שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM & Psychedelic Culture?!?

Black Magic
לפני 18 שנים • 20 ביולי 2005

BDSM & Psychedelic Culture?!?

Black Magic • 20 ביולי 2005
Any connections between those two?!?
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לא!!!
כמעט כל מי שעוסק בבדסמ יגיד לך ששילוב של כל סם , כימיקל או אלכוהול במהלך סשן הוא אסור וגורע מההנאה שבדבר.

עמק
Black Magic
Black Magic • 20 ביולי 2005
השאלה לא מתייחסת כלל לסמים... הרשתי לעצמי (וסליחה מראש) לקרוא את הפרופיל של מי שתוקף אותי באופן שיטתי... ובתור אדם שמתאר עצמו יצירתי/ אומנותי כאלמנט דומיננטי בפרופיל שלו אתה מאוד מרובע בתפיסת העולם שלך...
תרבות של פיכאדליה אינה קשורה בסמים, זה כמו שאני אגיד שתרבות הBDSM קשורה באונס באופן חד משמעי- למה להיאחז בקיצוניות ומיתוסים כשסה"כ שאלתי שאלה?!?
אני מציע, כיוון שדבריי כנראה פוגעים בך באופן שיטתי, פשוט התעלם מדבריי וראה אותם שלא נוגעים לך. (ובאמת אין לי כל כוונה לפגוע) בהתאם לתגובות שאני מקבל יש מספר אנשים אחרים שמעוניינים ועונים לי אז אסתפק בהם...
לחידוד השאלה, האם יש קשר בין עולם האומנות הפסיכאדלית (עליה מבוסס רוב עולם המושגים והאביזרים של ה-BDSM- למיטב הבנתי עד היום) ל-BDSM ולתכנים התוכו...
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 20 ביולי 2005
Black Magic אני חושב שהיתה פה אי הבנה

עמק יא רוק לא תקף אותך אישית אלא שלל נחרצות את הרעיון של ערבוב סמים עם בדסמ

ככלל, ערבוב של סמים/אלכוהול ובדסמ הוא לא ערבוב פופולארי במחוזותינו

אחרי שהבהרת שלא לכך התכוונת
אולי תקבל תגובות שיהיו יותר לרוחך
אינני בא לתקוף אותך אישית אלא לענות לך על השאלה ותודה לג'יימס שהבהיר את הדברים.
כל אחד ואחת בקהילת הבדסמ או יחידים שאינם חבריי הקהילה באים מרקע תרבותי שונה או דומה ואין עיניין של חוזקה או חולשה של תת תרבות כזו או אחרת. אני בא מתרבות של רוק אך אחר יבוא מתרבות מזרחית או אחרת. השפעות אומנותיות בבדסמ יש הרבה ולמכביר. אני לא חושב שיש השפעה רק של אומנות אחת.

עמק

דרך אגב

הרבה סשנים שאני ראיתי בוצעו כשברקע נוגנה מוסיקה גותית שלדעתי היא המתאימה ביותר לכך.
השאלה שלי לך היא איך אתה רואה את ההשפעה של האמנות הפסיכאדלית על הבדסמ?

עמק
Seth
Seth • 20 ביולי 2005
אמנות פסיכודאלית מכוונת ישירות לגעת ולהשפיע על החושים ואם נרחיק לכת מעט אף על תפיסת המציאות שלנו ברגע מסוים .
בדס"מ ברמות הגבוהות שלו נוגע אף הוא בתחומים של גירוי החושים או גירויים מנטאלים כאלה ואחרים ועלול בהחלט לגרום לשינויים בתפיסת המציאות ( החל מתחושה קלה של ריחוף ועד לכניסה למצב של "טראנס" \ סאב ספייס ) .

אני באופן אישי לא רואה צורך לקשור בין בדס"מ לסגנון מוזיקלי או אמנותי מסויים . הנושאים מספיק מורכבים בכדי שיזכו לקיום עצמאי כל אחד בפני עצמו .

אפשר בהחלט למצוא מאפיינים "אמנותיים" בבדס"מ ומי שמעונין להתעמק בכך שיבושם לו . מצד שני , אפשר למצוא את אותם מאפיינים אפילו בפעולה פשוטה כמו הכנת כוס תה ( כמו שיטענו בוודאי חכמי זן כאלה או אחרים ... ) .

לסיום הערה מאוד חשובה שבגללה בעצם הגבתי כאן . אנשים רבים נוהגים לקשר באופן מיידי ואוטומטי בין המילה פסיכודאלי ושימוש בסמים מכל סוג שהוא .
סמים ( ואני לא נכנס כאן לסוגיה של בעד ונגד ) נמצאים בכל מקום ובכל תחום . גם אנשי המטאל עושים סמים גם אנשים של מוזיקה מזרחית עושים סמים ואפילו סתם תכנתי ג'אווה עושים סמים .

נא לא להכליל – תודה .
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 18 שנים • 26 ביולי 2005

האם אתה מתכוון לתרבות פסיכדלית...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 ביולי 2005
האם אתה מתכוון לתרבות פסיכדלית במובן של "הזכות לשנות את התודעה שלנו"?
The right to alter our consciousness

על פי ההגדרה של טימותי לירי?

אם כן, אני יכול לראות קשר...

למרות שבבדסמ קיימת שלילה ברורה משיקולי SSC של השימוש בסמים הרי ששינוי בממצב של תודעה יכול להיות מושג גם בדרכים אחרות - כמו הגעה לאקסטזה על ידי תנועות חוזרות (ע"ע טקסים דתיים מסוימים), חזרה על מנטרות וכן גם על ידי הגעה לסאב-ספייס/דום-ספייס.