סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך השלם לשימוש "בגברים"

דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 30 ביולי 2005
דולי .​(שולטת) • 30 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
כן כן,
אתן רק למדתן את זה מאיתנו

כבר בהתחלה אדם ידע לתת את המבט הטיפשי (שלאחר מכן המין הגברי פיתח לדרגת אומנות ממש) מה שגרם לאלוהים להאמין לו בקטע של התפוח ולזרוק את כל האחריות על חווה...(הרי למי יותר קל להאמין, לגבר הפשוט או לאישה המתוחכמת? זו האסטרטגיה שלנו מאז אותו היום)
icon_twisted.gif

Tame ידידי ,
עומדת לגלות לך סוד.
האמת המוסתרת על סיפור הבריאה !!!

יום אחד בגן עדן, חווה קראה לאלוהים, "אלוהים יש לי בעיה!"
"מה הבעיה חווה?"
"אלוהים אני יודעת שיצרת אותי וסיפקת לי את הגן הנפלא הזה ואת החיות המדהימות האלה, ואת הנחש המצחיק בטרוף, אבל אני פשוט לא מאושרת."
"אבל מדוע, חווה?", הדהד קול אלוהים.
"אלוהים אני בודדה, ובא לי להקיא מתפוחים", סיפרה חווה.
"טוב חווה, אם זה ככה, יש לי פתרון בשבילך - אני אברא אדם רק בשבילך."
"אבל מה זה אדם?", שאלה חווה את אלוהים.
"האדם יהיה יצור עם חסרונות, והרבה תכונות רעות - הוא ישקר, ירמה, יהיה שחצן ורברבן, והוא יעשה לך צרות. אבל, הוא יהיה גדול יותר, מהיר יותר, ויאהב לצוד ולהרוג דברים. כשהוא יהיה חרמן, הוא יראה מטופש, אבל מאחר והתלוננת, אני אברא אותו באופן כזה שהוא יספק את תאוותיך וצרכייך הגופניים. הוא יהיה חסר דעת, ויתעסק בדברים ילדותיים כמו לריב ולבעוט בכדור. הוא לא יהיה נבון, כך שהוא יצטרך את עצתך בשביל לחשוב כמו שצריך."
"נשמע נהדר", אומרת חווה תוך הרמת גבה אירונית ושואלת, "אז איפה הקטצ` פה, אלוהים?"
"טוב נו, את יכולה לקבל אותו רק בתנאי אחד."
"מה הוא התנאי, אלוהים?"
"כמו שאמרתי, הוא יהיה גאה, שחצן ויעריך את עצמו. כך שאת תצטרכי לתת לו להאמין שבראתי אותו קודם... אז רק תזכרי, זה הסוד שלנו... אישה לאישה!!!"

icon_lol.gif
עינבר
לפני 18 שנים • 31 ביולי 2005

Re: אז ככה:

עינבר • 31 ביולי 2005
וולפגנג אמדאוס כתב/ה:
קודם כל, דולי, אכן משעשע מאד, וחוששתני שלא לחלוטין מופרך מהמציאות -

עד כאן אני מסכימה איתך.

וולפגנג אמדאוס כתב/ה:
והשאלה המתבקשת כמובן, הוא מי מהבחורים פה ירים את הכפפה ויכתוב פוסט קונטרה: "נשים - הוראות שימוש תפעול ותחזוקה - המדריך המלא"...

צר לי , אבל אחוז הגברים שגם יודעים הוא אפסי
ולאלה שיודעים , למה שהם יוותרו על יתרו ויספרו לךן?
אבל אני אשתמש בהצעה המגוחכת שלך
כדי לעשות כאן עוד פרסום לכתבה המהימה של המלכה הכחולה
http://www.thecage.co.il/library.php?Library=view_item&ItemID=1365

מומלץ למי שבאמת רוצה מלכה או בת זוג מסוג אחר ולא מבין מה אנחנו רוצות
רק דבר אחד היא לא כתבה , תפלרטו איתנו , בחן , אבל תפלרטטו, זה לא ראיון עבודה כאן!
אליאס​(אחרת)

משעשע.

אליאס​(אחרת) • 31 ביולי 2005
אם כי, אעיד ממקור ראשון - שהגבר שלי כלל לא תואם את הסעיפים שפורטו לעיל רובם ככולם. מאידך, אני תואמת את מרבית הסעיפים. רגע, שאני אבין, החינוך שלי לקוי? icon_eek.gif
kaly

לגבי המדריך

kaly • 31 ביולי 2005
אפשר לשלוח בדואר העתק כדי שיהיה בהישג יד כל הזמן? icon_razz.gif
Tame
Tame • 31 ביולי 2005
הממ
מה העניין של "להתחיל" עם מלכה?
זה נראה לי הפוך לגמרי, מלכה אמורה להיות בעלת היוזמה, זו שהרצון שלה קובע. איך זה שהבחירה שלה מוגבלת רק למי שהתחיל איתה? איך זה שהסאבים בוחרים בשבילה? (וכן, ברור לי שהבחירה שלה לבסוף, אבל היא בוחרת מתוך אלו שהתחילו איתה ולא בוחרת מתוך הקהל השלם וזה מאוד מגביל את הבחירה שלה).
דולי .​(שולטת)
דולי .​(שולטת) • 31 ביולי 2005
Tame כתב/ה:
הממ
מה העניין של "להתחיל" עם מלכה?
זה נראה לי הפוך לגמרי, מלכה אמורה להיות בעלת היוזמה, זו שהרצון שלה קובע. איך זה שהבחירה שלה מוגבלת רק למי שהתחיל איתה? איך זה שהסאבים בוחרים בשבילה? (וכן, ברור לי שהבחירה שלה לבסוף, אבל היא בוחרת מתוך אלו שהתחילו איתה ולא בוחרת מתוך הקהל השלם וזה מאוד מגביל את הבחירה שלה).

icon_rolleyes.gif
Tame
Tame • 31 ביולי 2005
icon_eek.gif
TheRuller​(שולט)
לפני 18 שנים • 1 באוג׳ 2005

התגובה!

TheRuller​(שולט) • 1 באוג׳ 2005
המדריך השלם לשימוש "האשה"

המדריך הבא מכיל חלקים שוביניסטיים ואף פוגעים. אם הנך פמיניסטית ונוהגת לקחת דברים ללב- אל תקראי!
אנו מודים לך על שרכשת את מוצרנו-"האשה". האשה הראשונה פותחה לראשונה לפני כ-5000 שנה ומאז היא רק עושה צרות...
אתה בתור גבר שצרכת לעצמך "בעייה", חייב ללמוד איך להפטר מכאב הראש הנגרם בד"כ משימוש לקוי.
ובכן, כמו לגבר, גם לאישה - פנים, שיער ומוח (הוא נמצא רק בשביל הפרוטוקול! בפועל לא נעשה בו שימוש כלל). אם כן, ידוע לכולנו כי המוח הוא המורה על תפקוד הגוף, האיברים, החשיבה והעשייה. אצל אישה אין המוח עושה דבר מכל זה, בעצם כמו שאמרנו כבר קודם, הוא לא פעיל כלל ורק גזע המוח תורם לפעילות הבסיסית של האשה הכוללת צעקות תלונות ותקווה שתממן לה את כל השיגעונות.
במדריך הבא תוכל למצוא את כל ההנחיות לטיפול והפעלת מכשירך החדש:

הוראות בטיחות:
-לעולם אל תזכיר את המילים: "אני רוצה סקס", "תמצצי לי", "אמא שלך מפגרת" או כל דבר אחר המתקשר לדבר הדורש מאמץ מצד האשה. האשה עלולה לברוח או לקבל התקפת עצבים חריפה.
-אין לתת לאשה רישיון נהיגה!
-לפני נהיגה מומלץ להוציא את האשה מהרכב למשך כל זמן הנסיעה שלא ייפלטו רעשים לא רצויים בהמשך.
-מומלץ לכבות במקומות ציבוריים.
-כל הנשים חשופות להתפרצויות זעם חריפות ממקורות פנימיים- דבר זה עלול להשפיע על תפקודה של האשה שלך.
- נא לשמור במקום מרוחק, צחיח, לוהט סגור מתחת לאדמה מאחורי מנעול ובריח מרוחק מכל ישוב כדי להימנע מאסונות.
- משרד הבריאות קובע- נשים הן הגורם מס' 1 להתקפי לב אצל גברים!
פעולות בסיסיות-
1. חשיבה- האפשרות הזאת קיימת בדגמים בודדים בלבד!
הערה: גם בדגמים בודדים אין הדבר מבטיח חשיבה הגיונית.
2. שיחה- אם ברצונך לשוחח עם האשה עלייך רק לשתוק.
הערה: אין הדבר מבטיח הקשבה מצידה!
3. מין- אם ברצונך לשכב עם האשה, כל שעלייך לעשות הוא להתכונן 3 חודשים לפני ולקוות שהדבר יצא לפועל. (תפילות בקברי צדיקים לא תמיד יועילו)
הערה: אין הדבר מבטיח שהיא אכן חושבת עליך.
4. אוכל- כדי להאכיל את האשה, כמו כדי להשיג מין, עלייך לתת לה את כרטיס האשראי.
הערה: דבר זה מבטיח מינוס בבנק.
5. הבנה ורגישות כלפייך- המוצר אינו מכיר פונקציה זו.
6. עבודה בבית ובשאר התחומים- הדבר לא יהיה מרצון ועל כן יש לנקוט בנגיעות של סאדו. רק את זה הן מבינות!
מנהגים ותופעות הנלוות למוצר:
- רגישות יתר- אם ברצונך להעלים תכונה זו רצוי שתדע שהסיכויים מעטים (0.1%)
- חוסר טאקט- אם ברצונך להעלים תכונה זו רצוי שתדע שהסיכויים טובים יותר במקרים בהם תכבה אותה (וגם אז היא עלולה להידלק לבד ב-60% מהמקרים)
- קרצייתיות- אין אפשרות להעלים את התכונה.
מנהגים ומושגים שניתן ללמד את המושג:
- לצעוק.
- לישון.
- להתלונן.
- לעשות כלים.
- למצוץ.
מנהגים ומושגים שלעולם לא יירכשו למוצר:
- שלווה
- לאהוב סקס
- לחדש
- התחשבות
- הבנה
- להבין כשמשהו לא בסדר.
- להפסיק להעיר לך על הנהיגה.

אינטליגנציה:
לימוד פרטים את המוצר הוא קל יחסית- חזרה מתמדת על הפעולה\מילה\מנהג עד שיופנם. אינטליגנציה אצל אישה היא דבר נדיר מאוד (1/687). האשה תמיד לחוצה ומודאגת לרוב סתם, האמת לולא היינו צריכים "לקבל" היא הייתה מיותרת.

תודה לך על שקנית את מוצרנו, אם מתישהו תמצא פגמים במוצר, אנא אל תיידע אותנו.

הערות:
-כל מה שנכתב לעיל אינו מופנה לאף אחת באופן אישי, הכל נאמר בציניות, אין להתייחס ברצינות (אולי רק לכמה דברים...)
- ההערה לעיל נכתבה במיוחד לכל הפמיניסטיות שלא מבינות הומור, שכבר באמצע קריאת ההודעה סגרתן את החלון מעצבים (בטח לא הגעתם לשורה הזאת בכלל, למה אני טורח בכלל).
נ.ב. נשים! תפסיקו לבזבז את הזמן מול המחשב יש לכן כביסה וכלים! זוזו...