אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור שכתבתי....להנאתכם הבילעדית...

D M Dogy​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 12 באוג׳ 2005

סיפור שכתבתי....להנאתכם הבילעדית...

D M Dogy​(מתחלף) • 12 באוג׳ 2005
יום שישי חזרתי הביתה עייף מהעבודה,לפתע צילצל הטלפון,
הצילצול שבקע ממכשיר הנייד שלי מדגם חדיש עם מצלמה ואפשרות לשמיעת רדיו, הקפיא אותי על מקומי,לא הייתי צריך לחשוב הרבה כדי להבין מהיכן נובעת השיחה,זה היה צילצול מיוחד שזיהה רק מיספר אחד,המיספר של גבירתי,רצתי אל הטלפון,אסור היה לי לתת לו לצלצל מעל ארבעה צילצולים,כי אם כן,גבירתי הייתה גורמת לי להיצטער על כך.
עניתי"שלום גבירתי העבד שלך לשירותך" מצדו השני של הקו
שמעתי את קולה חד תקיף ואם זאת שקט ובעל סמכות
"בשעה הקבועה היום" וניתוק .
ידעתי מה עלי לעשות,ישר היתקלחתי,היתגלחתי,היתלבשתי,הנעתי את האוטו ובנסיעה מטורפת נסעתי לצד השני של השכונה,חניתי מיד עליתי לקומה האחרונה בבניין בעל עשר קומות,דפקתי פעמיים על הדלת וחיכיתי,אסור היה לי להקיש שוב על הדלת אלא לחכות עד שגבירתי תחליט לפתוח לי את הדלת,חיכיתי דקות ספורות ליד הדלת ואז שמעתי את נקישות נעליה בכיוון הדלת.
הדלת ניפתחה,גבירתי עמדה שם..........
לבושה בנעלי עקב גבוהות,חצאית מיני שחורה וחולצת גופייה תואמת,שיערה הארוך אסוף בצורה מתוחה אסוף בקוקו ארוך ומסודר.
עשיתי שני צעדים קדימה ולפני שגבירתי סגרה את הדלת ירדתי על ארבע נישקתי את רגליה ואמרתי "העבד שלך כאן משתוקק לשרתך".....
יפה עבד אמרה,בוא אחרי לא חשבתי לרגע לעמוד על הרגליים,זחלתי אחריה מטרים ספורים עד לסלון,היא התיישבה בכורסא ואני ממתין להוראות על ארבע שפוף לרגליה.
"תתפשט" קולה החד חתך את הדממה כמו סכין שחותך בשר,תוך שניות ספורות הייתי עירום כביום היוולדי תוריד את נעליי ותתחיל להראות לי כמה אתה מעריץ אותי, הורדתי את נעליה בזהירות והתחלתי ללקק את כפות רגליה היא ישבה על הכורסא שקועה בקריאת עיתון היום ואני מלקק ולא מפסיק לשניה, החלתי במקביל לימצוץ את אצבעות רגליה,אותם אצבעות מדוגמות,משוכות בלק אדום עם ציפורניים ארוכות, מצצתי ולפתע הרגשתי שערי נימשך למעלה,גבירתי אחזה בחוזקה בשיערי ומשכה אותי כאילו הייתי סל קניות בשוק "פגעת באצבע הקטנה שלי עם השיניים שלך,אתה תשלם על זה" סליחה התחלתי להיתחנן,כי ידעתי שעכשיו אני הולך לסבול.
תנעל לי בחזרה את הנעליים וגש לכיסא.....
לכיסא הייתה רק משמעות אחת,זחלתי לכיסא שהיה ללא מישענת,עליתי עליו כך שרגליי וידיי היו על הריצפה והישבן והבטן היו עליו,גבירתי הגיעה קשרה את ידי לרגליות הכיסא והתחילה להצליף בשוט שבידיה,היא מצליפה ואני סופר..
וויפ-אחת,תודה גבירתי
וויפ-שתיים,תודה גבירתי
וויפ-שלוש,תודה גבירתי
הרגשתי את הישבן שלי צורב ושורף אך לא העזתי להגיב פרט לספירת ההצלפות
וויפ-ארבע,תודה גבירתי
וויפ-חמש,שש,שבע.....תשע שערה,עשרים,תודה גבירתי...
אולי תלמד איך מלקקים רגליים של מלכה בלי שארגיש את שינייך הרקובות על כף רגלי המלכותית....
לאחר ששיחררה אותי מהאזיקים,קשרה לי את האשכים ביחד עם אבר המין והורתה לי ללכת לעשות כלים,קמתי ומיד הרגשתי הצלפה נוספת שהפילה אותי לריצפה וכימעט עילפה אותי,"ביקשת אישור לעמוד בנוכחותי?"
"לא גבירתי אני מיתנצל"
"האם אני יכול ללכת על רגליי למיטבח?"
"לא,תיזחל עד לשם ושם תעמוד"
"כן כבירתי" זחלתי עד למיטבח ואז החלתי לעשות כלים בצורה מיומנת ומוכרת,סיימתי,ניגבתי את הכיור ואת השיש,ירדתי שוב על ארבע וזחלתי אל מלכתי שהייתה עסוקה בשיחת טלפון עם אחת החברות,נעמדתי על ארבע לידה ושוב היא משכה אותי משערי קירבה אותי כך שאעמוד על ארבע מולה,והניחה עליי את רגליה כמו מישענת....אט אט הורידה את כף רגלה לעבר האשכים שבינתייים נהיו אדומות וכואבות מהקשירה והחלה מלטפת אותם,בדיוק שתי שניות עברו והאיבר שלי החל להימתח כמו חייל במיסדר כשדגל ישראל מונף.
עם כף רגלה פתחה את הקשר,והחלה משחקת עם האיבר שלי שלא ידע גבולות,וסיימה את השיחה...
"ביי מאמי,נדבר מחר....."
"תתחיל ללקק את רגליי מהקרסול ומעלה,וחסר לך שארגיש שוב את שינייך,כי אז לא אהיה רחמנית כמו היום.....
אני מלקק עולה אט אט במעלה הרגל,לא מפספס אף נקודה,גבירתי מתחילה להיאנח,אני מגיע לאיזור הירחיים ונעצר שם, גבירתי מורידה את התחתונים ופוקדת עלי להתחיל לענג אותה,אני שולח לשון מאומנת לעבר הפרח הריחני ומתחיל ללקק לימצוץ ולינוק כאילו זוהי כוס מיים ראשונה אחרי יום כיפורים שנימשך שבוע, גבירתי נאנחת,ונאנקת מתענוג..."כן עבד,תלקק,תימצוץ שלא תעיז להפסיק ואני ממשיך ולא עלה על דעתי לחדול ממעשיי,לפתע גבירתי מושכת אותי אחורה בשערי,מיסתובבת "עכשיו תנקה את הדלת האחורית" גבירתי לא הספיקה לגמור את המישפט ואני כבר חופר עם לשוני בישבנה,מלקק ומוצץ,בשעה שאני בשלי מלכתי מאוננת ואין גבול לצעקותיה ותענוגותיה,עד שלפתע, בעטה בי,אני נישכבתי על הריצפה גבירתי נעמדה מעליי משתינה וגומרת ביחד,אני מבקש רשות ליגמור גבירתי מאשרת ואני והיא ביחד מיתפרצים....
אני משפריץ לכל עבר והיא משתינה וגומרת איתי....
לאחר ששנינו גמרנו והיתקלחנו,אמרה יופי עבד שלי,עוף הבייתה עד שאקרא לך שוב........
שוב אני בבית מיסתכל על הטלפון ומייחל לצילצול הגואל
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 18 שנים • 12 באוג׳ 2005
אחד שמבין​(נשלט) • 12 באוג׳ 2005
דוגי
כפרות עליך
תמיד חשבתי שאתה בחור חמוד ונורמלי לחלוטין, רק מה אוהב להסתובב עם בחורות יפות.
עכשיו פתאום מתבהר לי עולם שלם,
מסתבר שגם אתה סוטה,
אז תמשיך לספר סיפורים שנתחיל להכיר אותך
icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

חוץ מזה שאתה גם כותב יפה.
לולינה
לפני 18 שנים • 13 באוג׳ 2005

ואוו

לולינה • 13 באוג׳ 2005
מחרמן ומרגש בטרוף !

ממש הרגשתי נוכחת, בכל שלב ...

וכרגיל, רצה להחליף תחתונים icon_smile.gif