אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה שמדכא לי את החשק מיני

Seth
לפני 18 שנים • 9 ביולי 2005
Seth • 9 ביולי 2005
"נ.ב.
מעניין כמה זמן יקח עד שיפתח פוסט נגדי מטעם הגברים... "

אז זהו שלא ....

אנחנו פשוט נהנים כל כך לשבת ולצפות בכן מקטרות עלינו .... אין לנו עניין בלפתוח שרשור כזה .
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 10 ביולי 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 10 ביולי 2005
מקטרות עליכם ?
ממתי לומר את האמת נחשב לקטר ? icon_wink.gif

פלאג האז'י תשופ מעונ אל דרומית
ket​(לא בעסק)
ket​(לא בעסק) • 10 ביולי 2005
גמרת?
גמרת?
גמרת? - מוריד, לגמרי מוריד.
וגם גבר שמשחק את הנאנס - בפעם השניה זה כבר מוריד לגמרי.
וכמו שאמרו לפני - חוסר בטחון והססנות.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 10 ביולי 2005
כל אישה רוצה משהו אחר.
ומה שיפה בעיני האחת דוחה בעיני השנייה.

לגברים אין דרך לדעת מה אתן רוצות אם לא תגידו.

גברים הם לא קוראי מחשבות

(שכל אחת תדביק על המקרר בסטיקר ענקי את המשפט הזה icon_biggrin.gif )

דווקא בסיטואציה הזאת, כשאתן צריכות להגיד מה אתן רוצות, פתאום קשה לכן לפתוח את הפה?
icon_twisted.gif icon_cool.gif
מתנשא

Re: והכי מעצבן

מתנשא • 10 ביולי 2005
marlena כתב/ה:
שאלות פולשניות ואישיות מדי בשלב מוקדם של ההיכרות (או ליתר דיוק, בסקס הראשון)...
אלה שישר שולפים את קאדר השאלות הקבועות: מה את אוהבת, איך את אוהבת, איך את גומרת, כמה, למה, איפה וכו' icon_confused.gif
רגע, עוד לא התחלנו, זו אמורה להיות אינטימיות, לא דוקטורט במיניות שלי. אולי תגשש קצת קודם וכשנרגיש קצת יותר נוח אחת עם השני גם נדסקס את זה? icon_rolleyes.gif

marlena שלום לך. מאחר וראיתי מה כתבת אנא ספרי לי מעט על עצמך. מה את אוהבת ומה לא? איך את אוהבת את זה יותר ובאיזה שעות משעות היום? אני מקווה שזה לא פולשני מדי כי אז הלך עלי icon_smile.gif
Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 11 ביולי 2005

מה שמדכא לי את החשק המיני

Dom_Quixote • 11 ביולי 2005
באופן אישי שרשור האסוסיאציות עושה לי טרן-אוף מוחלט.

כבוד,
קיחוט
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 11 ביולי 2005

Re: מה שמדכא לי את החשק המיני

Dom_Quixote כתב/ה:
באופן אישי שרשור האסוסיאציות עושה לי טרן-אוף מוחלט.

כבוד,
קיחוט

שלום, סליחה ומחילה,

אני סבור באופן מפתיע, שקיחוט צודק עד צודק-מאוד, אם לא למעלה מזה, דהיינו, מחזיק במידה כה רבה של צדק שעלולה למוטט את כלכלת העולם השלישי.

על כן, יש לשמוח שיש מי שהחליט לעשות מעשה, ועל כולנו לתת לו כתף במאבקו. זכרו - הטרן-אוף של האחר היום הוא הטרן-אוף של כולכם מחר!

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=10207

בוז,
הכש"ק

אריך (C):

בשעה קשה זו, כשהעם היהודי עומד בפני אחד ממבחניו הקשים ביותר בדורות האחרונים, עלינו להודות על מזלנו הטוב, שדווקא בתקופת חלדנו ולא בימי סבינו ולא בימי נכדיו של סבינו קם מצביא אידאולוגי אחד חף ממורא וחסר פשרות, וההין להעלות את כולנו על דרך המלך. לדעתי האובייקטיבית והבלתי משוחדת באופן שאינו מוכר ע"י רשויות המס, על כולנו לסור לשרשורו המעולה ולהצהיר שם על תמיכתנו בפומבי
ורטיגו
לפני 18 שנים • 12 ביולי 2005
ורטיגו • 12 ביולי 2005
אף אחת לא כתבה מעניין...... ז** קטן icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
זה פשוט מבאס,עד שאת מוצאת מישהו לא שעיר,שלא מבלבל את המוח יותר מידי ומאידך כשהוא פותח את הפה לא בא לך לסתום לו אותו במיידית ,כשהוא מוריד את המכנסיים את קולטת שזה בזבוז של זמן.

*לכל הגברברים,זה זמן המדידות..... תעדכנו את הכרטיסים האישיים icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif