ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי בדסמ ללא שליטה מנטלית

ונילו
לפני 18 שנים • 27 ביולי 2005
ונילו • 27 ביולי 2005
כבר שנים שאני מרגיש לא שייך, לא ברור לי מה אני, מה אני אוהב, איך להגדיר את עצמי...
אני גולש באתרי אינטרנט ומחפש תמונות של מגפיים, של לייטקס, וניל וכו' (ורצוי על נשים)...
אני שונא את החורף בתור עונה, אבל מחכה לה בכיליון עיניים רק כדי לראות נשים לובשות מגפיים... כל נקישת עקב ברחוב גורמת לי לסובב את הראש... זו יכולה להיות אישה זקנה, שמנה ומכוערת אבל אם יש לה מגפיים גבוהים אני פשוט ר-ו-צ-ה אותה....
התחלתי ללמוד קצת יותר בזכות אתר "הכלוב" ורק ממש לאחרונה אזרתי אומץ להירשם והנה אני רואה את השרשור הזה ובמיוחד את דבריו של עמק ופתאום הרבה יותר קל לי להגדיר את עצמי. תמיד ידעתי שאני פטישיסט וחשבתי שזה בגלל ה-BDSM באופן כללי, למרות שהכאב לא מגרה אותי, ולא השליטה והנשלטות באופן כללי. החושניות והגירוי, שנובעים מהבגדים זה מה שעושה לי את זה!
אז אולי קהילת BDSM זה לא בדיוק אני ובשבילי, אבל אין מקום אחר בשביל אנשים כמוני.

ולסיום, עמק תודה לך וגם לכל השאר. אולי צריך להקים אתר משלנו, אולי להרחיב את המודעות והכתיבה הפטשיסטית, אני לא יודע, אבל אני יודע שצריך לתת לפטישיסטים יותר מקום להתבטא!
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 18 שנים • 27 ביולי 2005
תודה לך ונילו וכל הכבוד על ההרשמות והיציאה מהחושך אל האור. אני גם כן חוויתי את אותן חוויות ואותן תחושות כשהתחברתי בפעם הראשונה לאינטרנט לפני הרבה הרבה שנים ולא היתה לי אפשרות לממש או לדבר עם אנשים על הרגשות שלי.
אני שמח מאד שאתה פה ומדבר. זה חשוב מאד.
לגבי מציאת מקומך:
בקהילת הבדסמ הישראלית יש מגוון עצום של דיעות , תחושות, מגדרים, פטישים ודרכים להביא אדם לסיפוק צרכיו, המיניים והנפשיים\מנטליים.
אין מקום ראוי לאדם כמוני בארץ מאשר הקהילה הנהדרת הזאת, עם הטוב ועם הרע(לפעמים)
אני מקווה שתגיע למפגשים השונים ולמועדון ותכיר עוד אנשים כמותך.
בהצלחה

עמק
pseudonym
לפני 18 שנים • 28 ביולי 2005

נקודה מעט אחרת על אותה הנקודה

pseudonym • 28 ביולי 2005
אני חושב שכל ביטויי השליטה כאן הם לא ביטויי שליטה אמיתיים. יש כאן התמסרות ברמות אחרות, יש כאן לקיחה ברמות אחרות אבל זה נובע מאופי האנשים. BDSM , ואני מניח שיש לא מעט שיחלקו עליי, זאת מסגרת, מאוד רופפת, המנסה להגדיר קבוצה.

הרף של חברי הקבוצה מונח במקום גבוה מאוד, בין אם זה רף הריגוש או רף ההתמסרות. "שולט" כהגדרתו כאן לא יסתפק בפחות מהתמסרות מוחלטת ולכן ינווט את מעשיו על מנת לקבל את אותה התמסרות מוחלטת, ובשפת הכלוב "ישלוט מנטלית". "נשלטת" תחפש את ההתמסרות המוחלטת ותחפש את אותו האחד שינווט את מעשיו לגרום לה להגיע לנקודה הזאת.

הכל כאן יחסי ואין אמיתות מוחלטות. אין דרך אחת לחוות BDSM או פטיש כזה או אחר. לכל אחד יש את הדרך שלו וכל עוד היא נעשית בהסכמה ומתוך רצון הדדי ושמירה הדדית זה זה בסדר

לכל מי שחושב שיש רק דרך אחת הייתי ממליץ על פרוקטולוג טוב שיבחן איך מוציאים לו מהתחת את המקל שמקבע אותו icon_smile.gif
teacher​(שולט)
לפני 18 שנים • 28 ביולי 2005
teacher​(שולט) • 28 ביולי 2005
אני לא הבנתי מה אתה רוצה לומר,
ולמה זה בשרשור הזה..

וכשאתה אומר ''..ביטויי שליטה אמיתיים..'' אתה נכנס למלכודת שאתה עצמך
מנסה להימנע ממנה: ''..הכל כאן יחסי ואין אמיתות מוחלטות.."

teacher
גלתיאה
לפני 18 שנים • 30 ביולי 2005
גלתיאה • 30 ביולי 2005
עמק, אני לא בטוחה שאפשר להעביר קו חד וברור בין שני הדברים. יש סוגי פטיש שמעורבים
בהם אקטים של השפלה ושליטה, ויש שלא.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 18 שנים • 5 באוג׳ 2005
הפטיש מתייחס להתגרות המינית מהעצם או האיבר, ולא התחושות המנטליות שעובר האדם כשהוא מגורה מאותו פטיש כמו השפלה או שליטה, שהן דברים שיכולים לבוא בשילוב עם פטישים.

עמק

הרבה פעמים תלוי מה את מגדירה כפטיש ולאיזה פטיש את מתכוונת. נראה לי כי יש מגוון דיעות וזוויות ראיה לנושא מהו פטיש

העיקר כמו בבדסמ: בטוח שפוי ובהסכמה