שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון?

Tame
לפני 19 שנים • 26 ביולי 2005
Tame • 26 ביולי 2005
מרלנה וסאנדיי,
לדעתי הבחור עושה נכון ומודיע שהוא נמצא באתר לצורך היכרות, הוא נוהג בכנות. ישנם הרבה שלא נוהגים כך. למה לפסול אותו?
אין לזה ולא צריך להיות לזה קשר לעובדה שאתן אני ועוד הרבה מהמגיבים כמו מאסטר ג'יימס וזאלופון לא נמצאים כאן למטרות היכרות או לפחות לא "רק" למטרות היכרות.
ואולי בחור שכזה אינו כוס התה שלכן, אבל אולי כן יתאים לאחרת?
ואגב יש עוד מקומות בדסמיים ואתרים בדסמיים ואולי גם בנמצא בחורות שנמצאות שם על מנת להכיר וזהו וכך תהיה התאמה בין השניים ורצונותיהם..

לדעתי מה שיותר חשוב במצב הנוכחי זה לאפשר לבחור גם למצוא מקורות מידע רבים ככל היותר על בדסמ עם דגש על כללי בטיחות כי כמו שהוא אמר, הוא חדש ודוקא לחדשים צריך לדאוג בקטע הזה.
זאלופון​(שולט)

Re: תודה רבה

זאלופון​(שולט) • 26 ביולי 2005
סאנדיי כתב/ה:
The-Terminator כתב/ה:
תודה,
אבל תוכל לומר לי איפה אפשר להכיר בחורה מתאמה?
חוץ מהאתר הזה והמועדון?

במכולת.

לא טוב. הרבה פעמים יש להן פה ואף כמו תרנגולת.
marlena​(נשלטת){נבט}

Tame

marlena​(נשלטת){נבט} • 26 ביולי 2005
זה לא שהבחור אינו לטעמי, איני יודעת מיהו, אין לי עמדה לגביו וגם אין לי שום דבר נגדו.
פשוט, כל העניין נראה לי כמו דאחקה. קרא לי ציניקנית, סקפטית ורעת לב - זה פשוט לא רציני... baby.gif
Tame
Tame • 26 ביולי 2005
אני מסכים שאולי דרך הפעולה שלו אינה מהמוצלחות ביותר, אבל זה לא אומר שהוא לא בנאדם טוב שכן שווה להכיר אותו.. (זה גם לא אומר שהוא לא בנאדם רע שיש להתרחק ממנו) אנחנו פשוט לא מכירים אותו ואולי כדאי לתת לו הזדמנות.
לדעתי שהות בכלוב שיש בו המון אנשים טובים באמת יכולה להשפיע עליו לטובה ולהקל עליו את הכניסה לתחום, זה גם ברור שהוא יתקל בקושי מסויים למצוא סאביות כי הרי אין לו ניסיון והרבה דווקא מחפשות את הבוגר והמנוסה.

לסיכום צריך לעודד את הבחור להישאר בכלוב ולכתוב כאן כמה שיותר אולי אפילו לא לצורכי היכרות, כמובן ליצור קשר עם אנשים (בנים ובנות) ולא רק לצורכי היכרות. לדעתי גם בתהליך הזה יהיה יותר סיכוי שהוא כן ימצא מישהי icon_smile.gif
נמש

Re: תודה רבה

נמש • 26 ביולי 2005
זאלופון כתב/ה:
סאנדיי כתב/ה:
The-Terminator כתב/ה:
תודה,
אבל תוכל לומר לי איפה אפשר להכיר בחורה מתאמה?
חוץ מהאתר הזה והמועדון?

במכולת.

לא טוב. הרבה פעמים יש להן פה ואף כמו תרנגולת.

והן קונות גם לחם קימל... עוד מכיתה גימל... icon_lol.gif
סאנדיי​(נשלטת)
סאנדיי​(נשלטת) • 26 ביולי 2005
Tame - הבעיה שלי היא לא עם כוונותיו של הבחור, אלא עם חוסר דרך ארץ בסיסי. הוא נמצא כאן בערך יומיים, במהלכם הפציץ בהמון הודעות, ואינו מראה כל כוונה לנוח מהרגל זה, גם אחרי שחלקן נמחקו (ובצדק) וגם אחרי שהעירו לו. אני בעד לעזור לחדשים, אבל אני מצפה ממישהו שמגיע למקום חדש להקדיש קצת זמן לקרוא, להקשיב ולערוך הכרות בסיסית עם נורמות התנהגות (כמו לא לפרסם מודעות הכרות בפורום, למשל). מהתרשמותי מהבחור עד כה הוא הפגין בעיקר חוסר רצינות, ולכן זה היחס שהוא מקבל ממני בחזרה.
טרמינייטור - יש מגזין, יש פורומים שאפשר לחפש בהם או לקרא אחורה, יש קישורים. יש כאן גם אנשים ששמחים לעזור, אבל אל תצפה מהם לעשות את כל העבודה בשבילך, בייחוד אם אתה מתעקש לעצבן תוך כדי. קח כמה ימים לערוך הכרות עם הסביבה, ואז תנסה להשתלב בה, לא להעיק עליה.
The-Terminator​(שולט)
The-Terminator​(שולט) • 26 ביולי 2005
קבלתי את המסר,
לפחות יש משהו אחד שאומר הכל בכנות,
תודה.
Aragorn​(שולט)
לפני 19 שנים • 27 ביולי 2005
Aragorn​(שולט) • 27 ביולי 2005
סאנדיי כתב/ה:
Tame - הבעיה שלי היא לא עם כוונותיו של הבחור, אלא עם חוסר דרך ארץ בסיסי. הוא נמצא כאן בערך יומיים, במהלכם הפציץ בהמון הודעות, ואינו מראה כל כוונה לנוח מהרגל זה, גם אחרי שחלקן נמחקו (ובצדק) וגם אחרי שהעירו לו. אני בעד לעזור לחדשים, אבל אני מצפה ממישהו שמגיע למקום חדש להקדיש קצת זמן לקרוא, להקשיב ולערוך הכרות בסיסית עם נורמות התנהגות (כמו לא לפרסם מודעות הכרות בפורום, למשל). מהתרשמותי מהבחור עד כה הוא הפגין בעיקר חוסר רצינות, ולכן זה היחס שהוא מקבל ממני בחזרה.
טרמינייטור - יש מגזין, יש פורומים שאפשר לחפש בהם או לקרא אחורה, יש קישורים. יש כאן גם אנשים ששמחים לעזור, אבל אל תצפה מהם לעשות את כל העבודה בשבילך, בייחוד אם אתה מתעקש לעצבן תוך כדי. קח כמה ימים לערוך הכרות עם הסביבה, ואז תנסה להשתלב בה, לא להעיק עליה.

הבן אדם בן 18

אם ירצה השם
הוא עוד יגדל
(חמסה חמסה icon_wink.gif )
crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 19 שנים • 27 ביולי 2005
crazy_toast​(שולט){אליס} • 27 ביולי 2005
ואחרי כל הטרררם:

טרמינייטור- הבחורות כאן לא שונות מבכל מקום אחר ואין דרכי פעולה שונות כאן.
כמו שאתה מכיר בחורה בעולם הונילי שלך - ככה תכיר גם פה.