בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 17 ביולי 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 17 ביולי 2005
כל התרופות השייכות למשפחת פסיכותרופיקה הינן ממכרות ולא רצוי לקחתן באופן קבוע
אך כמובן שיש מצבים שמוכרחים לעשות כן אז לקחת בחשבון שיש סיכון בנטילה ממושכת
כגון נזק לאיברים בגוף כשהעיקרי שבהן הוא הכבד שעובד שעות נוספות לפרק את התרופות שנמצאות בזרם הדם ועקב כך הוא עובד שעות נוספות ובלתי נמנע שישנם תוצרי לוואי כגון טוקסינים שמזיקים גם כן. (אותו סיפור לגבי אלכוהול).

וזה היה שיעור קצר בנרקוטיקה. icon_cool.gif

בונדורמין , ברוטיזולם , סטילנוקס , זודורם , לוריוון ודומיהם כולם מזיקים מי פחות ומי יותר .
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 17 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
אינטימי
בכל מקרה בין אם ממכר ובין אם לא, אני לא חושב שרוקח או רופא ימליצו לאדם ללא בעיות שינה לקחת תרופה שכזו במיוחד לא על בסיס קבוע.
בסופו של דבר האדם עלול לפתח תלות פסיכולוגית ויחווה נדודי שינה באם לא יקח את הכדור לפני השינה.
בנוסף לקחת כדורים מכל סוג שהוא זה לא הכי בריא על בסיס קבוע, אם זה צורך הכרחי כמו מיגרנות או נדודי שינה אז כמובן שהתועלת שוקלת יותר מהנזק, אבל חבל להכניס ראש בריא למיטה חולה (הממ תרתי משמע icon_wink.gif ).

מסכים איתך לגבי שרופא לא ימליץ,
לגבי תלות פסיכולוגית זו גם בעיה,
אך זה כבר עניין פסיכולוגי ואם אדם מבין שזודורם וסטילנוקס לא ממכרים כי אז קל לא לפתח תלות פסיכולוגית.
לגבי נטילה קבועה,
לא ראיתי פה שהמלכה רוצה שהוא יטול כל לילה אלא רק כשהוא איתה, אל תהיה בטוח במחלה..
עינבר

Re: בלי קשר לדיון האם העסק הוא SSC

עינבר • 17 ביולי 2005
כלובי כתב/ה:
אנשים חדשים שמגיעים לכאן לא תמיד יודעים איך להתחיל עם חבורת המבקרים המפולפלים השנונים והממולחים שיושבת לה כאן.
כרגיל, כמו שאני מתלונן כבר שנים במקום לתת להם צ'אנס ולעזור להם להבין מי נגד מי כאן. ובמקום לעזור להם ללמוד לממש את הפנטזיות המבורכות שבהם הם ניחנו ישר יורים כאן.

לא יקרה לכם שום דבר רע אם תתנו גם למתחילים / חדשים כבוד מינימלי, תוסיפו כמה מילות הסבר מידודות ונעימות על הפער בין פנטזיה לבין מציאות ותיק תק הם יסתדרו, ועוד כמה מילות מבוא על שפוי בטוח ובהסכמה - והם יסתדרו.

זה לא כזה חומר מסובך, אנחנו לא קבוצה מוגבלת ומיוחסת שרק היא יכולה להבין את העקרונות הפשוטים האלה. וכולנו היינו חדשים פעם בעניין הזה ועשינו טעויות של מתחילים.

אני יודע מראש שקריאתי כאן תיפול בעיקר על אזניים ערלות ובכל זאת - אני שוב קורא לכולם לנהוג בסובלנות כלפי חדשים, בהכנסת אורחים חביבה ולא להדגים להם ציניות, וקליקות כנגדם כאחד הדברים הראשוניים שהקהילה הזאת עלולה להתאפיין בהם.

קצת פתיחות חבר'ה

שבוע טוב icon_wink.gif

מה היא פתיחות ? לקבל כל אדם כרצוי בקהילתינו?
נדמה לי שלא, לא סתמנו לה את הפה, אבל הגבנו בהתאם לדבריה, מה רצית שנכתוב, משהו כזה :
"דנית היקרה ,
הגעת לאתר הכלוב , ברוכה הבאה
לידיעתך , ההתיחסות שלך לעולם ה BDSM , איננה עולה בקנה אחד עם תפיסת העולם המרכזית של כותבי הפורומים כאן
אנחנו רואים ב BDSM הרבה דברים, כל אחד כהשקפתו, אבל אנחנו רואים בעבדים קודם כל בני אדם
ורק אחר כך , מתוך כבוד אליהם ולנטיותיהם, נראה בהם רכוש ומשרתים, משם נוכל , לפי רצונם ורצוננו , גם לבחור לבטל את קיומם ללילה"

מצד שני , אני יושבת חושבת , למה לה זה קרה ולי לא ?
אולי מפני שקודם קראתי ורק אח"כ כתבתי, תמיד שאלתי , אף פעם לא דרסתי
למדתי לאן היגעתי, כיבדתי את המקום ואנשים כיבדו אותי , גם אלה שהתווכחו איתי
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 17 ביולי 2005
אני רואה שגם לילו חולקת על עבד אינטימי icon_wink.gif

לא נורא רבותינו נהגו לומר "כל מחלוקת שהיא לשם שמיים סופה להתקיים"..

בכל מקרה עשיתי חיפוש בנט להוכיח את דברי:

זודורם(סטילנוקס) ונוקטורנו אינן ממכרות
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 17 ביולי 2005
אני דווקא מסכים עם כלובי לגבי ''עקומת ההתחברות'' - אם אפשר לקרוא לזה כך.
זה אומר שכבר קראתי הרבה פוסטים ראשונים של אנשים, וגם יצא לי להכיר אותם לאט לאט
ובהמשך ראיתי את ההבדל בין ההודעות הראשונות ל''דבר האמיתי''.

קצת מזכיר את גיל ההתבגרות, כשכל חוויה היא חוויה חדשה. וזה מוציא מאיתנו קצת קיצוניות.
אחר כך כל אחד מוצא את המשבצת שלו.

בשרשור הספציפי הזה, היא ניסחה מאוד יפה את הרעיון שלה, על גבול ההומור, כך שזה הוגן לומר
שיש סיכוי לא קטן שזו סתם פרובוקציה קטנה לומר שלום.
מצד שני יש סיכוי שזו עוד אחת מההודעות הראשוניות האלה
ומצד שלישי (כמה צדדים יש שם??) יכול להיות שהיא גם מתכוונת לזה ברצינות.

יהיו כאלה שיעזרו לה למצוא מה שהיא מחפשת,
יהיו כאלה שירצו אפילו להפגש איתה על העניין..
ויהיו כאלה שיתיחסו לזה בהומור או בשלילה.

כל עוד זה לא נאמר בגסות או ברוע, זה חלק מהשיחה.
ואני גם לא חושב שזה קשור לשפוי בטוח ובהסכמה.
אם יש מכסה לסיר הזה, אחד שזו בדיוק הפנטזיה שלו, והוא מסכים לזה,
מי אנחנו (חבורת אנשים שהיא בכלל לא מכירה) שהיא בכלל תשים זין על מה שאנחנו חושבים?
או הוא?

וכאן דווקא מה שאמילי אמרה הוא נכון. פנטזיה היא פנטזיה.
יכול להיות שמישהו שלא מכיר אותנו יכול בקלות לחשוב שאנחנו חבורה של צנונים.
ואולי גם יכול להיות שהתייחסתי לזה אוטומטית כהודעה ראשונה פרובוקטיבית,

אז דנית - ברוכה הבאה, ותהני ממה שיש לאתר הזה להציע,
ומהמגוון הרב של אנשים שאוהבים להיות פה ולשוחח בחפשיות.

teacher
עינבר

יכול להיות...

עינבר • 17 ביולי 2005
הרבה דברים,
אבל אני לא מסכימה,
מה שהיה הכי מקומם היה חוסר הכבוד לבני אדם ולא עוצמתה של הפנטזיה שתוארה
חוסר הכבוד לכל הגברים באשר הם, חוסר הכבוד האישי כלפי התגובה של הגנוב

אז יכול להיות שאם הזמן היא תתגלה כאדם נפלא ויכול להיות שהיא צחקה... ועדיין, דרך ההתבטאות שלה, היא שהובלה אותי להתקומם
אני תמיד מתקוממת שדומים מתנהגים בזאת גסות, אין סיבה שהתנהגות של מלכות ישפטו באמות מידה אחרות
לא הגבתי בתחילה, אבל לאור דבריו של כלובי, מצאתי לנכון לציין שיש קשר בין התנהגותה לבין חוסר המוטיבציה לברך אותה לזרועות הקהילה

יש מתח מתמיד בין חופש הביטוי לתחושת הקהילה
בגלל התגובות לדנית, אנשים אחרים מרגישים כאן בבית
Tame
Tame • 17 ביולי 2005
עינבר, בקשר לתגובה של הגנוב, הוא כתב לה "לדעתי את דפוקה בשכל" או משהו בסגנון, קשה לנהוג באיפוק אחרי משפט כזה (למרות שזה שזה קשה לא אומר שלא צריך לעשות את זה).

ואינטימי, בקשר לחולה- הכוונה הייתה ב"תרתי משמע" להכניס את הראש למיטה מאחר ומדובר בכדורי שינה שיגרמו לאדם לישון, לאו ניסיתי לרמוז שמי שלוקח כדורי שינה הוא בהכרח חולה.

בנוסף כשאמרתי התמכרות פסיכולוגית התכוונתי לכך שכשאדם מתרגל שבשעה מסויימת נכנס לו חומר לגוף שמרדים אותו אוטומאטית - ברגע שיפסיק ליטול אותו, אפילו אם ליילה לאחר מכן הוא עייף מת הוא לא יוכל להירדם כי המוח שלו עדיין יחכה לכדור. בנוסף יתכן גם שרמת יצור המלטונין במוח שלו באופן עצמאי תצנח או שכמות הקולטנים למלטונין תופחת כתוצאה מהשימוש בתרופה.
דנית האצילה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 19 ביולי 2005

אנארכיה

כנראה שגם כשיוצאים לחופשה צריך לקחת מחשב נייד,
קודם כל תודה לתומכים ובמיוחד לעבד אינטימי על התשובה הטובה לשאלה הפשוטה.
לגבי שאר התגובות, אני רגילה שפה ושם בנות לא מפרגנות לי, אבל לא ציפיתי למצוא כאן אנארכיה או יותר נכון מרד בולשווקי ותעמולה זולה בסגנון צפון קוריאני.
כנראה שלא מספיק שבפרופיל שלי מוצהר שהכל צריך להיות בהסכמה ואני מתנגדת לנזקים בלתי הפיכים, יש כאן חברים שגם רוצים שאתלה בחדר השינה שלי את מגילת זכויות האדם של האו"ם ואולי גם פיקוח של רופאה צמודה.
תכלס אני לא מכה, מתעללת או משפילה את העבדים שלי, כל אחד יודע את מקומו מהרגע הראשון והם נותנים לי לעשות בגופם כל מה שעולה בדעתי. פה ושם יש מקום להאבקות קלה אבל שום עבד עוד לא יצא אצלי עם שריטה.
לעניין נאום ה-pasinaria של הקטור. אני חושבת שמדובר בנסיון חמור ליצור תמונה מעוותת ולסתום פיות. בימי הביניים כשרצו לדכא נשים עצמאיות היו מעלים אותן על המוקד בשם הדת, גם היום יש עוד מספר מקומות חשוכים. היום, כשאין משהו חכם להגיד, עושים שימוש ציני בהשוואה לאחת התקופות האפלות בהיסטוריה, כמו כמה ממתנגדי ההתנתקות ששמים תלאי כתום (בלי קשר לדעות פוליטיות). אבל הקטור אתה לא אשם, מישהי בצנזורה נרדמה בשמירה וכתוצאה מכך יש כאן כל מני ספרים שמוציאים את העבדים מדעתם. אני מציעה שתסגיר את עצמך עם ארגז הספרים ולא לשכוח להביא מברשת שיניים.
אני עדיין בדעה שההתפתחות האנושית תכתיב מציאות לפיה יום אחד בעולם ישארו רק מלכות
ועבדים. זהו הליך טבעי שאין לנו שליטה עליו והוא יתרחש בין אם זה מוסרי או לא. ולראיה, אם נסדר את כל מדינות העולם ברצף עפ"י מעמד האשה כאשר בקצה אחד סומליה, אפגניסטאן, אירן וכי"ב ובקצה השני מדינות סקנדינביה נגלה שככל שהאוכלוסיה/חברה מתקדמת יותר הנשים דומיננטיות יותר "ולהפך". מדובר בשני קטרים המאיצים זה את זה, שליטה נשית והתקדמות אנושית. נקווה שגם בארצות האסלם יום אחד הנשים ישלטו ודברים יראו אחרת. בכלל כבר כיום קיימת טכנולוגיה לפיה ניתן להפרות ביציות גם מתאים נשיים כך שהמין האנושי יכול להמשיך ולהתקיים ללא גברים, אבל אז לדעתי יהיה מאוד משעמם... רגליים ללא עבד זה כמו פיתה בלי פלאפל, או שטורדל בלי תפוחים.
Tame
לפני 18 שנים • 19 ביולי 2005
Tame • 19 ביולי 2005
דנית,
ההנחה שיום אחד יגיע שבו נשים ינהלו את העולם שבעצם יורכב ממלכות ועבדים היא סקסיסטית במידה זהה לשוביניזם הדתי הפונדמנטליסטי באותן מדינות כמו אפגניסטאן ואירן אותן את ממקמת בתחתית הסולם.
המדינות שאת ממקמת בראש הסולם הן מדינות בהם קיים שיוויון, המשמעות של שיוויות היא שאף מין אינו נחשב לבעל ערך רב יותר מהאחר. ברגע שתהרסי את השיוויות (ולא משנה לאייזה כיוון תטי את המאזניים) אוטומאתית תורידי את החברה המדוברת מהרמה אליה הגיעה.
זאת משום שאף עם פי ששני המינים שווים בערכם הם שונים בתוכנם (אפשר להעמיד משוואה של 2+3+4+1=6+1+2+1) ולכל אחד מהם יש תכונות מסויימות חזקות יותר ותכונות אחרות חלשות יותר, מדובר בשני מינים שמשלימים אחד את השני, אנשים רבים הבינו את זה כבר, אנשים אחרים שואפים בכל מחיר להרוס את השוויון ובכך למנוע את כל היתרונות החיוביים שהוא מביא. את אחת מהם לפי מה שאמרת ואת לא שונה בקיצוניות דעותייך מאף אייטולה או ראש כפר פוריטני.

בנוסף אם את מה שאמרת אמרת בהקשר הדבסמי אזי את שוללת כאן ציבור שלם של סאביות ודומים - ציבור שהוא גדול הרבה יותר מאיתנו הסאבים והדומיות (את יכולה לבדוק דמוגראפית באתר) .
אני פשוט לא מבין למה אנשים מתעקשים לסגל לעצמם אמונות והשקפות עולם ששוללות מיסודן השקפות עולם אחרות?
אי אפשר לומר שנשים הן שוות ומצויינות אבל גם גברים הם שווים ומצויינים?
או שיחסי דומית סאב זה אחד הדברים החזקים והנכונים אבל גם שיחסי דום סאבית זה אחד הדברים החזקים והנכונים?
זה שמשהו נכון חייב למנוע מכל שאר הדברים להיות נכונים?

מקווה שתתייחסי לדברי כאל קריאה לסובלנות ולא כאל מתקפה אישית.