לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשוב !

TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 25 ביוני 2005
מקום ציבורי הוא מקום ציבורי ,לדתיים כמו לקהילה ההומו-לסבית .

תום
תאר לך ,למשל ,התנגדות להקפות שמחת תורה ברחובות ירושלים או בכל עיר אחרת ... אני הייתי רואה בזה כדיכוי של הקהילה הדתית וכחוסר סובלנות .
יש בכך חוסר צדק וחוסר שיוויון והגבלת הקהילה ההומו- לסבית ולגיטימי לגמרי להילחם
על זכותם לצאת לרחובות ,להפגין לחגוג או וואט אוור...
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 25 ביוני 2005

תום

בוא פעם אחת למצעד בירושלים, ואת תבין עד כמה הטיעונים שלך על פרובקטיביות לא רלוונטים.
המצעד בירושלים, כפי שאמרתי כבר הרבה מאוד פעמים, הוא מצעד הרבה יותר סולידי מזה בתל אביב. אין טעם לעשות מצעד גאווה כמו זה שיש בתל אביב בירושלים, יש טעם לעשות אותו שונה. וכך הוא נעשה.
בוא ותראה, ואז אולי תבין למה זה חשוב.
לא ראיתי ששאלת שאלות, אלה שהבעת דעה, שבעניי היא הומופובית, אומנם לא הומופוביה מהסוג הנוראי, הומופוביה מהסוג העדין מאוד, הנסבל ביותר. אבל עדיין הומופוביה. אולי הומופוביה שנובעת מחוסר ידע, לא יודעת.
זכותך לחשוב מה שאתה רוצה.
זכותי לצעוד במצעד בירושלים.
אני מאמינה ששנינו נסכים על זה icon_smile.gif

אם אתה באמת לא מתנגד, אז בוא ותראה מה זה, ואז תוכל להביע את דעתך בצורה ברורה יותר, פשוט כי יהיה לך יותר מידע.
T O M​(שולט)
לפני 18 שנים • 26 ביוני 2005
T O M​(שולט) • 26 ביוני 2005
סכיזו, הגזמת ובגדול.

רק בגלל שאני או כל מישהו אחר, לא מסכים עם החלטות שאת עושה או מרגיש לפעמים
שהקהילה ההומו-לסבית עושה "דווקא" על דברים מסוימים, לא הופך אותי או את דיעותיי
להומופוביות. יש כזה דבר שנקרא אי-הסכמה. תקבלי את זה. לא כולם חייבים לחשוב בדיוק כמוך.
אל תעשי את הקהילה ההומו-לסבית לצדקנים בני צדקנים. הם לא וגם חרדים לא.
הגיע הזמן שתכירי בזה.

אמרתי לך כבר בהודעותיי הקודמות:
אל תהפכי את כל מי שלא איתך ב-100 אחוז למישהו נגדך.
זו גישה מעוותת ואת בסופו של דבר תפסידי מזה.

הגזמת עם המילה.
אין לי יותר מה להגיד לך.
סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

טום

tom. כתב/ה:
סכיזו, הגזמת ובגדול.

רק בגלל שאני או כל מישהו אחר, לא מסכים עם החלטות שאת עושה או מרגיש לפעמים
שהקהילה ההומו-לסבית עושה "דווקא" על דברים מסוימים, לא הופך אותי או את דיעותיי
להומופוביות. יש כזה דבר שנקרא אי-הסכמה. תקבלי את זה. לא כולם חייבים לחשוב בדיוק כמוך.
אל תעשי את הקהילה ההומו-לסבית לצדקנים בני צדקנים. הם לא וגם חרדים לא.
הגיע הזמן שתכירי בזה.

אמרתי לך כבר בהודעותיי הקודמות:
אל תהפכי את כל מי שלא איתך ב-100 אחוז למישהו נגדך.
זו גישה מעוותת ואת בסופו של דבר תפסידי מזה.

הגזמת עם המילה.
אין לי יותר מה להגיד לך.

אני רואה שבחרת להתעלם מכל שאר הדברים שאמרתי לך...
הקהילה ההומו לסבית, כמו כל קהילה, רחוקה מלהיות צדקנית, מי שפעיל בה יודע את זה בוודאי.
ולא לקחתי אף מילה שלך באופן אישי, כפי שציפיתי שלא תקח מילה שלי באופן אישי נגדך.
הומופוביה זו מילה קשה, והרבה אנשים ליבירלים מתקשים לשמוע אותה מופנת כלפיה. הזעזוע שלך מהמילה בהחלט מובן.
אבל, הומופוביה זה מושג רחב, רחב מאוד אפילו, ובאי הסכמה שלך הבעת אי אלו דעות הומופוביות עדינות מאוד. אגב, זו הומופוביה שדווקא שכיחה מאוד אצל הרבה הומואים ולסביות.
כן, מה לעשות שאי הסכמה למצעד בירושלים, לאור כל העובדות, שאולי אתה לא מודע אליהן, ולכן רציתי שתבוא, מעיד על הומופוביה.
אמירה כמו "למה אתם חייבים לנפנף במיניות שלכם" היא אמירה הומופובית. אבל היא לא נאמרה מפיך.
אמירה כמו "למה לפגוע ברגשות של דתיים" היא אמירה הומופובית. היא מעידה על זה שעצם הרצון שלי להפגין את הזהות שלי צריך להיות מוגבל מפני שיש לכבד את ההומופוביה של החרדים ולא את הזהות שלי.
אני מרחיבה את מושג ההומופוביה מעט מעבר למה שמקובל להשתמש בו, אם כי אני לא משנה אותו.
גם הומואים ששנואים הומואים נשיים וטרנסג'נדרים הם הומופובים.
וכפי שאמרתי יש הומופוביה ויש הומופוביה. ההומופוביה מהסוג הזה היא בהחלט נסבלת ונסלחת, בניגוד להומופוביה יותר מהותית כמו שנאה אמיתית של הומואים ולסביות.
לא טום, בוודאי שלא כולם חייבים לחשוב בדיוק כמוני, אבל לחשוב שהקהילה עושה דווקא כשמדובר במצעד בירושלים זה בעייתי. דווקא בגלל שהוא כל כך חושב.
האנשים היחידים שעושים דווקא זה העירייה, לא החרדים ולא אנחנו. רק העירייה.
לא אמרתי שאתה הומופוב, ואם כבר עולה הנושא, אני מאמינה שאתה לא הומופוב בכלל.
אמרתי שהדעה הזו שלך היא הומופובית, וציינתי שזה אולי נובע מחוסר ידע ספציפי לגבי הקהילה בירושלים, לגבי המצעד בירושלים, ולגבי אורח החיים בירושלים.
לא התכוונתי לפגוע בך טום, ואני מצפה ממך שלא תראה את דברי בצורה אישית.

ושוב אני חוזרת על מה שאמרתי, אם אתה באמת לא מתנגד כפי שאמרת, ואם ש לך דעה בנושא, בוא ותראה מה זה ואז תגיד לי מה אתה חושב, אני חושבת שהדעה שלך לא תישאר אותו דבר אחרי שתראה את המצעד בו עינייך. פשוט כי אין שם דווקא.
המלכה לירז​(שולטת){כ}

Re: לא רק שצריך לאסור את זה בירושלים יש לאסור את זה גם בתל א

וולפגנג אמדאוס כתב/ה:
וגם בכל מקום עיר אחרת שמכבדת את עצמה!!!

מה זה זה מה זה???מה נהייה?? השם ישמור??!!! טרפה ונבלה!!! וידע שור קונהו וחמור אבוס בעליו.

יוחזרו ההומואים חזרה לארונם. בירושלים, בתל-אביב ובאשדות יעקוב (איחוד כמובן - במאוחד, מצדי שימשיכו להתהולל ולהתרועע הפייגלעך).

ליברל אני. תמיד הייתי ותמיד אהיה. בשום פנים ואופן לא אומר כי יש להוציאם להורג חלילה, או אף מחוץ לחוק, אבל אם היה אפשר לרכזם בשמורת טבע אחת, נאמר בחולות חלוצה או משהו כזה, ייטב.

ואגב, אל להאשימני בהומופוביה. להיפך. רבים מידידי הטובים וגו'.

נ.ב. זה מתחיל בהומואים ובסוף ירצו לארגן גם תהלוכת סאדו בירושלים רחמנא ליצנן

rffl.gif
זאלופון​(שולט)

ברכותיי!

זאלופון​(שולט) • 26 ביוני 2005
מתוך Ynet:
ניצחון לאנשי הבית הפתוח מול עיריית ירושלים: מצעד הגאווה בבירת ישראל ייצא לפועל, והעירייה אף תיאלץ לממן את ההפנינג שבסיומו. ולא רק זאת: ראש העיר לופוליאנסקי יממן אותו אף הוא, ב-30 אלף שקלים. עוד תחויב העירייה לתלות את "דגלי הגאווה" לאורך המסלול. העירייה: "נכבד את ההחלטה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3104007,00.html
זיקית

זאלו יקר

זיקית • 26 ביוני 2005
חן חן על הברכות..הקדמת אותי.. :)

ואצטט אישה חכמה אחת : 1:0 לגוד גייז
Tame
Tame • 26 ביוני 2005
"1:0 לגוד גייז"

בפתח או בצירי?