לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסאבית האולטימטיבית, או:מה צריך לעשות פה בשביל קצת רייטינג?

טרויאני
לפני 18 שנים • 28 ביוני 2005

האמנם תו?

טרויאני • 28 ביוני 2005
מה כבר אפשר לומר על מי שכותב בפרופיל שלו "[B]אני זה אני וזהו"..[/B]שיגעון גדלות כבר אמרתי?
Tame
Tame • 28 ביוני 2005
מייפל, אני חושב שפשוט עורכים הימורים בין אם סוררת ותו8 הם שני ניקים של אותו בנאדם או לא..
וסגנון הכתיבה הנשי אכן במת משתקף בפוסטים של שני הניקים. הייתי אומר שהניקים שיכים לאותה האחת ולא לאותו האחד.. מעניין אם יש מישהו שמוכן לקחת הימורים כספיים ולכסות אותםicon_smile.gif

אבל אני מניח שנדע בסוף רק במקרה שכלובי יכנס לאקשן..
האמת שזה כבר ממש לא בסדר, אנחנו מפילים על כלובי יותר מידי עבודה רק בנושא הניקים הכפולים... (אולי מכאן אפשר לפנות לכל אותם פותחי הניקים המרובים ולבקש לחדול מכך למען כלובי).
הנמרונת

השתגענו ??? כולנו ???

הנמרונת • 28 ביוני 2005
מה קורה כאן ?
כולם רבים בכל חור אפשרי כאן ? icon_eek.gif
Aragorn​(שולט)

Re: השתגענו ??? כולנו ???

Aragorn​(שולט) • 28 ביוני 2005
הנמרונת כתב/ה:
מה קורה כאן ?
כולם רבים בכל חור אפשרי כאן ? icon_eek.gif

ברוכה השבה נמרונת.
triple extension​(נשלטת)

Re: הסאבית האולטימטיבית, או:מה צריך לעשות פה בשביל קצת רייטי

triple extension​(נשלטת) • 28 ביוני 2005
ס ו ר ר ת כתב/ה:
אז כידוע (או שלא), אני שפחתו וכלבתו המסורה של tav8, והנה קישור
http://www.thecage.co.il/profile,11008.html
במקרה שערימת המעריצות חסמה את אופציה החיפוש.

אם הייתם מכירים אותי לעומק, הייתם יודעים שאני מאוד בררנית. עד כמה בררנית? בחירת עגבניות בסופרמרקט היא משימה של שעתיים נטו, בגדים? עוד חצי יום, נעליים - בכלל אין על מה לדבר, ואם בחרתי בו להיות המאסטר שלי, מדובר בהחלט באדם ראוי, שלא לומר - מהראויים שבמסטרינו.

למה הוא כל כך ראוי? קודם כל, הוא מקסים ביותר, מרהיב, כריזמטי ומופלא לכל דבר ועניין.
וכמה שהוא יפה. יפה? יצקצקו חברי הכלוב. כן! יפה וחתיך וכוסון על. אי אפשר להוריד ממנו את הידיים (אלא אם הוא קושר וכאלה, אבל על כך בהמשך). אבל למרות חזותו המאממת בעליל, באופן אישי אני מאמינה שאופי הוא דבר קצת (אוקיי, הרבה) יותר חשוב מיופי. אם הייתם מבקשים ממני לציין שלוש מעלות שצריכות להיות למאסטר, הייתי אומרת - חוכמה, הקשבה וסבלנות, ולתו יש את שלושתן, ועוד איזה כמה שלא נציין (ציוד מפואר, ואני לא מתכוונת לחבלים, למשל). חוכמה, כדי שאוכל להעריץ אותו, הקשבה, כדי שיידע לקרוא אותי, וסבלנות - כדי שיוכל לחנך אותי לאט לאט, ולעשות את זה הכי טוב שיש.

די עם תיאורי אופי, הבי לנו פרטים עסיסיים, זועקים קברניטי הרייטינג. טוב, בסדר, ניתן קצת בצהבת. המאסטר שלי הוא אלוף העולם בספנקינג למרחקים ארוכים, יש לו ידיים שאינן מתעייפות, והוא מסוגל להפליק במשך יום שלם, בלי לחזור על אותה מכה פעמיים. גאון אומרים לכם. והוא קושר כמו מדריך בצופים שעבר השתלמות מיוחדת בסנאדות, מדריך סנפלינג קטן עליו. הוא מצליף, הוא שולט, הוא חזק, אין מצב שאפשר לעמוד בפניו. כשהוא אומר משהו - עושים, בלי לחשוב פעמיים. הוא קשוח, בהחלט, אבל כשהוא מלטף, זה הדבר הכי נעים שיש.

ולמה אני מלהגת פה חופשי, כאילו שאבאשלי הוא השרת של הכלוב? אה, הנה העניין.

אמנם תו ואני מכירים אחד את השני חודשים ספורים בלבד, אני יכולה לומר בכנות שמדובר ביצירת מופת, וכמו יצירת מופת אמיתית - אין טעם לשמור אותה בכספת, ועדיף להציג אותה לציבור, שכולם יהנו מזיו פניו וזה.
אחרי שיחות ממושכות, בהן דיסקסנו את הנושא מפה לשם וההיפך, הוחלט כי אנחנו מעוניינים למצוא מישהי שתצטרף לאיזו שעה של שכרון חושים עם אופציה להארכה. כן, גם אני בעסק, ואני לא יכולה להעיד על עצמי, אבל מכתבי המלצה יימסרו לפי דרישה icon_smile.gif

וזהו, תרגישו חופשי להתמסר לו על התיבה. תאמינו לי, הוא שווה את זה.
בזמנכן החופשי, אל המטרה, אש!

אחלה סאבית את ,אכן יודעת לשבח את אדונך כמו שצריך
אבל שאלה לי אליך - בשלט חוצות הזה שמיקמת פה בפורום זאת הדרך למצא לאדונך סאבית
נוספת לסשן ? ,לא נראה לי ..... היית צריכה לעשות את זה הרבה יותר דסקרטי ,(כבר ראית
כאת את תגובות האנשים - משתוללים ולא אפרט יותר כי אני בטוחה שאת מבינה)

למען האמת זה קצת מוזר - ממש עשית פה פרסומת של "קנו עכשיו המכירה בעיצומה עד גמר
המלאי" , ואת מצפה שכל הסאביות (הבררניות כמובן) ירוצו בהמוניהן להתקשר ולהזמין,
כלומר ירוצו לתיבת
המסרים של אדונך ? ? ? קצת מופרח.... בעקר שאין הרבה מידע על האדם בפרופיל שלו
שהצגת לנו בגאווה....

אם זאת בכלל אם האדון שלך כזה טוב וראוי שישלח הוא הודעה לתיבת המסרים ! ,ויוכיח לי
ולעוד סאביות רבות עד כמה כדאיית ההצעה הזאת...ונדע את כושר שכנועו
אני מאמינה שהוא שלח
אותך לחפש את ה"סחורה"!! אבל גם אם זה ככה למה בכאזת דרך , ......
דניאל_דר​(נשלטת)

פיצול אישיות או האם באמת כולם השתגעו??

דניאל_דר​(נשלטת) • 28 ביוני 2005
אני לא כותבת כמעט בפורום, אבל היום אני מרגישה שאני חייבת להגיב על כל מה שנאמר בפוסט הזה, כי מפריע לי כל כך שאנשים מתלהמים, משמיצים ומעליבים ללא סיבה.
הסוררת פירסמה פוסט לחיפוש בת זוג לה ולאדון שלה.
אהבתם? יופי. לא אהבתם? לא נורא. בעיני זה היה ממש משעשע. אבל על טעם וריח...
מכאן ועד להשמיץ אותה, את האדון שלה, לטעון שהם רמאים, שקרנים, לאן הגענו?
מה פתאום? למה ההתלהמות הזאת?
לא מבינה מה לפוסט הזה ולהתבטאות של טרויאני: "מכיוון שאני בטוח שאתה הוא הסוררת, אין לך משהו יותר טוב לעשות גולם? לך לעבוד ועזוב אותנו בשקט." למה? לא היתה כאן התגרות מצידו של תו, למה לתקוף בצורה כזאת? אולי זה בא מאיזו קינאה עלומה, בכל אופן, חבל שאתה לא יכול להשתלט על עצמך קצת, טרויאני, אני לא מכירה אותך, אבל בעיני זה מבזה את הכותב להתבטא כך בפומבי. ומי שמך להחליט שסוררת ותו הם אותו אחד? כמי שמכירה את שניהם אני יכולה להעיד שלא כך הוא הדבר!
סוררת ותו הם שני אנשים (נפרדים...) יפים, מוכשרים, המיטיבים להתבטא בכתב (גם אם בצורה "נשית" לדעתך), וקל מאוד לבדוק את העובדה שהם שניים!!!
בקיצור, עשה לי רע לראות את כל התגובות לפוסט התמים הזה, שהודבק כאן ללא כוונה לפגוע באף אחד, אבל זכה למבול תגובות לא ראויות ולא יפות. חבל.
נ.ב.
אני לא ניק נוסף של תו והסוררת.
scorpio king​(שולט)
scorpio king​(שולט) • 28 ביוני 2005
מייפל כתב/ה:
האם כולם פה ירדו מהפסים?

icon_rolleyes.gif icon_idea.gif icon_rolleyes.gif
זה נראה ככה....... לא נראה לי שאדם שפוי יכול להגיע למסקנה אחרת.
ולא רק שירדו דיירי בית המשוגעים מהפסים, הם אפילו בטוחים שכל העולם השתגע מלבדם.....מצב קצת בעייתי הייתי אומר....

icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif לדעתי הגיע הזמן שכלובי יזום כאן חלוקה מאורגנת של פרוזאק או משהו קצת יותר חזק. בקצב הזה עוד ידקרו כאן מישהו בגלל שההומור בפוסטים שלו לא היה מספיק משובח לטעמו של קורא כזה או אחר.

הדוקר/ת כמובן ינמק את זה בזה שזו זכותו החוקית הבלתי ניתנת לעירעור להגיב תגובה הולמת ובלתי מתפשרת, תגובה שתמגר אחת ולתמיד את התופעה החברתית המסוכנת הזו של פוסטים שלא עולים בקנה אחד עם זכות היסוד של כל קורא באשר הוא קורא לקבל אתר ושירשורים שנתפרו בהתאם למידותיו הפרטיות, לחוש ההומור האישי שלו ובכלל למצב הרוח בו הוא מוצא את עצמו בשעה שהוא נכנס לכלוב....
G-O-L-D​(שולט)

כמה משפטים נוספים

G-O-L-D​(שולט) • 28 ביוני 2005
לפעמים יוצא לי לכתוב תגובה "בשלוף" לפוסט שמפורסם על גבי הפורום.
לפעמים, רק לפעמים, יוצא לי לשוב ולקרוא את אותו הפוסט.
לפעמים אני מהרהר במה שכתבתי ומוצא ש... איך נגיד את זה, יצאתי אידיוט מושלם.
icon_smile.gif
יאפ,
like a motherfuck'a! כמו שאומרים הברונקסאים באיסט ווילג'.
או
you've got that right chief! במבטא דרומי סטייל אלבמה.
קיצר, ובלי יותר מידי "סלט טקסטואלי", כל הקטע של האתר הזה, הוא שמתוך הרקע השחור, צצים להם מילים המהוות את הרצונות והתשוקות של כל אחד ואחת מאיתנו.
לפעמים מצחיק אותי שאנחנו מחפשים לעשות "סדר" במה ש-א-מ-ו-ר להיות "כאוס".
אחרי הכול, כל מהות האתר הזה היא האפשרות להיות בו כשם שאתה.
זה נכון לגבי והפסיכיות שבי.
וזה נכון לגבי כל שאר יושבי האתר הזה...
אז לתו ולסוררת שלו, שמעו, לפעמים אני פשוט אני, על כל מה שמשתמע מכך.
ואם אני לעיתים נקרא כמי "שיורה", אז הירי הוא לא ממש ירי אלא סתם חיוך צדי.
הבעיה במדיה הזו שנקראת פורמים, היא שלעיתים מפרשים את "טון ונימת הטקסט" על פי הקול שבראשנו.
מכאן ועד לאיבחון טקסט והבנה דרכו שאת סוררת היא תו ותו הוא את ובלה בלה בלה.
וואלה,
קקי בסיר, זה כל מה שיש לי להגיד.
תעשו חיים ומי ייתן ועשן יצא לכם מרוב שימושי גוף.
נ.ב.
אם קליבר טוען בצדקתי,
אני מיד משנה את דעתי.
icon_smile.gif
הסאדיסט​(שולט)

שמחה גדולה בסדום ועמורה!

הסאדיסט​(שולט) • 28 ביוני 2005
העיקר שהאקדח טעון והאצבע על ההדק
כולם יורים בכולם ואלו שלא השיגו נשק בועטים עם המגפיים
גם אם הם עשויות מגומי
זה כל הזמן מחזיר אותי ללמה אני לא מתערבב
ומזכיר לי כל הזמן למה לא באמת
כל שרשור עצוב כזה מחזיר אותי לקטעי סאדו אלימים ביותר מועידת מפלגת העבודה/ליכוד (מחק את המיותר )
ולגבי מודעות הכרות
אין לי כלום נגד שכאלו במיוחד אם הן בשפה יפה וקולחת
ולא בסגנון שלא מוסיף כלום לבעליו
אבל מודעת דרושים היא מודעת דרושים היא מ........
אז או שיהיה חוק אחד לכולם או שלא יהיה כלום לאף אחד
פעם ראשונה שאני באמת נהנה לכתוב קצת יותר מהמקובל אצלי
נו טוב אולי לא ראשונה
שם שכפץ קסדה ומתייצב מאחורי שקי החול