אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשוב !

Tame
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005
Tame • 25 ביוני 2005
סכיזופרניה של הילדות כתב/ה:
אין שום פסקה בשום חוק שמגבילה אותי מלהחזיק ידיים עם זוגתי, וא מגבילה ידיד שלי להחזיק ידיים או להתנשק עם בן זוגו.
ההגבלה היא חברתית. ובצורה חברתית בלבד, כמו הפגנות, מצעדים, מסעות הסברה ושאר דרכים להשפיע על דעת הציבור, ניתן להילחם בה.
ההשפעה של המצעד חיובית מאוד, נכון היא לא גדולה מאוד לצערי, אבל היא הכרחית וחיובית. היא פריצת דרך.
ללכת בירושלים ברחוב ראשי ולהפגין בעד שוויון פלורליזם ואהבה זו פריצת דרך.

לגבי מלחמה במישור החוקי בלבד: אין מלחמה כזו ולא יכולה להיות, לא יהיה ניתן לשנות שום חוק שמפלה אותנו ללא שינוי בדעת הציבור.

לגבי פרובוקטיביות: אישית אני רואה בפרובוקטיביות רק דברים טובים. אבל, המצעד בירושלים הוא לא פרובקטיבי, אתה מדבר כמי שאינו יודע, ואתה בטוח משווה אותו למצעד בתל אביב. זה אינו כך, המצעד בירושלים פלורליסטי גם לאנשים שמרניים.
אני לא אומרת שזה יותר טוב ממצעד פרובקטיבי, אני רק מציינת עובדה.

לגבי מקבי, שאמר שאנחנו לא צריכים להנציח את עצמנו כפי שהוא לא צריך להנציח את זה שהוא סטרייט.
ובכן מקבי, כשיגבילו אותך בדרך ובצורה שמגבילים אותי תדבר.
ואני לא מדברת רק על דברים כמו חוקים.
אני מדברת על דברים בסייסים מאוד, כמו הפחד לספר לאמא, כמו זה שסבתא שלי לא תהיה בחתונה שלי כי אפחד שהיא תקבל התקף לב מזה שמצאתי אהבה, כמו ילד שגירשו אותו מהבית בגיל 14 כי ההורים שלו גילו שהוא הומו.
ואפילו כמו דבר פעוט ולא משמעותי כמו ההתלבטות עם לשקר או לא כששואלים אותי עם יש לי חבר ולי יש חברה.
אתה מנציח את זה שאתה סטרייט, בזה שאץה אומר שיש לך חברה, בזה שסיפרת לחברה על הזיון הראשון, בזה שהזמנת או תזמין את כל החברים של המשפחה המורחבת לחחתונתך.
אתה מנציח את הנטייה שלך מדי יום אפילו בלי לשים לב,
אני רק רוצה לעשות אותו דבר, לא לחשוב על הנטיה המינית שלי, לא לפחד, ובשביל שאני אגיע למקום הזה, אני צריכה מצעד.

לגבי חסימת כבישים: חוסמים רחובות וכבישים הרבה פעמים בשביל ארועים כאלה ואחרים, תהלוכות למיניהם וחגיגות למניהם. אין שום סיבה שלא יחסמו כביש ליום אחד ללא הרבה זמן, בשבילנו.

ועוד מהו חשוב:
לפני כמה ימים שאלו אותי למה אני הולכת למצעד בתל אביב (שבניגוד למצעד בירושלים, לא חשוב לי מבחינה פוליטית)
אז עניתי שכשאני במצעד זה המקום היחידי בו אני לא מרגישה שאני לסבית.
המקום היחידי בו גם לי מותר שהכל יהיה מובן מאיליו.
פריווילגיה של סטרייטים.

סכיזופרניה, כתבת יפה. מאוד נהניתי לקרוא.
זיקית

תום

זיקית • 25 ביוני 2005
"השינוי לא יבוא במצעדים ותהלוכות וב"כבישת" ערים.
הוא צריך לבוא בחקיקה ופה צריך להיות עיקר הלחימה. "

חקיקה פוליטית, כמו כל ביזנס טוב, צריכה להיות מגובה בניראות ציבורית. יש מעט מאוד חברי כנסת שעוסקים בין שאר הדברים החשובים גם בפעולה למען קהילות שונות בחברה הישראלית הכל כך מורכבת (ככל חברה, למעשה) ומצעד כזה, שמטרתו המקורית היתה חגיגה של פלורליזם ושוויון בעיר שבה יותר מכל עיר אחרת - אין שוויון ויש שאיפה למזער את הפלורליזם בהקשר ההומו לסבי, אם לא להכחיד אותו כליל (ואני בטוחה שבחדרי חדרים כל הלופוליאנסקי-אים למינהם היו מתים פשוט להוציא דין רודף) - מצעד כזה הוא חשוב וצריך להיות חשוב לא רק לקהילת הלהט"ב ומשפחותיהם וקרוביהם אלא לכל מי שדמוקרטיה ושוויון חשובים לו.

בעניין האישורים - כן, המשטרה נתנה אישורים כבר מזמן, ובתיאום מלא ושיתוף פעולה משמח. המצעד היה אמור להסתיים בהפנינג ומסיבה (לורד נואוז שאנחנו צריכים קצת שמחה בעיר המחניקה והיבשושית שלנו) אבל עיריית ירושלים חושבת שלאנשים שאוהבים את בני מינם אין זכויות כלשאר התושבים, גם אם היא מסווה את זה במיני נימוקים נאים יותר ופחות של סובלנות חברתית כלפי החרדים.

האמת הפשוטה היא שלופו' יודע היטב שאם הוא לא יפגין מאמצים לסיכול קיום המצעד הוא לא ייבחר שוב, ולא יוכל להעביר כספים לחרדים האהובים שלו, והם ימצאו עושה דברים אחר.

ומעבר לזה, מפתיעה ומאכזבת אותי ברמה האישית העמדה שאותה אתה נוקט במיוחד בהיותך חלק בתוך מהקהילה הבדסמית שאמורה להיות טולרנטית לשונות יותר מאחרות.
יש לי תחושה שאתה לא באמת מבין למה זה כל כך לא נכון מצד העירייה. המצעד אינו נועד להרגיז, או לעשות דווקא. ובמצב של זכויות קהילת הלהט"ב בארץ שיש לה עוד דרך ארוכה לעשות עד שוויון מלא יש לו מקום וצורך במיוחד משום שאנחנו אנשים בדיוק כמו כל אחד אחר וגם לנו מגיעה הזכות לחגוג, ולשמוח אפילו (רחמנא ליצלן) על שטח עירוני.

נפגש במצעד הבדס"מ הישראלי הראשון בעוד 20 שנה (אולי..) אם משטר האייטולות המקומי לא ישים את כולנו בגטאות עד אז.
defluo{BDOC}

מצעד הגאווה בירושלים

defluo{BDOC} • 25 ביוני 2005
אני מוצאת את עצמי חייבת להגיב בתור ירושלמית שהיא אישה ולסבית.
השנה היתה הפעם הראשונה שהלכתי למצעד הגאווה בתל אביב. עד כה לא הרגשתי צורך לנכוח בו מכיוון שתל אביב מעולם לא היתה לי בית או סימלה עבורי חופש. השנה הבנתי למה.

המצעד בתל אביב אינו משקף את המצעד הירושלמי. בואו ותנכחו באירוע לפני שתפסלו אותו. האופי של הקהילות; הירושלמית, התל אביבית, הוא כל כך שונה. ברמות שאדם מחוץ לקהילה לא יכול לתאר.

לאחרונה, אני מוצאת את עצמי נלחמת בכל מיני חזיתות. זה מתחיל בארגון המצעד עצמו, ממשיך בקריעת מודעות פשקווילים* מידי יום ביומו. וממשיך בהתמודדות עם אנשים ברחוב, בבית הפתוח (הגוף המארגן של מצעד הגאווה בירושלים) ובחיים בכלל.

*פשקוויל הינה מודעת רחוב שמשמשת כמעין מגזין חרדי המעדכן את הקהילה החרדית במתרחש בארץ, בעיר וכדומה.

אני מאוד מחוץ לארון. יש כאלה שהמוחצנות הלסבית שלי חורה להם, יש שמקבלים אותה בחיוך ויש כאלה שפשוט Don't give a damn.

וכן, אני מתמודדת עם אנשים ברמה היום-יומית, בגלל הנטיה המינית שלי.
אני מחצינה את הנטיה המינית שלי, במודע, כן. בגלל מה שעברתי כשלא החצנתי אותה. כשחייתי בארון בתור ילדה מתבגרת, כשעזבתי את הבית בתור ילדה שלא סיימה להתבגר. תאמרו, שיכול להיות שאני מפסידה הרבה אנשים שזה מתריע אותם. נכון.
אבל אני לא רוצה להכיר מישהו שיסרב להכיר אותי בגלל הלסביות שלי.

ישנה התמודדות יום יומית ברמה החברתית וישנה התמודדות יום יומית ברמה המערכתית.
המערכת של המדינה לא מאפשרת שוייון זכויות. מדובר על אימוץ ילדים הקמת תא משפחתי והכרה מערכתית בו. אבל בהיותי פוחזת בת 22 זה לא באמת מה שמעניין אותי.
חלק מהחברה מקיא אותי מתוכם. אמרות רבות של פשקווילים מצטטות את התורה "ותקיא הארץ מתוכה". חלק יורק לעברי, חלק מקלל, וחלק מאיים.

מה שמעניין אותי זה כשאני הולכת יד ביד ברחובות ירושלים עם החברה שלי, שצועקים לי "לסבית".
מה שמעניין אותי זה שאני לא יכולה לבוא לאימא שלי עם החברה שלי. כי היא עוד לא סיימה את התהליך שלה שמעורבות בו כל כך הרבה תחושות של בושה. בגלל ערסים ברחוב שצועקים על הבת שלה את המילה הנוראית הזו "לסבית".
מה שמעניין אותי, זה לראות אנשים מחייכים אלי, להרגיש את השמים פתוחים, כחולים, ועוטפים באהבה.

זה המסר של המצעד הירושלמי, שהוא פוליטי לכל דבר ומטרתו- "אהבה ללא גבולות".

לא של העיריה שמתנכלת לנו, לא של החרדים שנמצאים בארון ומסיתים נגדנו. לא של ראש העיר.

זה מסר של אהבה.
כל אחד יכול להתחבר לזה כי בסופו של יום, זה מה שכולנו בסך הכל רוצים.

אהבה ללא גבולות.
Tame
Tame • 25 ביוני 2005
הרבה לסביות כותבות כאן דברים יפים...
משום מה באשכולות כאלה הנוכחות של הומואים ממש מזערית עד לא קיימת..
יש למישהו מושג למה?
אולי זה מפחיד להומואים יותר מאשר ללסביןת לבוא ולהתבטא כך?
האם החברה יותר טולרנטית ללסביות מאשר להומואים?
או שפשוט הומואים פחות פעילים מלסביות בנושא הזה ולכן מגיבים פחות?
או אולי באתר יש יותר לסביות מהומואים?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 25 ביוני 2005
אני לא נוקט בשום עמדה לגבי המצעד.
אני לא שקוע במחשבות על המצעד ולא מוטרד אם הוא יתקיים או לא.
אני לא נגד וגם לא בעד.

אתם תומכים במצעד. יופי.
רק בגלל שלא הבנתי מה ההתעקשות על המצעד דווקא בירושלים אל תהפכו אותי ל"נגד"
יש הבדל בין הדברים שאמרתי לבין להתנגד למצעד.
הגישה הזאת של אנחנו בצד ה"בסדר" וכל מי שלא מבין אותנו אוטומטית מקוטלג בצד ה"לא בסדר",
גם אם הוא בכלל לא הביע התנגדות אלא רק שאל שאלות לגיטימיות.
הגישה הזאת לא תוביל לשום מקום ובאופן לא ממש מפתיע גם החרדים נוקטים בגישה הזאת.

אל תחפשו צדק - תהיו חכמים.

צדק זה עניין של השקפה.
(כתבתי על כך גם בבלוג שלי)

ושתדעו שלא רק שאין לי התנגדות, אין לי בעיה עקרונית להופיע במצעד. כי אני לא מתנגד לו.
אין לי בעיה איתו. אני רק לא מבין למה התעקשות על דברים שבעיניי נראים שוליים במקום לעשות
שינויים יותר רציניים מאשר מצעדים.
אני לא אוהב את הגישה שנקטתם כרגע של "אם אתה לא איתנו - אתה נגדנו"
זה מיותר.
(זה מה שקלטתי מחלקכם)

חשוב לי להדגיש שזה לא רק מה שמארגני המצעד וכל מי שתומך בו רוצים.
צריך להסתכל על כל התמונה ולא רק על החלקיק פזל שאתה רוצה.
חלק חשוב הוא גם התדמית שזה יוצר. איך אנשים אחרים שאתם רוצים את תמיכתם רואים זאת?
(את המצעד)

למשל בוא ניקח את המצעד בתל אביב לעומת ירושלים. בתל אביב אתם אומרים הרבה
יותר פרובוקטיבי ובירושלים יהיה שקט. למה לא לשדר תדמית אחידה? בכל עיר תנהגו אחרת?
התדמית היא משהו שעד עכשיו לא ראיתי מישהו פה מתייחס לזה ברצינות.
אלא יותר מעלימים זאת במשפטי "אני רוצה".

אני מבין את הרעיון שעומד מאחורי המצעד והוא רעיון יפה, רק שלדעתי הוא כבר מוצה
בדמות המצעדים וצריך להציג אותו בצורה אחרת, אחרת כל מה שישאר מהמצעד זה קוריוז.
זה בגדול הדיעה המרכזית שלי.
אם אתם לא מסכימים עם זה - בסדר. זו זכותכם.
וזכותי גם לא להסכים איתכם.
אל תהפכו אותי ל"נגד" בעל כורחי.
מה עוד שבמפורש דיברתי בהודעתי הראשונה על המצעד ולא על
"זכויות ההומואים והלסביות - כן או לא"
אני מסכים לחלוטין בעניין הזכויות והחופש החברתי שאתם צריכים לקבל וכל מה שנאמר פה.
פשוט על הדרך שבה אתם נוקטים לפעמים יש לי ספקות אם אתם בכלל יודעים מה אתם עושים,
זה הכל. icon_biggrin.gif

להביע אכזבה ממני זה לא לעניין, זיקית. icon_neutral.gif
אחרת כל אדם שאני בקשר איתו יהיה מאוכזב שאני לא חושב כמוהו פעיל חברתית בדיוק בתחום
החשוב לו. לכל אחד יש את הסדר עדיפויות שלו ומכיוון שלצערי יש מלא אפליות,
מצוקות ועוולות וודברים שצריכים לתקן בעולם הזה אז כל אחד יתרום במה שיותר חשוב לו.
כל תרומה היא מבורכת, לא משנה לאן היא הולכת.

דעת קהל אמרתם?
דעת קהל היא מאוד הפכפכה. בערך כמו סקרים לפני בחירות. icon_biggrin.gif
היום אוהבים אותך, מחר לא.
היום נלחמים איתך, מחר שוכחים מי אתה ומה רצית.

בנוגע לשוויון חברתי, יש אפליות מפה ועד להודעה חדשה. לא רק לגבי הומואים ולסביות.
למנות אותם?
כגודל הציפיות כן גודל האכזבה, סכיזו, ואני מאוד מקווה שכן תזכי לראות מתגשם את כל מה
שציינת שאת רוצה.
שוויון חברתי [U]מלא[ עם כולם/U] זו באמת כבר מטרה נעלה אבל רחוקה עד מאוד כרגע.
כולי תקווה שגם זה יגיע מתישהוא.

בעיניי משנה לשנה המצעד מתחיל להיות משול לילד דחוי הרוצה להיות מקובל חברתית אז
הוא מארגן מסיבת ענק בחושבו שהילדים שיבואו כמובן למסיבה ישר יהפכו להיות חברים שלו
בעקבות זה.

שינוי חברתי יבוא מהידברות, לא ממצעדים כל שנה.

התדמית שאתם יוצרים היא לא פחות חשובה מהדרך בה אתם רואים דברים.
בבקשה תקדישו מחשבה לעניין הזה.

------------------------------------------------

ולסיכום אביא תגובה של מישהו פלוני שהגיב לכתבה שם המופיעה בלינק:
הבחור הוא גם הומו:

"המצעד לא באמת מייצג את כל ההומואים. לא מייצג אותי ריקודים בתחתונים, פשוט ככה, ולידיעת
ההומופובים, רוב ההומואים והלסביות יסכימו עם דעה זו.
למרות זאת אני חושב שהמצעד חשוב, ולכן צריך להפוך אותו לפחות פרובקטיבי, וליותר סוג של
צעדת מחאה הדורשת הכרה בזכויות שוות להומואים כמו לכלל האזרחים.
רק ככה תפסיקו ליצור עלינו סטיגמות של מתהוללים (שהן ממש לא נכונות) ובאמת הציבור יוכל
להיות מודע למצוקות ולחוסר השיוויון כלפינו, ובסופו של דבר להביא לתיקון המיוחל.

מקווה שתהיה הסכמה איתי ושהמסר יגיע לאנשים הנכונים"

--------------------------

כפי שאתם רואים הבעיה עבור חלק מהאנשים היא לא משמעות המצעד אלא דווקא האופי
בו הוא מוצג. וגם באוכלוסיית הגייז והלסביות יש כאלה שחושבים כך, שאולי צריך לשנות
תדמית (את הדרך) . המטרה תמיד תישאר אותה מטרה.

ובלי קשר לנושא
יום טוב לכולם.

ואני מקווה שתתיחסו לכל מה שנאמר בשירשור הזה כדיון תרבותי, כמוני.
(עם חילוקי דיעות, כמו כל דיון טוב icon_biggrin.gif )

נ.ב:
זיקית icon_biggrin.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 25, 2005 6:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
kael

סכיזו,מילותיי במילותייך

kael • 25 ביוני 2005
סכיזו כתבה:
אין שום פסקה בשום חוק שמגבילה אותי מלהחזיק ידיים עם זוגתי, וא מגבילה ידיד שלי להחזיק ידיים או להתנשק עם בן זוגו.
ההגבלה היא חברתית. ובצורה חברתית בלבד, כמו הפגנות, מצעדים, מסעות הסברה ושאר דרכים להשפיע על דעת הציבור, ניתן להילחם בה.
ההשפעה של המצעד חיובית מאוד, נכון היא לא גדולה מאוד לצערי, אבל היא הכרחית וחיובית. היא פריצת דרך.
ללכת בירושלים ברחוב ראשי ולהפגין בעד שוויון פלורליזם ואהבה זו פריצת דרך.

לגבי מלחמה במישור החוקי בלבד: אין מלחמה כזו ולא יכולה להיות, לא יהיה ניתן לשנות שום חוק שמפלה אותנו ללא שינוי בדעת הציבור.

לגבי פרובוקטיביות: אישית אני רואה בפרובוקטיביות רק דברים טובים. אבל, המצעד בירושלים הוא לא פרובקטיבי, אתה מדבר כמי שאינו יודע, ואתה בטוח משווה אותו למצעד בתל אביב. זה אינו כך, המצעד בירושלים פלורליסטי גם לאנשים שמרניים.
אני לא אומרת שזה יותר טוב ממצעד פרובקטיבי, אני רק מציינת עובדה.

לגבי מקבי, שאמר שאנחנו לא צריכים להנציח את עצמנו כפי שהוא לא צריך להנציח את זה שהוא סטרייט.
ובכן מקבי, כשיגבילו אותך בדרך ובצורה שמגבילים אותי תדבר.
ואני לא מדברת רק על דברים כמו חוקים.
אני מדברת על דברים בסייסים מאוד, כמו הפחד לספר לאמא, כמו זה שסבתא שלי לא תהיה בחתונה שלי כי אפחד שהיא תקבל התקף לב מזה שמצאתי אהבה, כמו ילד שגירשו אותו מהבית בגיל 14 כי ההורים שלו גילו שהוא הומו.
ואפילו כמו דבר פעוט ולא משמעותי כמו ההתלבטות עם לשקר או לא כששואלים אותי עם יש לי חבר ולי יש חברה.
אתה מנציח את זה שאתה סטרייט, בזה שאץה אומר שיש לך חברה, בזה שסיפרת לחברה על הזיון הראשון, בזה שהזמנת או תזמין את כל החברים של המשפחה המורחבת לחחתונתך.
אתה מנציח את הנטייה שלך מדי יום אפילו בלי לשים לב,
אני רק רוצה לעשות אותו דבר, לא לחשוב על הנטיה המינית שלי, לא לפחד, ובשביל שאני אגיע למקום הזה, אני צריכה מצעד.

לגבי חסימת כבישים: חוסמים רחובות וכבישים הרבה פעמים בשביל ארועים כאלה ואחרים, תהלוכות למיניהם וחגיגות למניהם. אין שום סיבה שלא יחסמו כביש ליום אחד ללא הרבה זמן, בשבילנו.

ועוד מהו חשוב:
לפני כמה ימים שאלו אותי למה אני הולכת למצעד בתל אביב (שבניגוד למצעד בירושלים, לא חשוב לי מבחינה פוליטית)
אז עניתי שכשאני במצעד זה המקום היחידי בו אני לא מרגישה שאני לסבית.
המקום היחידי בו גם לי מותר שהכל יהיה מובן מאיליו.
פריווילגיה של סטרייטים.

סכיזו- תמיד מושלמת!

כל מה שרציתי לכתוב הבוקר נשזר במילותייך, אני כל כך גאה בך ילדה יפה שלי....

ואם עוד לא הבנתם לכל חברי כנופיית הבורות- היי! זה לא סקס! יש פה אנשים עם חסך! תתעוררו!
kael

ועוד משהו

kael • 25 ביוני 2005
tame sweetheart יש פה הומואים, עם פה גדול מאוד {אתה לא תאמין עד כמה...}.

רק שלפעמים הם שותקים המפגרים {!}, וחוץ מזה שהנשים עשו עבדה מצויינת אז אולי הם שתקו כי אין מה להגיד חוץ מ-keep on going, bitches! icon_lol.gif

אוהב את כולכן מאוד!!! }}}{{{

kael
זיקית

טום 2

זיקית • 25 ביוני 2005
"להביע אכזבה ממני זה לא לעניין, זיקית.
אחרת כל אדם שאני בקשר איתו יהיה מאוכזב שאני לא חושב כמוהו פעיל חברתית בדיוק בתחום
מצוקות ועוולות וודברים שצריכים לתקן בעולם הזה אז כל אחד יתרום במה שיותר חשוב לו.
כל תרומה היא מבורכת, לא משנה לאן היא הולכת."

לא לעניין ? זו תחושה אישית שלי. למה היא לא לעניין ? הערכתי אותך כאדם נאור והתגובה הראשונה שלך מאוד לא נאורה בעיני, ולכן התאכזבתי. למה זה לא לגיטימי ?
זה לא קשור לסדר עדיפויות, התנדבות או פעילות למען מטרה מסויימת ושאר ירקות.

icon_confused.gif
Tame
Tame • 25 ביוני 2005
מסכים שהפרובוקטיביות של המצעד עלולה בעצם לתקוע טריז בגלגלים של כל מי שמחפש שיוויון.
עם זאת גם מצעד האהבה הוא דיי פרובוקטיבי ואני חושב שתמיד יש מקום לפרובוקציות מהסוג הזה, לאו דווקא בשביל לעשות "דווקא" אלא יותר בשביל לנער ולנפץ לאנשים בועות..
לפעמים קיצוני זה טוב, לפעמים פחות טוב, לפעמים בכלל לא טוב.. צריך להבדיל מה זה ומתי.

ו-kael אז עדיין לא ענית לי על שאר השאלות..
יתכן שהומואים פחות פעילים מלסביות? אולי זה עניין של זכר מול נקבה?
למה הומואים מעדיפים לתת ללסביות (אפילו שרהוטות ומתבטאות מעולה) לעשות את כל העבודה (או לקחת את כל הכיף - לדעתי אין שום דבר יותר מרומם נפש ממחאה חברתית)?
T O M​(שולט)

Re: טום 2

T O M​(שולט) • 25 ביוני 2005
זיקית כתב/ה:
"להביע אכזבה ממני זה לא לעניין, זיקית.
כל תרומה היא מבורכת, לא משנה לאן היא הולכת."

לא לעניין ? זו תחושה אישית שלי. למה היא לא לעניין ? הערכתי אותך כאדם נאור והתגובה הראשונה שלך מאוד לא נאורה בעיני, ולכן התאכזבתי. למה זה לא לגיטימי ?
זה לא קשור לסדר עדיפויות, התנדבות או פעילות למען מטרה מסויימת ושאר ירקות.

icon_confused.gif

זיקית,
אני גם חושב שלהומואים ולסביות מגיע שוויון זכויות.
רק הדרך שבה משתמשים בנושא הספציפי הזה של השירשור(המצעד בירושלים) הנראית לי מוזרה.
אם אירגון המצעד בירושלים לא נראה לי רעיון טוב כל כך אז אני לא נאור?
התגובה שלי לא התייחסה לזכויות ההומאים והלסביות אלא ספציפית לגבי מצעד ודרך הצגת
הדברים.