שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהות ההתמסרות

מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 4 ביולי 2005
מיתוסית​(שולטת) • 4 ביולי 2005
אורנוס, אני לא מסכימה איתך לגבי השליטה ה"חמה" וה"קרה".

כמו שציינת, כל אדם נהנה ממשהו אחר.
ישנם אנשים שנהנים מהעברת כוחות באופן כפוי, מאונס מדומה, מחוסר אונים וכו'
הם אוהבים את זה חזק, קשוח, לא מתפשר.
ההתמסרות מתוך נתינה בעדינות פחות עושה לה את זה.

וישנם אנשים שדווקא הנתינה וההתמסרות השקטה היא זאאת שממלאת אותם מבפנים.
זה לא אומר שהרגשות של מי מהם הם פחותים או פחות טובים.

זה בערך כמו שתגיד שסאב שלא נהנה מכאב, הוא לא סאב אמיתי כי בדס"מ מתקשר לנו דבר ראשון עם כאב.

גם בשליטה "הקרה" כביכול, הנשלט למרות שהוא נהנה מתחושת חוסר האונים ומהכפיה- הוא עושה זאת רק עם אדם שהוא לחלוטין סומך עליו, אולי אפילו יותר מהסוג ה"חם" כיה וא נכנס למצבים בהם יכולת הסירוב שלו פחותה.
אדם הנהנ מחוסר אונים, יכול ליהנות אך ורק אם הוא זה שבוחר בחוסר האונים ובאדם שיגרום לו לחוש כך!

זה כמו ההבדל בין בחורה שרוצה לדמות אונס, אך לא להיאנס באמת.
ההתמסרות שלה לחוסר האונים שבגבר שהיא סומכת עליו לחלוטין ש"יאנוס" אותה, אך לא יפגע בה באמת, עשויה להיות גובה ורבה עשרות מונים לדעתי מבחורה שפשוט שוכבת עם הדום שלה כי הוא ביקש ממנה לשכב על הרצפה או להיות בדוגי.

כל צד נותן משהו אחר ונקודת מבט אחרת לאדם אחר.
אין משהו טוב יותר, חזק יותר או נכון יותר.
כל אחד ומה שהוא מתחבר אליו.
Uranus

תגידי כחולה

Uranus • 4 ביולי 2005
מה את רוצה מהחיים שלי ???

אני כתבתי מה שכתבתי, באופן אובייקטיבי ללא הפחתה בערך של אחד מהשני.
לא אמרתי אונס אמיתי, לא אמרתי סתם שולט.
ברור שבשני המקרים מדובר על זוג שמכירים ומיודעים זה לזה.
באחד החום, המעטפת והבטחון הם עיקר הגירוי, ובשני, הפחד והאימה אם תרצי הם עיקר הגירוי.
חמה וקרה לא אומר טוב או פחות טוב אלא ממחיש בהשוואה בין מילה אחת לשניה את ההבדל בין שני סוגי הגירויים. כל אחד שיעשה מה בא לו. בשני המקרים יש את כל האלמנטים המדוברים אבל בכל אחד יש חלוקת עוצמה שונה ביניהם. זה הכל.

כל דבר אחר שכביכול כתבת כ"קונטרה" לדברי לא ממש נגד את מה שכתבתי ואפילו רק מחזק את אותם.
כאב ממכר​(שולט)

לא נראה לי

כאב ממכר​(שולט) • 4 ביולי 2005
ראשית כנראה שגם בתחום זה הכללה עושה רק רע.
לי נראה שהרצון למצוינות הוא המניע החזק של הסאב/ית
הרצון להוכיח יכולת עמידה בשביל האדון , הרצון לתת את הגוף והנפש לאדון ולהיות הטובה יותר בנתינה , הוא לדעתי המניע החזק של הסאב/ית
בכל מקרה השמוש במילים "יכול להרוג אותך " נראה לי לא שייך.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)

Re: לא נראה לי

Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 4 ביולי 2005
כאב ממכר כתב/ה:

בכל מקרה השמוש במילים "יכול להרוג אותך " נראה לי לא שייך.

אני לגמרי מסכים עם "כאב ממכר". השליטה היא בהסכמה, בין אם קרה או חמה כמו שידידי אוראנוס השכיל להגדיר ,
שלא לדבר על כך שהיא מתחילה מהראש ורק אח"כ עוברת לגוף, וגם אז, בודאי שללא ניצול לרעה של כח פיזי או מה שזה לא יהיה.
מהרגע שהכל מוסכם ומקובל- אין ניצול לרעה, בעיקרון , ועדיין, שני הצדדים חייבים לדבר לפני סשנים על מנת להבהיר עמדות, ציפיות וגבולות.

טופיק חשוב ומעניין, לדעתי.
hulego

די לצדקנות הטכנית הזו

hulego • 4 ביולי 2005
מה אתם הופכים הכול למשעמם ואנמי עם כל הצדקנות הטכנית הזו? כאילו שפאקינג לא ידענו שהכול אמור להיות בהסכמה. ממש תגלית. אני מציע שפשוט תתנו לנו את הקישור לספר ההוראות שממנו אתם מצטטים וזהו. נקרא בעצמנו. אבל, בחיית דינו, אנחנו כאן משחקים בחלקים פרימורדיאליים, קדמוניים ו"אפלים" של המודעות ושל הנפש ושם, בניגוד לסתם יחסים בנאליים ונורמטיביים, הגבולות בין מציאות לפנטזיה, בין מה שאמור לקרות לבין מה שקורה בפועל מטשטשים וכן, אנחנו לפעמים לוחצים ידיים למוות או לפחות לדימוי שלו. מכה, אפילו קטנה וכיפית כזו שניתנת מאהבה, יכולה לגרום במצבים מסוימים למוות שלא לדבר על חניקות וכנ"ל לגבי שליטה מנטאלית שירדה מהפסים ויכולה, והביאה, אנשים לאבדון. icon_twisted.gif
Dark Artist​(שולט)

Re: מהות ההתמסרות

Dark Artist​(שולט) • 4 ביולי 2005
hulego כתב/ה:
"עצם העובדה שהגבר הגדול הזה יכול להרוג אותך בכל רגע נתון, שזו החלטה שלו, רק שלו, היא הקיק האמיתי, היא מהות ההעצמה, הסיבה להתמסרות. זהו יצר ההישרדות שהתהפך על פיו" [hulego] icon_twisted.gif

אני מסתכל על הציטוט הזה ורואה בו מעין נסיון לקחת את הBDSM ולהפוך אותו למעין דרוויניזים מודרני. האם יצר ההישרדות שלנו מוליך אותנו לבוא ולהשתופף ולהיכנע בפני החזק מאיתנו פיזית?
אני לא חושב. כפי שאברא אמר,שליטה מגיעה קודם מהראש.לא על השליטה הפיסית בלבד יעמוד הBDSM. להיות בעל הופעה פיזית,"בריונית" הוא לא אישיו.רוב האדונים שיצא לי להכיר פה רחוקים מלהיות בריונים או מאיימים בעלי הופעה של עולם תחתון. מה שהופך שולט לבעל שליטה על אדם אחר לדעתי,הוא מכלול של כמה דברים. כריזמה,אישיות,אינטלגנציה רגשית וקונבנציונאלית שבהחלט יכולים ליצור השפעה על הסביבה בה אותו אדם נמצא,השפעה ממגנטת או כזו שיוצרת "סוגסטיה" (שכנוע) על אנשים שנמצאים איתו. זה הגלגול היותר מאוחר של שליטה.
שליטה פיסית קיימת,אך היא מושגת רק על ידי פחד וריגוש מפני כוח ברוטלי כפי שצויין בציטוט הנ"ל אך לרוב לא מיישמים אותו
.
Master_Abra_Kadabra​(שולט)

Re: די לצדקנות הטכנית הזו

Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 4 ביולי 2005
hulego כתב/ה:
מה אתם הופכים הכול למשעמם ואנמי עם כל הצדקנות הטכנית הזו? כאילו שפאקינג לא ידענו שהכול אמור להיות בהסכמה. ממש תגלית. אני מציע שפשוט תתנו לנו את הקישור לספר ההוראות שממנו אתם מצטטים וזהו. נקרא בעצמנו. אבל, בחיית דינו, אנחנו כאן משחקים בחלקים פרימורדיאליים, קדמוניים ו"אפלים" של המודעות ושל הנפש ושם, בניגוד לסתם יחסים בנאליים ונורמטיביים, הגבולות בין מציאות לפנטזיה, בין מה שאמור לקרות לבין מה שקורה בפועל מטשטשים וכן, אנחנו לפעמים לוחצים ידיים למוות או לפחות לדימוי שלו. מכה, אפילו קטנה וכיפית כזו שניתנת מאהבה, יכולה לגרום במצבים מסוימים למוות שלא לדבר על חניקות וכנ"ל לגבי שליטה מנטאלית שירדה מהפסים ויכולה, והביאה, אנשים לאבדון. icon_twisted.gif

כן, נכון! וגם זה ברור לגמרי, וגם על זה נכתבו לא מעט שרשורים ואפילו גליונות HTML שלמים.
צריך להזהר, בהחלט. וזאת, לגמרי, אחריותו של הדום.

icon_cool.gif אז מה חדש תחת השמש? ידידי דארק ארטיסט הביע נכון . עוצמה פנימית זה העניין, בתכלס.