ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיר השירים

godmother
לפני 19 שנים • 8 באוג׳ 2005

Re: [B]מה מסתתר מאחורי הברוש?....[/B]

godmother • 8 באוג׳ 2005
godmother כתב/ה:
"מי אתה מיץ פטל?.....

אולי אתה קיפוד...אולי אתה צב?....אולי אתה גירף?.....
לא!
אתה שפן....
icon_lol.gif

אולי זה מה שמסתתר מאחורי הברוש.....

ואם חלילה וחס זה לא היה ברור מי השפן , השפן הוא קריטי.
גלתיאה
גלתיאה • 8 באוג׳ 2005
קליבר, שקלתי אם לכתוב לך את זה בפרטי, אבל לא בא לי להיות נחמדה על הבוקר, : )
אבל יש לי משהו מעניין לספר לך:

פעם, לפני כמה חודשים, קריטי, שעוד לא העז לחשוף את עצמו ככקריטי, אלא התחבא תחת הניק "יריב" והזהיר אותי לא לנסות לעלות על עקבותיו, שוחח איתי במסנג'ר, הוא שאל אותי
מי מהקהילה מכיר אותי פנים אל פנים, הוא חשד שאני גבר, לכן נקבתי בשם שלך כמישהו
שראה אותי פנים אל פנים, ואז הוא השתמש בעלבונות כלפיך , ולא רק, הוא טען שאתה עבד עלוב במסווה של דום, וביקש ממני למסור לך ד"ש באופן לעגני.

זוכר שפעם נכנסתי לצאט וחקרתי אותך אם מישהו שאל אותך עלי, ואתה צחקת?

זה היה בגלל ידידך קריטי, עם החיוכים הרחבים.

אבל זה בסדר, אני בעד חברויות טובות, icon_biggrin.gif

כי תראה, בניק השני, קריטי יכול היה להגיד באמת את מה שהוא חושב עליך.

והוא אמר.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 8 באוג׳ 2005
עצוב עד כמה פוסט כזה רציני
שעוסק בנושאים כאלו כאובים
הופך להיות זירת התגוששות, פלצנות, והכנסת כינויים בדויים רק בכדי
לנעוץ עוד סיכה פה, ועוד נעץ שם
באנשים מכל הצדדים.

רבותיי,

נמסר כאן מידע לא קל
בין אם יש לו הוכחות ובין אם לא
בין אם מקובלות עליכם עדויותיהן של עדן1 ומריונטה
בין אם אתם בוחרים להאמין לדבריו של קריטי דום
ובין אם אתם בוחרים לשבת על הגדר עם דעותיכם

קחו בחשבון
שיש פה אנשים שנפגעים משני הצדדים
חישבו טוב
אם אתם הייתם רוצים להיות במקומם
סיפרו עד 10 לפני שאתם שולחים יד אל המקלדת.

שכל אחד יעשה את החושבים שלו
ויבחר לעצמו את האמת שלו
די כבר לנסות לקרוע את הנוגעות/נוגעים בדבר לגזרים מחדש

די להוזיל את השירשור הרציני הזה.

זרונת
Criti-Dom

ושוב גליתאה - מדברי הגורו שלך.

Criti-Dom • 8 באוג׳ 2005
מסעות צלב בדרך כלל מסתיימים בפגיעה באחרים,
והרחק מהמטרה הנאצלת שלשמה טוענים היוזמים שלהם - האם זו כוונתך, .?
romi{A}
romi{A} • 8 באוג׳ 2005
גלתיאה- זה באמת היה טיעון רציני. עכשיו אני מבינה מה מסוכן בקריטי סוף סוף. בחייך.

זרונת וגם נגה- זה עצוב וזה נושא קשה ובעייתי. ושוב אני אומרת. אסור. אסור. אסור לאף אחד לשים עצמו כשופט. לאף אחד, באף מקרה, עם כל הכאב. זה לא תפקיד של אף אחד פה, וקל מאד, מאד, להרוס שם של מישהו ברגע. של כולנו אגב, אף אחד לא חסין. אנחנו לא אלוהים, אנחנו לא בית משפט, לא שוטרים, לא מטפלים. גם אם אנחנו אחד מאלה ביומיום, פה אנחנו אוסף אנשים עם מכנה משותף ותו לא.

הייתי עדה ליותר מידי מקרים ב"קהילה" שבהם נחרץ דינו של משתתף בגלל קנאה שנאה ורגשות נקם. גם אם נדמה לכם, אתם לא יודעים הכל. אתם צריכים להרפות ממסעות צלב, גם כשאתם משוכנעים לחלוטין מי הפושע ומי הקורבן. אתם יכולים לעזור בלהפנות את מי שצריך לאן שצריך. כל דבר מעבר לזה הוא לקיחת החוק לידיים. אני מקווה שזה לא משהו שיקרה פה. אף אחד לא יצא נקי מזה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 8 באוג׳ 2005
כשמדברים על עמדות, קיים מושג שנקרא "חיסון", ופירושו כי לפעמים אינך צריך להשמיע טיעונים טובים בעד העמדה שלך אלא אתה יכול "לחסן" את המועמד לשכנוע מפני העמדה המנוגדת על ידי השמעת טיעונים חלשים בעדה.
דן וגלתיאה, אני בצד שלכם, אבל נדמה לי שאתם עושים כאן "חיסון" שפועל בדיוק הפוך מכוונותיכם. אני דווקא מאמין שיש דברים שאתם יודעים ואנחנו, פשוטי העם שמכירים את הסיפור רק מהפורומים, לא יודעים, אבל גם לי, מבעד להרבה מאד מילים שנכתבו כאן בעמודים האחרונים בגנות הדום המדובר, קשה למצוא משהו קונקרטי להאחז בו אם ארצה, נניח, להסביר למישהו חיצוני מדוע בעצם מזהירים מפני האיש. הדבר יוצר תחושה שאין באמת תוכן להאשמות כנגדו ולפיכך יוצר חיסון.

כשלעצמי, כרוב הקוראים והקוראות לדעתי, אני שופט על סמך הידוע לי. והידוע לי, אזכיר, מודגם בשני השרשורים שלהלן:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=8980&highlight=
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=9330&highlight=

וכמו כן בדברים שפותחת השרשורים הלו ובחורה נוספת כתבו בתחילת שרשור זה.
גלתיאה

Re: ושוב גליתאה - מדברי הגורו שלך.

גלתיאה • 8 באוג׳ 2005
asddd-Dom כתב/ה:
מסעות צלב בדרך כלל מסתיימים בפגיעה באחרים,
והרחק מהמטרה הנאצלת שלשמה טוענים היוזמים שלהם - האם זו כוונתך, .?

קריטי,הפגיעה באחרים, זה לא אתה, ואם אתה פתאום אץ רץ להגן על קליבר, מבחינתך זה אולי מאוחר מדי, קליבר מתעקש על עובדות, אז אחת הוא קיבל, ההתעקשות שלכם לדעת, באה על חשבון פגיעה באחרים.

פעם מישהו אמר לי, שגם אם יהיו הוכחות חותכות לעובדה שמישהו מתעלל, עדיין יהיו קומץ של אנשים שיגנו על זכותו לעשות את זה. צדק.

אם קריטי חושב, שלהתגונן מול האשמות הכבדות מאוד שרשמתי כאן זה להגיד שדן קאפ הוא הגורו שלי, בחייכם, אני הייתי במקומו מגישה לאלתר תביעת דיבה, אבל קריטי יודע בדיוק
על מה אני מדברת, הוא יכול להמשיך לגלגל כאן עיניים כצדיק, אני עדיין עומדת, ואני אמשיך לעמוד מאחורי מה שכתבתי כאן.
גלתיאה
גלתיאה • 8 באוג׳ 2005
זלאופון, אתה מכיר את הכתיבה שלי, ולא מהיום, אני לא אדם שמעביר יותר מדי במסננת את מה שאני כותבת, לא זכור לי שפעם חישבנתי למישהו, כשכתבתי כאן.

ברגע שיש עוד אנשים שמעורבים בעניין, ובעניין כל כך סבוך ועדין, אני חייבת לשקול מאה פעם מה שאני כותבת, ואם מישהו חושב שאני הגזמתי באיזה משפט שכתבתי כאן, אז אני יכולה להבטיח לו, שאני הייתי מאוד מאוד מאופקת.

אולי קשה להבין למה אני מתכוונת, בעיקר בגלל שאף אחד לא מסוגל לעלות בדעתו שקיימים כאלו דברים. אבל למרבה הזוועה הם קיימים.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 באוג׳ 2005
אם כבר ללכת על גורו אז לפחות שיהיה אחד שמכיר את הביטוי בטוח שפוי ובהסכמה, מושג שלא בטוח שקריטי הבין .
7 יעמודים ובסוף במי הכי קל להיכנס ? במי שמקדיש את זמנו לחלוק איתנו את הידע שלו ?
וואלה לא מתאים לכם , תעברו הלאה . אבל אל תתבלבלו בין דום לדומיקולו .

אני לא מכירה את קריטי ןלא את הסאביות שלו לשעבר , הדרך שהשרשור הזה התחיל - בעילום שם ותוך כדי אווטינג לא מקובל עלי .
אבל כשיש סכנה לחיי סאביות ומסתובב פה דום מסוכן ( ניתן לקרוא בלינקים שנתן זאלופון החתיך )
אז בואו לא נתבלבל בין עיקר לטפל .
לכן עדן 1 ומריונטה שלוחה הערצתי על העוצמה והכח לעמוד מולו .
וכולי תקווה שהתגובות המתלהמות לא ירפו את ידכן .
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 8 באוג׳ 2005
אני ממש לא מצליחה להבין מה קורה כאן.
לי ברור מעבר לכל ספק שאפילו אם יש ספק קטן שמישהו, ולא משנה מי הוא מסוכן ועלול לפגוע באחרים, צריך להזהיר מפניו, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בתחום כל כך פרוץ ומועד לפורענות כמו בדסמ.
אני יודעת על כל כך הרבה נשים שנפגעו כאן. אני יודעת על כל כך הרבה גברים שפגעו כאן.
אני בוחרת תמיד להיות בצד של מי שנפגע. להגן עליו, אם אפשר, ולמנוע פגיעות עתידיות.
הפגיעה בכבודו המפוקפק או בשמו הטוב של הקריטי הזה נראית לי מזערית לעומת פגיעה שהוא עלול לפגוע בנשים אחרות.
גם אני קראתי את השרשורים של בצלמו והזדעזעתי. יש דברים שלא עושים. יש דברים שהם מסוכנים.
מישהו שקורא לעצמו דום צריך לדעת להיות אחראי מספיק כדי להבחין מתי הוא עצמו חוצה את הגבולות.
בקיצור, אני עם דן קאפ ועם גלתיאה בעניין הזה ואשמח לעזור בכל דרך אפשרית.