סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל האמת על המכשפה דיקטטורית ומצליפת על

ליהי​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
ליהי​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2003
טים
אז זהו , אני הולכת למועדון הרבה ולא ראיתי את כל זה , הריבים האלה אני בכלל לא מבינה אותם. המועדון היה יהיה וישנו בזכות הקהילה. ובטח שצריך לבוא , כי בטכלס כל הבעיות והריבים והקטנוניות ומלחמות אגו היא על הדפים של הפורום. מי שרוצה נהנה , מי שלא לא נהנה.
הרוב נהנים , לא כולם מכירים את הקהילה לעומק , כמוני , ואני באה כדי להנות , להשתחרר , לראות סשנים. תודה לכל מי שמארגן אותם ואין לי מושג מי אלה , אבל טוב שהריבים האלה נשארים רק על גבי הפורום.
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2003
טיים אין לך מה לפחד. לך למועדון לפחות פעם אחת, כדי לראות איך זה.

הריבים, במידה שהם קיימים, נשארים בדרך כלל בין הרבים, ואם אתה לא מעורב קרוב לוודאי שלא תשים לב אפילו שקורה משהו.
קשה לי להגיד לך מראש אם תהנה או לא. זה תלוי גם בך ובדברים שאתה נהנה מהם וגם במה שיהיה באותו ערב (יש ערבים יותר שקטים וערבים יותר מלאים או עם יותר אקשן וקשה לצפות מראש מה יהיה). אבל כמו שאמרתי בהתחלה שווה ללכת לפחות פעם אחת כדי לראות איך זה.
009​(אחר)
009​(אחר) • 1 באוג׳ 2003
לתאיר

אהבתי את דברייך ואני מבקש להבהיר כמה עניינים קטנים למען הסדר הטוב

המועדון מבוסס על עבודת צוות נפלאה מורכבת ומפרכת ועל ניהול נכון של עמוס!

המועדון לא יכול להיות בנוי על איש אחד !

ראוי להדגיש את העובדה שאני באופן אישי השקעתי עבודה אין סופית במועדון והובלתי מהלכים מקצועיים שעזרו ותרמו מאד להצלחה.

אני זוכר שהזמנתי אותך למועדון לפני חודשים אחדים ואני שמח לשמוע שאת נהנית מהמופעים.

כדאי לזכור שמופעים פומביים הם עניין מסובך מאין כמוהו ובאמת רק מעטים מוכנים לחשיפה שכזו ומסוגלים לתת שואו ברמה נאותה (הרוב הגדול אינו מוכן להופיע)

כדאי לכם להתכונן לעונה הבאה שהולכת להיות עונה נפלאה !

פתיחת העונה החדשה ב-14 לאוגוסט תהיה פתיחה מהממת עם מופע יוצא דופן !

בברכת שבת שלום

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
כלובי
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003
כלובי • 2 באוג׳ 2003
עוד הבהרונת קטנה: דבריו של 009 מתפרסמים באישור מערכת הכלוב אבל לא תמיכתה או בשיתוף. לי אישית יש את הדעות שלי אבל אני מעדיף לשמור על אובייקטיביות בשיפוט מאשר לפעול על פי דעותי כדי שהכלוב ימשיך להיות המקום בשביל כולם.

אני שוב רוצה להזכיר את ההבדל בין אאוטינג - דבר אסור, מגונה ומסוכן שלא יהיה לו מקום בכלוב לבין ביקורת על התנהגות ציבורית של מישהו (מנהל פורום, עבד המועדון, וכו')

ביקורת מהסוג האחרון - מקובלת בכלוב.
ביקורת שיש בה משום אאוטינג - אינה מקובלת.