צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה שמדכא לי את החשק מיני

אליסיה
לפני 18 שנים • 12 ביולי 2005
אליסיה • 12 ביולי 2005
נעליים לא נכונות
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 ביולי 2005
כתבו כבר המון . הנה עוד משו:

גברים שלא אוהבים/לא יודעים להתנשק (נו.. אלה שדוחפים לך את הלשון לגרון בלי לזוז ועם 2 ליטר רוק נלווה..)
כאלה שיורים בך מקבץ משפטים בנאליים/שחוקים/מלאכותיים שהם חושבים שאת מצפה לשמוע מהם
כאלה המחמיאים יותר מידי (קשור למשפט הקודם)
כאלה שמאוד אוהבים את המילה "אני" ומשתמשים בה כמעט בכל משפט
שחצנים

גברים עם עיניים של דג
ket​(לא בעסק)
ket​(לא בעסק) • 12 ביולי 2005
nerissa כתב/ה:
כתבו כבר המון . הנה עוד משו:

גברים שלא אוהבים/לא יודעים להתנשק (נו.. אלה שדוחפים לך את הלשון לגרון בלי לזוז ועם 2 ליטר רוק נלווה..)
כאלה שיורים בך מקבץ משפטים בנאליים/שחוקים/מלאכותיים שהם חושבים שאת מצפה לשמוע מהם
כאלה המחמיאים יותר מידי (קשור למשפט הקודם)
כאלה שמאוד אוהבים את המילה "אני" ומשתמשים בה כמעט בכל משפט
שחצנים

גברים עם עיניים של דג

איכס!!!
כל כך נכון נריסה.. icon_rolleyes.gif
marlena​(נשלטת){נבט}

השגה

marlena​(נשלטת){נבט} • 12 ביולי 2005
ארקטיק כתב/ה:
אף אחת לא כתבה מעניין...... ז** קטן icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
זה פשוט מבאס,עד שאת מוצאת מישהו לא שעיר,שלא מבלבל את המוח יותר מידי ומאידך כשהוא פותח את הפה לא בא לך לסתום לו אותו במיידית ,כשהוא מוריד את המכנסיים את קולטת שזה בזבוז של זמן.

*לכל הגברברים,זה זמן המדידות..... תעדכנו את הכרטיסים האישיים icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני חייבת למחות!
אחד הדברים המוערכים יתר על המידה בחברה החומרנית ותאבת הגודל שלנו הוא זין גדול.
מנסיוני האישי, זין גדול זה נחמד, אבל ממדים צנועים יכולים להיות הרבה יותר שימושיים
.

icon_wink.gif
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

Re: השגה

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 12 ביולי 2005
marlena כתב/ה:
ארקטיק כתב/ה:
אף אחת לא כתבה מעניין...... ז** קטן icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
זה פשוט מבאס,עד שאת מוצאת מישהו לא שעיר,שלא מבלבל את המוח יותר מידי ומאידך כשהוא פותח את הפה לא בא לך לסתום לו אותו במיידית ,כשהוא מוריד את המכנסיים את קולטת שזה בזבוז של זמן.

*לכל הגברברים,זה זמן המדידות..... תעדכנו את הכרטיסים האישיים icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני חייבת למחות!
מנסיוני האישי, זין גדול זה נחמד, אבל ממדים צנועים יכולים להיות הרבה יותר שימושיים
.

icon_wink.gif

לא יכולתי לומר זאת טוב יותר.
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}

Re: השגה

ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 12 ביולי 2005
marlena כתב/ה:
ארקטיק כתב/ה:

אני חייבת למחות!
.

icon_wink.gif

לא יכולתי לומר זאת טוב יותר.
עינבר

סיכום ביניים

עינבר • 12 ביולי 2005
מלבד הדברים שלא ניתן לשנות: שעירות יתר, ריח, איבר המין וטיפשות, יש מה לסכם כאן - עלו כאן דברים שמשוטפים להמון נשים

טום , קח נייר ותכתוב , אנחנו מגלות לך

אני קוראת ונדמה שיש סתירה

אנחנו לא רוצות אדישות, חוסר כבוד, ישירות, השפלה לא במקום, שאלות לא הולמות, שמרנות, אגואיזם וכאלה שאוהבים את המילה אני

אבל אנחנו גם לא רוצות התלהבות יתר, התרפסות, חוסר בטחון, מחמאות נדושות וכאלה שמדברים יותר מדיי

ובמיוחד לא רוצות שיכורים, בנאליות

אבל אין,

אנחנו רוצות שתלמדו לתמרן שתהיו רומטיים ומחמיאים , אבל אישית ולא נדוש
שתספרו לנו כמה אנחנו בעלות ערך, תתייחסו בכבוד אבל לא תרדפו אחינו ולא תתרפסו בפנינו בטרם עת

תקראו אותנו ,תנסו להבין , זה אפשרי ולמי שחושב שאני מדברת סינית , אני ממליצה לקרוא
http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&ItemID=1365
Goddess Selene_​(שולטת)

הבנת הנקרא

Goddess Selene_​(שולטת) • 12 ביולי 2005
נדמה לי שהשאלה היתה לא מה לא עושה לי את זה, (תחום רחב הכולל בתוכו בעיקר נתונים גנטים בלתי הפיכים). אלה מה מוריד לי כשאני כבר נמצא בתוך התהליך .

כמו צילצול לא צפוי בדלת המוריד את הסאונד הממיס של הפלוגר בבת אחת לרמת חובט שטיחים.
Tame
Tame • 12 ביולי 2005
האמת שהמלצה קטנה לנשים שלא אוהבות ששואלים אותן שאלות בזמן האקט..
נסו לתת אנחות קלות, חיוכים, נשיכות שפתיים, הצמדה או הכוונה ולפעמים אפילו ללחוש מילה כמו "כן" כדי להמחיש שטוב לכן.. ככה לא ישאלו.. ואם לא טוב לכן, אז מה זה משנה בכל אם שואליםicon_smile.gif

ותום,
אני לא חושב שנשים מצפות שנקרא את המחשבות שלהן, רק שנהיה קשובים יותר למה שהן אומרות איך שהן מתנהגות ואיך שהן מרגישות (נשים עושות את זה בקלות, לנו זה בא רק אחרי אימון). לדעתי הדבר היחיד שאפשר לבוא לנשים בטענות לגביו זה שהן מצפות שנרכוש את הכישורים הללו מאליו ולא מבינות שלא נולדנו איתם כמותן..
T O M​(שולט)

Re: סיכום ביניים

T O M​(שולט) • 12 ביולי 2005
עינבר כתב/ה:
מלבד הדברים שלא ניתן לשנות: שעירות יתר, ריח, איבר המין וטיפשות, יש מה לסכם כאן - עלו כאן דברים שמשוטפים להמון נשים

טום , קח נייר ותכתוב , אנחנו מגלות לך

אני קוראת ונדמה שיש סתירה

אנחנו לא רוצות אדישות, חוסר כבוד, ישירות, השפלה לא במקום, שאלות לא הולמות, שמרנות, אגואיזם וכאלה שאוהבים את המילה אני

אבל אנחנו גם לא רוצות התלהבות יתר, התרפסות, חוסר בטחון, מחמאות נדושות וכאלה שמדברים יותר מדיי

ובמיוחד לא רוצות שיכורים, בנאליות

אבל אין,

אנחנו רוצות שתלמדו לתמרן שתהיו רומטיים ומחמיאים , אבל אישית ולא נדוש
שתספרו לנו כמה אנחנו בעלות ערך, תתייחסו בכבוד אבל לא תרדפו אחינו ולא תתרפסו בפנינו בטרם עת

תקראו אותנו ,תנסו להבין , זה אפשרי ולמי שחושב שאני מדברת סינית , אני ממליצה לקרוא
http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&ItemID=1365

על סמך הכתוב ב"לא רוצות" אני מבין שנשים לא רוצות מישהו שמתנהג כמוהן.
שהרי מי שמאמינה אחד לאחד במה שכתבת היא בעצמה נמצאת באותה קטגוריה.
וזה האירוניה.
icon_cool.gif

הרשימה היא גם לא מוחלטת כיוון שיש כאלה שכן רוצות שמרונות או ישירות למשל,
וההיפך מזה ידחה אותן.

ומה שכתוב ב"כן רוצות"...אחרי רשימה כזאת אין לכן מה להתלונן על רשימת "מה רוצים"
של הגברים. אתן יותר חצופות.
מצפות שנעשה זיג זג על פי המצבי רוח שלכן. תקנו כלב וזהו.
icon_biggrin.gif

TAME, דרגת הקשב והתשומת לב שנשים רוצות היא בדרגת על-טבעי (עבור גברים)
כמו שאמרת, לא נולדנו עם זה.

להטיף לנו זה לא הדרך. פשוט תתמודדו עם זה.
אנחנו סובלים את המצבי הרוח שלכן ואתן תסבלו את המוגבלויות שלנו.
נראה לי עיסקה הוגנת.
icon_biggrin.gif

נ.ב:
אם גבר היה כותב את המניפסט שכתבת, ענבר... נשים היו כותבות לאותו אגואיסט שילך לחפש
מי ינענע אותו.
icon_wink.gif