סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסאבית האולטימטיבית, או:מה צריך לעשות פה בשביל קצת רייטינג?

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}
לפני 18 שנים • 27 ביוני 2005

הסאבית האולטימטיבית, או:מה צריך לעשות פה בשביל קצת רייטינג?

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 27 ביוני 2005
אז כידוע (או שלא), אני שפחתו וכלבתו המסורה של tav8, והנה קישור
http://www.thecage.co.il/profile,11008.html
במקרה שערימת המעריצות חסמה את אופציה החיפוש.

אם הייתם מכירים אותי לעומק, הייתם יודעים שאני מאוד בררנית. עד כמה בררנית? בחירת עגבניות בסופרמרקט היא משימה של שעתיים נטו, בגדים? עוד חצי יום, נעליים - בכלל אין על מה לדבר, ואם בחרתי בו להיות המאסטר שלי, מדובר בהחלט באדם ראוי, שלא לומר - מהראויים שבמסטרינו.

למה הוא כל כך ראוי? קודם כל, הוא מקסים ביותר, מרהיב, כריזמטי ומופלא לכל דבר ועניין.
וכמה שהוא יפה. יפה? יצקצקו חברי הכלוב. כן! יפה וחתיך וכוסון על. אי אפשר להוריד ממנו את הידיים (אלא אם הוא קושר וכאלה, אבל על כך בהמשך). אבל למרות חזותו המאממת בעליל, באופן אישי אני מאמינה שאופי הוא דבר קצת (אוקיי, הרבה) יותר חשוב מיופי. אם הייתם מבקשים ממני לציין שלוש מעלות שצריכות להיות למאסטר, הייתי אומרת - חוכמה, הקשבה וסבלנות, ולתו יש את שלושתן, ועוד איזה כמה שלא נציין (ציוד מפואר, ואני לא מתכוונת לחבלים, למשל). חוכמה, כדי שאוכל להעריץ אותו, הקשבה, כדי שיידע לקרוא אותי, וסבלנות - כדי שיוכל לחנך אותי לאט לאט, ולעשות את זה הכי טוב שיש.

די עם תיאורי אופי, הבי לנו פרטים עסיסיים, זועקים קברניטי הרייטינג. טוב, בסדר, ניתן קצת בצהבת. המאסטר שלי הוא אלוף העולם בספנקינג למרחקים ארוכים, יש לו ידיים שאינן מתעייפות, והוא מסוגל להפליק במשך יום שלם, בלי לחזור על אותה מכה פעמיים. גאון אומרים לכם. והוא קושר כמו מדריך בצופים שעבר השתלמות מיוחדת בסנאדות, מדריך סנפלינג קטן עליו. הוא מצליף, הוא שולט, הוא חזק, אין מצב שאפשר לעמוד בפניו. כשהוא אומר משהו - עושים, בלי לחשוב פעמיים. הוא קשוח, בהחלט, אבל כשהוא מלטף, זה הדבר הכי נעים שיש.

ולמה אני מלהגת פה חופשי, כאילו שאבאשלי הוא השרת של הכלוב? אה, הנה העניין.

אמנם תו ואני מכירים אחד את השני חודשים ספורים בלבד, אני יכולה לומר בכנות שמדובר ביצירת מופת, וכמו יצירת מופת אמיתית - אין טעם לשמור אותה בכספת, ועדיף להציג אותה לציבור, שכולם יהנו מזיו פניו וזה.
אחרי שיחות ממושכות, בהן דיסקסנו את הנושא מפה לשם וההיפך, הוחלט כי אנחנו מעוניינים למצוא מישהי שתצטרף לאיזו שעה של שכרון חושים עם אופציה להארכה. כן, גם אני בעסק, ואני לא יכולה להעיד על עצמי, אבל מכתבי המלצה יימסרו לפי דרישה icon_smile.gif

וזהו, תרגישו חופשי להתמסר לו על התיבה. תאמינו לי, הוא שווה את זה.
בזמנכן החופשי, אל המטרה, אש!
G-O-L-D​(שולט)

בונה,

G-O-L-D​(שולט) • 27 ביוני 2005
תסלחי לי שאני כותב את זה ככה, אבל פאק, זה היה אולי אחד הפוסטים הכי מבישים שקראתי כאן בכלוב.
אני לא יודע איך להסביר את זה, אבל זה עשה לי תחושה כזו של "להעביר ערוץ" כמו שפעם, בימי דודו טופז בתוכניתו "הראשון בבידור", כשדודו היה מחלק מתנה לאיזו משפחת מצוקה "באייטם" כל כך נמוך, עד שהייתי מתכווץ בכורסא מבוייש בשבילו.

אני מאמין לך שהאיש שלך הוא אחלה של איש, באמת מאמין, באמת, לא בציניות או בקקיאיזם, אבל ראבק, לא יותר סטייל להרים איזה באנר?
אם הייתי סאבית, הייתי חושבת שתיכף שבי זרעיה יצא לי מהמסך עם מיקרופון וכש NABA באוזנו יצרח:
"אז אתה שומע דודו, הנה הקרב מתחיל, ד--פנה, peleg וLoRi בדרכן לאולפן..."
lori{ע_מ}

Re: בונה,

lori{ע_מ} • 27 ביוני 2005
G-O-L-D כתב/ה:
אם הייתי סאבית, הייתי חושבת שתיכף שבי זרעיה יצא לי מהמסך עם מיקרופון וכש NABA באוזנו יצרח:
"אז אתה שומע דודו, הנה הקרב מתחיל, ד--פנה, peleg וLoRi בדרכן לאולפן..."

מה אתה מערב אותי?
וזה loRi !!! icon_smile.gif
G-O-L-D​(שולט)

:)))))))))))

מה קרה לורי כפרה?
חחח
את סלבריטאית האתר, את לא יודעת?
Yosefus​(שולט)

Re: :)))))))))))

Yosefus​(שולט) • 27 ביוני 2005
G-O-L-D כתב/ה:
מה קרה לורי כפרה?
חחח
את סלבריטאית האתר, את לא יודעת?

אני מוחה בתוקף ובעוז, לא ניתן להעניק את תואר "סלבריטאית האתר" בכזו קלות !
אני בכלל בעד לת'ר (ועדיף בחצאית מיני, גרבי רשת ומגפי עקב שחורים)

(תמצית: יוספוס קורא תיגר באומץ ובגבורה על קביעתו הנחרצת של גולדי. למה אומץ וגבורה ? כי גולדי מכונת מלחמה שרירית ומיומנת הן בחרב והן במקלדת. איפה קיחוט כשצריך אותו ?)
G-O-L-D​(שולט)

חחחחחחח

יוספוס,
אתה יכול להביא את קיחוטה ואת כולם,
לורי היא סלב!
גם פלג וגם ד--פנה!

icon_smile.gif)))))))))))
תאמין לי שאני מחכה לראות את ה- "כבוד" שבפתיחת הפוסט שלו.
אין משהו שמצליח לחייך אותי כמו אותה מילה.
חחחחחחחח
ואני צוחק כאן על א-מ-ת.

אגב,
לא אומרים LoRi
אומרים loRi
וגם לא אומרים כפר מרר,
אומרים כפר מארר...
icon_smile.gif)))))))
en1
en1
en1 • 27 ביוני 2005
סוררת,
חולה עליך
ושיהיה בהצלחה!
(דיווחים בבלוג, כן?)
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}
לפני 18 שנים • 28 ביוני 2005

Re: בונה,

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 28 ביוני 2005
G-O-L-D כתב/ה:
תסלחי לי שאני כותב את זה ככה, אבל פאק, זה היה אולי אחד הפוסטים הכי מבישים שקראתי כאן בכלוב.

וואלה, הכי מבישים?
הכי דודו טופז?

תודה על הביקורת הבונה.
דניאל_דר​(נשלטת)

בהצלחה יקירתי...

דניאל_דר​(נשלטת) • 28 ביוני 2005
ואם זה לא יביא את הרייטינג והתגובות לבלוג שלך, אז כנראה ששום דבר כבר לא... icon_wink.gif
קליבר​(שולט)

מצטער מאד ...

קליבר​(שולט) • 28 ביוני 2005

קראתי מה שהסוררת כתבה , ולא הבנתי מה היא רוצה ?
שסאביות יסתערו על האדון שלה ?
שנדע כמה הוא גדול ?

האמת .. אני מתבייש , אבל אני נאלץ להסכים עם G-O-L-D ואכן זה אפילו יותר נמוך מנמוך ...

יאללה ביי.