צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיר השירים

Dom_Quixote
לפני 18 שנים • 3 באוג׳ 2005

אה, בואו בכל זאת נזכור משהו

Dom_Quixote • 3 באוג׳ 2005
הפוסט שלי מן הסתם נכתב בהומור, אבל איכשהו הצליח להטות את השרשור, שהפך לדיון בנושאים מאוד לא רלוונטיים.

בואו נעמוד על העקרונות החשובים בשרשור הזה, ולא, התעתיק העברי-לועזי אינו אחד מהם:

1. דני דין עושה פה דבר די עלוב, בכך שהוא מזהיר, אבל לא אומר ממה, לא אומר מי הוא, ולא מספק לאזהרות שלו שום סימוכין. זה לא משהו, בלשון המעטה.

2. עם זאת, בל נשכח שרבות וטובות באתר, מהן מפעילות הקו החם לתמיכה באלה שחוו עושק כזה או אחר (ואתה יכול לצחוק עליהן כמה שאתה רוצה מר קריטי דום. אותך אני לא מכיר, אבל אני מכיר אותן היטב, וכוונותיהן טהורות, ומילתן מקובלת עלי) מצאו לנכון להזהיר מפני קריטי דום ברצינות מלאה, והן בוודאי יכולות לתת גב לדבריהן.

בקיצור, דני דין עושה פה שירות דוב לעצמו ולמטרה שלשמה הוא פתח את השרשור הזה, ואני לא חושב, נתנאלה יקרה, שראוי לקחת כל מה שמישהו כותב כתורה מסיני, בלי שאנחנו יודעים מיהו או על מה הוא מדבר. גם אני מחר יכול לפתוח ניק ולהזהיר מפני אביס (דווקא רעיון טוב), ויהיה חבל אם כשתקראי את האהזרה המגוחכת שאפרסם תקבלי אותה מבלי לתהות על קנקנה או על קנקן הניק שיפרסם אותה.

מצד שני, ראוי לזכור שאנשים יותר רציניים מדני דין כבר יצאו נגד קריטי דום, שאם זכרוני אינו מטעני אפילו אמר "או קיי, אז אני דום מסוכן". בקיצור, זה שדני דין עושה דבר די אידיוטי, לא אומר שהוא בהכרח טועה בדבריו. וכשבייבי ושות' מוצאות לנכון להזהיר ממישהו, אני, על פי רוב, נוטה להקשיב. לא, לא לשפוט אדם שאינכם מכירים, אבל להקשיב, ולהיזהר.

כבוד,
קיחוט
ממתין בסבלנות​(שולט)
קריטי..
זה שכתבת שזו דני דינה..זוהי השערה לגבי זהותו/ה של הכותב/ת.
במקרה זה החלטת שזו היא..
ובאמת..אין צורך להעלות את כל הרשימה...

ברור הוא למישהו יש אינטרס ואינני יודע מהו.
אתה רק החמצת..את הערתי הקודמת..
תקרא שוב..

ולעניינים אחרים..

אתה מי שאתה וכל מי שמכירה אותך יודעת מי אתה.
אלתעשה חשבן כשם שהן לא עושות חשבון ובאות אליך במודע.
אף אחד לא הכריח אף לא אחת להיות איתך.
הכל נעשה בהסכמה ומתוך רצןון הדדי..
כך שלדעתי אין זכות לאף לא אחד לצאת חוצץ נגד מידת הסכנה הטמונה בך..
או שיעמוד על המשמר לגביה.

אחרת היה צריך מזמן לכלוא אותה בכלוב...מזכוכית..
ולמנע ממנה את הנאות החיים שהיא כל כך זקוקה להן.

ולסיכום...אני בטוח שהיא ..זו שהדינדון..מגן עליה בחרוף נפש..
ידעה לקבוע איתך את הגבולות..
אז שיקבע גם הוא לעצמו את גבולות המותר והאסור.

ודי לחכימא ברמיזא.

ויאלה ..אחלה יום
esty
esty • 3 באוג׳ 2005
ואללה ממתין
לא מכירה אבל בהחלט אהבתי כל מילה
icon_smile.gif
Criti-Dom

ממתין ידידי היקר

Criti-Dom • 3 באוג׳ 2005
בפעם הבאה גם תועלה הרשימה ותהיה ברורה יותר .
סבלנות !
(:
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אפשר הבהרה, קריטי?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 באוג׳ 2005
ציטוט:
ממתין ידידי היקר

בפעם הבאה גם תועלה הרשימה ותהיה ברורה יותר .
סבלנות !
(:
למעלה

קריטי, האם אתה מאיים כאן בחשיפה של אותן סאביות שלא מזמן היית
עסוק לפרט אותן אחת לאחת כדי להפריך טענות שונות ומשונות?

[ ותודה שטרחת להבהיר לנו שממתין בסבלנות הוא ידיד שלך - הוא הרי לא טרח לציין זאת, בניגוד לאחרים. ]
eden1

הרשימה השחורה....

eden1 • 3 באוג׳ 2005
אני החושקת ברשימה?
אולי אני הצוחקת?
או המקנאה?
או אולי זאת שנעלמה...אבל לא נראה לי כי הנני כאן ,הלוא?
לא?
הלו?????
לימד אותי איש חכם וזקן...עם דגש על הזקן....כשתרים כדור צפה להנחתה.
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 4 באוג׳ 2005

בתור איש חוק ( לשעבר ) ...

קליבר​(שולט) • 4 באוג׳ 2005
עם כל הכבוד לקיחוט ( ואין לי גרם אחד , כלפיו) ולשאר המגיבים :
להלן החומר שדרוש לחקירה :
א. מה ההאשמות המדויקות ? "דום מסוכן" אינה האשמה מר דני דין ברן עשה כך וכך לגברת פלונית בתאריך וגרם לכך ש.. מצ"ב תיעוד מבי"ח או עדותה של גב' פלונית אלמונית מיום ...
זה כבר נשמע יותר "רציני" , הגיעה שמועה לאזני , שהוא , קריטי דון "שלח סאבית לבי"ח "עם פגיעות פנימיות" , האם יש תיעוד על זה ? האם היא התלוננה במשטרה ?

ב. האם המעשים האלה נעשו בזדון , מתוך כוונה ?, ויסוד הכוונה, הוא אחד היסודות החשובים בבחינת המקרה האם הוא עבירה, פשע זדוני או "התרשלות " שתוצאותיה זהות אבל המניע חסר ( כמו שאדם שרצה לחסל יריב בעולם התחתון דורס אותו בזדון , ואחר בשוגג דורס הולך רגל . התוצאה זהה ברם הענישה והמניע שונים )

ג. מי זה או מי הם "הקו החם" ? אני יודע ש"בייבי " שם , ומי היתר ? גופי חקירה ושפיטה אלמוניים , נהוגים במשטרים אפלים ובימים עברו . הם אינם תורמים דבר לביטחון והורדת הפשיעה , זה מוכח כבר בהיסטוריה ( אחרת אבולציונית הם היו שורדים ) גם בישראל היה כזה גוף , שהיה חסוי וכל דבריו התקבלו באמינות מוחלטת , עד ששני מחבלים , חמושים בשקית זבל נעלמו בקו 300 בשנת 1986 , ואז יצא כל הסירחון ... שקיפות זה שם המשחק ( רק בניקים כמובן ) ויש מישהוא שבחתימה שלו כתוב שאור השמש זה חומר החיטוי הטוב ביותר איני זוכר מי זה , אבל הוא אחו' שקשוקי , צודק .

שיהיה לנו רק טוב ...
dani_dinn
dani_dinn • 4 באוג׳ 2005
הו קריטי ידידי משכבר הימים
כמה פתאטי אתה ומעורר רחמים
פה בפורום על גבי הדפים
כבשת את ביב הביבים.

זו ש"צוחקת" לפי דבריך
היא הבוכה בלילות בגללך
וכמהה למציאות רחוקה ממך
חזקה מבפנים ומבחוץ מטעה
מתענה ופוחדת מאכזריותך
מכובד רגליך שבה מאסה.
כי ידוע לכל וגם לה
שתמיד בגדת בה בלי אבחנה
היא הכואבת מאחורי גבך

ולה מגוייסת הדאגה!

אל תטרח להציג כאן את תגובתה
כי ידוע מראש שהכל מגיע ממך.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 4 באוג׳ 2005
עם כל הכבוד דנידין, אם זו הטענה שלך כלפי קריטי - אולי תסביר מה זה יעזור לכתוב בפורום שהוא בעל חרה? אתה יודע כמה גברים כאלה "חרה של בעלים" ישנם כאן? למזלם אף אחד לא בא לכתוב כאן בשם נשותיהם המקורננות.
אם כבר - מה לגבי אחוות נשים? אם לא היו נשים נענות לנשואים אזי הנשואים לא היו בוגדים.
לגבי אכזריות וכדומה - גם בזה קריטי לא בן יחיד, ישנם עוד כאלה "נבלים" ונשים מסויימות מתות עליהם. אז דנידין אם אתה חבר טוב של אותה אחת - אולי תייעץ לה לנסות להשתחרר מההתמכרות לקריטי, ואם היא רוצה נקמה עדיף שתתקרר קודם.

אגב, אני לא מכירה את קריטי ואין לי כוונה להכיר אותו בלי שום קשר.
venus in our blood​(שולטת)

ברוכים הבאים לגן העדן של השוטים..תרתי משמע....

venus in our blood​(שולטת) • 4 באוג׳ 2005
תגידו,
זו רק אני
או שקריטי משתעשע בהפוך על הפוכה

כדי לבלבל את האוייב
ולהשתעשע ?

אני היחידה פה שחושבת שדנידין= קריטידום ?
או שמא,

עקב לחץ כבד פיתח הקריטי מחלה קריטית......??? icon_rolleyes.gif