צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד היו נראים חיינו לו בדסמ היה מוכר ומקובל בחברה?

טארה​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003

כיצד היו נראים חיינו לו בדסמ היה מוכר ומקובל בחברה?

טארה​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2003
לפעמים אני חושבת שלו היה יותר ספרות של רומנים שמשלבת בדסמ - לא בקונוטציות שליליות,
יותר סרטים דוקומנטרים שמלווים אנשים העוסקים בתחום, מאפשרים להם להציג את זווית הראיה שלהם, אנשים היו משתפים איך הגיעו לבדסמ, למה , מה זה עושה להם - הקבלה של בדסמ בקרב "שאר" העולם הייתה שונה. וגם לא היינו צריכים להסביר...
זה כנראה קורה, לאט, אבל קורה. אני רואה יותר ויותר קטעים בסרטים שאפשר להבין בהקשר של בדסמ. אבל ככל שיהיו יותר יצירות תרבותיות העוסקות בתחום כך תדמיתו תהיה חיובית יותר.

יש לי מחשבה לאסוף סיפורים של עבדים ומלכות העוסקים בשלבים השונים של הכניסה לעולם הזה, לאגד אותם בקובץ סיפורים ולהוציא לאור.
מי שחושב שהוא רוצה לקחת חלק בקובץ כזה, מוזמן לשלוח לי רק את נושא הסיפור - או מאמר שהוא רוצה לכתוב בנושא, או אם הסיפור מוכן, גם את הסיפור, ואני אענה בחזרה, וכך נתקדם לקראת קובץ ראשון בשפה העברית בנושא העוסק בבדסמ.
יש מי שמרים את הכפפה?
טארה
DomDomina​(שולט)

Re: כיצד היו נראים חיינו לו בדסמ היה מוכר ומקובל בחברה?

DomDomina​(שולט) • 2 באוג׳ 2003
טארה כתב/ה:
לפעמים אני חושבת שלו היה יותר ספרות של רומנים שמשלבת בדסמ - לא בקונוטציות שליליות

כאן הבעיה,מה ששלילי בעיני האחד ,חיובי בעיני השני.
איך נחליט מה חיובי ומה שלילי.
ניתן לקוראים להחליט,או שאנו הקהילה,(שגם ככה מלאה בדעות שונות)תחליט לקוראים.
אבל שיהיה בהצלחה,הקהל משווע לספרות בדס"מית.
יוני
יוני • 2 באוג׳ 2003
הלוואי שזה היה ככה אבל
כדאי שיהיה משהו חריג חייבת להיות נורמה
אם הכול היה מקובל היינו בבעיה לא קטנה
בכול מקרה אני לא דואג כי להבדיל אלפי הבדלות
גם הומוסוקסואלית הייתה אאוט
ועכשיו הם רוקדים ברחובות
אולי גם יום אחד גם אנחנו בשלשלאות ושוטים נצא
החוצה לנחגוג
ניטרו-גליצרין​(אחר)

טארה,ציינת שאת כבר

ניטרו-גליצרין​(אחר) • 2 באוג׳ 2003
מכירה מספר יצירות אומנתיות המשלבים קטעי בדמ"ס.
צר לי שאינני מגיב לך כדי לתרום מידע,אלה כדי לשואב,אבל תוכלי לציין חלק מהם?
כלובי
כלובי • 2 באוג׳ 2003
היי טארה

את מוזמנת לקרוא הרבה פנטזיות כאלה (ואחרות) בספרית הכלוב:
http://www.thecage.co.il/library.php
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2003
טארה
אם ספרות ובכלל נושא הבי די אס אם היה מקובל יותר על אמצעי התקשורת.. לא רק שהבי די אס אם היה מתקבל יותר טוב בשאר העולם אלא גם המון "וניליים" היו יוצאים החוצה עם נטיותיהם הנסתרות... היינו מגלים שהחיים הפכו להיות להרבה יותר מעניינים...

בכל מקרה אני אשלח לך הודעה בקשר לכתיבת סיפור במיוחד בשבילך..
אם את (או כל אחד אחר) מעוניין לקרוא חלק מהעבודות שלי.. נתתי בפרופיל לינק תחת "האתר שלי" לדף יוצר עם שם בדוי "סייבר סקס" בבמה החדשה ששם פירסמתי יצירות שקשורות רק בסקס (שלא רציתי שיעיבו על נושאים יותר עמוקים שפרסמתי תחת שם אחר)

בכל אופן אני אשמח לתרום לפרוייקט שלך כי זו אכן "מטרה נעלה"
טארה​(לא בעסק)
טארה​(לא בעסק) • 2 באוג׳ 2003
כלובי - האם תסכים עקרונית שהיצירות שפורסמו כאן יעברו עריכה ויפורסמו בספר ?
האם תרצה לקחת חלק בספר כזה?

ניטרו גליצרין
אתמול היה הסרט הדסון הוק בטלויזיה - עם הרבה אלמנטים של בדסמ.
ספרות רכה עם אלמנטים: אהבות קטנות טרופים גדולים של יצחק אורפז.

בזיכרונות מאפריקה רוברט רדפורד אומר למריל סטריפ במהלך ארוחת ערב מפוארת : שמת לב שאין שום שיר הלל לכפות רגליים....?

כמעט כל הקליפים של מדונה...

זה מה שאני זוכרת כרגע, אבל אני יותר ויותר נתקלת ברמזים.
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2003
טארה. זה בדיוק מסוג הדברים שאנחנו צריכים להתנגד לו... ההתייחסות השלילית לשליטה שקיימת בהאדסון הוק (למרות שזה סרט מצויין) ובסרטים רבים אחרים רק גורמת לנעילת דלתות הארונות שרבים מחברי הקהילה העולמית הפוטנציאליים נחבאים בהם...

צריך לבטל את ההגדרה של בי די אס אם כסטייה
עובד אלילות​(נשלט)
לפני 20 שנים • 3 באוג׳ 2003
עובד אלילות​(נשלט) • 3 באוג׳ 2003
טארה
אני מזמין אותך לעיין בשירים: פגישה לאין קץ של אלתרמן, וידוי של אלכסנדר פן, תפילין של יונה וולך ועוד שירים של שלושתם. זה נכון שבשירים הללו אין ממש ליקוקי מגפיים ותאורי קשירות אבל אני בטוח שאפשר למצוא בהם יותר משמץ של יחסים סאדו מזוכיסטיים ושליטה. וחשוב לזכור שאלו שירים שהם נכסי צאן ברזל של החברה שלנו, קלאסיקות שנלמדות במערכת החינוך ואוניברסיטאות שתופסות מקום מרכזי בתרבות החברה.

כמו כן, כבר ציינתי שהסופר הדגול, הגאון והענק דוסטוייבסקי היה בעצמו בעל סטיות סאדו מזוכיסטיות ברורות וזה דיי ניכר בספרות שלו למרות שגם שם לא נמצא מלכות עם שוטים ועבדים עם ישבן חשוף, אבל נמצא דברים אחרים. וגם דוסטוייבסקי הוא סופר שתופס מקום משמעותי בחברתנו ובכלל בעולם בכל הארצות. ודרך אגב - גם ברוסיה.

לסיכום, אם את מחפשת ספרות בדסמית טהורה תוכלי למצוא בכל מיני מקומות כמו שתוכלי למצוא ספרות מין מסוגים אחרים בז'ורנאלים כמו פליי בוי. אבל אפשר למצוא גם חומרים סאדו מזוכיסטיים שנחשבים קלסיקות ושמקומם משמעותי בחברתנו.

וערן צור, הו ערן צור, הוא בכלל זמר הבית שלנו.