סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נימוסים?

kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2003
kamor​(נשלט) • 31 ביולי 2003
אולי אני תמים , אבל למה שמישהו יעשה דבר כזה ?
למה להטריד אנשים ?

זה מעצבן אותי שאנשים עושים דברים כאלה icon_evil.gif

.
Tame
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2003
Tame • 31 ביולי 2003
התעלמות היא אחד הנשקים החזקים ביותר (כששוללים אלימות פיזית)
לא סתם לימדו בגן שבעזרת התעלמות נפטרים מהמציקים (למרות שקשה מאוד להתעלם באמת)
לדעתי גם הדומים/יות יודעים שהתעלמות מסאב או איום בניתוק הקשר (שבאינטרנט זה היינו הך) מרתיעים אף יותר מעונשים פיזיים...

קשה להתמודד עם זה.

מה לעשות שבחברה הישראלית של ימינו אנשים לא מחונכים לאיפוק או שליטה עצמית, ברוב המקרים החינוך הוא הפוך לגמרי.. אם אתה מאופק אתה "פראייר" (אגב המילה הזו היא כמו צופן שליטה בגברים רבים... מהחשש שיודבק להפ הכינוי הזה הם יעשו כמעט הכל כדי להימנע ממנו או להוכיח שהוא לא תקף לגביהם)

תחילה חשבתי שרק האנשים היותר "מתוחכמים" מבחינה תרבותית או יותר מפותחים מנטאלית יכולים לאהוב את עולם הבי די אס אם...
זה נכון רק בחלקו... יש כאלה שרואים בעולם כרק עוד פנטזייה... גברים "שולטים" שעושים את זה כי נמאס להם שמסרבים למצוץ להם או לקבל מאחורה או שהם פשוט רוצים מישהי שתהיה זמינה לסקס לא משנה מה...
ה"כנועים" גם לא בדיוק כנועים כי הם רק רוצים אישה שתיזום את הסקס ותוביל... אבל ברגע שאין סקס הם יבינו שלא "יוצא להם מזה משהו" וינתקו את הקשר (הרי הם לא פראיירים של אף אחד)
אגב אנשים כאלה בדרך כלל נקראים "שולטים מלמטה" - משהו בסגנון "תענישי אותי עם השוט" או "תני לי ללקק לך את הרגל" ממתי לרצון של העבד יש משמעות כלשהי??? (אם הייתה לו כל העסק היה מאבד מהמשיכה שלו, לפחות בעיני, מה ועוד שעונש שמקווים לו ושרוצים בו הוא לא בדיוק עונש אז מה הטעם? איפה האלמנט של החינוך?)
אגב אותם דברים אמורים להיות תקפים גם בנוגע לנשים... אבל מנסיוני אף פעם לא פגשתי אחת כזו (שמקללת ומציפה ומאיימת)

בכל אופן האנשים האלה (שלרוב גם קל לזהות אותם) לא מתמודדים טוב עם ההתעלמות (זה פחות האלמנט של הדחייה כי הם מבינים - או לפחות אני מקווה בשבילהם שכך- שהם לא באמת נשפטים כי אי אפשר להכיר אותם באמת על שמך ההודעות או אפילו לפי הפרופיל, אלא אלמנט של אי-קבלת-הזדמנות שמשגע אותם "אם היא הייתה מדברת איתי ומכירה אותי לעומק היא הייתה רוצה אותי וזה לא פייר שהיא לא נותנת לי אפילו הזדמנות.... כלבה שכמותה!!!!" )

בכל מקרה ההתעלמות היא מה שמייסר אותם ועכשיו כשהם נואשים לקצת תשומת לב (הם עדיין לא איבדו תקווה) הם פונים לתשומת הלב השלילית (בנים שמושכים בקוקיות) וזה מה שמוביל ל"חוסר הנימוס" בלשון המעטה שאתן חוות ....

עצתי היא שתמשיכו להתעלם... זו הנקמה האמיתית.. (אם יש דרך אפילו להודיע להם שהם ברשימה השחורה)

מקווה שלא אמרתי את המובן מאליו ושחידשתי לפחות קצת...

מקווה שתישארו רגועות
Tame
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
Tame • 1 באוג׳ 2003
הרשו לי בנוסף לזרוק את הכדור גם למגרש שלכן...

לפעמים קורה מקרה ודומית וסאב משוחחים דרך הודעות פרטיות ואילו הדומית מחליטה שהסאב לא נראה לה (מכל מיני סיבות שלא תמיד תלויות בו) ומחליטה לסיים את השיחה...

הדבר הכי לא מנומס לעשות הוא פשוט להפסיק להגיב...
שולטות אמיתיות יכולות להגיד לסאב בפניו שהוא לא רצוי ולא להרגיש שלא בנוח

האלטרנטיבה פשוט משאירה אותנו הסאבים "על קוצים" תוהים מדוע ההודעה הבאה מאחרת לבוא...
לרוב אנחנו גם מאוד ממושמעים אז אנחנו מחכים ומחכים ומחכים... עד שאותה דומית מתנתקת...
ורק אז אנו קולטים את ה"רמז"

אם כן נסו שלא להתייחס בחוסר נימוס.. ההתעלמות הזו היא נשק חזק מאוד כמו שאמרתי קודם וזה מפריע לנו לא פחות מאשר קללות ואיומים... לרוב אפילו יותר...

תודה
טארה​(לא בעסק)
טארה​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2003
קראתי את כל התשובות
גם את שלך TAME
אני יכולה להבין את ההרגשה הלא נעימה שבצפיה לתשובה
אבל... והנה עוד צד...
בימים שאחרי שנירשמתי לכלוב, הוצפה תיבת ההודעות שלי בעשרות הודעות. אני לא מגזימה. כן על חלקן לא עניתי בכלל, על כל ההודעות למשל שנישלחו עם כותרת כמו :אפשר להיות עבד שלך?" בכלל לא עניתי
גם על "הי" סתמי שלא היה לו כל המשך....
מרבית ההודעות לא ניראות רציניות, סתם משפט גישוש, לרב אני לא עונה להודעות כאלו. גם אין לי ספק שקמצני המילים שולחים הודעות זהות לעוד עשרות שולטות אחרות באותו הסיגנון. בסיגנון: ניסיתי. יותר מזה - אם נישלחה הודעה אחת ולא עניתי למה לשלוח עוד שלוש דומות לה? מי שמכבד את עצמו גם מציג את עצמו בצורה מפורטת יותר ומכובדת יותר. למי שמשקיע בלהציג את עצמו אני תמיד עונה.
טארה
טארה​(לא בעסק)

"פתאום מתנתקת"

טארה​(לא בעסק) • 1 באוג׳ 2003
ועוד משהו לגבי מה שכתבת Teme על כך שאין תשובה ופתאום מתנתקים.
החיים לא מתקיימים רק מול מסך הכלוב.
ואני אדבר על עצמי. אני נשואה. אני מגיעה לאתר הזה כשנידמה לי שאיש לא יפריע לי. קורה לא פעם שאני מול המחשב אבל צריכה פתאום להסתיר את המסך, ועוברת למסך אחר לזמן ממושך כי יש לידי אנשים, וגם קורה שאני מתנתקת לפני שאני מספיקה לענות, שוב כי יש סביבי אנשים שאני לא רוצה שיראו מה אני כותבת. לכולנו הרי יש עוד חיים... אי אפשר לצפות מאף אחד טוטאליות כאן. קיבלתי גם הודעות כמו "בוקר, מה עוד לא התחברת...." או "ראיתי אותך למה את מתעלמת?"
בקיצור - כשרואים משהו - זה לא בהכרח אומר שהוא עם המסך הזה פתוח בחזית המחשב...
אולי עניתי לכמה אנשים על שאלות שעוד לא נשאלו.
Tame
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003
Tame • 2 באוג׳ 2003
טארה - אל תביני אותי לא נכון... אין לי שום ביקורת על כך שיש הודעות להן את לא עונה.. זכותך המלאה.

מה שהתכוונתי לומר בהודעה האחרונה הוא שאם את כבר בשיחה של יותר מה "היי ומה נשמע" ופתאום החלטת לסיים אותה כדאי לתת למי שאת מדברת איתו (לא משנה בכלל אם הוא סאב או דום או חייזר מאנדרומדה) הודעה על סיום השיחה..

ובקשר להתנתקות.. זה מובן מאליו שמתנתקים לפעמים מנסיבות שאינן תלויות בנו.. אבל אני מדבר על חוסר תגובה במשך לפחות חצי שעה ובמשך כל אותו הזמן היא מחוברת.. כשלבסוף בא הניתוק זה הרגע בו אפשר להבין באמת שהשיחה הסתיימה...
אלא אם כן (והרבה מלכות לא אוהבות את זה) מנדנדים ושואלים אם קרה משהו או למה היא לא עונה.. (כי אם מלכה מתמהמהת בתגובתה זה לא ממקומו של הסאב להאיץ בה או לנדנד אלא לחכות בסבלנות למוצא פיה) אז דברים כאלה אני משתדל לא לעשות...

מקווה שעכשיו הכל בסדר.. icon_smile.gif
steamjet​(אחר)
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003

תסתכלי על הצד הטוב שבעיניין

steamjet​(אחר) • 2 באוג׳ 2003
זה מעולה שאנשים חוטפים ג'ננה ומתחילים לקלל
זה הדרך הכי הכי טובה שלך להבין עם מי יש לך עסק
לדעת כמה כל אחד סובלני כמה כל אחד פה משחק וכו
מי שמתעצבן ומקלל הוא לא באמת מחפש משהו אמיתי הוא מחפש משהו ריגוש מידי
ומה לעשות טובים לפני אמרו החיים קשים
אז תראי את זה כדרך נהדרת לסינון מי מעניין אותך ומי לא
ולא יעזור כמה שנרצה אנשים מקללים אנשים דוחפים אנשים צופרים ברמזור
זה מגעיל אותך זה מעצבן סבבה זה טוב עכשיו אל תהיו כמוהם

תלמדו ותפנימו כמה זה מגעיל

ר
aftercake​(נשלט)
לפני 20 שנים • 14 באוג׳ 2003
aftercake​(נשלט) • 14 באוג׳ 2003
אני מסכים שהתעלמות היא נשק מצויין, ומבין את זה שהמלכות מוצפות בפניות, אבל עדיין שאני חושב שזה מנומס יותר להחזיר תשובה קצרה, אפילו של דחייה.
ויש גם הצעת יעול: באתר ALT יש פונקציה של מענה אוטומטי, במקרה שחבר שם מוצף בפניות ואין לו זמן כרגע לענות לכולם. אולי אפשר לאמץ את זה גם כאן
סאב-לימינל
לפני 20 שנים • 16 באוג׳ 2003
סאב-לימינל • 16 באוג׳ 2003
בקשר למה שקרה לטארה,זה חמור מאוד ולפי דעתי לא צריך להתיחס אליהם בכלל.
חבל שכמה תפוחים רקובים הורסים את המשובחים,הם לא סאבים אמיתיים אם הם לא יודעים כיצד צריך להתנהג ולכן הם פסולים ,אוויר, ולא קיימים בכלל,עם הזמן הם יפסיקו להטריד לאחר שיבינו שבעצם הם מדברים לעצמם.
ובקשר למה שאמר TAME לגבי "שולטים מלמטה" לא במילון שלי,סאב שנשלט,אין מצב שהוא ישלוט גם לא בדרך עקיפה,סאב אמיתי הוא סאב נטו בלי תנאים ודרישות,גם לא ברמזים כמו: אם לא אני הולך.מה זה? לאן הגענו?שסאב יציב תנאים? בכלל לא נראה לי,צורם לאוזניי.