בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברות זהב - השקעה לעומת תמורה

scorpio king​(שולט)
לפני 19 שנים • 26 ביוני 2005
scorpio king​(שולט) • 26 ביוני 2005
זאלופון כתב/ה:
זה דיון שאני ממש לא רוצה להכנס אליו ולהביע דיעה. סביר שמתישהו בין ההצעות לאלץ את מי שאינם חברי זהב לנסוע רק בספסלים האחוריים של האוטובוס לבין ההתגוננות, אם תהיה, של חברי הכסף, הדיון הזה ייהפך למכוער מאד. לכן רק אנצל את העת בה הוא עדיין בגבולות הסביר ואציין מחשבות. לא עמדה. מחשבות.

המיוחד בכלוב הוא שהוא גם אתר קהילתי וגם אתר היכרויות, ולדעתי המחלוקת על התשלום היא בעיקר בגלל זה. אתרים קהילתיים, שמאפשרים לחברי קהילה מסוימת (לרוב לא מיינסטרימית)להתאגד יחד ולנהל אינטרקציה עם הדומים להם, נוהגים להיות בחינם (ראה לדוגמה אתרים של קהילת הגייז כגון pride.co.il). אתרי היכרויות לעומת זאת (כמו Jdate), שמספקים שירות, נוטים להיות בתשלום. כיוון שהכלוב הוא גם זה וגם זה, נוצרת דואליות שיוצרת מחלוקת - מצד אחד אתר שמספק שירות ומצד שני אנשים שמרגישים שהם צריכים לשלם בשביל לנהל יחסים חברתיים.

זו לדעתי נקודה מהותית ורציתי להאיר אותה. מי צודק והאם יש בכלל צודק? תלוי את מי שואלים. תהנו בהמשך הדיון.

זאלו באופן אישי דווקא הייתי שמח לשמוע את עמדתך וסלח לי שאני לא מסתפק במחשבותיך בלבד , הייתי רוצה לשמוע את דעתך גם אם נסכים שלא להסכים.
מכיוון שעדיין לא הוצעו כאן עונשי מאסר בפועל ואף לא על תנאי לאלו שחושבים אחרת אני בטוח שאתה יכול להרגיש נוח ובטוח כאן להצטרף לדיון.

גם אם יש אולי מידה של צדק בהארותיך אני עדיין חושב שבזמן שאנחנו ננהל כאן את הדיון המעמיק בעד או נגד מישהו לדוגמא צריך הרי לשלם בינתיים את החשבון לאקום ועוד כל מיני חשבונות.
הדיכוטומיה הזו שאתה עשית בין אופי שונה של אתרים שלכאורה מצדיקה כסף או לא מצדיקה כסף היא פונקציה של יכולת כלכלית בלבד. זה לא חוק שנכתב באיזה שהוא מקום שכך ראוי שיהיה. הסיבה שזה כך היא סיבה אחרת. אתרי היכרויות ביחד עם אתרי סקס ומידע כלכלי הם שלושת הנישות הכמעט בודדות שאנשים מוכנים להוציא עליהם כסף מרצונם הטוב. לגבי כל השאר פשוט אין מספיק רצון טוב. מה שקורה בסופו של דבר, שעתידם של כל אותם אתרים קהילתיים כאלו צריכים להיות תלויים בעומק הכיסים והרצון הטוב של כמה משוגעים לדבר דוגמת כלובי.
ואגב אם כבר השוואות דומות זאלו כדאי לקחת את alt.com שהוא האתר האמריקאי המקביל ברוחו לכלוב. שם אגב גובים כסף למרות שחלק מהאופציות ניתנות בחינם.

מעניין מה היה קורה ומה היו התגובות אם כלובי היה מודיע שהאתר כאן נסגר בשל חוסר יכולתו להמשיך להשקיע בו מזמנו וממרצו. אולי אנשים היו מבינים את חשיבות הנושא קצת יותר.

מי צודק או לא צודק נראה לי קצת פחות חשוב אם במחיר של 12 שקל וחצי אפשר גם להיות פרקטיים.
Fritz The cat

אוקיי חוזרים לדיון

Fritz The cat • 26 ביוני 2005
בעולם מקובל, שאתרי קהילה, מכל סוג שהוא נחלקים לחלק הפתוח לעולם הרחב , חלק זה מטרתו למשוך אנשים , לעניין אותם , ובהקליקם על לינק מסוים, נפתח עמוד שבו מצוין, שחלק זה פתוח למנויים בלבד , פלוס לינק חביב עם סימני ויזה מאסטרקארד וכו'.
לצערי, כלובי לא מיליונר , ואני יודע שהאתר הוקם מתוך אידיאולוגיה , ומתוך אהבה לנושא הספציפי , ולא כדי לנצל עסקית את המשתמשים באתר.(בניגוד לכל מיני אתרים ומקומות שתכליתם עסקית בלבד)
בימים בהם שודרגו השרתים באתר כדי למשל לספק פלטפורמה מהירה מספיק לאלבומי התמונות, כלובי השקיע אלפי שקלים מכיסו כמובן לקידום האתר, וכדי שלא ישאר מאחור טכנולוגית.
אני גם יודע מהיכרות אישית, שכלובי טורח כל הזמן כדי לחדש ולגוון , ולהעניק ערך מוסף , דוקא לאתר הזה.
ALT.COM כאתר היכרויות גובה סכומים אדירים, בשביל הזכות להשתמש בלוחות שלו באופן מלא.
נכון, אמר זאלופון, באתר שלנו יש דואליות מסוימץ, שהרי זו לא רק פלטפורמת היכרויות , אלא גם פלטפורמה של שירותי תוכן ואתר קהילתי .
עם זאת מאוד מקובל , באתרים מסוימים, שעל מנת להיות חבר פעיל , בבלוגים למשל, או בצפיה באלבומים אישיים, יש להיות מנוי בתשלום.
לא אדבר על הסכום, שהרי הוא הוגן , לדעת רוב האנשים המתדיינים.
אתר ברמת מורכבות שכזו, עולה כסף, והרבה. ואם אנו יכוליםן לתרום את תרומתנו הצנועה , והרי סכום שכזה הוא תרומה ותו לא,(אנחנו לא ממנים מכונית פאר לכלובי, או מזכירה במשרדי יוקרה) אז אין צורך להתחבא מאחורי טיעונים כבדים של "אני לא מוכן לשלם עבור תוכן". הטיעון הנגדי הוא אני משלם על המאמצים של כלובי, ואני עוזר לו לא להגיע לפת לחם, אני לא מעשיר את קופתו .
אם עד כאן לא השתכנעו ידידינו מחוסרי הזהב, הרי שאין טיעונים משכנעים ממאלה.

נ.ב: כלובי יקר, אפשר ומותר לך לסגור חלקים מסוימים באתר לחברים שאינם משלמים, כמו היכולת לכתוב בלוג, היכולת לצפות או לפרסם תמונות באלבומים וכו . אלה המערכות באתר שמכבידות על השרת ודרשו את השידרוג היקר שלו.
מחזיק אצבעות שהפעם נצליח

קוסם
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
.
.
לדעתי העלית רעיון יפה מכשי.

מקווה שהוא יתקבל על כל החברים באתר שאינם זהובים כמוני

ונראה נהירה המונית של מנויים להשתדרג...

בכל מקרה, צריך לקחת בחשבון (ושוב חשבון...) שחלק מהאנשים

יעדיפו לא לגלוש באתר בתשלום לעומת אתרים אחרים שהם בחינם...

H.Q
Adonasuy​(שולט)

אני פה רק בגלל ההטבות המיניות שחברי זהב מקבלים!!

Adonasuy​(שולט) • 26 ביוני 2005
לא יודע מה אתכם - אותי ממש לא מעניין שמישהו טורח ומשקיע זמן וכסף, זה צריך לעניין את המוטבים בירושה שלו!
וגם לא אכפת לי מי נמצא איתי בכלוב (רשימת חברים) או לעקוב אחרי מכתי הזימה שאני שולח בצרורות לכל יצור עם שני ציצים.
אני פה אך ורק (ולטובת הקוראת דליה איציק- אךךךךךך ורקקקקקקקקקק!!!!) בגלל ההטבות המיניות שמחולקות בשפע ע"י העוזרות הנאמנות של כלובי.
אני בטוח שתמורת ה- 150 ש"ח (גזל, בחיי, גזל) שתשלמו, כלובי יספר גם לכם מהן אותן הטבות.
ואם לא- תכתבו לי ואספר לכם על פעילות המשלבת הליכה וסקס.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 26 ביוני 2005
אדונשוי,ההטבות המיניות מהעוזרות הכוסיות זו היתה אמורה להיות הפתעה!!!
טוב, נו...
לא נורא
ים_yam​(לא בעסק)
ברוכים הבאים , חמשת חברי הזהב החדשים!
שמכם שמור במערכת והוכנסתם לרשימת הVIP למסיבה הבאה.
עוד נותרו מספר מקומות מצומצם למסיבת הקיץ. מהרו להרשם!
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 26 ביוני 2005
אני הייתי תחת הרושם שמה שחשוב באמת זה מה שהאדם מביא אייתו, את האישיות והנוכחות שלו
ולא את כספו ...

אני מניח שסדר העדיפויות כאן השתנה באופן דרמתי ....
daniel222
daniel222 • 26 ביוני 2005
הצעה:
האתר יכול להרויח כסף טוב מפרסום נוסף מכיוונים שונים, אפשר להגדיל את שטחי הפרסום באתר כך שהם אפילו יציקו קצת.
עבור דמי המנוי ,חבר זהב יוכל לבחור לראות את האתר ללא הפרסום המציק.
כך יהיה גורם נוסף שידחוף אנשים לעשות מנוי וכלובי יוכל להרויח סכום נוסף מפרסום.
אני בכל מקרה חושב שצריך לשלם עבור שרות שנהנים ממנו.
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 26 ביוני 2005
מאוד לא מוצא חן בעיני מה שקורה כאן.

עשיתי חבר זהב כי התאים לי. לא כדי להיות בשום קבוצה "נעלה" או "מובחרת". החלוקה בין אלה שיש להם לבין אלה שאין להם חבר זהב מגונה בעיני.

מעניין מה יקרה כשמישהו מחברי הזהב ירצה להביא איתו למסיבה מישהו שאינו חבר זהב, על תקן בן זוג. מה אז? נפריד? תהיה סלקציה בכניסה?

חבר זהב אינו אידאולוגיה. הוא נובע מרצון לקבל שרותים עדיפים. וזה עניין של כל אדם מול עצמו ומול צרכיו. מכאן עד למה שנעשה כאן- הדרך ארוכה.

לפעמים חבר זהב זה רק חבר זהב (ותודה לפרויד).
ים_yam​(לא בעסק)
ליבה,
המסיבה נועדה לעודד אנשים לתרום והיא בשביל הכיף ולא בשביל סלקציה.

אוזריס,
כלובי מנסה למצוא מפרסמים, אבל אין הרבה שרצים לפרסם באתרים של סוטים.

אז זה לא שרודפים אחרי הכסף שלכם
אנחנו פשוט מבקשים שתעזרו בכיסוי העלויות הגבוהות של תחזוקת האתר
כדי שכולנו נוכל להינות ממנו
ולבקש 12 וחצי שקלים בחודש זה ממש לא רדיפת בצע...

אז תפתחו את הלב ואת הארנק, כדי שלכולנו יהיה מקום מפגש וירטואלי מהנה וחם ומושקע כפי שיש לנו היום.