ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלבה.

נוריתE
לפני 19 שנים • 24 במאי 2005
נוריתE • 24 במאי 2005
זה חלק מהקסם האישי הידוע שלי חמודה
היבנתי שטעיתי לגבייך זה ביסדר, מיתנצלת
הציניותשלי למעלה פה, כבר לא הייתה כלפייך,

אבל מה לעושת ונפלת מוקד שלא מכוונה על נקודה כאובה אצלי
ועל עקרון ברזל
לא מכוונה תחילה שלי או שלך וללא שום זדון מצידי , ולא נגדך אישית
שתיים, למעשה
כפי שהיבנת אולי
אחת היא החשש שלי מניצול לא יאות של שפחות וזה נדוש פה כבר בטופיקים על ההבדל בין סאדו לניצול התעללות וכוו'ד
והרצון הטיבעי שלי אולי האובר- אמפטיות שלי לנסות לפחות למנוע את זה, אני לא חיה תחת אשליה שאני דון קישוט.
גם אם לפעמים רואה ענקים במקום בו נמצאות תחנות רוח תמימות.
השני הוא יותר כאוב

שלשת וקופים שלעייל לא רואה לא שומע לא מדבר
הוא מינהג נפוץ בקהילה בכללה ולווא דווקא פה
שמירה גורפת על קונצנזוס חוקי פרטיות וכל הרוצה הנכון בעיניו יעשה גורפים רק כדי לא להסתבך כמו שאני היסתבכתי פה שוהיכניסו לי אותך בהפוכה גם בנושא שבכלל לא קושר ולא היזכרתי אותך בכלל
כאילו יצאתי למסע צלבפרטי נגדך מהומה על לא מהמומה רק כי ל"ליילה בבא לעושת קצת רוח"

ועוד
אנשים למדו לעצום עיניים, לצערי הרב
מטעמי נוחות
לא כולם,
אבל הנקודה היא שבתור קהילה יש לנו אחריות גורפת לפרט וליחיד ,זו משמעה של קהילה אמתית ולא רק כתיבה וסיפור סיפורים
כי כמו שאמרתי ואולי זו רק אני התמימה
אני מעדיפה לצעוק "זאב זאב "לשווא "שלושים פעם ולחטוף מטח אוורי שכזה
רק משום הסיכוי הקלוש שאולי בפעם ה 31 אני אצדק
ולא אשנה את דרכי ודעותי בשביל שום קונצנזוס קהילתי אולי אמתן ואמצא דרך אחרת ולא שליפה ריגשית מהמותן, אף חד לא יעשה זאת .

אז שוב מותק
(זה לא "מותק מזלזל"
)

השורות הללו שלמעלה ציטטתי לא יעזור ,מחרידות את עימקי נישמתי מה לעשות
לך זה עושה טוב
לא מקובל עלי הקונספט אבל מקבלת אורח חיים אחר לא משלימה מקבלת,
כבר ראיתי בפורום אחר שגם לאחרות
גם שם עלה נושא הסטירות בקונספט אחר
ואני עדיין מזדעזעת
גם אם אני הייתי בבור תחתיות כפי שנוסח ככ'כ יפה ולא לעניין שנדון,במקום אחר
זה שמישי היתה בבור תחתיות ויצאה זה לא ימנע ממנה מלנסות לעזור אלא להפך
חובה עליה לנסות

זה לא אישי לגבייך ולא באתי לעשות לך רע או לפגוע בך או להזיק
הכוונה היתה טובה
שאם חלילה חלילה זו היתה זעקת עזרה מוסוות הראדר שלי פועל 24/7 והוא מאוד מכוונן ורגיש
ולפעמים קוראה טיל במקום בו מונחת אבן קטנה ותמימה למראה
זה סיכון מחושב שלוקחת על עצמי

ואת,בכל שנותי בכלוב
כאשר היבעתי דעות, גם אם לא קלעו לדעת הרוב, או היכעסיו ואנשים ראו זאת כמתית ביקורת אישית כשלא היכרתי אותם בכלל בדיוק כמוך

ואם כבר הביקורת לא היתה עלייך כי אם עליו
ולא התערבתי לאחרים בכלום

מה שכתבת החריד אותי עד כדי כך
והיתערבתי בצורה כזו והרקורד שלי מונח לפני כל קורא.
אבל מה לעשות והפתגם הידוע כוונות טובות מוליכות לגהנום פגע בי בריבאונד רציני

באישי, תאמרי לי אם זה לא היה ה"קטע"שלך לא הייתי מזדעקת על שורה כזאת שלמעלה
זה לא היה מחריד אותך מיבחוצ??
ומה על הסיכוי הקלוש שזו היתהזעקת עזרה???
להתעלם למען נוחות הכלל .???
לא ה"תמימה" שפה.

ועכשיו
"sain"t laila is off the stage
galia​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 25 במאי 2005
galia​(לא בעסק) • 25 במאי 2005
היי ליילה

מה שאני שומעת ממך הוא- שאת היית בכל המקומות האלה, עשית דברים אקסטרימיים, היום במבט לאחור את חושבת שזה הזיק לך נפשית ופיזית. (בזמנו רצית בזה). היום את מנסה להזהיר נשים אחרות , ע"פ נסיונך המר שזה לא לטובתן דברים מסויימים.
אנא, תקני אותי אם אני טועה.

שאלה: האם את חושבת שלא משנה מה המצב הנפשי של אישה, גם אם היא האדם הכי יציב בעולם, הדברים האלה שלהם את מתנגדת יזיקו לה ואולי אפילו בצורה בלתי הפיכה?

תודה מראש
נוריתE
לפני 19 שנים • 25 במאי 2005
נוריתE • 25 במאי 2005
[quote="galia"]היי ליילה

מה שאני שומעת ממך הוא- שאת היית בכל המקומות האלה, עשית דברים אקסטרימיים, היום במבט לאחור את חושבת שזה הזיק לך נפשית ופיזית. (בזמנו רצית בזה). היום את מנסה להזהיר נשים אחרות , ע"פ נסיונך המר שזה לא לטובתן דברים מסויימים.
אנא, תקני אותי אם אני טועה.

שאלה: האם את חושבת שלא משנה מה המצב הנפשי של אישה, גם אם היא האדם הכי יציב בעולם, הדברים האלה שלהם את מתנגדת יזיקו לה ואולי אפילו בצורה בלתי הפיכה?

תודה מראש[/quote

נכון גורף על הכל פה

ועל רמת הנזק הבילתי מודע דעתי ידועה וזו דעתי בלבד לא אכפה
אני פה רק להסביר ולהביא מנסיוני אני
מי שרוצה ייקח מי שלא לא
מקמרפי​(אחר){ush ואושה}
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2005

ומהי רמת הנזק הבלתי מודעת אם יורשה לי לשאול יקירה?

ומי שמך למדוד רמות נזק בלתי מודעות?

וכיצד את מכלילה מנסיונה של אישה אחת אל חייהן של נשים אחרות בסיטואציות אחרות שאינך בקיאה ולו בקמצוץ מהן?
נבט{marlena}
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005
נבט{marlena} • 24 ביוני 2005
[quote="laila"]
galia כתב/ה:

אני פה רק להסביר ולהביא מנסיוני אני
מי שרוצה ייקח מי שלא לא

BDSM זה פעילות מסוכנת ואני מאמין שכל מי שעסק בזה מספיק נכווה ברמה זו או אחרת. לכן מאד חשוב שהמנוסים יותר ייעצו, יסבירו, יזהירו ויתרמו מניסיונם הטוב והרע. הייתי מאוד שמח עם בתחילת דרכי היה לידי מישהו עם יד מכוונת, שימנע ממני לפגוע בעצמי ובאנשים שיקרים לי מאד.
מה שאת עשה כאן, לילה, הוא שונה לחלוטין. את לא מנסה לשתף בניסיון שלך וגם לא ללמד. את משתלחת בה בצורה חסרת רחמים וחסרת הצדקה. פלג מנסה לשתף את הפורום בחוויה קשה שעברה על מנת לנסות לאכל, להתגבר ולצאת מחוזקת. מכתיבתה היא משתקפת כאדם בוגר ובעל עוצמות פנימיות שמודע לעוצמת הדברים שהוא עובר וההשלכות שלהם. אדם שעובר טראומה אינו מסוגל לדבר עליה באופן כל כך ברור ופתוח.
לילה, אם את לא מקבלת את ההבחנה שלי על מצבה של פלג, זו זכותך. אני לא מכיר אותה וההתרשמות שלי היא שטחית לחלוטין. אם את מאמינה שאת צודקת, תנסי להכיר אותה קצת יותר מקרוב ולהושיט לה יד. להשתלח חזיתית באדם שלדעתך זקוק לעזרה? מצטער, אני ממש לא מבין את זה.
marlena​(נשלטת){נבט}
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005

אכן

marlena​(נשלטת){נבט} • 25 ביוני 2005
נבט כתב: "להשתלח חזיתית באדם שלדעתך זקוק לעזרה? מצטער, אני ממש לא מבין את זה".
יפה אמרת.
מטרת הכתיבה פה היא שיתוף - ומאתנו מצופה להשתתף, לחלוק, גם אם לא בהכרח להזדהות.
Tame
Tame • 25 ביוני 2005
ליילה, אולי כדאי להפסיק לזעוק "זאב" ובפעם הבאה לזעוק "כלב" או אולי "כלבה" במקרה שלנו.. זה משחרר icon_smile.gif

ואגב, למה את תמיד לוקחת על עצמך את תפקיד ה"מסכן" שכולם נגדו... זה פזמון חוזר אצלך..
אני מקווה שאת מבינה שאף אחד לא נגדך ולא באים לעשות לך דווקא אבל עדיין נגד מה שאת אומרת ואיך שאת אומרת את זה..

אני יודע שהכוונות שלך טובות.. אבל כמו שאומרים "הדרך לגיהינום רצופה בכוונות טובות"...
marlena​(נשלטת){נבט}

ועוד...

marlena​(נשלטת){נבט} • 25 ביוני 2005
בדסמ אכן יכול להיות כרוך בחוויות קשות, מבלבלות ומערערות - בפרט בהתחלה. הקושי הוא חלק בלתי נפרד מהעניין, כנראה. כמו בכל דבר בחיים - כמו במערכות יחסים "רגילות" - חוסר ניסיון ותקשורת מביאים אותנו למצבים קשים, וזו דרך חתחתים שאין לנו ברירה אלא לצעוד בה אם ברצוננו לצבור מספיק ניסיון שנוכל ללמוד ממנו ולעלות כל הזמן למעלה. למרבה הצער (או לא), כדי שנדע מה טוב בשבילנו אנחנו חייבים לטעום גם קצת מהרע - ואז נוכל, בדרך של אלימינציה, לחתור אל הטוב ולהשיגו. אני לא מצטערת על אף חוויה קשה ומוזרה, ראשונית ומביכה שעברתי, כי הייתי צריכה אותן בשביל ללמוד. ולהיות מאושרת.