סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה עבור שיקי{L}

אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003

שאלה עבור שיקי{L}

אחד שמבין​(נשלט) • 1 באוג׳ 2003
טוב, זה אמנם לא רעיון שלי, מישהו לפני כבר ניסח כותרת כזו בעבר, ולא, אני לא לוקח את הקרדיט לעצמי, אני סתם מעתיק. לעומת זאת השאלה היא כבר כן מקורית, שלי, אם כי גם היא לקוחה מרעיון של מישהו אחר - שאינו דמות "ציבורית"- ולכן לא אזכיר את שמו מחשש לאאוטינג.
ולאחר כל ההקדמות הגעתי לשאלה:
שיקי{L},
אתמול כידוע המועדון היה סגור,
שתף אותנו בבקשה - איך התגברת על העניין?
כיצד בילית את הערב?
אלו משקעים נותרו בך מהחוויה הקשה?
אל תחשוש להיפתח אנו(לפחות כל יושבי הארגז) נספק לך סביבה תומכת .
אחד שמבין​(נשלט)
עובד אלילות כתב/ה:
אחד שמבין

זוהי פגיעה בוטה בזכויות יוצרים

צפה למכתב מהעורך דין שלי בימים הקרובים icon_exclaim.gif

אתה לא הראשון שמאיים עלי.
גם שיקי{L} כבר איים עלי.
ואם ממנו לא נבהלתי, אז אל תשלה את עצמך.
חוץ מזה, יש לי כבר מלא מכתבים מעו"ד, אין לי צורך בעוד.
כך שאתה יכול לשמור אותם לעצמך.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 1 באוג׳ 2003
כן...ממש...סביבה תומכת מאחד שמבין - הוא יותר עוקצני ושפל ממני...

אז ככה, בתור מי שהיה במועדון 4 פעמים בכל חייו....לעומת אחד שמבין שהיה שם יותר מ 40 - אני חושב שטוב היה עושה אחד שמבין אילו היה שואל את עצמו את אותה שאלה (מייד לאחר שלקח את כדורי ההרגעה המרגיעים המשככים מעט את הרעידות שיש לו בידיים נוכח אי ביקורו אתמול במועדון)....

אילו היה עושה כן - נראה כי היה מסוגל להגיע לתשובה ראויה, או אז היתה מתייתרת שאלתו זו אלי...

אך אחדי שלנו, בחר להטריד אותי ביום שישי בערב על מנת שאכתוב תגובה מנומקת זו, עובדה שתחייב תביעת לשון הרע עתידית, וגזילת נכסים החומריים...

מעניין איך המזג אויר בתקופה זו באיים הקריביים?...

שיקי { L }
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 1 באוג׳ 2003
מיקה, תאמיני לי שאחד שמבין יודע להגן על עצמו...יש לו שריון למרות שהוא תולעת משי...

אבל, הוא פשוט לא יודע, שהפעם זה מעט גדול עליו, כי קיפודים נוקמים, הם הרבה יותר מסוכנים מכל הסכנות שאיתן הוא התמודד עד כה...

לא שאני מאיים לנקום או משהו כזה...חס וחלילה

שיקי { L }
אחד שמבין​(נשלט)
טוב, שיקי{L} ישישי המלומד
זה הרי היה די ברור וצפוי שאתה לא תענה על שאלתי לעניין אלא תנסה להתחכם ולהסיט את הנושא.
נו, עכשיו אני זה שלא מסוגל בלי המועדון.
בסדר, זו דרכם של קיפודים. בגלל זה יש לכם כל כך הרבה קוצים.
ודבר נוסף, אם אתה רוצה להרוויח קצת כסף, תציע לעובד אלילות לייצג אותו. אולי תרוויח ממנו כמה לירות על החשבון.
עובד אלילות​(נשלט)
עובד אלילות​(נשלט) • 1 באוג׳ 2003
היי

לאחר דיון קצר עורך דין שלי החלטנו להגיש לך אחד הצעת פשרה. אנחנו נבוא לקראתך הרבה מאוד. 3 מיליון דולר, אני אעביר לך את הפרטים המדוייקים מאוחר יותר איפה להפקיד ומתי, ואנחנו כבר נדאג להשתיק את העניין ולשכוח ממנו, כמו כן כמובן שהמקרה לא יעבור לערכאות המשפטיות.

icon_lol.gif