסתי סאבית לבי'ח , לא נגרמו נזקים , ולא אבדה ההכרה של הסאבית ( או שלי ) .

לשתות במידה - ואני מניח שיש כאן חלק מהאנשים שהם בוגרים מספיק לדעת מה המידה - יכול להוסיף לחוויה , אבל לרוב זה לא משפיע כלל על הסשן או על צלילות הדעת של המשתתפים בו. ( כוס בירה לא פוגעת בצלילות הדעת כפי שחלק סבורים - ובבקשה - בלי להביא מחקרים .)
אין זו משום המלצה לשתות - אבל אני לא שולל על הסף .

אני סבור שיש עוד אנשים שהם באותה דיעה משום שאני רואה בכל יום חמישי כמה עשרות אנשים שותים ב 50 ש'ח במסעדת הדנג'ן , וחלקם אף מבצעים סשנים במועדון - גם בחושך, ברעש, ועם קהל שמסיח את הדעת לא אחת (חלק אף דמויות מוכרות וחלק קטן אפילו נחשבים לאושיות בנושא ה BDSM) ועד עתה לא קרה שום דבר שהצריך הבאת אמבולנס או משהו שגרם מצוקה בלתי אפשרית לנשלט/ת - כולל על הבמה המרכזית. (למעט מקרה מסויים בפאב מסויים ששם כולם התרעמו , אך בעיקר מההלם...)

לא מזמן נפתח שרשור על כך שבמועדון יכולים להתרחש דברים לא בטיחותיים מתחת לאפנו - ואף אחד לא ישים לב בגלל הרעש - אני מצאתי שלהשתמש בכדור ביטחון מאיר בזמן סשן, במיוחד סשן קשירות, במועדון מאוד יעיל.

לאלו שלא מכירים- הכדור מתחיל להבהב באור אדום שמושך תשומת לב כאשר הוא מקבל מכה קלה, הכדור מחובר ליד של הסאבית בחבל (טוב למקרים בהם הוא יכול להתגלגל מתחת לרהיט)ומונח בכף ידה - במצוקה הכי קלה היא יכולה פשוט לפתוח את היד ולהפילו וזה כמו מילת ביטחון ( גובר על רעש וחושך וגאג)

סמים הם לא חוקיים.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005

רעיון נהדר למקום רועש!

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 25 ביוני 2005
הכדור הזה הוא בעיני רעיון מדליק!

תודה...

[ ולגבי אלכוהול, אני לא מכיר את המונח "במידה" - אשמח לערוך איתך יום אחד את בדיקת זמן תגובה לפני ואחרי שתיה של כוס בירה, ואולי תוכל לראות במו עיניך איך כוס אחת משפיעה, עד כמה שזה נראה קליל.

סביר להניח אלא היית יוצא לטפס על הר עם מישהי ששתתה אלכוהול, ובודאי שלא היית יוצא לטפס איתה אם שתית.

קח מול זה פעילות כמו הצלפה בקיין:

לא נדרשת סטיה גדולה כדי לפגוע עם הקיין בעצם הזנב ולגרום לשבר שיגביל את השותפ/ה להרבה מאד זמן, ואולי לכל החיים...

לא נדרשת סטיה גדולה של הקיין כדי שהקצה שלו יפגע בגוף המוצלפ/ת ויגרום לחתכים ופציעות בעור, במקום לכאב החד והצורב שהוא מטרתו של הקיין.

icon_question.gif עד כמה אתה באמת בטוח שהקואורדינציה שלך ושיקול הדעת שלך אינם מושפעים כלל מהאלכוהול שאתה שותה?

icon_question.gif עד כמה אתה בטוח שהתגובות של השותפה שלך משקפות באמת את מצבה בסשן בזמן שהיא תחת השפעה של אלכוהול?

בסשן אני לא רק מי שמנהל את הסשן ומהלכו, אלא גם מי שאחראי לשלומה של השותפה שלי - ולכן לא לשתות נראה בעיני ויתור קל למען מטרה חשובה.

המשפט שחוזר על עצמו "עובדה שאיש עד היום לא נפגע" משום מה תמיד נשמע לי כפתיח לתאונה מאד רצינית, ובודאי שלא הייתי מאמץ אותו כתחליף לאמצעי זהירות.

במועדוני בדסמ של קהילות בכל רחבי העולם פשוט לא מוכרים אלכוהול.
בארץ, כנראה שחלק משמעותי מהכנסות הדנג'ן מתבסס על אלכוהול, ומאחר והמועדון הוא מועדון מסחרי ולא מועדון שהוקם על ידי מישהו מהקהילה - יש כאן אינטרס מסחרי להמשיך למכור אלכוהול, גם אם יש בכך סיכון לחברי הקהילה.
פייה{O}
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005

Re: שאלה לפייה

פייה{O} • 25 ביוני 2005
Dan_Kap כתב/ה:
ציטוט:
אני חושבת שיכול להיות דווקא מעניין להכנס לסשן כשאני לא לחלוטין צלולה, תחת השפעת חומר זה או אחר

פייה, חלק ממה שקורה בסשן, לפחות עם דומים שאינם מגזע קוראי המחשבות, תלוי במסרים שהשולט/ת יקבלו ממך.

מה יקרה בסשן שבו את לא יכולה לתקשר או אולי אפילו לחוש שיש בעיה במהלך הסשן?

מה מושך אותך לבצע סשן כשאת לא לחלוטין צלולה?

מעניין אותי לבדוק איך אני אחוש בכזה מצב.
כפי שמעניין אותי למשל לעשות צניחה חופשית, או לטפס על האוורסט (שניהם, אגב, נראים לי הרבה יותר מסוכנים מלעשות סשן כאשר אני קצת מטושטשת והדום צלול לגמרי).

אני מודעת היטב לבעיות הכרוכות בכך, ולכן סייגתי את זה וציינתי שאם אעשה זאת זה יהיה רק עם מישהו שמכיר אותי מצויין, זהיר ביותר, ובסשן שלא יהיה בו שום דבר חדשני או חוצה גבולות.