בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בתחום ה- BDSM במזרח הרחוק

TOUGH MAN
לפני 18 שנים • 14 באוג׳ 2005

בתחום ה- BDSM במזרח הרחוק

TOUGH MAN • 14 באוג׳ 2005
שלום ידידי,
כבר שלושה חודשים שאני עם מישפחתי מתגורר במזרח הרחוק, וכחובב BDSM רציתי לברר (מקווה שאני בפורומום הנכון....) האם יש למישהו מושג על פעילות בתחום באיזור?

במסגרת עבודתי מסתובב בין המדינות (סין, הונגקונג, סינגפור....), אשמח עם מי מהקהילה שיודע או שמתגורר באיזור (יש כאלה??) יוכל להחכים אותי מניסיונו

תודה מראש, ושבוע טוב
הדום השקט
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 באוג׳ 2005
ידוע לי שיש בתאילנד:

http://stagemag.co.il/Articles/272

כעיקרון אני טיילתי באזור דרום מזרח אסיה וחיפשתי גם מועדוני בדסמ ולא מצאתי במקום אחר חוץ מבתאילנד. האמת שאפילו זונות אם אתה רוצה למצוא קשה למצוא במדינות אחרות.
בבנגקוק יש הרבה יותר את הקטע של "פתיחות מינית" וזה במרכאות בגלל שזה פתיחות רק בקטע של מין בתשלום.
TOUGH MAN

חברות קהילה במזרח הרחוק

TOUGH MAN • 14 באוג׳ 2005
האם יש חברות קהילה המתגוררות במזרח הרחוק ומעוניינות בקשר?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 באוג׳ 2005
לא שידוע לי על משהו מאורגן.
רוב המערביים במזרח הם תיירים ומי שגר שם ועובד, לרוב עושה זאת בקבוצות קטנות ואף בבודדים בערים הגדולות.

באשר למקומיים, אתה יכול לבצע חיפוש באינטרנט אחר אתרים, אולם קח בחשבון שהמקומיים די שמרניים שם (בטח כבר שמת לב). אני לא מאמינה שיש שם ממש קהילת בדסמ.

אם תגלה משהו, אני אשמח לשמוע
icon_smile.gif
כלובי
כלובי • 14 באוג׳ 2005
הודעות היכרות מתפרסמות בדרך כלל רק בלוח המודעות שיועד לכך.

אבל אם כבר שאלת.. הרשה לי לשאול אותך גם -
הסיבה ששאלת בכלוב דוקא היא כי אתה מעוניין בפרטנרית ישראלית? יהודיה?

אני שואל כי יש לי איזה רעיון לבנות משהו כלל עולמי כזה לישראלים/יהודים מהעולם, אבל אני מתרשם שבתחום הזה ישראלים/יהודים בעולם מחפשים לאו דוקא פטרנר/ית יהודי/ת / ישראלי/ת
דעתך? דעתכם? דעתכן?
TOUGH MAN
לפני 18 שנים • 15 באוג׳ 2005

מאגר מידע כלל עולמי

TOUGH MAN • 15 באוג׳ 2005
כלובי, קבלתי את ההערה שלך, זאת לא הייתה אמורה להיות "מודעת דרושות", אבל אתה צודק....בקריאה שניה היא אכן ניראית ככה...מתנצל.

לשלאלתך, הייתי שמח להכיר גם לא ישראליות, אבל, דווקא בתחום כמו שלנו יש לסיגנון דיבור, לקוד התנהגות ולמאפייני תרבות מישקל יתר....לפעמים מישקל קריטי.

די ברור לי איך נהוג לשוחח עם סאבית בעברית (כמובן שזה משנה בין אדם לאדם...), ומה קוד ההתנהגות המקובל. לא בטוח שאותם קודים מקובלים גם על סאבית סינית....התרבות כאן כל כך שונה...

הרעיון של ליצור "מאגר מידע "כלל עולמי ניראה לי רעיון מבריק....אשמח להיות השגריר למזרח הרחוק....

תודה על ההתיחסות!

נ.ב - יש עדיפות לסגל הדיפלומטי??? הרי רק עכשיו מיניתי את עצמי לשגריר הכלוב בצזרח הרחוק....

הדום השקט