ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיר, סיפור או אגדה?

דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 21 ביולי 2005

שיר, סיפור או אגדה?

דולי .​(שולטת) • 21 ביולי 2005
שיר, סיפור או אגדה?

הרי לכם משחק חדש. כתבתי סיפור שבתוכו משולבים שמות של שירים לועזיים (שכמובן תורגמו לעברית. השמות, לא השירים).
אז מה שאתם צריכים לעשות זה למצוא את השירים ולכתוב את השם האמיתי שלהם באנגלית וגם מי המבצע. תהיו יצירתיים...
שיהיה בכיף ובהצלחה

אני וידידתי אלינור ריגבי, יצאנו לטיול. בחוץ היה מעונן. הלכנו להנאתנו והגענו למקום גדול שצמח בו עשב. "פעם היו פה שדות ירוקים" העירה אלינור. לפתע ראינו בית. מבעד לשמיים הקודרים האירה אותו קרן אור בודדה. "זה בכלל לא דומה לבית שלנו!" אמרתי. "נכון" אמרה אלינור, "זהו בית השמש העולה!" הלכנו אל הבית. נכנסנו בדלת הראשית ולעינינו נגלה גרם מדרגות ארוך ומפותל. התחלנו לעלות. "אלו מדרגות לגן עדן" אמרה אלינור. ואני רק עניתי: "אוי תשתקי!". עלינו במדרגה האחרונה ומולנו היתה דלת. נקשתי בדלת. "מה את עושה?!" נבהלה אלינור. "נוקשת על דלתות גן עדן" עניתי לה בזלזול. והיא רק הסתכלה עלי. לפתע הדלת נפתחה וראינו אשה זקנה לבושה בשחור. "מי אתם?" היא שאלה. "אנחנו ילדי המהפכה" ענינו במקהלה, "ואת?" היא חשבה לרגע וענתה: "אני... אני גברת אבק כוכבים. רוצים להכנס?" הנהנו ונכנסו אל תוך החדר. על הקירות היו תלויים הרבה שעונים וגם תמונה של אשה יפה. "מי זאת בתמונה על הקיר?" שאלה אלינור. "זאת מרלנה, על הקיר. אחותי האהובה כשהיתה צעירה" ענתה הגברת. הסתכלנו מסביב וראינו פרחים על החלון. "תרצו לשתות משהו?" היא שאלה. "כן, בבקשה" ענינו, "מים אם אפשר". היא הגישה לנו מים בכוסות זכוכית. "הי" לחשה לי אלינור, "יש עשן על המים!" צחקתי ואמרתי לה: "אלו רק אדים". הגברת התחילה לספר על עצמה בלי שאפילו שאלנו. "אני כל כך בודדה" היא אמרה. "בודדה במשך ימים לפני שבאתם... לא ימים... שנים!" "אני חושבת שאני מבינה את התחושה" אמרה משום מה אלינור. המשכנו לדבר ובעודנו מדברים על המהפכה, אמרתי לאלינור: "תראי, זה מאוחר מדי, אנחנו צריכים ללכת!" "אל תעזבו אותי עכשיו" ביקשה הגברת. "אנחנו חייבות" אמרתי. "אולי תרצו לשתות עוד משהו בכל זאת?" שאלה הגברת. "אולי עוד כוס קפה אחת לפני הדרך שמצפה לנו" ענתה אלינור ואני הסכמתי איתה. היא הגישה לנו קפה שחור ושתינו אותו להנאתנו. סיננתי לאלינור: "בואי נתחמק מהר כדי שהיא לא תעכב אותנו שוב". אלינור התעצבנה: "הי! זו לא הדרך להפרד!" התביישתי בעצמי. "את יודעת שאת צודקת" אמרתי לה. ואז אמרנו לגברת "תודה לך על הכל ולהתראות" בנימוס רב. יצאנו מהחדר וירדנו במדרגות המפותלות. יצאנו מהבית וכנראה קרה מן קסם, כי כרי העשב שראינו קודם, הפכו כולם לשדות זהב.
monk
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2005

.

monk • 22 ביולי 2005
icon_eek.gif
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 ביולי 2005

Re: .

דולי .​(שולטת) • 22 ביולי 2005
monk כתב/ה:
icon_eek.gif

icon_smile.gif
או קיי , רמז,
חלק מהשירים:

Elinor Rigbey של החיפושיות Beatles.
Where the grass grows
Green fields המתחיל בדיוק בשורה הזו Once there where green fileds...
The house of the rising sun
Stairwway to heaven
nocking on heavens doors של אריק קלפטון
Children of the revolution
Preety woman

יש עוד.
monk
לפני 18 שנים • 4 באוג׳ 2005

אהההה

monk • 4 באוג׳ 2005
icon_eek.gif
Bent