סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסאבית האולטימטיבית, או:מה צריך לעשות פה בשביל קצת רייטינג?

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 ביוני 2005
Tamashi Nawa​(שולט) • 28 ביוני 2005
לאן הגענו??????
קליבר וGOLD מסכימים? מצב באמת חמור..... icon_smile.gif
tav8​(שולט)

חבר'ה חבר'ה, רגע רגע

tav8​(שולט) • 28 ביוני 2005
חברים יקרים, מאסטרים מכובדים (וגם כאלו שהם קצת פחות), כנסת יקרה,

הסוררת ואנוכי נכנסנו שלא בטובתנו להתערבות. יוקרה רבה הונחה על הכף, כבוד וגם התחת של לפחות סאבית אחת. לא אלאה אתכם בפרטי ההתערבות רק אציין שהסוררת הפסידה ובענק ועל כך היא תשלם (אחחחח, אני כבר מחמם את החגורה).

מצד שני, כל המגיבים המתלהמים למיניהם (נמוך! דודו טופז! היאור השליכוהההה) מוזמנים לתפוס איזה פרוזאק ולהירגע. חוש ההומור שלכם כנראה יצא לחופשת קיץ ארוכה. כנסו לרילקס.

הסוררת, למרות שאינה מושלמת (אבל הייתם מתים לתחת כמו שלה) היא המלכה של השכונה (טוב, לא ממש מלכה, אבל הבנתם למה אני מתכוון) וחבל שאזמין אתכם לדו-קרב שבו אפצפץ לכם ת'צורה על זה שהעלבתם אותה. אז יאללה, פנו פנו, אין פה מה לראות.

סוררת - אוהב אותך הרבה.

תו.
Aragorn​(שולט)

Re: חבר'ה חבר'ה, רגע רגע

Aragorn​(שולט) • 28 ביוני 2005
tav8 כתב/ה:
חברים יקרים, מאסטרים מכובדים (וגם כאלו שהם קצת פחות), כנסת יקרה,

הסוררת ואנוכי נכנסנו שלא בטובתנו להתערבות. יוקרה רבה הונחה על הכף, כבוד וגם התחת של לפחות סאבית אחת. לא אלאה אתכם בפרטי ההתערבות רק אציין שהסוררת הפסידה ובענק ועל כך היא תשלם (אחחחח, אני כבר מחמם את החגורה).

מצד שני, כל המגיבים המתלהמים למיניהם (נמוך! דודו טופז! היאור השליכוהההה) מוזמנים לתפוס איזה פרוזאק ולהירגע. חוש ההומור שלכם כנראה יצא לחופשת קיץ ארוכה. כנסו לרילקס.

הסוררת, למרות שאינה מושלמת (אבל הייתם מתים לתחת כמו שלה) היא המלכה של השכונה (טוב, לא ממש מלכה, אבל הבנתם למה אני מתכוון) וחבל שאזמין אתכם לדו-קרב שבו אפצפץ לכם ת'צורה על זה שהעלבתם אותה. אז יאללה, פנו פנו, אין פה מה לראות.

סוררת - אוהב אותך הרבה.

תו.

סגנון הכתיבה פה דומה באופן חשוד לסגנון הכתיבה בהודעה שפתחה את השרשור
ובשני המקרים הוא מאוד נשי
חוץ מזה, איזו מן עברית זו "אוהב אותך הרבה"?
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 28 ביוני 2005
GOLD וקליבר, אני לא מבין למה מפריע לכם כל כך שהתחשק לסוררת לכתוב את מה שהיא כתבה.
האם היא ניסתה לפגוע באחד מכם או מזולתכם? האם היא או אדונה מחוייבים לתרץ לכם תירוצים ע"מ שתאשרו להם לכתוב פה משהו?

אם אין לכם משהו תומך או חכם להוסיף עדיף שתחסכו מאתנו את המרירות העוקצנית הזו, היא סתם גוררת מריבות מיותרות
tav8​(שולט)

מר ג'יימס

הגברת הסוררת היא כותבת מוכשרת במיוחד. העובדה שאתה מזהה בכתיבתי משהו מכתיבתה רק מלמדת אותך על ההשפעה שהיתה לכתיבתה שלה על כתיבתי שלי. אני רואה בזה מחמאה גדולה.

ובאשר להיותה נשית? נו, גם את זה אני אקבל כמחמאה, אלא אם כן אתה רוצה שנשווה למי יש יותר גדול. כמו כן, סלח לי שלא כתבתי בעברית תיקנית. אקיף את הבית של אבשלום קור 5 פעמים בתור עונש.

יאללה מותק, יש לך רישיון נהיגה? תן גז.

שא ברכה.

נ.ב.: "עבודת מאסטר" - שאפו.
טרויאני

לזה שמתקרא TAV8

טרויאני • 28 ביוני 2005
מכיוון שאני בטוח שאתה הוא הסוררת, אין לך משהו יותר טוב לעשות גולם? לך לעבוד ועזוב אותנו בשקט.
tav8​(שולט)

טרויאני

זה באמת נורא חשוב לי ונורא אכפת לי ונורא מזיז לי מה אתה חושב ומי אתה חושב שאני. איזה מזל שסיפרת לי. <פיהוק>. אני חושב שאלך לישון. הטמטום שלך עייף אותי.
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

Re: לזה שמתקרא TAV8

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 28 ביוני 2005
טרויאני כתב/ה:
מכיוון שאני בטוח שאתה הוא הסוררת, אין לך משהו יותר טוב לעשות גולם? לך לעבוד ועזוב אותנו בשקט.

סליחה, סוס יקר, אבל קח וידוי מרגש - אני הסוררת, תו הוא המאסטר שלי, ומכיוון שפיצול אישיות זה לא הקטע שלי, היה סמוך ובטוח שאנחנו לא אותו אדם.

עכשיו תסלח לי, הולכת להפעיל את הad-aware שלי.
טרויאני

יופי ילדון, לך..

טרויאני • 28 ביוני 2005
לך לארגז החול מיסטר שמיסטר תו 8 יש שם הרבה משחקים כדי שתוכל להעביר את זמנך הפנוי בנעימים.
אה, תשתדל לא ללכלך את הרגליים בחול, אמא תכעס.
כמה פאתטי אתה יכול להיות, נו שוין..
tav8​(שולט)

מיסטר שמיסטר?

אין מה לומר, ההודעות שלך מזכירות את השקפת עולמך על עולם השליטה: "מרתק".