שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דג בין הרגליים (או עצה למצוייה המבקשת חתונה)

BLACK RAVEN
לפני 19 שנים • 26 ביולי 2005

יש משפטים שנשארים חקוקים לעד, זה אחד מהם

BLACK RAVEN • 26 ביולי 2005
"תני לו בזמן והכול ידפוק כמו שעון."
marlena​(נשלטת){נבט}

ואולם

marlena​(נשלטת){נבט} • 26 ביולי 2005
אני מסכימה עם *נגה* - הרבה אמת יפה ומזוקקת. אבל חייבת גם לסייג:
אני רוצה להאמין שגברים - על אף שהם "ילדים אובדים" בעלי צרכים בסיסיים ופשוטים - מבכרים אשה על פני בובת בארבי.
ואשה היא קצת ילדה וקצת אם, קצת תלותית וקצת חזקה - והיא לא צריכה להבליג על כל דבר והיא לא צריכה לספוג כל דבר. היא אשה, לא סמרטוט.
משחקים זה נחמד - אבל קשה לי להאמין שממשחק של העמדות פנים מגיעים לחופה. למרוט את שערותיי ולהתאפק לא להתקשר זה מגוחך, מטופש ונידון לכישלון. מקסימום התרגשות זמנית - כמה שבועות או חודשים - שסופה ידוע מראש. כדי ליצור משהו אמיתי חייבים להיות אמיתיים. כל הזמן.
אה, ולהזדיין כמו שפנים. icon_biggrin.gif
venus in our blood​(שולטת)

Re: ואולם

venus in our blood​(שולטת) • 26 ביולי 2005
marlena כתב/ה:
אני מסכימה עם *נגה* - הרבה אמת יפה ומזוקקת. אבל חייבת גם לסייג:
אני רוצה להאמין שגברים - על אף שהם "ילדים אובדים" בעלי צרכים בסיסיים ופשוטים - מבכרים אשה על פני בובת בארבי.
ואשה היא קצת ילדה וקצת אם, קצת תלותית וקצת חזקה - והיא לא צריכה להבליג על כל דבר והיא לא צריכה לספוג כל דבר. היא אשה, לא סמרטוט.
משחקים זה נחמד - אבל קשה לי להאמין שממשחק של העמדות פנים מגיעים לחופה. למרוט את שערותיי ולהתאפק לא להתקשר זה מגוחך, מטופש ונידון לכישלון. מקסימום התרגשות זמנית - כמה שבועות או חודשים - שסופה ידוע מראש. כדי ליצור משהו אמיתי חייבים להיות אמיתיים. כל הזמן.
אה, ולהזדיין כמו שפנים. icon_biggrin.gif

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
זהו, זה מה שיש –לי- להגיד. אני לא יודע למה כתבתי את זה בכלל, אני גם לא יודע בשביל מה יש לכתוב דבר כזה כי הרי במילא אף אחד או אחת לא יקשיב או תקשיב. אבל זה מה שהיה לי לכתוב אז כתבתי. פאק איט, כל הכיף שבלהיות אתה עצמך, זה להיות אתה עצמך בדיוק כמו ילד שאומר את מה שהוא חושב, גם אם זה "לא ממש נכון" לכל פורום. אל תכעסני עלי על מה שכתבתי, או שכן, זה לא משנה, רק תזכרי שלפעמים לצחוק על עצמנו זה בדיוק מה שהופך אותנו לאנושיים.
תקראי, תחשבי, תפנימי

מרלנה , light up baby icon_lol.gif

הכל ניכתב בהומור וברוח קלילה

לפעמים צריך לדעת לקרוא...גם בין השורות.ופשוט.. ל י ה נ ו ת . icon_biggrin.gif
marlena​(נשלטת){נבט}

***נוגית***

marlena​(נשלטת){נבט} • 26 ביולי 2005
צודקת צודקת צודקת. סתם בוקר של מצב רוח קרבי וימים כאלה... לא משהו icon_confused.gif

פשוט................

אני רוצה להתחתן!!!

icon_happytogether.gif icon_chickkiss.gif rollingeyes-024.gif bowdown.gif kiss.gif tongue.gif yes.gif sh.gif
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 26 ביולי 2005
לא, הוא כבר תפוס בייבי icon_lol.gif

אולי אחד..שניים...שלושה...ארבעה..מהדומים כאן ? icon_cool.gif

scratchead.gif רגע, רגע, ביגמיה זה חוקי בברלין ???לאט לאט אבל בטוח.....