שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דעת יחיד

ניטרו-גליצרין​(אחר)
לפני 18 שנים • 5 באוג׳ 2005

דעת יחיד

ניטרו-גליצרין​(אחר) • 5 באוג׳ 2005
ביקורי פה אינם דחופים ותגובותי אפילו פחות, אבל עילעלתי פה בנושא שנחסם בעבר והרגשתי ממש צורך לתת את דעתי אליו, הנושא הוא "אדון ערבי-שפחה יהודיה" ואני מקווה שאזכה למעט יותר סבלנות מצד ההנהלה בפרסום הטופיק, אז מתחילים:

אני יוצא מתוך נקודת הנחה שהאופי המיני אותו אדם מגבש , משקף במעט את מרקם האישיות שלו.

אני מעדיף להתעלם מהתופעה עצמה ולהתייחחס יותר לתנאים החברתיים שהוידו אותה.
שמתי לב שיש הרבה מאוד סבלנות בחברה שלנו לגילויים של תוקפנות ערבית.

לא פעם נתקלתי בתופעה של נשים הנמשכות ומהללות את הוקפנות, הכוחנות והקשיחות של הגבר הערבי, שמעתי גם הערות מתריסות כמו "הם יודעים איך לנהוג באישה" או "יש להם כבוד"
(איפשהו נראה לי מאוד לא הוגן שאנשים משתמשים בערכים המערביים של פתיחות, שוייוניות והדדיות ,-ערכים שמלכתחילה פותחים בפניהם ערוץ להנות מאותה חוויות שליטה של "כבוד" , היררכיה וכוחנות שמציעה הצד השני- וממהרים אחר כך למעוס ולגנות את הערכי המוצא.)

התופעה של ערבי המתרברב באוזני כולם על כיבושיו בקרב הנשים היהודיות ולפעמים אפילו השפלתם הוא לא חזון נפרץ וכל מי שיגיד לי שהוא לא נתקל בתופעה אז מוטב שייפתח את עיניו.
לאומת זאת התופעה של נשים ערביות שמתובבות עם יהודים לא זוכה לכזאת פתיחות בלשון המעטה, אני אפילו לא זוכר סיפור אחד מהסוג הזה שהסוף שלו לא נגמר ברצח.

אז איפה פה ההדדיות והשיוון שאתם כול כך ממהרים לקדש? אני אפילו ארשה לעצמי לאמר (אם כי בזהירות) שאולי הרבה פעמים הקבלה של התופעה הזאת היא סוג של עידוד כלפי השתלטנות והכוחנות.

באמת שהייתי מקבל את התופעה הזאת ...אולי בשם הפלורליזים והגיוון, אולי בשם הקדימה, אולי אפילו בשם האגזיסטנציאליזים.
אבל באמת שכל עוד היא נשארת כול כך חד צדית אני לא יכול לראות אותה עונה על אף אחת מן הקריטריונים האלו.

נ.ב) הרבה מדברי נאמרו באופן כוללני, אני לא מתכוון להתיחס להודעות הגנות את הגישה , משום שבנושא הזה אני מצביע רק על תופעה הקיימת, רק על מה שאני הספקתי ללמוד , ואין פה שום אמירה גורפת לגבי צד זה או אחר.

ובנימה פולטית: בואו באמת נדבר קצת על צדק לפני שאנחנו מדברים על שלום
Grey / Green
Grey / Green • 5 באוג׳ 2005
זאת אומרת שהסתובבת בפורום וחיפשת נושא שהיה כל כך מרגיז עד שהוא נחסם, ובכלל לא היה איכפת לך שהוא בן שנה בערך; ואז באת לכאן כדי להרשים אותנו עם דיעה שאתה כבר יודע, מקריאתך ההיסטורית והמעמיקה, שתהיה מרגיזה.

אני לא חושב שאתה שווה הרבה התייחסות; אבל למי שחושב להפוך את ההודעה הזאת לעוד ויכוח ענקי אולי שווה לעצור קודם ולקרוא את

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_trollהדף הבא לגבי טרולים.

ועוד אחד:
http://members.aol.com/intwg/trolls.htm
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 5 באוג׳ 2005
rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif

אל תאכילו את הטרול