בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום

זוג עם שאלה
לפני 18 שנים • 29 ביולי 2005

שלום

זוג עם שאלה • 29 ביולי 2005
אנחנו כותבים קבועים בכלוב, אבל פתחנו את הניק הזה לצורך השאלה המסויימת הזו, במטרה לשמור על הפרטיות שלנו ומקווים שנקבל תגובות רבות ורציניות למרות הכינוי הלא מוכר:
זה לא ניסוי פסיכולוגי על חברי הקהילה אלא בעיה רצינית ואמיתית ונשמח מאוד לקבל את עזרתכם.
אנחנו זוג כבר מספר שנים ובתקופה האחרונה גילינו את ה-BDSM. אנחנו נהנים מאוד, אבל הבעיה שהאשה מאז ומעולם לא השתגעה על סקס רגיל וכשנכנס ה-BDSM לתמונה איבדה עניין כמעט כליל בסקס "רגיל". הגבר אהב ואוהב גם כיום סקס "רגיל" בנוסף ל-BDSM, והעדרו של סקס רגיל חסר לו. האשה מוכנה מתוך אהבתה לקיים סקס רגיל אבל הגבר לא מוכן שהאשה תקיים "מצווה" של סקס רק למטרת ההנאה שלו כאשר היא לא ממש רוצה. הגבר לא נהנה מסקס רגיל אם האשה לא נהנית גם היא.
נשמח לשמוע אם יש לכם עצות.
Tame
Tame • 29 ביולי 2005
נשמע כמו יחסי דומית-סאב icon_smile.gif

בכל מקרה לדעתי אי אפשר לשלוט ברצון עצמו, כך שאם אתה מעוניין שזוגתך לפתע "תרצה" את הסקס הונילי לדעתי זה כמעט בלתי אפשרי, זה קצת כמו לבקש מהומו לרצות סקס הטרוסקסואלי, או שרוצים או שלא.

אני לא בטוח שמצב כזה ניתן לפיתרון, הרי גם אם זוגתך תיאות לקיים יחסים וניליים איתך הדבר עדין לא יספק, וברצונה הרי לא אתה ולא היא שולטים.

אולי הפיתרון למצב כזה הוא פתיחת היחסים והתנסות עם בני זוג אחרים (דבר שאני אישית ממש מתנגד לו אבל אולי זה יכול להקל עליכם) או אולי עבודה מדיטטיבית של זוגתך על שינוי הרצונות שלה (דבר שהוא בפני עצמו קשה במיוחד). בכל מקרה מקווה שהזוגיות שלכם תמשיך ותפרח.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 29 ביולי 2005
אולי אתם צריכים פשוט לקחת את הזמן שלכם.
אם גיליתם את זה רק בזמן האחרון, נדמה לי שזה טבעי שההתלהבות מאד גדולה, ורמות הריגוש עוד לא התאזנו.
יכול מאד להיות שבתוך כמה זמן הדברים יתאזנו מעצמם, ברגע שזה יהפוך לדבר יותר שגרתי ורגיל.
ויכול להיות שתצטרכו למצוא דרך להתפשר על חוסר שלמות. לפעמים לעשות סקס רגיל שהאשה לא מאד נלהבת אליו. זה לא בהכרח רע, לעשות לפעמים דברים אחד בשביל השני, וזה לא מזיק ללמוד לקבל דברים כאלה. לא, אני לא חושבת שזה פתרון מושלם. אמרתי שזאת פשרה. icon_smile.gif
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8}
ס ו ר ר ת​(נשלטת){tav8} • 29 ביולי 2005
Black-Blue כתב/ה:
אם גיליתם את זה רק בזמן האחרון, נדמה לי שזה טבעי שההתלהבות מאד גדולה, ורמות הריגוש עוד לא התאזנו.
יכול מאד להיות שבתוך כמה זמן הדברים יתאזנו מעצמם, ברגע שזה יהפוך לדבר יותר שגרתי ורגיל.
ויכול להיות שתצטרכו למצוא דרך להתפשר על חוסר שלמות. לפעמים לעשות סקס רגיל שהאשה לא מאד נלהבת אליו. זה לא בהכרח רע, לעשות לפעמים דברים אחד בשביל השני, וזה לא מזיק ללמוד לקבל דברים כאלה. לא, אני לא חושבת שזה פתרון מושלם. אמרתי שזאת פשרה. icon_smile.gif

הרשי לי פשוט להסכים איתך (אני עושה את זה לא מעט, אז כנראה התרגלת כבר).
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 29 ביולי 2005
ס ו ר ר ת כתב/ה:
הרשי לי פשוט להסכים איתך (אני עושה את זה לא מעט, אז כנראה התרגלת כבר).

icon_smile.gif
009​(אחר)
לפני 18 שנים • 31 ביולי 2005
009​(אחר) • 31 ביולי 2005
המצב ברור!

מה השאלה?

009
Tame
Tame • 31 ביולי 2005
Black-Blue כתב/ה:

בלק בלו,
הם רשמו שהגבר לא מוכן לקיים יחסי מין ונילים עם זוגתו כי הוא יודע שהיא לא באמת רוצה. אישית אני מבין אותו מאוד ומבין בדיוק למה הוא לא יהנה מכך. ואם שניהם לא נהנים מכך אז לשם מה לעשות זאת?
בנוסף לעשות סקס שאחד מבני הזוג לא נלהב ממנו (והאמת ששיפשפתי את העיניים כשראיתי מה כתבת ועוד שהשתמש במילה "האישה" במקום "אחד מבני הזוג" כי זה נשמע על פניו קצת שוביניסטי- אבל אני מניח שלא התכוונת לזה במובן השוביניסטי) זה דבר שכן בהכרח נחשב רע. סקס הוא לא פעולה מכאנית שנועדה להביא מישהו לגמירה, סקס הוא חיבור בין שני בני הזוג ברמה הפיזית וברמה הרגשית ולפעמים גם ברמה השכלית (בדסמ לדעתי מהווה חיבור בכל הרמות הללו). אם אחד מבני הזוג לא נהנה מהסקס אזי אין חיבור.
Succubus​(אחרת)
Succubus​(אחרת) • 31 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
בנוסף לעשות סקס שאחד מבני הזוג לא נלהב ממנו (והאמת ששיפשפתי את העיניים כשראיתי מה כתבת ועוד שהשתמש במילה "האישה" במקום "אחד מבני הזוג" כי זה נשמע על פניו קצת שוביניסטי- אבל אני מניח שלא התכוונת לזה במובן השוביניסטי) זה דבר שכן בהכרח נחשב רע.

כתבתי "האשה" פשוט כי התייחסתי ספציפית לבעייה שלפנינו. אילו השאלה הייתה אבסטרקטית, הייתי מתייחסת ל"אחד מבני הזוג".
לא, זה לא נחשב רע. באמת שלא. לעשות סקס רק כדי שאחד הצדדים יהנה, כל פעם, זה רע. לעשות סקס שמענג את אחד הצדדים ולא את השני, פעם בכמה זמן, כשברוב הפעמים שני בני הזוג נהנים, זה דבר שקורה בערך בכל זוג, וזה לא נורא בכלל. זה לא רק אני אומרת, זה גם סקסולוגים שיודעים על מה הם מדברים אומרים. icon_smile.gif
סקס זה דבר שבא על טווח של ערכים, לא בדיכוטומיה. לפעמים זה הפיצוץ הטוטאלי של שני אנשים ביחד, לפעמים זה בסדר, ולפעמים זה כי אחד הצדדים נורא צריך את זה ואילו השני לא כל כך. גם זה קורה. וכל עוד זה קורה מתוך צורה כלשהי של אהבה ושיתוף, ולא הופך להיות המרכיב היחיד של חיי המין, אין בזה שום דבר רע.
Adonasuy​(שולט)

סיפור קטן..

Adonasuy​(שולט) • 31 ביולי 2005
זוג אחד פנה לסקסולוג בטענה שחיי המין שלהם לא מספקים. למען האמת- האשה לא מסופקת. לא גומרת ב כ ל ל ...

הסקסולוג מקשיב ואומר:
"תגוונו. תכניסו ריגוש. למשל- קחו איזה כושי שינפנף מעליכם עם עלה דקל. ככה זה יהיה אקזוטי ומרגש"..

הזוג עושה כעצתו. משתגלים להם כשכושי ענק מנפנף מעל ראשם בעלה דקל- ונאדה. האישה יבשה כמו מדבר, שקטה כמו קרש.

הבעל מתעייף ואומר לכושי- "בוא נתחלף. אתה תזיין, אני אנפנף"

חצי דקה אחרי זה נאקותיה של האישה ממלאות את הבית, דקה אחרי זה כבר זעקות גיל וששון ושתי דקות אח"כ היא מתחילה בשרשרת אורגזמות שאורכת שעה"...

כשהכושי עושה את שלו ופונה ללכת, מביט בו הבעל בבוז ומפטיר:
"אתה רואה? ככה מנפנפים!!!"
Succubus​(אחרת)

Re: סיפור קטן..

Succubus​(אחרת) • 31 ביולי 2005
מסקנות:
א. בבואך אל האישה, קח איתך כושי גדול.
ב. או כפת דקל.
ג. א+ב.
ד. אף אחד מהנ"ל.