שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה: איפה אפשר להשיג כאן נרות שינה?

Tame
לפני 18 שנים • 25 ביולי 2005

קצת אנרכיה בשביל הנשמה

Tame • 25 ביולי 2005
God Save The Queen / Sex Pistols

God save the queen
The fascist regime
They made you a moron
Potential H-bomb

God save the queen
She aint no human being
There is no future
In England's dreaming

Don't be told what you want
Don't be told what you need
There's no future no future
No future for you

God save the queen
We mean it man
We love our queen
God saves

God save the queen
'Cos tourists are money
Our figures head
Is not what she seems

Oh god save history
God save your mad parade
Oh lord god have mercy
All crimes are paid

When there's no future
How can there be sin
We're the flowers in the dustbin
We're the poison in your human machine
We're the future you're future

God save the queen
We mean it man
We love our queen
God saves

God save the queen
We mean it man
And there is no future
In England's dreaming

No future no future
No future for you
No future no future
No future for me

No future no future
No future for you
No future no future
No future for you
No future no future for you
רפאל

Re: חוצפה

רפאל • 25 ביולי 2005
דנית האצילה כתב/ה:

כנראה שהתעלמתי מהחייתי שבי לטובת האנושי ואני משלמת על כך מחיר יקר לגבי סמכותי.
עבדים מסתבר לא צריכים יותר מדי פילוסופיה וגם לא יותר מדי מתיקות. הם צריכים לבלוע כל מה שגבירה תחליק להם לגרון.
ושאף עבד לא יגיד לי שצריך להיזהר במה שדוחפים לו. עד היום שום עבד לא הזהיר אותי שהקפאין ממכר ומזיק כשהכין לי קפה, גם לא לגבי אלכוהול כשמזג לי יין. אני כבר לא מדברת על התראת כולסטרול כשהכין סטייק.

הואיל וקבעת שהאנושי כפוף לחייתי, מתחייב לוגית שאת מלאכת המחשבה הפילוסופית תשאירי לכפופפים לך, ודווקא לענייני המזון תדאגי את. למה לך סמכות בעניינים פחותים של הרוח והתרבות? לכי אל המטבח, אל המקום שבו מקיימים את הגוף, ועשי לך שם שלטון וממלכה. אינני יודע איך את מבשלת, אבל גם אם הסטייקים שלך קשים כאבן היה לי קל יותר, ומזין יותר, לבלוע אותם מאשר את הפילוסופיה שלך.

ישנם פלפולי מחשבה שהם חדורי סתירות בעקרון. לא פני שהם מבקשים דבר שהוא למעלה מן ההגיון, או חירות שהיא שמעבר לגבולות הלוגיקה, רק מפני שהם עצלניים, דמגוגיים, ואין הם אלא חרמנות שרוצה להעשות חוק טבע. וכך אני מרגיש ביחס לדברים שלך, דנית האצילה. את משתמשת בבלבול במושגים של נאורות, חירות, אריסטוקרטיה ורודנות. את מבטלת כל מוסר בטיעון שאין מוסר מוחלט, בשם הדאגה לדרכי החירות, ומייד משבחת איזה מוסר של "הטבע"... מהללת איזו "טבעיות" אריסטוקרטית שאינה אלא המצאה שלך ושל תאוותך. כללו של דבר: את מבטלת את המוסר בשעה שכל דבריך אינם אלא סוג של מוסר. וכאמור, אין פה טיעון מחוכם, רק פלפולי הטעייה של "רודן".
Mary Jane

הייתי חייבת.

Mary Jane • 25 ביולי 2005
דנית כתבה, בחן אופייני: " הריני מתכבדת לעשות בזאת סיכום קצר וממצא ולעשות שימוש בסמכותי כאצילה כדי להוסיף גם את חוות דעתי הקובעת והבלתי ניתנת לערעור". אם נתעלם לרגע משגיאת הכתיב ( "ממצה" הרי אינה מילה כה שכיחה , ניתן למחול ולשכוח), מהעובדה שחוות דעתה קובעת מעט מאוד, ומן הסתם ניתנת לערעור ( מגוחך אף לציין זאת ), עולה השאלה:
מה בדיוק מבסס את אצילותה בעיני רוחה, פרט לשגיונותיה ולשרעפיה ההזויים? לפי דעתי ( דנית, תרשי לי לומר את דברי ? תוכלי להמנע מן הדחף לפרוש את ערימת הבלייך בדמות קנאת נשים אל מול הצלחתך המסחררת?) זהו מקרה קלאסי של חיילת ב'מצעד האיוולת' ותו לא, העושה שימוש פסבדו אינטליגנטי בגחמותיה, עם כל צעד מעצימה את מנת הטמטום הניבט וגולש מדמותה, כאשר שלושת הנשלטים, בתגובותיהם דלעיל, הפגינו אצילות העולה על 'אצילותה' הנלעגת פי כמה וכמה.
לסיכום, באופן קצר וממצה, אני רוצה לעשות שימוש בסמכותי ולבקש ממנהלי האתר, בשם הצדק העליון, לשנות את כינויה ל: דנית, מופע קרקס.
Tame
Tame • 25 ביולי 2005
mary jane

אותו ציטוט בדיוק שהבאת הוא מה שגרם לי לחשוב שהיא איננה רצינית בזמן שהיא כותבת זאת, אני בטוח שהיא לא מאמינה בזה באמת ובתמים ובגלל זה לדעתי כדאי לציין ביניה שמוטב למתוח קו בין הפנטזיה הבדסמית שיכולה להיות נחמדה ומהנה לבין המציאות עצמה.
באם לא נמתח קו כזה התוצאות עלולות להיות הרסניות לגביה חייה, אני לא רוצה לחשוב אפילו מה יקרה אם איכשהו היא באמת תשתכנע באמיתות קביעותיה לגבי המינים והאנושות, זו פשוט נהיגה לעבר קיר בטון.

לדעתי כמה שהטון יהיה פחות שלילי והדברים יגיעו ממקום של רצון לעזור ולא רצון לפגוע יהיה לנו יותר קל להעביר את המסר שלנו.
עם זאת הבחירה בסופו של דבר באם להקשיב ולהפנים שייכת לדנית ואי אפשר להכריח אותה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 25 ביולי 2005
OFF-TOPIC
(בלי השלט)

אני רואה שפילוסופיה מעניינת הרבה אנשים פה.
מן הראוי שיפתח איזה שירשור פילוסופי בו כל אחד יכתוב את הגיגיו.
(שכמובן הם לא שלו ולקוחים מרעיונות של אחרים הוגי דעות בני בלייעל שנולדו לפניו... icon_wink.gif )
פרופיל מבוטל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 26 ביולי 2005

+++

חחחח....

"דנית, מופע קרקס" -
זה בהחלט ממצה את הענין.

ואם לא -
אז תשלחו אותה לכאן.

הגנוב
(לא מתפשר על פחות מבני אדם)
איה ותום
לפני 18 שנים • 27 ביולי 2005

מה נהיה פה?

איה ותום • 27 ביולי 2005
תגידו, אתם קוראים לעצמכם נשלטים?
מה לעזאזל קורה פה?!
דנית! אני איתך!
ואתם, חבורת פילוסופים מצ'וקמקים, למה שלא תעברו לפורום אחר שבו אנשים לא נדרשים לעשות דברים שמסכנים את בריאותם? שכן, ככל הידוע לי, כמעט כל התעללות מההתעללויות הלגיטימיות של מלכה בעבד מסכנת באופן זה או אחר את בריאותו של העבד. נראה לי הרבה יותר בטיחותי לבלוע כדור שינה או לקבל נר בתחת מאשר ללקק סוליות מלוכלכות או לחטוף הצלפות.
זו זכותה המלאה של דנית כמלכה וכאישה לדרוש מהעבד שלה דברים כאלה ומי שיש לו בעיה עם זה כנראה לא נמצא במקום הנכון.
תום
עינבר

שאלה אחת ל...כלובי {ל} ו3 שאלות לכום

עינבר • 27 ביולי 2005
ואני לא מצליחה לישון הלילה

"איה ותום" נרשם לצורך החייאת השרשור הזה
האם מדובר היק הכפול של דנית "האצילית"
של הקטור, הגבר הכי ידעני בעולם (השליטה?)
או שמע מדובר שמישהו אחר לחלוטין ?

ושאולותיי להיום :
האם זאת פרובוקציה ?
האם הוא חושב כך ומתבייש?
מה תום עושה בכלוב?

הימורים אצלי בתיבה (אני משאירה את הכסף אצלי, כי אני מראש מנצחת)

ולמה יש לו ניק עם שני שמות?
אם זה פיצול אישיות , אשמח לשמוע מאיה icon_smile.gif
Tame
Tame • 27 ביולי 2005
איה ותום,
הגיבו כאן סאבים, סאביות, דומים ודומיות שכולם טענו כנגד עניין הנרות.

בנוסף, רוב הויכוח עם דנית אינה מתחולל על עניין הנרות אלא על עניין הפילוסופיה בה היא דוגלת ודעותיה אותן היא פרטה באשכול.

האם קראת את הדעות?
האם אתה מסכים איתן?