ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הקושרים מכה שנית

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2005

תודה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 21 ביוני 2005
תודה למארגנות - דנדיליון וזאבה אפורה על כל עבודת ההפקה.

תודה למדגימים שהגיעו ושיתפו אותנו בניסיון ובידע שלהם.

ותודה לכל מי שבאו והשתתפו!

מתי המפגש הבא?

icon_twisted.gif
Tיפוס​(שולט)
לפני 18 שנים • 21 ביוני 2005
Tיפוס​(שולט) • 21 ביוני 2005
תודה לטיצ'ר שהתחיל עם סדנאות הלימוד ,
תודה לדנדי שחשבה על קיום המפגשים ,
תודה ל'.א. על נטילת היוזמה והוצאתה לפועל,
תודה לקשת על הארוח אמש ,
תודה לכל מי שנטל חלק פעיל/סביל/מענג/מלמד/משתף/מתעד/מתענג ...

ותודה לים שהסכימה להקשר ולקבל ולתת ולגרות את כולם icon_smile.gif
מועדון הקושרים
לפני 18 שנים • 23 ביוני 2005

מרוב שוויץ יוצא מיץ, טוב שלא שפריץ

מועדון הקושרים • 23 ביוני 2005
מועדון הקושרים - מפגש שני

המיקום: בקצה הקשת בענן
חנייה: אין
מעלית לעצלנים
מארחת: הבריזה
מארח: במיטב המסורת
כיבוד: מסיבת-גן, הצלחות הערב: בר-גלידות (מאד) אקטיבי, שירות עד הפה (במקרה שלי אפילו עד האף)
וו הרמה: לא ממש בטיחותי
פינת עישון: באמבטיה. תחליפו מגבות
יתרונות הנכס: תחנת שידור

נושא המפגש: ביקיני - רתמות חזה ומפשעה
ציוד בסיסי: חבלים מגוונים (מטראז' כולל, להערכתי, מעל קילומטר) בעוביים 4-12 מ"מ
קוד לבוש: קז'ואל, קרבי (אבל בלי זקן), חליפת צלילה כחולה, לבנים (אדומים), עור, דמוי עור, ועור גוף (ומה נאה, תמיד, זקוף ומתנשם אותו הגוף), קעקועים, מחוך, גאטעקס, שמאטעס

אז מה באמת קרה שם?
הבזקים מזווית אפורה:
בזה אחר זה נגוזו כל הנהגים. האחד שבוי בידי כוחותינו במרתף אי שם במילואים בגוש דן. השני גמר פגישת ערבית בעיר הקודש, הזוג נפרד למרכיביו וביטל, האסורה בנחושתיים ספונה בביתה, ואת הזין אני לא רוצה שם. פיתיתי את קול המצפון לתאם ולאסוף שתי עלמות-חבל בדרכו להביא אותי על ציודי הרב. מפה לשם הגענו באיחור.

בחדר המדרגות זוג לא ברור. נכנסים איתנו. מי אתם? אה, אלו הפולני עם המספר ולחמניית הביס המשכילה והטעימה למראה. מממ... גבירותי ורבותי אני גאה להציג את הרכש החדש, המלהטט בעל החבל הפאסיבי בצבע חאקי... (שבו, שבו על הספה, בכם עוד ידובר בהמשך).
לא הספקתי להניח את המאפינ'ס-תפוז בקליפותיהם על ערימת הפחמימות המרכזית (בהעדרה של מארחת רשמית הכיבוד סודר בנוסח רווקי ישראל) והנה מתממש מתוך המרחב הוירטואלי המנחה המקצועי של הערב, איש שחיכו לראותו, והנה הוא גבר מחמדים עם גומות חן מופלאות ממיסות, (והוא, איש זר, שמעולם אפילו לא פלירטתי איתו וירטואלית, יקשור אותי... כמה נעים!)
פותח ברקע האקדמי בקיצור מתייחס למונחים יפנים. תקציר: פנינים= פטמות. דובדבן=דגדגן, אפרסק=ישבן, ממש סלט פירות. מתחיל להעביר החבל על גופי. מה נעים מגע החבל.
ועוד פנים שהתגשמו: מכופף הבננות יצירתי בטירוף, הוא כורך את גופה של הצוללנית ואין קשירה אחת דומה לשניה. מאלתר, יוצר, עובר בין סימטרי לא-סימטרי. ומצטנע: אני חלוד...
כמה מאיתנו מגירים ריר על החבל הסגול המדהים שלו. נעים כמשי. וצבעו כה עמוק, כצבע לילה שנפרם בקצהו.
המנחה של הערב הקודם שולף חבל כתום (כתום!) תראו מה שעושה לי את זה... דפוקה! שפחתי הכלבונת הקיבוצית נקשרת בחדווה ע"י זוג ידיו. חומד, תפסיקי להסתיר את החזון...
מלכה בעקבים באה אחרי סשן דנטלי, והביא איתה נקשר שאכן היה זקוק לחזיה.
אחרי התרגולים (חזיה לנהג שלי, והדדית עם הורמון מענג שאני ביחסים עם האמא שלו) התחילו כמה טיפוסים להשוויץ בכל מיני הוקוס-פוקוסים כאלה, שאני מתה ללמוד לעשות, אבל הם מראים לך תוצרת גמורה ולך תדע איך עשו זאת... אני חייבת שיעורי עזר. לוקחת אתכם בפרטי.
היה גם מין קושר אחד שעמד רוב הערב על ברכיו, מעריץ במבט כלבי פלח טבור וזוג פטמות, נס שלא צילמו אותו... (מאזן האימה!)
תכנית הערב הדרדרה אאו התעלתה לכיוונים שונים. ילד יפה-עיניים ורגיש קיבל תחתוני-חבל מבליטות, תחתוניי הרטט מן המפגש הקודם שוב הופיעו והפעם עם פוקט רוקט שלא איכזב. נקשרת אחת התפתלה ברתמתה בעונג כל הזמן, לחמנית הביס הונפה ע"י הפולני כמו מזוודת יד בטרמינל, למעלה ממאה מטרים של חבל ירושלמי החליפו בעלות, חיילת קשוחה עטתה מחוך חבלים מדהים שעשה לה פיגורה של צרעה, ולאחר הדגמה ותרגול מסתבר שבמקרה חירום אפשר לחלץ את כולנו.

עלינו לשידור לייב בעודינו לוקקים עוגת מוס שוקולד קפואה, ומתנינו אחוזות בחבל, שמעתם אבל לו יכותם לראות...

נאלצנו להיפרד בשעה סבירה. כבר מחכים לפעם הבאה.
Tame
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005
Tame • 24 ביוני 2005
כתוב מעולה icon_smile.gif
דופאמין
לפני 18 שנים • 24 ביוני 2005

כחול עמוק

דופאמין • 24 ביוני 2005
זאבה,
תודה על הארגון, היוזמה, האנרגיות, וכמובן - החבל!
תודה גם לרופמאסטר על הטכניקות היפות שהעביר, וסחה לטיפוס על השפצורים והגימיקים, ותודה לאלי, שמסתובבת בחבלים כמו ילד בחנות ממתקים.
הרגשתי שהפעם הייתה אווירה יותר נינוחה, יותר פתיחות וזרימה. יש מצב שאכן מתגבשת קבוצה.
כמה כיף להיות בין סוטים, שמתלהבים לפחות כמוני מחבלים, קשירות, אלתורים, שפצורים, שאוהבים להדק ידיים וגוף, ושנהנים להתמסר למגע הכובל.
החיים זה עכשיו.

אנו באנו ארצה לקשור ולהיקשר בה.
דנדיליון​(שולטת)
לפני 18 שנים • 1 ביולי 2005
דנדיליון​(שולטת) • 1 ביולי 2005
כל הדרך מארצם של ממציאי מתקני עינויים מוזרים שעליהם נענשו אנשים לשם שמיים, אוקייאנוס שלם עברתי ומה אני מוצאת? "צוללנית"?

icon_eek.gif
זאבה אפורה​(אחרת)
לפני 18 שנים • 2 ביולי 2005

ברוכה השבה ממתקני האינקוויזיציה

זאבה אפורה​(אחרת) • 2 ביולי 2005
דנדיליון כתב/ה:
כל הדרך מארצם של ממציאי מתקני עינויים מוזרים שעליהם נענשו אנשים לשם שמיים, אוקייאנוס שלם עברתי ומה אני מוצאת? "צוללנית"?
icon_eek.gif

דנדי,
לא הייתה לי דרך אחרת לתאר בדיסקרטיות את הופעתך.
בפעם הבאה ליבשי הרבה פחות חליפת צלילה כחולה, והרבה הרבה יותר עור חשוף - זה יעשה את העבודה.
אגב, מתי המפגש הבא?